5640 sonuç

Reklam nedir?

Sütlü buz değil dondurma

#süt #dondurma #reklam #lerafresca
00:26 Okul Tuvaletinde Bayılana Kadar Kavga Eden Liseliler

Okul Tuvaletinde Bayılana Kadar Kavga Eden Liseliler

gemini99 izlenme - 46 minutes ago

kavga sebeplerini asla anlamayacağımız gençken hepimizin bir şekilde yaptığı kavgalar fakat bu sefer yaşanan kavgada liseliler olayı baya ciddiye almışlar ve ortaya vurmalı kırmalı bir video çıkmış iyi seyirler.

11:54 Liselilerden Fight Song Şarkısı Eşliğinde harika Lip Dub Gösteri

Liselilerden Fight Song Şarkısı Eşliğinde harika Lip Dub Gösteri

soundgarden izlenme - 1 day ago

Broken Arrow lisesi öğrencileri Rachel Platten'in Fight Song şarkısında muhteşem bir gösteri hazırlamışlar. Öğretmeninden görevli personeline kadar tüm okulun birlikte çalışmasıyla ortaya çıkan enfes lip dub videoyu izliyoruz.

00:27 liselilerin cansız mankenle öğretmenlerini trollemesi

liselilerin cansız mankenle öğretmenlerini trollemesi

filadem 2044 izlenme - 1 week ago

liseliler tarafından kurnazca hazırlanan ve öğretmenleri gelmeden cam önüne yerleştirilmiş okul kıyafeti giydirilmiş cansız manken şakasının komik anları ve hocanın yaşadığı şaşkınlık ve kahkaha dolu anlar yurdum liselilerinin ne kadar yaramaz olduğunu göstermekte ve bu muhteşem lise kokan şaka sizlerle.

01:51 meslek lisesi mevzusu sanki - league of legends

meslek lisesi mevzusu sanki - league of legends

leagueoflegends 52 izlenme - 2 weeks ago

dünyanın en çok oynanan ve takip edilen oyunu olan league of legends'da; meslek lisesi mevzusu sanki

03:30 koreli lise öğrencisinden adele hello cover'i

koreli lise öğrencisinden adele hello cover'i

soundgarden 3022 izlenme - 2 weeks ago

son zamanlarda listeleri zorlayan adele'in yeni şarkısını bir de bu koreli lise öğrecisinden dinleyelim. adele hello şarkısının sözleri:hello, it's me i was wondering if after all these years you'd like to meet to go over everything they say that time's supposed to heal ya, but i ain't done much healing hello, can you hear me? i'm in california dreaming about who we used to be when we were younger and free i've forgotten how it felt before the world fell at our feet there's such a difference between us and a million miles hello from the other side i must've called a thousand times to tell you i'm sorry for everything that i've done but when i call you never seem to be home hello from the outside at least i can say that i've tried to tell you i'm sorry for breaking your heart but it don't matter, it clearly doesn't tear you apart anymore

02:21 the pack film fragman

the pack film fragman

fragman 1 izlenme - 2 weeks ago

the pack filminin fragmanı. oyuncular : anna lise phillips , jack campbell , charles mayer , kieran thomas mcnamara , hamish phillips . gözlerden uzak bir çiftlikte ailesiyle birlikte yaşayan bir çiftçi olan adam wilson, ağılındaki küçükbaş hayvanların korkunç bir şekilde öldürülmeye başladığını farkeder. kurt kapanları işe yaramamaktadır. bir akşam evlerine girmeye çalışan hırsızla ilgilenmesi için çağırdıkları polis de saldırıya uğrayınca içindeki bulundukları tehlikenin boyutları gözler önüne serilir. hırsız değil, kana susamış canavarlar etraflarını sarmıştır ve bu canavarlar artık koyunlarla yetinmemektedir. zor durumdaki ailenin tek umudu, bu uzun geceyi sağ salim atlatıp sabahı görebilmek olacaktır.

02:21 the pack movie trailer

the pack movie trailer

fragman 154 izlenme - 2 weeks ago

the pack (2015) trailer - anna lise phillips, jack campbell, kieran thomas mcnamara. A farmer and his family must fight for survival after a ferocious pack of wild dogs infiltrates their isolated farmhouse. Through a series of frightening and bloody encounters they are forced into survival mode to make it through the night.

04:10 adele'in hello şarkısını arapça

adele'in hello şarkısını arapça

gemini99 1 izlenme - 2 weeks ago

hafta sonu paylaştığımız koreli bir lise öğrencisinin cover yaptığı adele'in hello şarkısına farklı bir yorum daha geldi. noel kharman şarkıyı yarı ingilizce yarı arapça olarak yorumladı.

01:12 1 liraya dert dinliyorlar

1 liraya dert dinliyorlar

AnadoluAjansi 23581 izlenme - 3 weeks ago

1 liraya' dert dinliyorlareskişehir'de 2 lise öğrencisi, vatandaşın yoğun olarak gezdiği caddelere oturup, önlerine koyduğu 1 liraya dert dinlenir yazısıyla insanların dertlerini dinleyip tavsiyede bulunuyor.görüntü dökümü:.

00:30 hunharca dayak yiyen liseli

hunharca dayak yiyen liseli

gemini99 0 izlenme - 1 month ago

eleman galiba cüssesine güvenerek atar yapıyor. ne var lan ibişşş, beni mi dövecen hıamına diyor muhtemelen. sonra güm-pat-çat.