262 sonuç

Reklam nedir?

Sütlü buz değil dondurma

#süt #dondurma #reklam #lerafresca
03:10 müjde ar annesini mumyalatmak istedi - aramızda kalmasın

müjde ar annesini mumyalatmak istedi - aramızda kalmasın

tv8 32 izlenme - 5 months ago

sezen aksu aylık yayınlanan 'kafa dergisi’ndeki yazısında ilginç bir anısını ilk kez anlattı.müjde ar annesi aysel gürel’i mumyalatmak istiyordu. müjde’ye rusya’da bir mumya profesörü bulduğumu söyledim. rusya’ya giderken allah esirgesin uçakta aysel’e bir terslik olursa, mumyalama işine ciddi zeval gelebileceğine müjde’yi inandırdım. vazgeçti! yoksa o kapı senin, bu kapı benim nerede iyi mumya yapılıyor’ diye dolaşıyor olacaktık.

03:13 sezen aksu emel müftüoğlu ve müjde ar'ın detoks keyfi

sezen aksu emel müftüoğlu ve müjde ar'ın detoks keyfi

mondomedia 69 izlenme - 9 months ago

magazin dünyasının üç önemli ismi sezen aksu, emel müftüoğlu ve müjde ar, geçtiğimiz pazar sabahı hem sağlıklı olmak hem de hızlı bir şekilde kilo vermek için marmaris’te detoks kampına girdi. üç yakın arkadaşın sıkı diyet ve egzersiz ağırlıklı sağlık kampı toplam 15 gün sürecek. ekibin ağır disipline rağmen neşelerinden bir şey kaybetmediği de önceki gün emel müftüoğlu’nun ınstagram’da paylaştığı fotoğrafla ortaya çıktı. ünlü sanatçı, hep birlikte koltuğa dizilip objektife gülümsedikleri karenin altına şu notu düştü: ' türk karı kuvvetleri detoks tatilinde! '

05:05 sezen aksu müjde ar ve emel müftüoğlu detoks kampına girdi

sezen aksu müjde ar ve emel müftüoğlu detoks kampına girdi

tv8 53 izlenme - 9 months ago

marmaris'te detoks kampına giren sezen aksu, emel müftüoğlu ve müjde ar'ın keyfi yerinde. sezen aksu, emel müftüoğlu ve müjde ar, geçtiğimiz pazar sabahı hem sağlıklı olmak hem de hızlı bir şekilde kilo vermek için marmaris’te detoks kampına girdi. üç yakın arkadaşın sıkı diyet ve egzersiz ağırlıklı sağlık kampı toplam 15 gün sürecek.

03:06 sezen aksu müjde ar ve emel müftüoğlu detoks kampında

sezen aksu müjde ar ve emel müftüoğlu detoks kampında

mondomedia 38 izlenme - 9 months ago

sezen aksu, yakın dostları müjde ar ve emel müftüoğlu'yla birlikte marmaris'te detoks kampına girdi. vücuttan toksin ve ödem atmak, fazla kilolarından kurtulmak isteyenlerin son yıllarda çok rağbet ettiği detoks kamplarının cazibesine sezen aksu, emel müftüoğlu ve müjde ar da kapıldı. üç sıkı dost, pazar günü marmaris'teki bir detoks merkezine gitti.

02:01 sergen yalçın dizi oyuncusu oluyor - aramızda kalsın

sergen yalçın dizi oyuncusu oluyor - aramızda kalsın

tv8 106 izlenme - 1 year ago

eski milli futbolcu sergen yalçın, sürpriz bir karar vererek dizi oyuncusu oldu. beşiktaş efsanesinin yeni mesleğinden ilk fotoğraf da ortaya çıktı. sil baştan'ın oyuncu kadrosuna sürpriz isimler. star tv ekranlarında yeni bir dizi başlıyor. gani müjde'nin kaleme aldığı sil baştan çok yakında ekrana gelecek. heyecanla beklenen dizinin oyuncu kadrosunda ise sürprizler bitmiyor. sergen yalçın ve murat dalkılıç'ın dahil olduğu kadroda oldukça başarılı oyuncular var. - 11 eylül 2014

04:16 aşk ekmek hayaller 10. bölüm - uğur'a gerçeği anlatan karaca - showtv izle

aşk ekmek hayaller 10. bölüm - uğur'a gerçeği anlatan karaca - showtv izle

ShowTV 116 izlenme - 1 year ago

başrollerini: müjde ar, berna laçin, sinan tuzcu, burak hakkı, irem altuğ, elif merve çolak, leyla köse, furkan andıç, nihal menzil, barış hacıhan ve aydan çakır'ın paylaştığı show tv ekranlarının yeni dizisi aşk ekmek hayaller 10. bölümünde; karaca , uğur'a erdinç'in kendisini öldü gösterdiği gerçeğini anlatıyor ve babası ile konuşmasını istiyor.

03:10 aşk ekmek hayaller 10. bölüm - karaca'nın ağzından laf almaya çalışan erdinç - showtv izle

aşk ekmek hayaller 10. bölüm - karaca'nın ağzından laf almaya çalışan erdinç - showtv izle

ShowTV 1 izlenme - 1 year ago

başrollerini: müjde ar, berna laçin, sinan tuzcu, burak hakkı, irem altuğ, elif merve çolak, leyla köse, furkan andıç, nihal menzil, barış hacıhan ve aydan çakır'ın paylaştığı show tv ekranlarının yeni dizisi aşk ekmek hayaller 10. bölümünde; erdinç, karaca'ya babası yaman ile ilgili sorular sorarak ağzından laf almaya çalışıyor.

01:02 aşk ekmek hayaller 10. bölüm - erdinç'i araştıran karaca - showtv izle

aşk ekmek hayaller 10. bölüm - erdinç'i araştıran karaca - showtv izle

ShowTV 1 izlenme - 1 year ago

başrollerini: müjde ar, berna laçin, sinan tuzcu, burak hakkı, irem altuğ, elif merve çolak, leyla köse, furkan andıç, nihal menzil, barış hacıhan ve aydan çakır'ın paylaştığı show tv ekranlarının yeni dizisi aşk ekmek hayaller 10. bölümünde; karaca, altan'a yardım etmek için şirkette erdinç ile ilgili bilgilere ulaşmaya çalışıyor.

02:19 aşk ekmek hayaller 10. bölüm - leyla'ya kızan altan - showtv izle

aşk ekmek hayaller 10. bölüm - leyla'ya kızan altan - showtv izle

ShowTV 297 izlenme - 1 year ago

başrollerini: müjde ar, berna laçin, sinan tuzcu, burak hakkı, irem altuğ, elif merve çolak, leyla köse, furkan andıç, nihal menzil, barış hacıhan ve aydan çakır'ın paylaştığı show tv ekranlarının yeni dizisi aşk ekmek hayaller 10. bölümünde; altan, restauranta gelerek karaca'yı tehdit eden leyla'ya yaptığından dolayı kızıyor.

01:47 aşk ekmek hayaller 10. bölüm - eskilere dalan uğur - showtv izle

aşk ekmek hayaller 10. bölüm - eskilere dalan uğur - showtv izle

ShowTV 1 izlenme - 1 year ago

başrollerini: müjde ar, berna laçin, sinan tuzcu, burak hakkı, irem altuğ, elif merve çolak, leyla köse, furkan andıç, nihal menzil, barış hacıhan ve aydan çakır'ın paylaştığı show tv ekranlarının yeni dizisi aşk ekmek hayaller 10. bölümünde; uğur, fırını teftişe gelen ferit ile olan eski anlarını hatırlıyor.

Çalma Listeleri

Müjde Ar Magazin

Müjde Ar Magazin

Vidivodo 17 Video