248 sonuç

Reklam nedir?

Sütlü buz değil dondurma

#süt #dondurma #reklam #lerafresca
01:05 ehliyeti kasaptan alan sürücü

ehliyeti kasaptan alan sürücü

gemini99 31 izlenme - 1 month ago

ehliyeti kasaptan alan sürücü şimdi sizlerle, iyi seyirler.

01:36 kasap köprüsü'nde savaş - league of legends

kasap köprüsü'nde savaş - league of legends

leagueoflegends 26 izlenme - 2 months ago

dünyanın en çok oynanan ve takip edilen oyunu olan league of legends'da; yeni aram haritası kasap köprüsü'nün arbede ve heyecan dolu savaş ortamına göz atın. daha geniş bilgi için, bilgewater: hırçın dalgalar sitesini ziyaret edin

11:13 satır kullanmadan et ayırmak

satır kullanmadan et ayırmak

tayfunege 10 izlenme - 2 months ago

merhabalar, öncelikle herkese iyi bayramlar. videoda gördüğünüz kişi cüneyt asan, kendisi et işine hayatına adamış. yalnızca bıçak ile kemik, omurga ayırabilen cüneyt asan çıktığı bir tv programında da marifetlerini sergilemiş.

02:08 kasap köfteye veda - cnntürk

kasap köfteye veda - cnntürk

cnnturk 21 izlenme - 4 months ago

kasaplar, et ve et ürünleri tebliğinde yapılan değişiklik doğrultusunda bugünden itibaren hazır şekilde, markasız ' kasap sucuk, köfte ve kıyma ' satamayacak, bu ürünleri müşterinin yanında hazırlamaları zorunlu olacak. bursa kasaplar odası başkanı muhsin yıldız, aa muhabirine yaptığı açıklamada, et ve et ürünleri tebliğinde değişiklik yapılmasına dair tebliğin 13 şubat 2015'te resmi gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdiğini ve 1 temmuz 2015'e kadar kasaplara süre tanındığını söyledi.

00:55 kasaptan aldığı biftek evde canlandı

kasaptan aldığı biftek evde canlandı

gemini99 9 izlenme - 5 months ago

çin'in shandong eyaletinde bir kadın kasaptan aldığı bifteklik eti eve getirip açtığında tıpkı bir kalp gibi attığını görünce büyük şaşkınlık yaşadı.

02:40 sözde bel fıtığı tedavisi yapan kişi kasapmış - showhaber

sözde bel fıtığı tedavisi yapan kişi kasapmış - showhaber

showhaber 14 izlenme - 6 months ago

sosyal medyada paylaşılan çıkrıkla bel çekme yöntemi izleyenleri şaşkına çevirdi. bir video paylaşım sitesine yüklenen ve bel fıtığı tedavisi olduğu belirtilen görüntüler akıllara durgunluk verdi.çıkrıkla ayaklarından havaya dikilen hasta, inanılmaz yöntemlerle iyileştirilmeye çalışılıyor. uzmanlar hiçbir cerrahi müdahaleye gerek olmamasına rağmen böyle kırık çıkıkçıya giden onlarca insanın belindeki kırıklardan ötürü ameliyat olmak durumunda kaldığını söyleyerek vatandaşları uyardı.son derece tehlikeli tedavi yöntemini uzun süredir yaptığı anlaşılan adam bu iş için özel bir düzenek bile hazırlamış. üç ayaklı bir demir profilden oluşan sistem bir makara ile tamamlanıyor. bel fıtığı tedavisi için gelen vatandaş bu mekanizma yardımıyla ayakalarından asılıp sözde tedavi uygulanıyor.

06:42 hunharca et doğrayan çinliler

hunharca et doğrayan çinliler

gemini99 56 izlenme - 7 months ago

çin'de bir restorantta hünerlerini sergileyen bu abiler işlerini titizlikte ve ustaca yapıyor. işte et sanatından anlayan usta çinliler.

01:55 kasaplar için yeni dönem başlıyor - showhaber

kasaplar için yeni dönem başlıyor - showhaber

showhaber 33 izlenme - 8 months ago

tüketicilerden gelen talepler doğrultusunda tarım ve hayvancılık bakanlığı bugünden itibaren geçerli olacak şekilde bir düzenleme yaptı. yapılan düzenlemeye göre bugünden itibaren kasaplar ve marketler ambalajsız tavuk eti satamayacak.

01:57 6 dakikada kuzu ayıklamak

6 dakikada kuzu ayıklamak

gemini99 119 izlenme - 9 months ago

bir moğol sayfasında paylaşmış bir video sanırım kasap da moğol. kasap arkadaş adeta kuzunun omurgasını kaburgasını ayıklayıp cillop gibi et çıkarıyor.

02:41 kasap köfte artık kasaplarda satılmayacak - showhaber

kasap köfte artık kasaplarda satılmayacak - showhaber

showhaber 165 izlenme - 9 months ago

gıda bakanlığı kasapları ve et severleri yakından ilgilendiren yeni bir düzenlemeye gidiyor. uygulamaya göre ambalajsız tavuk satışı yasaklanacak, kavurmada tuz oranı azaltılacak, kasap köfte tarih olacak.gıda, tarım ve hayvancılık bakanlığı’na bağlı gıda ve kontrol genel müdürlüğü, önümüzdeki günlerde yürürlüğe girecek et ve et ürünleri tebliği değişikliği ile kasap köfteden dökme tavuğa kadar birçok üründe yeni düzenlemeler getirmeye hazırlanıyor.

Çalma Listeleri

Kemal Kasapoğlu Tüm Şarkıları

Kemal Kasapoğlu Tüm Şarkıları

Vidivodo 10 Video
Yılmaz Kasapoğlu Tüm Şarkıları

Yılmaz Kasapoğlu Tüm Şarkıları

Vidivodo 10 Video
Sami Kasap Tüm Şarkıları

Sami Kasap Tüm Şarkıları

Vidivodo 24 Video