35 sonuç

Reklam nedir?

Sütlü buz değil dondurma

#süt #dondurma #reklam #lerafresca
01:23 şenol güneş kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

şenol güneş kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

gemini99 73 izlenme - 3 weeks ago

beşiktaş teknik direktörü şenol güneş, 1-0 yendikleri bursaspor karşılaşması sonrası bir gazetecinin, "bursaspor'u çalıştırırken 'istanbul'un havası kirli' demiştiniz. görüşlerinizde bir değişiklik oldu mu?" şeklindeki sorusuna, "yalan doğrudan, karanlık aydınlıktan kaçar. güneş yalnız da olsa etrafına ışık saçar. kargalar sürüyle, kartallar yalnız uçar" diyerek cevap verdi.

01:24 şenol güneş - kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

şenol güneş - kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

cnnturk 1 izlenme - 3 weeks ago

beşiktaş teknik direktörü şenol güneş, 1-0 yendikleri bursaspor karşılaşması sonrası bir gazetecinin, ' bursaspor'u çalıştırırken 'istanbul'un havası kirli' demiştiniz. görüşlerinizde bir değişiklik oldu mu? ' şeklindeki sorusuna, ' yalan doğrudan, karanlık aydınlıktan kaçar. güneş yalnız da olsa etrafına ışık saçar. kargalar sürüyle, kartallar yalnız uçar ' diyerek cevap verdi.

01:53 hayvansever genç parkta kargaların saldırısına uğradı

hayvansever genç parkta kargaların saldırısına uğradı

showhaber 198 izlenme - 6 months ago

gezi parkı'nda yuvadan düşen yavru kargaya yardım eden ayakkabı boyacısı diğer kargaların saldırısına uğradı. gezi parkı'nda bir yavru karga yuvadan yeşil alana düştü, yanından geçenlere aldırmadan olduğu yerde beklemeye başladı. parktaki ayakkabı boyacısı genç bir adam yerde bekleyen yavru kargaya kayıtsız kalmayarak yardım etmek istedi. üzerindeki kazağını çıkartarak yere attı.

01:11 kargalar kabus oldu - anadolu ajansı

kargalar kabus oldu - anadolu ajansı

AnadoluAjansi 40 izlenme - 1 year ago

malatya'da kentin en işlek yerlerinden biri olan inönü caddesi'nden geçenler kargaların saldırısına uğradı.

01:33 Ümraniye'de kargalar vatandaşların kabusu oldu - cnntürk

Ümraniye'de kargalar vatandaşların kabusu oldu - cnntürk

cnnturk 144 izlenme - 1 year ago

Ümraniye’de yaşayan çevre sakinleri, her gün karga kabusu yaşıyor. Bir aydınlatma direğine yuva yapan kargalar, yavrularından birinin yol düşerek ölmesiyle çılgına döndü. - 09 haziran 2014

04:59 kargalar vatandaşların kabusu oldu

kargalar vatandaşların kabusu oldu

kontrahbr 55 izlenme - 1 year ago

ümraniye'de yaşayan çevre sakinleri, her gün karga kabusu yaşıyor. bir aydınlatma direğine yuva yapan kargalar, yavrularından birinin yol düşerek ölmesiyle çılgına döndü. kargalar, yavrularını koruma iç güdüsüyle yoldan geçen insanlara ve kedilere saldırıyor. kargalardan korunmak isteyen vatandaşlar ise korku ve panikle sağa sola kaçışıyor.

01:00 kargaların yavrularını köpekten koruma mücadelesi - anadolu ajansı

kargaların yavrularını köpekten koruma mücadelesi - anadolu ajansı

AnadoluAjansi 30 izlenme - 1 year ago

ardahan'da 2 karganın yavrularının bulunduğu yuvaya yaklaşan bir köpeği buradan uzaklaştırmak için yaptıkları ilginç görüntü oluşturdu. atatürk mahallesi mezarlığına giren bir köpek, buradaki yuvadan bir yavruyu alarak yedi. diğer yavrularını korumak isteyen 2 karga, köpeğe saldırarak, yuvanın yanından uzaklaştırmaya çalıştı.

00:47 kargalardan görsel şölen - anadolu ajansı

kargalardan görsel şölen - anadolu ajansı

AnadoluAjansi 35 izlenme - 1 year ago

ardahan'da sürüler halindeki kargaların gökyüzündeki dansı, güzel görüntüler oluşturdu.görüntü dökümü:.

02:33 kargalar papağanlara karşı yarışıyor

kargalar papağanlara karşı yarışıyor

superbilimsel 53 izlenme - 1 year ago

sizce kargalar mı daha akıllı yoksa, papağanlar mı ? bu videoyu izleyince daha kolay karar verebileceksiniz.

03:20 kargaların baş döndüren zekası

kargaların baş döndüren zekası

tomboy 57 izlenme - 1 year ago

insan, 'tek zeki canlı' olma sıfatından son derece uzak bir tür. modern bilim dahilinde beyni olan her canlının zeki ve belli bir ölçüde bilinçli olduğunu biliyoruz. hayvanlar salt içgüdüleri ile hareket etmiyorlar, otomatik makineler de değiller. onlar da bizler gibi düşünüyorlar, analiz ediyorlar, algılıyorlar, kararlar alıyorlar. fakat insan harici hayvanların yine de davranışlarının büyük bir kısmını içgüdüsel davranışlar, özellikle de 'sabit aksiyon şablonları' adını verdiğimiz davranış paketleri domine ediyor. bu yüzden dışarıdan bakıldığında, canlıları detaylı incelemeyen gözler onların robotlar gibi hareket ettiğini sanıyorlar. bu tamamen yanlış. bu videoda, en zeki canlılar arasında yer alan kargaların muhteşem problem çözme yeteneklerini izleyeceğiz. tıpkı bir insanın bir problemi çözerken deneme-yanılma ve gözlem becerilerine başvurması gibi,