222 sonuç

Reklam nedir?

Sütlü buz değil dondurma

#süt #dondurma #reklam #lerafresca
00:20 papa'nın abd ziyareti philadelphia'da son buldu

papa'nın abd ziyareti philadelphia'da son buldu

euronews 62 izlenme - 1 month ago

katolik aleminin ruhani lideri papa francis, amerika birleşik devletleri (abd) ziyaretinin son günüde philadelphia kentinde ayin yönetti. on binlerce kişi papa francis'i görmek için kente adeta akın etti.

01:10 papa francis castro'nun doğduğu şehirde ayin yönetti

papa francis castro'nun doğduğu şehirde ayin yönetti

euronews 349 izlenme - 2 months ago

küba’yı ziyaret eden katoliklerin ruhani lideri ve vatikan devlet başkanı papa francis, ziyaretinin son gününde castro'nun doğduğu şehir olarak bilinen ülkenin kuzeyindeki holguin'da ayin yönetti. papa francis'in dün devrim meydanı'nda gerçekleştirdiği ayine ise yüz binden fazla kişi katıldı. küba devlet başkanı raul castro'nun hazır bulunduğu ayine arjantin devlet başkanı cristina fernandez'in de katıldığı duyuruldu.

00:20 polonya stadyumda dev ayin

polonya stadyumda dev ayin

euronews 90 izlenme - 4 months ago

polonya'nın başkenti varşova'daki ulusal stadyum dev bir kiliseye dönüştürüldü. katolik hristiyanların katıldığı ayini rahip john bashobora yönetti.

01:05 papa francis'ten kapitalizm karşıtı açıklamalar

papa francis'ten kapitalizm karşıtı açıklamalar

euronews 18 izlenme - 4 months ago

katolik alemimin ruhani lideri papa francis üç ülkeyi kapsayan bir haftalık latin amerika turunu paraguay'da tamamlarken, dünya liderlerine yoksullukla savaş için yeni bir ekonomik sistem bulmaları yönünde uyarıda bulundu.

00:20 roma'da rahibelerin asansörle imtihanı

roma'da rahibelerin asansörle imtihanı

euronews 53 izlenme - 5 months ago

roma'da iki rahibe kaldıkları asansörden 3 gün sonra kurtarıldı.

00:20 kirchner'den papa'ya özel ziyaret

kirchner'den papa'ya özel ziyaret

euronews 45 izlenme - 5 months ago

papa françeska, arjantin devlet başkanı cristina fernandez de kirchner ile pazar günü vatikan'a özel bir görüşme gerçekleştirdi. arjantin asıllı papa françeska'nın kirchner ile kapalı kapılar ardında gerçekleştiridği görüşme 1 saat 40 dakika sürdü.

00:20 papa francis avrupa hahamlar konferansı vekilleri ile buluştu

papa francis avrupa hahamlar konferansı vekilleri ile buluştu

euronews 32 izlenme - 7 months ago

katolik dünyasının ruhani lideri papa francis, roma başhahamı elio toaff'ın ölümünün bir gün sonra sonrasında ilk defa, yahudi kongresi temsilcileri ile avrupa hahamlar konferansı vekillerini kabul etti

01:26 ankara'dan vatikan'a sert tepki

ankara'dan vatikan'a sert tepki

showhaber 99 izlenme - 7 months ago

katolik dünyasının ruhani lideri papa'nın vatikan'da 1915 olaylarında ölenleri anmak için düzenlenen ayinde 20'nci yüzyılın ilk soykırımının ermenilere yapıldığını söylemesi ankara'da şok etkisi yarattı.resmi bir ziyaret için moğolistan'da bulunan dışişleri bakanı mevlüt çavuşoğlu ankara'daki kurmayları ve vatikan büyükelçiliği ile irtibata geçerek papa'nın konuşmasıyla ilgili ayrıntılı bilgi aldı.ankara ile moğolistan arasında kurulan telefon hattı sonucu türkiye'nin papa'nın konuşmasına sert bir açıklamayla karşılık verilmesi kararlaştırıldı. açıklanacak yazılı metin üzerinde çalışmalara başlanırken ilk hamle olarak vatikan'ın ankara büyükelçisi dışişleri bakanlığı'na çağırıldı.

00:54 cinsel tacize seyirci kalmakla suçlanan piskoposa protesto

cinsel tacize seyirci kalmakla suçlanan piskoposa protesto

euronews 12 izlenme - 8 months ago

şili'nin osorno kentinde kilisede toplanan yüzlerce katolik ülkede büyük tartışmalara yol açan cinsel taciz vakasıyla bağlantısı olmakla suçlanan piskoposun göreve atanmasını protesto etti. piskopos juan barros, fernando karadima vakasının üstünü örtmekle suçlanıyor.

01:23 papa francis görevi bırakma sinyali verdi

papa francis görevi bırakma sinyali verdi

euronews 165 izlenme - 8 months ago

katolik dünyasının ruhani lideri papa francis görevi yakında bırakabileceği sinyalini verdi. seçilişinin ikinci yıl dönümünde meksika televizyonu'na özel röportaj veren papa bu şekilde hissettiğini söyledi:"benim papalığımın kısa süreceğini hissediyorum. dört ya da 5 yıl. bilmiyorum 2 ya da 3 yıl belki de... 2 yılı geçti zaten. tanrı beni buraya geçici süreliğine koydu. bu sadece belirsiz bir hissiyat"