ilişki Videoları

1214 sonuç

03:06 Anne Bebek İlişkisinde Emzirme
Anne Bebek İlişkisinde Emzirme
gedlak 15.139 izlenme - 2 weeks ago

Sevgili anneler! Bebeğinizi kucağınıza aldınız. İlk defa emzireceksiniz. Anlatılmaz bir duygu. Biliyoruz. Nasıl emzirmeniz gerektiği ile ilgili aklınıza takılan bazı sorular var. Bebeğinizi nasıl tutmalısınız, günde kaç kere, ne kadar süre ile emzirmelisiniz, bebeğinizin karnının doyduğunu nasıl anlayacaksınız, bebeğin gazını nasıl çıkarmalısınız, bu ve bunun gibi merak ettiğiniz her şeyi konunun uzmanlarından dinlemek isterseniz, anne sütü ve emzirme ile ilgili uzman görüşlerini bu başlık altında bulabilirsiniz. Anne sütü neden önemlidir, bebeğimin gelişimi için gereken süt miktarı nedir, evre evre değişen anne sütünün içinde ne gibi mineral ve maddeler bulunmaktadır, kolostrum, geçiş sütü ve olgun süt evreleri ne anlama gelmektedir, bebeğiniz kaç yaşına kadar süt emmelidir sorularının cevaplarını videolarımızda bulabilirsiniz.

02:49 Sokak Röportajları: Aldatıldığınızı Nasıl Anlarsınız
Sokak Röportajları: Aldatıldığınızı Nasıl Anlarsınız
sokakröportajları 5.724 izlenme - 3 weeks ago

Paltosunda başkasının saçını bulduğunuzda mı anlarsınız yoksa gömleğindeki ruj lekesi mi ele verir? Size eskisi gibi bakmayınca mı huysuzlanırsınız yoksa sizinle daha az vakit geçirmek istediğinde mi?

12:43 Vajinismus Nedir? Vajinismus Videosu: 3 Günde Yenmeyi Başardım!
Vajinismus Nedir? Vajinismus Videosu: 3 Günde Yenmeyi Başardım!
suleymaneserdag 11.627 izlenme - 1 month ago

Zerrin hanım vjinismus sorununu ve vajinismus hastalığını nasıl kısa sürede yendiğini anlatıyor.

18:08 9 Yıllık Vajinismus Sorunu 3 Günde Nasıl Bitti?
9 Yıllık Vajinismus Sorunu 3 Günde Nasıl Bitti?
suleymaneserdag 18.175 izlenme - 1 month ago

Rabia Hanım 9 yıllık beraberliği süresince vajinismusla neler yaşadığını ve vajinismusu 3 günde nasıl yendiğini anlatıyor.

10:16 4,5 Yıllık Vajinismus Hastalığım 3 Günde Bitti! Vajinismus Videoları
4,5 Yıllık Vajinismus Hastalığım 3 Günde Bitti! Vajinismus Videoları
suleymaneserdag 18.174 izlenme - 1 month ago

4,5 Yıllık evli Seren Hanım Vajinismus problemini 3 günde nasıl yendiğini anlatıyor.

10:47 Hayrünisa Hanım Vajinismusu Nasıl Yendiğini Anlatıyor
Hayrünisa Hanım Vajinismusu Nasıl Yendiğini Anlatıyor
suleymaneserdag 13.469 izlenme - 1 month ago

2,5 yıllık evli Hayrünisa Hanım vajinismusu 2 günde nasıl yendiğini anlatıyor...

01:27 Zorunlu trafik sigortasına ilişkin düzenleme Başbakanlık’ta
Zorunlu trafik sigortasına ilişkin düzenleme Başbakanlık’ta
cnnturk 13.666 izlenme - 1 month ago

Zorunlu trafik sigortasında yüksek prim artışlarının nedeni olan sigorta sistemindeki aksaklıkları gidermek için 3 maddelik yasal değişiklik yapılacak. Hazine’nin hazırladığı tasarı taslağıyla, sigorta şirketlerinin yükümlülükleri azaltılacak. Düzenleme yasalaşırsa, yüzde 100 kusurlu olmasına rağmen hayatını kaybeden kişinin ailesine ödeme yapılması uygulamasına son verilecek. YENİ DEĞİŞİKLİKLER NELER? Karayolları Trafik Kanunu’nda değişiklik yapılmasını öngeren taslakta, öncelikle mevcut yasanın “Maddi ve manevi tazminat” başlıklı 90. maddesi değiştiriliyor. Mevcut yasada, “Maddi tazminatın biçimi ve kapsamı ile manevi tazminat konularında Borçlar Kanununun haksız fiillere ilişkin hükümleri uygulanır” ifadesi yer alıyor. Bu maddeye, zorunlu mali sorumluluk sigortası kapsamındaki tazminatların genel şartlara tabi olmasına yönelik ifade ekleniyor. Maddenin yeni hali, “Zorunlu mali sorumluluk sigortası kapsamındaki tazminatlar bu kanun ve bu kanun çerçevesinde hazırlanan genel şartlarda öngörülen usul ve esaslara tabidir. Söz konusu tazminatlar ve manevi tazminata ilişkin olarak bu kanun ve genel şartlarda düzenlenmeyen hususlar hakkında Borçlar Kanununun haksız fiillere ilişkin hükümleri uygulanır” şeklinde düzenleniyor. Bu yolla Hazine düzenleme yetkisi alıyor. Taslak bu haliyle TBMM’de yasalaşırsa Hazine yönetmelik çıkaracak ve genel şartları belirleyecek. YÜZDE 100 KUSURLUYA ÖDEME YOK Taslağın ikinci maddesiyle zorunlu mali sorumluluk sigortası dışında kalan hususlar yeniden düzenleniyor. Mevcut kanunun zorunlu mali sorumluluk sigortası kapsamı dışında tutulan şartlarına; “Hak sahibinin kendi kusuruna denk gelen tazminat talepleri”, “İlgililerin sigortalının sorumluluk riski kapsamında olmayan tazminat talepleri” ve “Zorunlu mali sorumluluk sigortası genel şartları ve ekleri ile tanımlanan teminat içeriği dışında kalan talepler” ifadeleri ekleniyor. Yetkililer, kaza olduğunda yüzde 100 kusurlu olup da hayatını kaybeden kişinin ailesine sigorta ödemesi yapıldığını belirterek, “Hak sahibinin kendi kusuruna denk gelen tazminat talepleri” ifadesi ile ödeme yapılmasının engelleneceğini söylediler. Yetkililer, kazadan sonra vefat eden kişilere ödenen tazminatın ardından tekrar dava açılabildiğini ve yeni ödemeler oluşabildiğini belirterek, “2010’da kaza olmuş, 60 bin lira ödenmiş, daha sonra 100 bin liralık dava açılıyor, 40 bin lira daha ödenebiliyor. Düzenleme ile bunun da önüne geçilecek” dediler. 8 GÜN ŞARTI ESNETİLİYOR Taslakta yer alan bir başka düzenlemeyle tazminat ve giderlerin ödenmesinde istenen, “Kaza veya zarara ilişkin tespit tutanağı veya bilirkişi raporu” uygulaması kaldırılıyor. Yerine “Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası Genel Şartlarıyla Belirlenen Belgeler” getiriliyor. Yetkililer, kaza tespit tutanağının ardından sigortacının 8 iş günü içinde ödeme yapması yükümlülüğünün esnetildiğini söylediler. (10.03.2016)

05:09 İngiltere Büyükelçisi Moore: Bağlantıyı reddetmek aptallık
İngiltere Büyükelçisi Moore: Bağlantıyı reddetmek aptallık
cnnturk 11.701 izlenme - 1 month ago

İngiltere'nin Ankara Büyükelçisi Richard Moore, Birleşik Krallık'ın, PKK'yla mücadelesinde Türkiye'nin en iyi ortağı olduğunu söyledi. PKK'lıların, Birleşik Krallık'ta serbest hareket edememesi ve finansman temin edememesi için ciddi operasyonlar yürüttüklerini belirten Moore, "Tabii ki biz PYD ve YPG’nin yapısı konusunda naif değiliz veya tamamiyle gözümüz kapalı değil. Ve bu grupların PKK ile birtakım bağlantıları olduğunu biz de farkediyoruz. Zaten böyle bir bağlantının var olması ihtimalini reddetmek biraz aptal bir davranış olur diye düşünüyorum" diye konuştu. YPG ve PYD'nin Suriye'nin bir gerçeği olduğunu ifade eden Moore, "Ve biz de dost ve müttefik olan Türk meslektaşlarımızla hep dürüst olduk. Kendilerine diyoruz ki nihayetinde PYD ve YPG Suriye’nin bir gerçeği. Dolayısıyla biz bu gerçek yokmuş gibi davranamayız" dedi. "Türkiye'nin IŞİD ile mücadelesinde gerçekten iyi olduğunu" söyleyen Moore, "Zaman zaman Türkiye’nin bu alandaki çabalarına yönelik eleştirileri görüyorum ve aslına bakarsanız üzülüyorum, rahatsızlık duyuyorum" ifadelerini kullandı. Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve Ankara Temsilcisi Erdem Gül için verilen 'hak ihlali' kararını da değerlendiren Moore, "İfade özgürlüğü, yanlış ve kaba olma hakkını tanımalı" dedi. (07.03.2016)

02:23 Başbakan Davutoğlu: Parçalanmış bir Suriye istemiyoruz
Başbakan Davutoğlu: Parçalanmış bir Suriye istemiyoruz
cnnturk 4.272 izlenme - 1 month ago

Başbakan Davutoğlu: İranlı muhataplarımla da paylaştım, 100 yıl önce Sykes-Picot bölgeyi parçaladı, tekrar daha küçük parçalara bölünmesine izin vermemeliyiz. Başbakan Ahmet Davutoğlu, Brüksel'e hareketinden önce Atatürk Havalimanında yaptığı basın toplantısında, "Parçalanmış bir Suriye istemiyoruz. Ben İran'la görüşmelerimizde de İranlı muhataplarımla paylaştım, 100 sene önce Sykes-Picot bölgeyi parçaladı, tekrar daha küçük parçalara bölünmesine bizim izin vermememiz lazım. Bizim, bölgeyi daha büyük ölçekte bir araya getirebilecek çabalar içine girmemiz lazım. Burada Türkiye'nin ve İran'ın da yapabileceği katkılar vardır" dedi. Davutoğlu, "Biz, ilkesel olarak hep bölge ülkelerinin kendi meselelerini çözerek, bölgedeki kardeş kavgasına son vermesini benimsedik. Bu bağlamda, Suriye'de de farklı bir tutum takınmadık. Suriye'de de bölge ülkeleriyle istişareye önem verdik" ifadelerini kullandı. "Sayın Ruhani ile mutabık kaldığımız ikinci husus, bölge ülkelerinin aktif olması dışında, ateşkesin sürdürülmesi ve kardeş kanının mümkün olduğunca durması. Bunun için de ortak çaba sarf etme kararı aldık" diyen Başbakan Davutoğlu, "Şu anda ateşkes kırılgan bir durumda, maalesef Rusya hala saldırılarına devam ediyor, hava harekatına. Birçok yerde rejimin ateşkes ihlalleri var. İran'ın bu konuda etkisini kullanması önemli. Bizim de muhalefet nezdinde önemli etkimiz var. Birlikte ateşkesin sürdürülmesi için çaba sarf edeceğiz" şeklinde konuştu.(07-03-2016)

00:38 Sürekli Olarak İş Yerinde Kız Arkadaşına Sürpriz Yapan Romantik Adam
Sürekli Olarak İş Yerinde Kız Arkadaşına Sürpriz Yapan Romantik Adam
gemini99 13.918 izlenme - 1 month ago

Kız arkadaşının iş yerini sürekli olarak ziyaret eden Chris Melberger her defasında bunu sürprize döktü. 2 saat uzaklıkta olduğu için kendisinin geleceğinden haberi olmadığını söyleyen Chris'ten kız arkadaşı Shan Dude'e hoş sürprizler.

04:08 Scorp Üyelerinin Telefonla İlişki Bitirmek Konusundaki Düşünceleri
Scorp Üyelerinin Telefonla İlişki Bitirmek Konusundaki Düşünceleri
filadem 205 izlenme - 1 month ago

Scorp üyeleri birbirinden saçma şekillerle bu olay hakkında fikirlerini paylaşmış. Bu da böyle işte.

02:41 Sevgilinizin Neyine Aşık Oldunuz- - Sokak Röportajı
Sevgilinizin Neyine Aşık Oldunuz- - Sokak Röportajı
sokakröportajları 15.290 izlenme - 1 month ago

Sokak röportajında halka sevgilinizin neyine aşık oldunuz sorusu sorulmuş ve birbirinden ilginç cevaplar alınmış.

01:25 Kadın Erkek İlişkilerini Trajikomik Bir Şekilde Anlatan Çift
Kadın Erkek İlişkilerini Trajikomik Bir Şekilde Anlatan Çift
boompow 10.625 izlenme - 2 months ago

Bizlere kadın-erkek ilişkilerini komik, kısa videolarıyla gösteren iki arkadaşımızı öncelikle tebrik ediyoruz. Kısa zamanda fenomen haline gelen Karya & Ahmet ikilisi sosyal medyada paylaştıkları videolarla hepimizi oldukça güldürdü.

01:25 Kadın Erkek İlişkilerini Trajikomik Bir Şekilde Anlatan Çift
Kadın Erkek İlişkilerini Trajikomik Bir Şekilde Anlatan Çift
boompow 782 izlenme - 2 months ago

Bizlere kadın-erkek ilişkilerini komik, kısa videolarıyla gösteren iki arkadaşımızı öncelikle tebrik ediyoruz. Kısa zamanda fenomen haline gelen Karya & Ahmet ikilisi sosyal medyada paylaştıkları videolarla hepimizi oldukça güldürdü.

03:11 Yurt Dışında Kızlar mı Teklif Ediyor - Turistlerle Röportajlar
Yurt Dışında Kızlar mı Teklif Ediyor - Turistlerle Röportajlar
sokakröportajları 1.180 izlenme - 2 months ago

"Yurt dışında kızlar teklif ediyormuş" klişesini konunun birinci dereceden muhataplarına, turistlere sorduk. Bakalım cevaplar ne yönde?

00:52 NATO Komutanı: Gerekirse Rusya'ya savaş açarız
NATO Komutanı: Gerekirse Rusya'ya savaş açarız
cnnturk 5.080 izlenme - 2 months ago

NATO Avrupa Müttefik Kuvvetler Komutanı General Breedlove, gerekli görülmesi halinde Rusya'ya saldıracaklarını belirtti. NATO Müttefik Kuvvetler Komutanı General Philip Breedlove, Rusya’nın ABD için uzun dönemli bir tehdit oluşturduğunu, gerekirse Rusya ile “savaşıp kazanacaklarını” söyledi. ABD Temsilciler Meclisi Silahlı Hizmetler Komisyonunda milletvekillerinin sorularını yanıtlayan Breedlove, Rusya’nın son yıllarda yeniden agresif tutum aldığını söyledi. "Bu nedenle ABD ordusunun Avrupa’da yeniden yapılanması gerektiğini" kaydeden Breedlove, Rusya’nın özelikle Avrupa’daki coğrafi avantajı, gelişmiş denizaltıları ve silah sistemleri ile ABD’ye Avrupa’da “alan savunması” yaptırdığını ifade etti. Breedlove, “Müttefiklerimiz ve ortaklarımızla çalışarak şu anda Rusya’ya karşı caydırıcılık sergiliyoruz. Ayrıca gerekirse savaşıp kazanmaya hazırlanıyoruz. Bu ispat edilmiş hazırlığımız, caydırıcı mesajımızın esas parçasını oluşturuyor” dedi. (26-02-2016)

00:57 Ankara'daki terör saldırısına ilişkin 14 kişi tutuklandı
Ankara'daki terör saldırısına ilişkin 14 kişi tutuklandı
cnnturk 16.900 izlenme - 2 months ago

Ankara'da meydana gelen bombalı terör saldırısı sonrası yürütülen soruşturma kapsamında, tutuklanmaları istemiyle mahkemeye sevk edilen 14 kişinin tamamı tutuklandı. Ankara'da Çarşamba günü gerçekleşen terör saldırısı sonrası Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlatmıştı. İstanbul, İzmir ve Ankara olmak toplam 10 ilde operasyon yapıldı. Operasyonlar sonrasında gözaltına alınan 21 kişi, dün saat 10.30'da Ankara Adliyesi'ne sevk edildi. Anayasal Düzene Karşı İşlenen Suçlar Bürosu'nda görevli 4 savcıya ifade veren 21 şüphelinin savcılık işlemleri saat 23.30'a kadar devam etti. İşlemlerin ardından 21 kişiden 14'u tutuklanma talebi ile nöbetçi hakimliğe sevk edilirken, 7 kişi ise savcılık sorgusunun adından serbest bırakıldı. Nöbetçi hakimlik sorgusunun ardından 14 kişi, silahı terör örgütüne yardım etme, resmi belgede sahtecilik, kamu kurum ve kuruluşlarını aracı olarak kullanarak dolandırıcılık suçlamalarından tutuklandı.(22-02-2016)

03:08 Ankara - Washington hattında PYD krizi
Ankara - Washington hattında PYD krizi
cnnturk 17.733 izlenme - 2 months ago

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın “Ortağını seç” çıkışı sonrasında ABD, PYD'yi terör örgütü görmediğini resmen açıkladı. Ankara'da tepki Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'ndan geldi: O yılan yarın gelir sizi de sokar! Uzmanlara göre ise Ankara'nın ‘tutarsız' PYD tavrı Batı'da inandırıcılıktan uzak, ABD de Suriye'de sahadaki duruma göre hareket ediyor. Türkiye yalnız… Ankara ve Washington arasında ipler gerildi. İki müttefik ülke Suriye'deki Kürt oluşum Demokratik Birlik Partisi (PYD) ve onun silahlı kanatları YPG ve YPJ'ye farklı bakıyor. ABD Başkanı Obama'nın IŞİD'e Karşı Koalisyon Özel Temsilcisi Brett McGurk'ün önceki hafta sonu PYD kontrolündeki Kobani'ye giderek YPG'lilerle görüşmesine Cumhurbaşkanı Erdoğan tepki göstermiş ve “Ben miyim senin ortağın yoksa Kobani'deki teröristler mi?” çıkışında bulunmuştu. Buna cevabı ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü John Kirby verdi: “PYD'yi terör örgütü olarak tanımıyoruz. Destek sürecek.” Kirby'nin bu sözleri Ankara'da soğuk duş etkisi yaptı. Hükümetin tepkisini Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu dillendirdi: “PYD'nin bana şimdi zararı yok bugün onunla işbirliği yapabiliriz anlayışı var ama o yılan yarın gelir sizi de sokar.” (10-02-2016)

01:07 Rusya Denetim Timi Türkiye'ye geliyor
Rusya Denetim Timi Türkiye'ye geliyor
cnnturk 7.326 izlenme - 3 months ago

Rusya Federasyonu denetim timi, 02-05 Şubat tarihleri arasında Türkiye’de VB-2011 Denetimi gerçekleştirecek. Rusya Federasyonu denetim timi, 02-05 Şubat tarihleri arasında Türkiye’de VB-2011 Denetimi gerçekleştirecek. Genelkurmay Başkanlığı’nın internet sitesinden yapılan açıklamaya göre; Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı’nın Güven ve Güvenlik Artırıcı Önlemlere İlişkin Viyana Belgesi-2011(VB-2011) gereği, Rusya Federasyonu denetim timi tarafından 02-05 Şubat tarihleri arasında Türkiye’de VB-2011 Denetimi icra edilecek. Dört kişiden oluşan Rusya Federasyonu denetim timi 02 Şubat'ta havayolu ile İstanbul’dan Türkiye’ye giriş yapacak ve Ege Ordu Komutanlığı sorumluluk sahasında denetim icra edecek. Denetim timine, Türkiye’de bulundukları süre içerisinde Gnkur. 1. İsth. Anlz. ve Değ. D. Silahların Kontrolü ve Doğrulama Şube Müdürlüğünde görevli dört kişilik Refakat Timi tarafından refakat edilecek. Rusya Federasyonu denetim heyeti, faaliyetlerini tamamlamasını müteakip 5 Şubat'ta İstanbul’dan ülkeyi terk edecek. (02-02-2016)

01:33 Louis CK  - Tecavüz
Louis CK - Tecavüz
darkman 14.144 izlenme - 3 months ago

Louis CK'nin stand up gösterisinden bir kesit.

01:09 İran Amerikalı askerleri serbest bıraktı
İran Amerikalı askerleri serbest bıraktı
cnnturk 12.898 izlenme - 3 months ago

İran ve Amerika arasında gerilim mi yaşanıyor dedirten bir haber gelmişti. İran, karasularına girdiği gerekçesiyle Basra Körfezi'ndeki ABD donanmasına ait 2 tekne ve personelini alıkoymuştu. İhlalin yanlışlıkla olduğu belirlendi. Personel hatadan dolayı özür diledi, kriz çözüldü. İran Amerikalı personeli serbest bıraktı.

05:31 Scorp - Uzun ilişkiden çıkan erkek tripleri
Scorp - Uzun ilişkiden çıkan erkek tripleri
Scorp 5.581 izlenme - 3 months ago

Scorp - Uzun ilişkiden çıkan erkek tripleri. Bizi takip etmek için abone olun

12:34 Gazete Satan Kıza Para Karşılığı İlişki Teklif Etti
Gazete Satan Kıza Para Karşılığı İlişki Teklif Etti
coolboy 10.269 izlenme - 3 months ago

Kahramanımız bu sefer ; yolda gazete satarak para kazanan üniversite öğrencisi bir kıza yaklaşarak biraz sohbet ediyor ve kızla samimi sohbetlerde bulunuyorlar.Daha sonra kıza bazı tekliflerde bulunuyor.İsterseniz ayrıntıya girmeyelim siz izleyin :)

10:42 Kafedeki Kıza Para Karşılığı İlişki Teklif Etti
Kafedeki Kıza Para Karşılığı İlişki Teklif Etti
coolboy 9.262 izlenme - 3 months ago

Kahramanımız kafede gördüğü bayanın yanına giderek sohbet ediyor. Para teklif ederek bayanı kandırmaya çalışıyor bakalım neler oluyor.

01:42 Kız para karşılığı cinsel ilişkiyi kabul ediyor
Kız para karşılığı cinsel ilişkiyi kabul ediyor
coolboy 3.943 izlenme - 3 months ago

Kız para karşılığı cinsel ilişkiyi kabul ediyor! Ünlü alman youtube fenomeni leon, para karşılığı cinsel ilişkiye girip giremeyeceğini test ediyor ve sonucu izliyoruz.

10:56 Para Karşılığında Marketci kıza İlişki Teklif etti
Para Karşılığında Marketci kıza İlişki Teklif etti
coolboy 22.890 izlenme - 3 months ago

Para karşılığı zor da olsa marketçi kızı ikna eden adam filmin sonunda kızı eve götürmeyi başarıyor

01:08 Selahattin Demirtaş: PKK'yla organik bir ilişkimiz yok
Selahattin Demirtaş: PKK'yla organik bir ilişkimiz yok
cnnturk 13.183 izlenme - 3 months ago

HDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş İsveç televizyonu Expressen TV'ye konuştu. Başkanlık sistemiyle ilgili konuşan Demirtaş, Türkiye'deki mevcut yönetim modelinin ihtiyaçları karşılamadığını ancak AK Parti'nin demokratik bir başkanlık sistemi istemediğini öne sürdü. Demirtaş, ''PKK ile organik bir ilişkimiz yok, siyasi kanadı olsaydık söylemekten çekinmezdik'' diye de ekledi.

00:58 İlişki Durumu: Karışık 26. Bölüm Fragmanı
İlişki Durumu: Karışık 26. Bölüm Fragmanı
dizimax 8.773 izlenme - 3 months ago

İlişki Durumu: Karışık 26. Bölüm 9 Ocak Cumartesi Show Tv'de! Yönetmenliğini Barış Yöş’ün yaptığı dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor. Oyuncular: Seren Şirince (Ayşegül), Berk Oktay (Can), Pamir Pekin (Murat), Eda Ece (Elif), Mert Türkoğlu (Efe), Özlem Öçalmaz (Ece)

02:24 Suudi Arabistan İran'a uçak seferlerini durdurdu
Suudi Arabistan İran'a uçak seferlerini durdurdu
cnnturk 3.354 izlenme - 3 months ago

Suudi Arabistan'ın İran'a uçak seferlerini iki yönlü durdurduğu bildirildi. Suudi arabistan Sivil Havacılık Genel Kurumunca sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan yapılan açıklamada, "İran ile diplomatik ilişkilerin kesildiğinin ilan edilmesinin ardından Sivil Havacılık Genel Kurumu, İran'a yapılacak tüm seferlerin iki yönlü durdurulmasına karar verdi" ifadesi kullanıldı. Açıklamada, daha önce rezervasyon yapmış yolcuların mağdur olmaması için yolcularla koordinasyon içinde gerekli adımların atılacağı belirtildi. Suudi Arabistan yönetimi, cumartesi aralarında Suudi vatandaşı Şii din adamı Ayetullah Nemr Bakır en-Nemr'in de bulunduğu 47 kişinin idam cezasının infaz edildiğini duyurmuş, İran'ın idamlara tepki göstermesinin ardından Suudi Arabistan'ın Tahran Büyükelçiliği ve Meşhed kentindeki konsolosluk binası göstericilerce ateşe verilmişti. Suudi Arabistan yönetimi de büyükelçilik ve konsolosluk binalarına yönelik saldırıların ardından İran ile diplomatik ilişkilerini kestiklerini ve İranlı görevlilerin ülkeyi terk etmesi için 48 saat süre tanındığını açıklamıştı.

01:57 Suudi Arabistan İran ile tüm ilişkileri kesti
Suudi Arabistan İran ile tüm ilişkileri kesti
cnnturk 2.828 izlenme - 4 months ago

Suudi Arabistan Dışişleri Bakanı tarafından yapılan açıklamada Suudi Arabistan'ın İran ile tüm ilişkileri kestiklerini açıkladı. Bakan, İranlı diplomatların 48 saat içinde ülkeden ayrılmalarını istedi. Suudi Arabistan, İran'daki büyükelçilik ve konsolosluk binalarına yönelik saldırılardan dolayı İran ile tüm diplomatik ilişkilerini kestiklerini bildirdi. Suudi Arabistan Dışişleri Bakanı Adil el-Cübeyr, basın açıklamasında, dün öğlen saatlerinde İranlı yetkililere büyükelçilik binalarının korunması yönünde çağrı yapmalarına rağmen göstericilerin binalara saldırmasının ve binalarda bulunan resmi belge ile malzemelerin yağmalanmasının engellenmediğini, bundan dolayı ülkesinin İran ile tüm diplomatik ilişkilerini kestiklerini söyledi. Suudi Arabistan'da bulunan İranlı diplomat ve görevlilere ülkeden ayrılmaları için 48 saat süre tanındığını belirten Cübeyr, İran'ın uluslararası kanunlar gereği koruması gereken yabancı misyonları korumakta ihmalkar kaldığını, 1979 ABD elçiliği saldırısı, 2011 İngiltere elçiliği saldırısı en son dün Suudi Arabistan'ın Tahran ve Meşhed'teki elçilik binalarına yapılan saldırıların bunun en açık göstergesi olduğunu dile getirdi. Suudi Arabistan yönetimi, dün sabah, Suudi vatandaşı Şii din adamı Ayetullah Nemr Bakır en-Nemr'in de aralarında bulunduğu 47 kişinin idam cezasının infaz edildiğini duyurmuştu. İran, idamlara tepki göstermiş ve Dışişleri Bakanlığı, "Bu kısır ve sorumsuz politikanın sonuçları faillerine dönecek ve Suudi yönetimi izlediği bu politika için ağır bedel ödeyecek" şeklinde açıklama yapmış, dün akşam saatlerinde de Suudi Arabistan'ın Tahran Büyükelçiliği ve Meşhed kentindeki konsolosluk binası ateşe verilmişti. (03-01-2016)

07:34 Sekste Olmazsa Olmaz Şeyler Nelerdir? - Scorp
Sekste Olmazsa Olmaz Şeyler Nelerdir? - Scorp
Scorp 7.993 izlenme - 4 months ago

Sekste Olmazsa Olmaz Şeyler Nelerdir? ve çılgın çocukların haşarı cevapları.

00:58 İlişki Durumu: Karışık 25. Bölüm Fragmanı
İlişki Durumu: Karışık 25. Bölüm Fragmanı
dizimax 4.065 izlenme - 4 months ago

SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen İlişki Durumu Karışık dizisinin yeni bölümü 2 Ocak Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle olacak. Show TV’nin yaz ekranına damgasını vuracak projelerden birisi olan “İlişki Durumu: Karışık”; Aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gideceği bir aşk oyunu hikayesi. Dizide neşe, duygusallık ve heyecan da hiç eksik olmayacak. Başrollerinde Seren Şirince, Berk Oktay, Pamir Pekin ve Eda Ece’nin yer aldığı dizinin yapımcılığını MF Yapım-Faruk Bayhan’ın üstleniyor. Yönetmen koltuğunda Bülent İşbilen'in oturduğu dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor.

01:16 MR'da Cinsel İlişki Nasıl Gözükür +18
MR'da Cinsel İlişki Nasıl Gözükür +18
KOLAN 12.101 izlenme - 4 months ago

MR vasıtası ile insan vücudunu gözlemleme ve iç organların nasıl çalıştığına dair bir araştırma. MR'da cinsel ilişki nasıl olur? sorusuda bu araştırmaya dahil tabiki. Dikkat +18

00:56 İlişki Durumu: Karışık 24.Bölüm Fragmanı
İlişki Durumu: Karışık 24.Bölüm Fragmanı
dizimax 1.381 izlenme - 4 months ago

İlişki Durumu: Karışık 24. Bölüm 26 Aralık Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show Tv'de! Yönetmenliğini Barış Yöş’ün yaptığı dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor. Oyuncular: Seren Şirince (Ayşegül), Berk Oktay (Can), Pamir Pekin (Murat), Eda Ece (Elif), Mert Türkoğlu (Efe), Özlem Öçalmaz (Ece)

03:02 Erkekleri Kızların Gözünde Bitiren 9 Olay
Erkekleri Kızların Gözünde Bitiren 9 Olay
livelistTV 19.586 izlenme - 4 months ago

Bazı anlar vardır, erkekleri kızların gözünde bitirip, yerin dibine sokan, sonra toplarlamanın çok zor olduğu olaylar hani... İşte onları derledik, oynadık ve yayınlıyoruz. İyi seyirler :)

02:36 İlişkilerde 3. Buluşma vs 30. Buluşma
İlişkilerde 3. Buluşma vs 30. Buluşma
livelistTV 18.467 izlenme - 4 months ago

Çiftlerin zaman geçtikçe buluşmalarında geçirdikleri evrim çok tanıdık gelecek.

01:57 İnsanların Köpekleri İle Geçirdiği Mükemmel Zamanlar
İnsanların Köpekleri İle Geçirdiği Mükemmel Zamanlar
soapbox 13.030 izlenme - 4 months ago

İnsanların köpekleri ile geçirdiği mükemmel zamanlar şimdi sizlerle, iyi seyirler.

01:58 Türkiye ile İsrail anlaştı
Türkiye ile İsrail anlaştı
cnnturk 2.358 izlenme - 4 months ago

İsrail gazetesi Haaretz'e konuşan İsrailli yetkiliye göre, Başbakan Netanyahu'nun Türkiye danışmanları, Dışişleri Müsteşarı Feridun Sinirlioğlu ile İsviçre'de taslak anlaşmaya imza attı. 5 ana madde var... İlki yakınlaşma adımlarının önünü tıkayan en önemli faktör, Mavi Marmara tazminatıyla ilgili. 9 Türkün yaşamını yitirdiği 2010 yılındaki baskınla ilgili olarak İsrail Türkiye'ye 20 milyon dolar ödeyecek. Bu para kurbanların ailelerine verilmesi için özel bir fona devrediliyor. İkinci olarak Türkiye ve İsrail ilişkileri normalleşecek, geri çekilen büyükelçiler yeniden gönderilecek. Üçüncü maddeyle Türkiye baskını gerçekleştiren İsrail askerlerine açtığı davalardan vazgeçecek. Karar, TBMM'den kanun olarak geçirilecek. Dördüncü madde ise Hamas ile ilgili. Hamas'ın askeri kanadının önemli isimlerinden, İsrail'in askerlerinin kaçırılıp öldürülmesiyle ilgili suçladığı Salih El Aruri Türkiye'den sınır dışı edilecek. Hamas'ın Türkiye'deki aktiviteleri sınırlandırılacak. Beşinci ve son madde ise doğalgaza ilişkin. İki ülke, nihai anlaşmaya vardıktan sonra doğalgaz alanında işbirliği imkanlarını inceleyecek. Türkiye'nin İsrail'den doğalgaz satın alması, İsrail doğalgazının Türkiye üzerinden Avrupa'ya ulaşması bu imkanlardan bazıları. Haaretz'e konuşan İsrail yetkilisi anlaşmayla ilgili detayların kaldığını ancak krizin çözülme yolunda olduğunu söyledi.

01:04 İlişki Durumu Karışık 23. Bölüm Fragmanı
İlişki Durumu Karışık 23. Bölüm Fragmanı
dizimax 7.856 izlenme - 4 months ago

İlişki Durumu Karışık 23. Bölümüyle 20 Aralık Cumartesi Show Tv'de

00:53 Tahir Elçi'nin öldürüldüğü ana ilişkin yeni görüntüler
Tahir Elçi'nin öldürüldüğü ana ilişkin yeni görüntüler
cnnturk 3.411 izlenme - 4 months ago

Diyarbakır Barosu Başkanı Tahir Elçi'nin öldürülmesiyle ilgili soruşturma sürüyor. Elçi'nin öldürüldüğü ana ilişkin 39 saniyelik yeni bir kamera kaydı ortaya çıktı. Polis kamerasıyla kaydedilen görüntüler detaylı olarak incelendiktan sonra soruşturma dosyasına girecek. Görüntü Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü İstihbarat Şubesi kameramanı tarafından çekildi. Basın açıklaması bittikten hemen sonra, dört ayaklı minarenin yanında bulunan Tahir Elçi, Kürtçe konuşan yaşlı bir kişiyi dinliyor. Birkaç saniye sonra silah sesleri başlıyor. Bunun üzerine Elçi, sokağın girişine dönüyor. Polis kamerası da sokağın girişine, yani silah seslerinin geldiği yöne çevriliyor.