77 sonuç

Reklam nedir?

Sütlü buz değil dondurma

#süt #dondurma #reklam #lerafresca
00:59 ineklere müzikli terapi

ineklere müzikli terapi

AnadoluAjansi 1419 izlenme - 2 weeks ago

yozgat’ın çandır ilçesinde bir besici, stresten korumak ve daha fazla süt elde etmek amacıyla ineklerine türk sanat müziği dinletiyor. besici bekir nabi göz (35), gazetecilere yaptığı açıklamada, erciyes üniversitesinde öğretim görevlisiyken, babasının yönlendirmesiyle istifa ederek çandır’da hayvancılıkla uğraşmaya karar verdiğini söyledi.

00:57 kamera sistemiyle ineklere 24 saat takip

kamera sistemiyle ineklere 24 saat takip

AnadoluAjansi 483 izlenme - 1 month ago

burdur'da ahırlarına kamera takip sistemi yerleştiren işletmeciler, böylece büyükbaş hayvanlarını uzaktan bilgisayar ve cep telefonlarıyla 24 saat kontrol edebiliyor. burdur ticaret borsası (btb) meclis başkanı hikmet çangır, aa muhabirine yaptığı açıklamada, hayvancılıkta " türkiye 'nin hollandası" olarak adlandırılan burdur'da ahırlara kamera sistemi kuran besicilerin, son yıllarda oldukça yaygınlaşan bu sistem sayesinde işletmelerinde büyük kolaylık sağladığını anlattı. bucak ilçesinde 2003 yılında 41 bin metrekare arazi üzerine kurdukları bin hayvan kapasiteli tesislerinde 250 büyükbaş hayvanın bulunduğunu anlatan çangır, bu tesislerine kurdukları 52 kameralı sistem sayesinde hayvanlarını uzaktan bilgisayar ve cep telefonlarıyla 24 saat kontrol edebildiklerini söyledi.

00:34 autotune teknolojisi ile şarkı söyleyen inekler

autotune teknolojisi ile şarkı söyleyen inekler

Arif Yarar 45 izlenme - 3 months ago

autotune teknolojisi ile şarkı söyleyen inekler sizlerle, iyi seyirler.

00:34 melodik ses çıkartan ineklerin cover yapılması

melodik ses çıkartan ineklerin cover yapılması

soapbox 84 izlenme - 3 months ago

birbirinden farklı çiftliklerde farklı sesler çıkartan melodik inekler sizlerle.

01:10 süpermarkete giren ineklere insanların tepkileri

süpermarkete giren ineklere insanların tepkileri

soapbox 164 izlenme - 3 months ago

sahipleri tarafından süpermarkete getirilen ineklere insanların tepkileri sizlerle.

00:59 ineklere fısıldayan adam

ineklere fısıldayan adam

gemini99 23 izlenme - 7 months ago

üflemeli çalgı ile otlayan inekleri kendisine çekmeyi başaran genç.

01:41 ütopya - oylama sonrası ineklerin kalması

ütopya - oylama sonrası ineklerin kalması

utopya 61 izlenme - 1 year ago

15 yarışmacının 100'ü aşkın kameranın bulunduğu ıssız bir arazide 10 ay boyunca yaşamlarını sürdüreceği ütopya’da her yarışmacı kendisine verilen imkanlarla kendi yaşam alanlarını oluşturacak. ütopya’da yarışmacılara 2 inek ve bir miktar kümes hayvanı ve kişisel araç gereçler verilecek. 13. bölümde; 7 evet 8 hayır gelen oylama da ineklerin kalmasına karar veriliyor.

03:41 ütopya - ineklere gelen alıcı

ütopya - ineklere gelen alıcı

utopya 41 izlenme - 1 year ago

15 yarışmacının 100'ü aşkın kameranın bulunduğu ıssız bir arazide 10 ay boyunca yaşamlarını sürdüreceği ütopya’da her yarışmacı kendisine verilen imkanlarla kendi yaşam alanlarını oluşturacak. ütopya’da yarışmacılara 2 inek ve bir miktar kümes hayvanı ve kişisel araç gereçler verilecek. 13. bölümde; ineklere gelen alıcı, ütopyalıların beklediği fiyattan az miktarda bir fiyat biçiyor.

00:56 ütopya - ineklerle mücadele eden türkan

ütopya - ineklerle mücadele eden türkan

utopya 33 izlenme - 1 year ago

acun ılıcalı'nın yeni yarışması ütopya tv8 ekranlarında başladı. 15 yarışmacının 100'ü aşkın kameranın bulunduğu ıssız bir arazide 10 ay boyunca yaşamlarını sürdüreceği ütopya’da her yarışmacı kendisine verilen imkanlarla kendi yaşam alanlarını oluşturacak. ütopya’da yarışmacılara 2 inek 25 koyun ve kişisel araç gereçler veriliyor. 8. bölümde; türkan, ahırda süt sağarken adeta ineklerle mücadele ediyor.

03:13 ütopya - semih'ten inekleri satma fikri

ütopya - semih'ten inekleri satma fikri

utopya 76 izlenme - 1 year ago

acun ılıcalı'nın yeni yarışması ütopya tv8 ekranlarında başladı. 15 yarışmacının 100'ü aşkın kameranın bulunduğu ıssız bir arazide 10 ay boyunca yaşamlarını sürdüreceği ütopya’da her yarışmacı kendisine verilen imkanlarla kendi yaşam alanlarını oluşturacak. ütopya’da yarışmacılara 2 inek 25 koyun ve kişisel araç gereçler veriliyor. 3. bölümde;semih, ahır'ı diskoya çevirip inekleri satmak istiyor.