matthew Videoları

437 sonuç

03:35 Matthew McConaughey'in True Detective'de İçtiği Sigaraları Sayıyoruz
Matthew McConaughey'in True Detective'de İçtiği Sigaraları Sayıyoruz
dizimax 8.652 izlenme - 1 month ago

True Detective'in efsane karakteri Matthew McConaughey(Rustin Cohle)'i izlediyseniz ve sigara kullanıyorsanız muhtemelen kendinizi sorgulamışsınızdır. Her sahnesinde sigara yakan Matthew'u izlemediyseniz de cool sigara içişine hayran kalacaksınız.

01:46 Friends yeniden toplanıyor
Friends yeniden toplanıyor
dizimax 11.170 izlenme - 4 months ago

Amerikan NBC televizyonu televizyon tarihinin en çok izlenen ve sevilen dizilerinden Friends'in oyuncu kadrosunun iki saatlik özel bir program için yeniden bir araya geleceğini duyurdu. Dizinin yönetmeni James Burrows'a ithaf edilecek özel bölüme dizideki Rachel, Monica, Phoebe, Joey, Chandler ve Ross'u canlandıran tüm oyuncuların katılacağı belirtildi. Ancak NBC yetkilisi Robert Greenblat altı oyuncunun da aynı sahnede görünmeyebileceğini söyledi. Greenblatt "Altısının da aynı anda, aynı odada olmasını umuyorum. Ancak bunu lojistik anlamda başarabilir miyiz bilmiyorum" dedi.Dizinin hayranları 10 yıldan uzun süredir Jennifer Aniston (Rachel) , Courteney Cox (Monica) , Lisa Kudrow (Phoebe) , Matt LeBlanc (Joey), Matthew Perry (Chandler) ve David Schwimmer'ı (Ross) yeniden hep birlikte ekranda görmek istiyordu. Ancak daha önceki denemeler başarısız olmuştu. Dizi 10 yıl oynadıktan sonda 2004'te sona ermişti. Dizinin daha önce pek tanınmayan oyuncuları Friends sayesinde uluslararası üne kavuşmuştu.

00:55 A Friends Reunion is Actually Happening
A Friends Reunion is Actually Happening
scannertv 5.954 izlenme - 4 months ago

Jennifer Aniston, David Schwimmer, Courteney Cox, Matthew Perry, Lisa Kudrow and Matt LeBlanc will participate in a tribute broadcast honoring legendary TV director James Burrows.

02:18 Nano-Impressions with Ross Marquand
Nano-Impressions with Ross Marquand
larytta 7.486 izlenme - 4 months ago

Impression master Ross Marquand nails the tiny moments of A-list actors, including Antonio Banderas forgetting his password, Harrison Ford losing a sneeze, and Brad Pitt forgetting what he was about to say. Full list of impressions below: Justin Timberlake thinks a wave is for him Al Pacino misses a straw with his mouth George Clooney tries to get a word in Antonio Banderas forgets his password Kevin Spacey walks into the wrong table read Jason Statham gets a charlie horse Harrison Ford loses a sneeze Michael Caine tries to open a jar for someone James Gandolfini tries to get a hair out of his mouth Christian Bale tries to decline a call and accidentally answers Matthew McConaughey applies the 5 second rule Liam Neeson deals with an automated voice system Aaron Paul recognizes a smell Brad Pitt forgets what he’s about to say Marlon Brando describes gravity John C Reilly uses a word he’s 70% sure what it means Christopher Walken realizes he’s on the jumbotron

02:53 7 Günde Türkçe Öğrenme Serüveni | 2. Gün
7 Günde Türkçe Öğrenme Serüveni | 2. Gün
Hakkus Bulutus 4.485 izlenme - 4 months ago

Berlin'de bir Türk pazarına giderek armut ve portakal alışverişi yapan ikili dil öğrenme konusunda mikro-motivasyonlarının da yerlerinde olduğunu gösterdi.

02:57 7 Günde Türkçe Öğrenme Serüveni | 1. Gün
7 Günde Türkçe Öğrenme Serüveni | 1. Gün
Hakkus Bulutus 10.410 izlenme - 4 months ago

İki kitap yalayıp yutan Matthew ve Michael Youlden Türkçe'nin ne kadar zor bir dil olduğunun daha en başında farkına varmışlar. İtalyanca veya İspanyolca gibi olmadığını söylüyorlar.

00:47 Chris Matthews Tells Reporter Go To Hell
Chris Matthews Tells Reporter Go To Hell
gunnarolla 3.032 izlenme - 5 months ago

Chris Matthews Asked About the Thrill Up His Leg, Tells Reporter 'Go To Hell'

02:01 muhteşem gökkuşağı görüntüsü ile kings kanyonu
muhteşem gökkuşağı görüntüsü ile kings kanyonu
jayjay 12.167 izlenme - 8 months ago

bu görüntüler matthew vandeputte tarafından avustralya'nın territory şehrinde wattarka milli parkı içinde yer alan kings kanyonunda çekildi.

02:30 naomi and ely's no kiss list trailer - victoria justice
naomi and ely's no kiss list trailer - victoria justice
fragman 17.339 izlenme - 9 months ago

naomi and ely's no kiss list official trailer 1 (2015) - victoria justice, pierson fode movie hd. naomi and ely have loved each other their whole lives, even though ely isn't exactly into girls. the institution of a ' no kiss list ' has prevented the two from rifts in the past, but bonds are tested when they both fall for the same guy.

01:05 alvin ve sincaplar yol macerası film fragman
alvin ve sincaplar yol macerası film fragman
fragman 8.881 izlenme - 10 months ago

bir dizi yanlış anlaşılmanın sonrasında alvin, simon ve theodore, dave'in yeni sevgisilisine evlenme teklifi edeceğini düşünmeye başlarlar. şimdi önlerinde dave'i bu kararından vazgeçirip arkadaşlarını kaybetmeyi önlemek için üç günleri vardır... walt becker'ın yönettiği filmde alvin ve arkadaşlarını new york şehrinde eğlenceli bir macera bekliyor.

01:05 alvin and the chipmunks the road chip movie trailer
alvin and the chipmunks the road chip movie trailer
fragman 9.806 izlenme - 10 months ago

through a series of misunderstandings, alvin, simon and theodore come to believe that dave is going to propose to his new girlfriend in new york city…and dump them. they have three days to get to him and stop the proposal, saving themselves not only from losing dave but possibly from gaining a terrible stepbrother.

03:03 selfless film fragman - ryan reynolds
selfless film fragman - ryan reynolds
fragman 10.928 izlenme - 10 months ago

selfless filminin fragmanı. oyuncular : ryan reynolds , ben kingsley , natalie martinez , matthew goode , victor garber . film özeti : çok zengin bir işadamı olan damian (ben kingsley), ömrünün son demlerinde kanserle mücadele etmektedir. ancak hastalık kötüye gitmiştir ve bilinen tedavi yöntemleri işe yaramamıştır. artık hayatından umut kesilen damian, son bir kez şansını yeni bir tedavi yöntemiyle denemeyi kabul eder. yapılan işlem sonucunda tüm bilinci genç ve sağlıklı bir bedene (ryan reynolds) aktarılır. yeni bedeninde ilk başta her şey harika görünse de, o bedenin eski sahibinin geçmişindeki karanlık olayları keşfettikçe ve gizli bir servis tarafından arandığını farkedince kendini hiç beklemediği bir macerayla yüz yüze bulur.

01:54 extinction movie trailer - matthew fox
extinction movie trailer - matthew fox
fragman 18.281 izlenme - 11 months ago

extinction official trailer 1 (2015) . stars: matthew fox, jeffrey donovan, quinn mccolgan . and suddenly, overnight, the world came to a halt. two men, two survivors, one kid, and hatred that separates them. a place forgotten by everyone, including the creatures that inhabit the earth... until now.

01:19 68. cannes film festivali görkemli bir törenle başladı
68. cannes film festivali görkemli bir törenle başladı
kontrahbr 6.050 izlenme - 1 year ago

68. cannes film festivali'nin açılı kadın yönetmen emmanuelle bercot'nun başı yukarıda (la tete haute) filminin galasıyla başladı. fransa'nın cannes kentinde yapılan cannes film festivali, bu yıl 27 yıl aradan sonra ilk kez kadın bir yönetmenin filmiyle perdelerini açtı. cannes 1987'de tarihinde ilk kez kadın yönetmen diane kurys'un man in love filmiyle açılmış ve o tarihten itibaren festivalin açılış film seçkisinde kadın yönetmenlerin filmlerine yer verilmemişti.

02:53 68. cannes film festivali başlıyor
68. cannes film festivali başlıyor
cnnturk 18.567 izlenme - 1 year ago

dünyanın en eski film festivali olan 68. cannes film festivali yarın fransa’nın güney sahili cannes kentinde başlıyor. altın palmiye ödülü için bu yıl 53 filmden 19’u yarışıyor. geçtiğimiz yıl nuri bilge ceylan’ın ’kış uykusu’ sinema filmi altın palmiye ödülü kazanmıştı. bu yıl kırmızı halıda poz verecek sanatçılar arasında jüri heyetinde yer alan coen kardeşler, kanadalı yönetmen xavier dolan, hollywood yıldızı jane fonda, jake gyllenhaal, sophie marceau, cate blanchett, colin farrell, michael fassbender, marion cotillard, matthew mc conaughey gibi çok sayıda ünlü bulunuyor. yarışmada amerikan filmleri arasında yönetmen gus van sant’ın ’the sea of trees’ filmi todd haynes’in dram filmi ’carol’, australyalı yönetmen justin kurzel’in ’macbeth’ filmleri yarışıyor.

01:58 yıldız savaşları fragmanı izleyen matthew mcconaughey
yıldız savaşları fragmanı izleyen matthew mcconaughey
boompow 8.285 izlenme - 1 year ago

star wars yani yıldız savaşları filminin resmi fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlandı. oscarlı aktör matthew mcconaughey bakın fragmana nasıl tepki gösterdi. yapan arkadaşı tebrik ediyorum.

01:58 matthew mcconaughey's reaction to star wars teaser
matthew mcconaughey's reaction to star wars teaser
gunnarolla 2.025 izlenme - 1 year ago

matthew mcconaughey's reaction to star wars teaser #2 - celebrity reactions. matthew mcconaughey reacts to the star wars teaser

01:42 uzaya yollanan sallanan kafa maketleri
uzaya yollanan sallanan kafa maketleri
gemini99 18.042 izlenme - 1 year ago

dylan, matthew ve billy'in sallanan kafa maketlerinin uzaya gönderilmesini izliyoruz

01:48 enigma film fragman - benedict cumberbatch
enigma film fragman - benedict cumberbatch
fragman 10.349 izlenme - 1 year ago

enigma (2014) / the imitation game filminin fragmanı. oyuncular : keira knightley , benedict cumberbatch , mark strong , matthew goode , charles dance . film özeti : filmde, 2. dünya savaşı sırasında almanların şifreli haberleşmelerinin kodlarını çözen alan turing'in nazileri durdurma başarısı anlatılıyor.

01:28 dazed and confused filmi seçmelerindeki matthew mcconaughey
dazed and confused filmi seçmelerindeki matthew mcconaughey
fragman 10.720 izlenme - 1 year ago

1993 yılı yapımı dazed and confused filminin seçmelerine katılan matthew mcconaughey'i izliyoruz

01:28 matthew mcconaughey - dazed and confused audition
matthew mcconaughey - dazed and confused audition
fragman 7.702 izlenme - 1 year ago

matthew mcconaughey auditions for rickard linklater’s dazed and confused in the early '90s.

02:02 the 5 stages of battery drain grief
the 5 stages of battery drain grief
larytta 17.255 izlenme - 1 year ago

low battery on your phone got you down? matthew santoro is here to help you get through it by explaining the 5 stages of battery drain grief.

00:06 Rekabet eden arkadaşlar - Matthew Espinosa - vine
Rekabet eden arkadaşlar - Matthew Espinosa - vine
Vine Vineoglu 7.064 izlenme - 1 year ago

sürekli rekabet içinde olan arkadaşların canlandırması.

00:31 Interstellar Tanıtım Fragmanı
Interstellar Tanıtım Fragmanı
ece25 18.826 izlenme - 1 year ago

Dünya nın Sonu Bizim Sonumuz Olmayacak Chris Nolan dan Yıldızlararası 7 Kasım da vizyonda

02:12 yıldızlararası film fragman - matthew mcconaughey
yıldızlararası film fragman - matthew mcconaughey
fragman 13.067 izlenme - 1 year ago

yıldızlararası (2014) - ınterstellar filminin fragmanı oyuncular : matthew mcconaughey , anne hathaway , jessica chastain , elyes gabel , wes bentley . film özeti : filmde bir grup kaşifin yeni keşfedilmiş bir solucandeliğinden geçip boyut değiştirerek daha önce hiçbir insanoğlunun erişemediği yerlere yaptığı yolculuk anlatılacak. christopher nolan'ın yönettiği film, 2014'ün kasım ayında gösterime girecek.

01:05 glee dizisinin yıldızı matthew morrison evlendi
glee dizisinin yıldızı matthew morrison evlendi
mondomedia 12.450 izlenme - 1 year ago

glee dizisinin yıldızı matthew morrison sevgilisi renee puente ile sade bir törenle evlendi.

01:05 matthew morrison get married
matthew morrison get married
chicpose 9.706 izlenme - 1 year ago

matthew morrison weds his longtime love in an intimate ceremony in maui. it sure was one gleeful moment when the actor popped the question to his longtime girlfriend last summer, but matthew morrison and renee puente must be grinning ear to ear after tying the knot. the two were married saturday evening in an intimate celebration in front of 50 family and friends on a private estate in kihei on the island of maui, hawaii, the actor's rep confirms exclusively to people. morrison wore a custom brooks brothers tuxedo for the occasion, while the bride wore a one-of-a-kind gustavo gown with shoes specially designed by emmy london. of course a glee wedding would be incomplete without musical performances.

04:07 compare chris yuill vs 75 magic shows before hiring any vancouver magician
compare chris yuill vs 75 magic shows before hiring any vancouver magician
vancouverbcmagic 9.731 izlenme - 1 year ago

watch these reviews and testimonials about a 75 magic show before hiring vancouver magician chris yuill

04:20 236 saniyede friends dizisinin 236 bölümü - 20.yıl özel
236 saniyede friends dizisinin 236 bölümü - 20.yıl özel
dizimax 5.201 izlenme - 1 year ago

20. yılında friends disinin 236 bölümü tek videoda toplandı. 90’ların en kült dizilerinden biri olan ve hala popüler kültür üzerindeki etkisi devam eden, dostluğun önemini gözümüze sokan friends, bu sene yayınlanmaya başlayışının 20. yılını kutluyor. friends’in 236 bölümünü 236 saniyede topladı. the one with 236 seconds isimli videoda dizinin tarihe damgasını kendince vurmuş olan sahneleri bir araya geldi. içinizdeki friends özlemini bir nebze de olsa dindirecek bu video ile sizi baş başa bırakıyoruz.

00:47 the quitter official trailer - matthew bonifacio movie
the quitter official trailer - matthew bonifacio movie
fragman 2.582 izlenme - 1 year ago

the quitter official trailer . stars: matthew bonifacio, julianna gelinas bonifacio , natasha lyonne . when a failed baseball player's ex-girlfriend moves back to the neighborhood with her seven-year-old daughter, he realizes he carries more regrets than how he handled his baseball career.

00:56 kuzey kore abd'li miller'ı da mahkum etti
kuzey kore abd'li miller'ı da mahkum etti
euronews 3.209 izlenme - 1 year ago

kuzey kore ülkeye turist olarak gelen amerika birleşik devletleri (abd) vatandaşı matthew todd miller'ı altı yıl ağırlaştırılmış hapis cezasına mahkum etti. 'düşmanca eylemlere girişmek ve ajanlık yapmakla' suçlanan 24 yaşındaki amerikan vatandaşının temyiz başvurusu ise reddedildi.

01:20 wedding magic vs 75-hour bobby
wedding magic vs 75-hour bobby
surreybcweddings 14.869 izlenme - 1 year ago

compare doktorstrange wedding magic vs 75-hour bobbythemagician

01:16 interstellar trailer -  matthew mcconaughey movie
interstellar trailer - matthew mcconaughey movie
fragman 2.838 izlenme - 1 year ago

interstellar official tv spot. stars: matthew mcconaughey, anne hathaway, jessica chastain . a group of explorers make use of a newly discovered wormhole to surpass the limitations on human space travel and conquer the vast distances involved in an interstellar voyage

01:11 christina aguilera has a baby girl
christina aguilera has a baby girl
chicpose 14.173 izlenme - 1 year ago

the singer and her fiance matthew rutler welcome their little one.

01:11 christina aguilera ikinci kez anne oldu
christina aguilera ikinci kez anne oldu
mondomedia 14.320 izlenme - 1 year ago

dünyaca ünlü şarkıcı christina aguilera ve nişanlısı matthew rutler bebeklerine kavuştular. 2. kez anne olan christina aguilera kız çocuk dünyaya geitrdi

02:31 the imitation game trailer - keira knightley movie
the imitation game trailer - keira knightley movie
fragman 19.405 izlenme - 1 year ago

stars: keira knightley, benedict cumberbatch, matthew goode . english mathematician and logician, alan turing, helps crack the enigma code during world war ii.

01:49 ilk görüşte aşk - türkçe altyazılı film fragman
ilk görüşte aşk - türkçe altyazılı film fragman
fragman 15.070 izlenme - 1 year ago

ilk görüşte aşk / une rencontre filminin türkçe altyazılı fragmanı. oyuncular : sophie marceau , françois cluzet , niels schneider , simon desilva , stuart matthews . film özeti : pierre (françois cluzet) 15 yıldır evli, eşi ve çocuklarıyla mutlu bir hayat sürmekte olan orta yaşlı bir adamdır. bir partide tanıştığı elsa (sophie marceau) ile aralarında hemen bir aşk filizlenir. ancak hem pierre'in karısını sevmesi, hem de elsa'nın evli biriyle birlikte olmak istememesi, onları birlikte olabilmek adına başka arayışlara itecektir.

01:09 lea michele happy with her boyfriend
lea michele happy with her boyfriend
chicpose 1.076 izlenme - 1 year ago

lea michele reportedly fell really hard for her new man. she is really happy with boyfriend matthew paetz

04:50 honest trailers - the lion king
honest trailers - the lion king
fragman 15.688 izlenme - 1 year ago

become a screen junkie!

02:25 celebrities read mean tweets - julia roberts and sofia vergara
celebrities read mean tweets - julia roberts and sofia vergara
chicpose 9.986 izlenme - 2 years ago

there are a lot of celebrities on twitter and some people feel very comfortable using twitter to insult those celebrities. from time to time, we gather those insults and package them together to illustrate the fact that words can hurt. this is our 7th edition of mean tweets featuring julia roberts, don cheadle, ashton kutcher, courteney cox, andy garcia, mindy kaling, david blaine, don rickles, ethan hawke, matthew mcconaughey, june squibb, jeremy piven, kit harrington, emma stone, gary oldman and sofia vergara.

-->