kadin linc Videoları

4 sonuç

01:16 Otobüsteki Hırsız Linç Edildi
Otobüsteki Hırsız Linç Edildi
darkman 732 izlenme - 2 years ago

otobüste bir kadını soymaya çalışan ve onu otobüsten atmaya çalışan adam linç edildi.

03:56 Cansu Kaya'nın Katillerine Linç Girişimi - Showhaber
Cansu Kaya'nın Katillerine Linç Girişimi - Showhaber
showhaber 192 izlenme - 7 months ago

cansu kaya'nın (18) katil zanlısı olarak gözaltına alınan n.d. (24) ve m.p.c. (17) adliyeye sevk edilirken vatandaşlar tarafından linç edilmek istendi. adliye bahçesinde bekleyen öfkeli yüzlerce vatandaş, önce zanlıların içinde bulunduğu minibüs, ardından araçtan indirilen zanlılara saldırdı. jandarma zanlıları güçlükle adliyeye sokarken; desteğe gelen polisle birlikte bahçede bekleyen öfkeli kalabalık uzaklaştırıldı.

01:40 Eşini Döven Adama Linç Girişimi - Showhaber
Eşini Döven Adama Linç Girişimi - Showhaber
showhaber 157 izlenme - 1 year ago

olay, bugün samsun'un atakum ilçesi cumhuriyet mahallesi adnan menderes bulvarı üzerinde meydana geldi. i̇ddiaya göre aralarında ailevi nedenlerden dolayı tartışma çıkan adları öğrenilemeyen çift, sahil yolunda konuşarak yürümeye başladı. konuşma bir anda tartışmaya dönüşünce alkollü olduğu iddia edilen koca, cebindeki falçatayı çıkartıp karısına doğrulttu. korku ile kaldırıma oturan kadının yakasına yapışan şüpheli, onu sürüklemek istedi. bu sırada olayı gören vatandaşlar, durumu hemen polise bildirdi. elindeki falçatayla karısına tehdit savuran kocaya çevredeki vatandaşlar müdahale etti. bir vatandaşın tekme atarak etkisiz hale getirdiği şüpheliye çevredeki vatandaşlarda ellerindeki sopalarla saldırdı. bu sırada olay yerine gelen polis, şüpheliyi gözaltına aldı.

00:57 Kadınlar Plajını Destekleyen Chp'li Vekile Linç
Kadınlar Plajını Destekleyen Chp'li Vekile Linç
tv360 111 izlenme - 1 year ago

chp'li binnaz toprak, antalya'daki kadınlar plajı'nı protesto eden kadınlı erkekli grubu eleştirdi. toprak, sosyal medya hesabından protestolara karşı kadınlar plajı neden protesto ediliyor anlamış değilim. kimi kadınlar erkeklerle bir arada denize girmeye çekiniyorlarsa sırf kadınlar için plaj neden olmasın? denize girebilmek herkesin hakkı. çocukluğumda hem moda'da hem de bostancı'da vardı. ifadelerini kullandı.