642 sonuç

Reklam nedir?

Sütlü buz değil dondurma

#süt #dondurma #reklam #lerafresca
05:44 play doh oyuncak itfaiye arabası oyun hamuru seti

play doh oyuncak itfaiye arabası oyun hamuru seti

OyuncakAbi 22 izlenme - 1 month ago

eğlenceli videolarla en güzel oyuncak, oyuncak araba, sürpriz yumurta, sürpriz oyuncak paketleri, oyuncak tren, oyuncak uçak, oyuncak silah, oyuncak bebekler, miniş videoları, minecraft oyuncakları, my little pony, polly pocket, barbie, çöps çetesi serileri, shopkins cicibiciler serileri, hot wheels oyuncak araba setleri, oyuncak hediyeli çocuk dergileri, oyun setleri, lego setleri ve çok daha fazlası... oyuncakların abisi oyuncak abi kanalında sizlerle. oyuncak abi play doh oyuncakları açmaya devam ediyor. oyuncak itfaiye arabası oyun hamuru setini açıp tüm özelliklerini deniyoruz.

01:35 otomobile giren yılanı itfaiye ekipleri çıkardı

otomobile giren yılanı itfaiye ekipleri çıkardı

AnadoluAjansi 120 izlenme - 1 month ago

otomobile giren yılanı itfaiye ekipleri çıkardımalatya'da otomobilin içine giren yılan, itfaiye ekiplerince çıkarıldı. görüntü dökümü:..

01:26 yangında çöken evin enkazında sıkışan itfaiyeci kurtarıldı

yangında çöken evin enkazında sıkışan itfaiyeci kurtarıldı

AnadoluAjansi 317 izlenme - 1 month ago

süleymanpaşa ilçesinde çıkan yangın sırasında çöken metruk evin enkazında sıkışan itfaiye eri kurtarıldı. ertuğrul mahallesi'nde, şifa sokak'taki ahşap metruk bir binada henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri çevrede güvenlik önlemi aldı, itfaiye ekipleri yangına müdahale etti. itfaiyenin müdahalesi sırasında binanın bir kısmının çökmesi sonucu içerideki itfaiye eri muammer i̇kizler'in vücudunun bir bölümü enkaz altında kaldı.

00:45 sulama kanalına düşen at için itfaiye ekipleri seferber

sulama kanalına düşen at için itfaiye ekipleri seferber

AnadoluAjansi 24 izlenme - 1 month ago

bolu'da kanala düşen atı, itfaiye ekipleri kurtardı bolu'da sulama kanalına düşen at için itfaiye ekipleri seferber oldu.dodurga mahallesi dahıstanlı sokak'ta bir atın çektiği at arabasıyla sulama kanalına düştüğünü gören vatandaşlar durumu bolu belediyesi itfaiye ekiplerini bildirdi.bölgeye giden itfaiye ekipler, atı bağlı bulunduğu arabadan kurtararak kanaldan çıkarttı. ekipler at arabasını da kanalından dışarı çekti.at, sahibinin teslim alması için bir ağaca bağlandı.

04:51 abb itfaiyesi - yangın olur biz yangına gideriz

abb itfaiyesi - yangın olur biz yangına gideriz

gemini99 49 izlenme - 1 month ago

ankara büyükşehir belediyesi (abb) itfaiye daire başkanlığı, i̇tfaiyenin kuruluşunun 301. yıl dönümü ve i̇tfaiye haftası nedeniyle kamera karşısına geçerek, klip çekti.

04:51 itfaiye için söyle - yangın olur biz yangina gideriz

itfaiye için söyle - yangın olur biz yangina gideriz

gemini99 86 izlenme - 2 months ago

itfaiyenin kuruluşunun 301. yılında ankara i̇tfaiyesi'nden muhteşem klip.

00:48 yanan kamyonuyla itfaiyeye gitti

yanan kamyonuyla itfaiyeye gitti

AnadoluAjansi 32 izlenme - 2 months ago

konya'nın beyşehir ilçesinde, seyir halindeyken saman yüklü kamyonunun yandığını gören sürücü, aracını, 10 kilometre uzaklığındaki itfaiyeye götürerek, yangının söndürülmesini sağladı. isaköy mahallesi'nden aldığı samanları 42 h 5382 plakalı kamyonuna yükleyen i̇brahim çolak, ilçeye doğru yola çıktı. bir süre sonra kasadaki samanların yandığını fark eden çolak, itfaiyenin olay yerine gelmesinin zaman alacağını düşünerek, yoluna devam etti. i̇lçe merkezindeki itfaiye merkezine giden çolak'ın kamyonundaki yangın, kısa sürede söndürüldü. yangın nedeniyle kamyonun kasasında küçük çapta hasar oluştuğu öğrenildi.

00:20 yangın söndüreyim derken kendini kaybeden itfaiyeci abi

yangın söndüreyim derken kendini kaybeden itfaiyeci abi

kaymaz43 84 izlenme - 2 months ago

yangın söndüreyim derken kendini kaybeden itfaiyeci abi şimdi sizlerle, iyi seyirler.

00:55 orman yangını kontrol altına alındı - anadolu ajansı

orman yangını kontrol altına alındı - anadolu ajansı

AnadoluAjansi 230 izlenme - 3 months ago

osmangazi ilçesine bağlı aksungur ve gündoğdu, mudanya ilçesinin göynüklü ve çağrışan mahallelerinin kırsal kesiminde devam eden yangına başta bursa orman bölge müdürlüğü ve bursa büyükşehir belediyesi olmak üzere istanbul, kocaeli ve bilecik'ten gelen ekipler, 100 itfaiye aracıyla müdahale etti. çok geniş alanda devam eden yangının büyük bir bölümü sabaha kadar devam eden çalışmalar sonucu kontrol altına alındı.

02:41 gaziantep itfaiyecileri - alo itfaiye 110

gaziantep itfaiyecileri - alo itfaiye 110

gemini99 42 izlenme - 3 months ago

alo itfaiye 110, gaziantep büyükşehir belediyesi i̇tfaiyecilerin çektiği klip sosyal medyada büyük yankı uyandırdı, şimdi sizlerle iyi seyirler.

Çalma Listeleri

Be Zalim - İtfaiyeci

Be Zalim - İtfaiyeci

Vidivodo 11 Video