192 sonuç

00:47 taliban'dan kan donduran infaz

taliban'dan kan donduran infaz

cnnturk 1 izlenme - 3 weeks ago

uluslararası kamuoyunun gözü son dönemde terör örgütü ışid'in suriye ve irak'ta gerçekleştirdiği acımasız infazlara çevrilmişken; afganistan'da yaşanan bir olay, taliban'ın bu ülkedeki korkunç uygulamalarının sürdüğünü dünyaya bir kez daha hatırlattı.afganistan'da taliban kontrolündeki gor vilayetinde zina yapmakla suçlanan roksahana isimli genç bir kadın, taşlanarak öldürüldü. 25 ekim'de çekildiği belirtilen ancak 3 kasım'da ortaya çıkan görüntüler, tüm dünyada büyük tepki çekti. - 04.11.2015

02:32 sincan ceza infaz kurumları kampüsü basına tanıtıldı

sincan ceza infaz kurumları kampüsü basına tanıtıldı

AnadoluAjansi 0 izlenme - 1 month ago

ceza ve tevkifevleri genel müdürü enis yavuz yıldırım, sincan ceza infaz kurumları kampüsü'ndeki f tipi, kadın ve çocuk cezaevi ile mahkumların çalıştırıldığı iş atölyelerini basına tanıttı. türkiye'de son 10 yılda devam eden ceza infaz alanlarında yapılan ciddi değişim ve reform çalışmalarının, uygulama alanında paylaşılmasını istediklerini belirten yıldırım, fiziki ve alt yapı çalışmalarına ilişkin şu bilgileri paylaştı: türkiye ceza infaz kurumlarında 173 bin hükümlü ve tutukluyu barındırıyoruz. yaklaşık 51 bin personelimiz ile bu hizmeti yürütmeye çalışıyoruz. yaklaşık 6 bin 500 hükümlü ve tutukluyu da sincan ceza i̇nfaz kurumlarında barındırıyoruz.

00:45 pakistan'da tartışmalı idam mahkumu infaz edildi

pakistan'da tartışmalı idam mahkumu infaz edildi

euronews 93 izlenme - 3 months ago

pakistan'da 2004'te bir çocuğu öldürmekten mahkum edilen şevket hüseyin idam edildi. insan hakları örgütleri uzun bir süredir infazı engellemek için i̇slamabad yönetimine çağrıda bulunuyordu.

05:44 cezaevi müdürü trafik ışıklarında kurşunlanarak öldürüldü

cezaevi müdürü trafik ışıklarında kurşunlanarak öldürüldü

showhaber 58 izlenme - 5 months ago

olay, izmit’in yeşilova semti’nde trafik ışıklarında meydana geldi. daha çok çete suçlularının kaldığı f tipi cezaevi’nin müdürü i̇smet aktürk’ün içinde bulunduğu 06 bp 4679 plakalı aracın yanına yaklaşan 34 kgz 76 plakalı otomobilden peş peşe ateş açıldı. kurşunlardan 3’ü i̇smet aktürk’ün vücuduna isabet etti.ağır yaralanan i̇smet aktürk’ü, aracın şoförü hemen kocaeli üniversitesi tıp fakültesi hastanesi’ne götürdü. burada ameliyata alınan i̇smet aktürk doktorların tüm çabasına karşın yaşamını yitirdi.

01:16 demirtaş'tan diyarbakır'da flaş açıklama - showhaber

demirtaş'tan diyarbakır'da flaş açıklama - showhaber

showhaber 108 izlenme - 5 months ago

diyarbakır'da hdp mitinginde meydana gelen patlama sonrasında hüda-par'a yakınlığı ile bilinen ihya-der başkanın infaz edildiğini de hatırlatan demirtaş, bu saldırının ardından ise hdp'nin 4 mahalle sözcüsünün de katledildiğini belirterek. bir çok hizbullah elemanı evlerinde silahlandırılmış durumda. bir saldırı durumunda kim hangi kişiyi vuracak bu belirlenmiş durumda. bu hizbullah denilen çete biz provokasyona gelmedik diyorlarsa bunu kınarım. ancak provokasyona geldik diyorlarsa çıkıp halktan özür dilemelliler dedi

02:22 lüks cipte yapılan infazın arkası - showhaber

lüks cipte yapılan infazın arkası - showhaber

showhaber 227 izlenme - 5 months ago

arzu şerifi zindaşti’nin cenazesi istanbul adli tıp kurumu’ndan alınarak büyükçekmece aybars ak camii’ne getirildi. burada kılınan cenaze namazı ardından arzu şerifi zindaşti, büyükçekmece yeni mezarlığında toprağa verildi. saldırıda şoförü ve kızı ölen naci şerifi zindaşti basın mensuplarının sorularını yanıtladı. zindaşti, emniyete bilgi verdim. uluslararası bir uyuşturucu kaçakçılığı şebekesi var. bunlar dünyanın her yerinde at koşturuyorlar. devlete bilgi verdim, gereğinin yapılacağına inanıyorum dedi.daha önce tehdit aldım" diyen naci şerifi zindaşti, beklediğimiz birşeydi. çocuklara birşey yapacaklarını zannetmiyordum. hedef bendim" diye konuştu. ergenekon’da gizli tanık olarak dinlenmesiyle ilgili soru sorulan zindaşti, o konuyla alakalı değil ifadesini kullandı.

01:25 adnan oktar - pariste infaz edilen pkklılar

adnan oktar - pariste infaz edilen pkklılar

Kamelya Guven 20 izlenme - 5 months ago

pariste infaz edilen pkklıların ölümüyle mitin ve camianın bir ilgisi yoktur.

01:31 cezaevinde doğan grup sahneleri sallıyor - anadolu ajansı

cezaevinde doğan grup sahneleri sallıyor - anadolu ajansı

AnadoluAjansi 27 izlenme - 6 months ago

infaz ve koruma memurlarının oluşturduğu grup cte'nin sahne performansından detaylar grup solisti azmi çağgün aybek ile röportaj i̇nfaz ve koruma memurlarının oluşturduğu grup cte'nin sahne performansından detaylar i̇stanbul'daki farklı cezaevlerinde çalışan infaz ve koruma memurlarının oluşturduğu grup cte, rock müziğe getirdiği yeni yorumla başta cezaevlerindekiler olmak üzere birçok etkinlikte sahne alıyor.

00:48 endonezya affetmedi 8 mahkum idam edildi

endonezya affetmedi 8 mahkum idam edildi

euronews 34 izlenme - 7 months ago

endonezya'da uyuşturucu kaçakçılığından idama çarptırılan dokuz mahkumdan sekizinin cezası infaz edildi. infazların, idam mangası tarafından mahkumların tutulduğu nusakambangan adasındaki cezaevinde yapıldığı duyuruldu.

01:58 asliye mahkemesi kararında direndi infaz savcılığı iade etti

asliye mahkemesi kararında direndi infaz savcılığı iade etti

cnnturk 121 izlenme - 7 months ago

istanbul 32. asliye ceza mahkemesi samanyolu yayın grubu başkanı hidayet karaca ve bazı polisler hakkındaki ' tahliye kararında ' ısrar etti. - 28.04.2015

Çalma Listeleri

Yargısız İnfaz

Yargısız İnfaz

Vidivodo 10 Video