51 sonuç

Reklam nedir?

Sütlü buz değil dondurma

#süt #dondurma #reklam #lerafresca
00:20 italyan kokain tacirlerine darbe

italyan kokain tacirlerine darbe

euronews 31 izlenme - 6 months ago

fbi ve italyan polisinin ortaklaşa yürüttüğü bir operasyonda kokain ticareti yapan bir şebeke çökertildi. operasyonda i̇talya'nın güneyindeki calabria'da 13 kişi gözaltına alındı.

01:43 polis tencere içinde kokain yakaladı

polis tencere içinde kokain yakaladı

showhaber 81 izlenme - 1 year ago

uyuşturucu dolu çantayla binlerce kilometre gitti. tek amacı polisi atlatmaktı. brezilya'da başlayan uyuştucu trafiği, ankara emniyeti'nin nezarethanesinde son buldu. zehir tacirlerinin uyuşturucuyu saklama yöntemleri ise şaşkınlık yarattı. uyuşturucuyu tencereye saklayan adamın binlerce kilometre yol gelmesinin tek sebebi ise polisi atlatmaktı.

00:40 joe biden'ın oğlu kokain nedeniyle ordudan atıldı

joe biden'ın oğlu kokain nedeniyle ordudan atıldı

euronews 48 izlenme - 1 year ago

amerika birleşik devletleri başkan yardımcısı joe biden'ın oğlunun, yapılan kokain testinin olumlu çıkması dolayısıyla amerikan deniz kuvvetleri ile ilişiğinin kesildiği öğrenildi. donanmanın yedek asker kadrosunda bulunan ve 2013'de norfolk'taki halkla ilişkiler departmanın da görevlendirilen hunter biden'a testin haziran 2013'te yapıldığı ve ilişiğin ise şubat 2014'te kesildiğini doğrulandı.

03:05 uyuşturucu bağımlıları uyuşturucu için parayı nasıl buluyor

uyuşturucu bağımlıları uyuşturucu için parayı nasıl buluyor

showhaber 53 izlenme - 1 year ago

eroin, kokain, bonzai ve buna benzer uyuşturucu bağımlılarının bu maddeleri nereden ve ne şekilde temin ettiklerini, bu maddeleri bulmak için parayı nereden bulduklarını uyuşturucu bağımlısı tarafından dinliyoruz.

00:20 fransa'da kayıp kokainle ilgili bir gözaltı

fransa'da kayıp kokainle ilgili bir gözaltı

euronews 147 izlenme - 1 year ago

fransa'nın başkenti paris'te narkotik şubeden çalınan yaklaşık 50 kilo kokainle ilgili olarak bir polis memuru gözaltına alındı.

00:56 portekiz'de muz kolilerinden 237 kilo kokain çıktı

portekiz'de muz kolilerinden 237 kilo kokain çıktı

euronews 52 izlenme - 1 year ago

portekiz’de film senaryolarını aratmayan bir uyuşturucu operasyonu yapıldı. ülkenin kuzeyinde bir süpermarket müşterisi, raflardaki muz kolilerinin içinde paketler dolusu kokain gördü. müşterinin yetkililere haber vermesiyle harekete geçen portekiz polisi, aynı süpermarket zincirinin yeni şubesinde 198 pakette yaklaşık 237 kilogram kokain buldu.

00:20 ananas yüklü konteynerde 2 buçuk ton kokain

ananas yüklü konteynerde 2 buçuk ton kokain

euronews 175 izlenme - 1 year ago

spanya'nın başkenti madrid'de narkotik polisi, ihbar üzerine bir depoya yaptığı baskında 2 buçuk ton uyuşturucu madde ele geçirdi. costa rica'dan gelen bir gemide taşındığı öğrenilen 2 bin paketten fazla kokainin ananas yüklü bir konteyner içine gizlendiği bildirildi. güvenlik güçleri, olayla ilgili olarak altı kişiyi gözaltına aldı

01:30 konya'da özel harekatçılar şafak operasyonu düzenledi - showhaber

konya'da özel harekatçılar şafak operasyonu düzenledi - showhaber

showhaber 1 izlenme - 1 year ago

konya emniyet müdürlüğü kaçakçılık ve organize suçlarla mücadele şubesi ekipleri, uyuşturucu ticareti yaptığı öne sürülen sokak satıcılarına yönelik teknik ve fiziki takibin ardından bugün şafak vakti operasyon düzenledi. özel harekat ekipleri eşliğinde yaklaşık 600 polisle karatay ilçesi tatlıcak ve doğanlar mahallesi’nde yapılan operasyonda daha önceden belirlenen 70 adrese baskın yapıldı. bazı evlere bahçe duvarlarından atlayıp giren özel harekat ekipleri açılmayan kapıları ’koçbaşı’ denilen balyozla kırdı. polisleri karşısında gören şüpheliler büyük şaşkınlık yaşadı. operasyonda 10’u kadın, 4’ü 18 yaşından küçük 60 kişi gözaltına alındı. evlerde yapılan aramalarda satışa hazır paketler halinde esrar, eroin, kokain ve uyuşturucu haplar ele geçirildi. operasyonda gözaltına alınan kadın ve çocukların kurye olarak kullanıldığı öne

00:07 karı kokain zanneden çocuk

karı kokain zanneden çocuk

yakup1992 73 izlenme - 1 year ago

karı eroin zanneden çocuk

01:16 toronto belediye başkanı kokain kullandığını itiraf etti

toronto belediye başkanı kokain kullandığını itiraf etti

euronews 1 izlenme - 2 years ago

kanada'da uyuşturucu kullandığı iddia edilen toronto belediye başkanı rob ford, kokain kullandığını itiraf etti ancak istifa çağrılarını karşılıksız bıraktı. şoförünün bilgisayarında ele geçirilen görüntülerle ilgili bir basın toplantısı düzenleyen rob ford hata yaptığını belirterek uyuşturucu kullandığı için özür diledi.