105 sonuç

Reklam nedir?

Sütlü buz değil dondurma

#süt #dondurma #reklam #lerafresca
01:46 otomobil sektörü sivil toplum kuruluşlarının hedefinde

otomobil sektörü sivil toplum kuruluşlarının hedefinde

euronews 242 izlenme - 1 month ago

almanya'nın otomobil devi volkswagen'in (vw) yarattığı skandal otomobil sektörünün tamamını etkiliyor. skandalın yankıları artarak devam ediyor. bunun sadece buzdağının görünen kısmı olabileceği belirtiliyor. çevre ve taşıma adlı sivil toplum örgütü tarafından yapılan bir araştırma bazı otomobillerin testlere göre çok daha fazla yakıt harcadığını ortaya koydu. bmw, mercedes ve peugeot da hedef tahtasında bulunuyor.

00:56 volkswagen'deki emisyon skandalı büyüyor

volkswagen'deki emisyon skandalı büyüyor

euronews 1407 izlenme - 2 months ago

alman otomobil devi volkswagen'in amerika birleşik devletleri'ne ithal edilen bazı modellerin emisyon testlerinde hile yaptığını itiraf etmesinin ardından patlak veren skandal büyüyor. abd çevre koruma ajansı (epa) firmanın bazı modellere yanıltıcı yazılım yerleştirdiğini ortaya çıkarmıştı

01:05 tiencin sakinleri çin hükümetini protesto etti

tiencin sakinleri çin hükümetini protesto etti

euronews 27 izlenme - 3 months ago

çin'in tiencin kentinde geçen hafta 114 kişinin ölümüne yol açan patlamanın ardından bölge halkı sokaklara döküldü. tehlikeli maddelerin tutulduğu lojistik deposunda meydana gelen faciada evleri zarar gören yaklaşık 150 kişi hükümeti protesto etti.

01:12 çin'deki patlamada ölenler için anma programı

çin'deki patlamada ölenler için anma programı

euronews 76 izlenme - 3 months ago

çin'in kuzeyinde bulunan liman kenti tiencin'deki patlamada hayatını kaybedenler için anma programı düzenlendi. ilk yardım ekipleri patlamada hayatını kaybeden ve hala kayıp olan itfaiye görevlileri anısına saygı duruşunda bulundu. saygı duruşundan sonra ölenler için mum yakılarak çiçekler bırakıldı.

01:12 çin'deki patlamada ölü sayısı 112'ye yükseldi

çin'deki patlamada ölü sayısı 112'ye yükseldi

euronews 42 izlenme - 3 months ago

çin'in kuzeyinde bulunan tiencin kentindeki liman bölgesinde çarşamba günü meydana gelen patlamada ölü sayısı 112'ye yükseldi. kimyasal maddelere karşı özel kıyafetli askeri ekiplerin arama-kurtarma çalışmaları devam ederken patlamanın yaşandığı bölgede incelemelerini sürdüren ekipler bölgeden örnekler aldı.

00:20 almanya'da tanker kazası

almanya'da tanker kazası

euronews 96 izlenme - 3 months ago

almanya'nın kuzey ren westfelya bölgesinde sıvı alüminyum dolu tankerin devrilmesi sonucu a1 otoyolu uzun süre trafiğe kapatıldı.

00:20 abd'de atıkla sarıya boyanan nehir temizlendi

abd'de atıkla sarıya boyanan nehir temizlendi

euronews 567 izlenme - 3 months ago

abd’nin colorado eyaletinde altın madeninde zehirli atıkların sızması ile sarı renge boyanan animas nehri normale döndü. çevre ajansı su kalitesinin kirlilikten önceki seviyede olduğunu açıkladı. altın madenini denetleyen bir grup, yaklaşık 4 milyon litrelik atığın yanlışlıkla nehre karışmasına neden olmuştu.…

00:56 hindistan cevizini yerde kırıp servis eden adam

hindistan cevizini yerde kırıp servis eden adam

gemini99 121 izlenme - 3 months ago

görüntüler abd new york'tan. dışarıda yemek yerken daha da dikkat etmemiz gerektiğini gösteren bir video ile daha karşınızdayım. olay kısaca şöyle : eleman hindistan cevizi suyu satıyor. bizim kestaneciler gibi sokakta satıyor. ama servis ettiği hindistan cevizlerini yere vurarak kırıyor. sonra da bişey olmamış gibi servis ediyor.

04:18 kimya endüstrisinde su kullanımında çevreci metodlar

kimya endüstrisinde su kullanımında çevreci metodlar

euronews 83 izlenme - 6 months ago

günümüzde kimya endüstrisinin varlığı ve ürettikleri modern dünya için vazgeçilmez ancak bunların çevre için bir maliyeti var. peki doğal kaynakları korumak için yeni teknolojileri kullanarak üretim süreçlerini daha çevreci hale getirebilir miyiz?

00:20 israil'de petrol rafinerisi kapatıldı

israil'de petrol rafinerisi kapatıldı

euronews 16 izlenme - 7 months ago

israil'de hayfa belediyesi, yüksek kanser oranlarıyla ilgili raporu neden göstererek, ülkenin en büyük petrokimya grubu tarafından işletilen petrol rafinerisini kapatma kararı aldı. kapısına kilit vurulan şirketin ayrıca lisansları da geri alındı.