ile Videoları

15124 sonuç

05:47 70 Yaşında Direk Dansı Yapan Japon Kadın 'Tomoko' ile Tanışın!
70 Yaşında Direk Dansı Yapan Japon Kadın 'Tomoko' ile Tanışın!
tayfunege 17.556 izlenme - 1 day ago

Japon kadının 70 yaşında olduğuna inanmak çok güç! İtalya Yetenek Yarışmasına katılan Tomoko, 70 yaşında olmasına rağmen başarılı bir direk dansı performansı sergiledi.

06:41 Epidural Sezaryen (Sezeryan) Notlarım | Acemi Anne
Epidural Sezaryen (Sezeryan) Notlarım | Acemi Anne
gedlak 14.063 izlenme - 2 days ago

Epidural Sezaryen mi olacaksınız? Ben de epidural sezaryen ile doğum yaptım ve notlarımı sizinle paylaşmak istiyorum. Normal doğum taraftarıyım, sadece gereken durumlarda sezaryen olunması gerektiğine inanıyorum. Deniz'i epirudal sezaryenle doğurdum. Operasyon öncesinden notlarım şu şekilde: Ojelerimi çıkardım. Bütün takılarımı çıkardım. Kontak lens varsa çıkarılmalı. Ameliyata makyajsız gittim. Ameliyatım öğleden sonra oldu, ama şimdi olsa sabahı tercih ederdim. Operasyon sonrasından notlarım: Ayağa kalkmadan mutlaka bir şeyler yemek önemli. "Sezaryen ile doğumlarda süt gelmez" inancı tamamen yanlış. Hastaneden çıkışta arabada karnınıza yastık bastırmak çok faydalı oluyormuş. İyileşmek için bol bol yürüdüm. Ödem gidermesi için her gün bir fincan Türk kahvesi içtim. Bol bol su içtim. Yediklerime içtiklerime çok dikkat ettim.

02:15 Kafasının Üzerindeki Elmayı Ok ile Vuran Çılgın Yarışmacı
Kafasının Üzerindeki Elmayı Ok ile Vuran Çılgın Yarışmacı
tayfunege 1.073 izlenme - 2 days ago

İngiltere Yetenek Yarışmasına katılan Ben Blaque isimli çılgın yarışmacı, juri üyelerinden Simon Cowell'den de yardım alarak kafasının üzerindeki elmayı ok ile dolaylı yoldan vurdu. Simon Cowell'i sahneye davet eden Ben zil ile yönlendirmesini isteyerek atışını gerçekleştirdi.

01:42 Metrelerce Yükseklikten Suya Atlama Zevki ile Basketbolu Birleştiren Muhteşem Deneyim
Metrelerce Yükseklikten Suya Atlama Zevki ile Basketbolu Birleştiren Muhteşem Deneyim
gemini99 2.014 izlenme - 4 days ago

Yazın gelmesine sevinen milyonlarca insanın içinden çılgınlıkları ile ön plana çıkan bu ekip köprü altına yerleştirilen pota ile basketbol oynama zevkini farklı bir boyuta taşıdılar. Amaçlarının basketboldan ziyade metrelerce yükseklikte suya atlamak olduğunu bariz bir şekilde vurgulayan çılgınlar olayı biraz daha estetik göstermek adına kullandıkları ekipmanlarla böyle eğlendiler.

02:09 Baş Aşağı Çaldığı Piyano ile Muhteşem Performans
Baş Aşağı Çaldığı Piyano ile Muhteşem Performans
tayfunege 20.013 izlenme - 5 days ago

68 yaşındaki Henry Colin isimli yetenek ustası adam hem mükemmel denebilecek seviyede çaldığı piyano ile hem de piyano çalma stiline kattığı ezber bozan hareketle izleyenlerin büyük bir beğenisini kazandı.

02:38 Tekerlekli Sandalyesi ile Etkileyici Hareketlere İmza Atan Muhteşem Adam
Tekerlekli Sandalyesi ile Etkileyici Hareketlere İmza Atan Muhteşem Adam
GoSport 16.853 izlenme - 5 days ago

24 yaşındaki tekerlekli sandalye motokros atleti Aaron Fotheringham yaptığı hareketlerle izleyenleri kendine hayran bırakıyor. Aaron, omuriliğindeki bir problemi yüzünden doğduğundan beri bacaklarını kullanamıyor. Fakat bu onu durdurmak için bir bahane değildi.

04:53 Barbie ve Ailesi Maşa ve Çocuklar Parka Gidiyor Maşa ile Ayı
Barbie ve Ailesi Maşa ve Çocuklar Parka Gidiyor Maşa ile Ayı
cizgifilm 14.365 izlenme - 6 days ago

Barbie ve ailesi Maşa ve çocuklar parka gidiyor! Maşa ile Barbie'nin çocukları oyun parkına gidiyor. Maşa ve çocuklar çocuk parkında eğlenirken kumda oyun oynayan Ceren'in elbisesi kirleniyor.

10:46 Evin Olmazsa Olmazı Modemleri, ZyXEL ile Konuştuk!
Evin Olmazsa Olmazı Modemleri, ZyXEL ile Konuştuk!
ShiftDeleteNet 18.160 izlenme - 6 days ago

Artık eskisi gibi evlerimizde internete bağlı olan sadece bir tane bilgisayar yok. Kullandığımız notebook, oyun konsolları, uydu alıcıları, akıllı televizyonlar ve akıllı telefonlar başta olmak üzere pek çok cihaz internete bağlı. İnternete bağlı cihaz sayısı arttıkça, modemlerin önemi ve yetenekleri de doğru orantılı olarak artıyor. Ülkemizde son dönemde 2 milyon modem satan ve Türkiye'deki en çok modem satan firma olan ZyXEL'e modem pazarını sorduk. Modem pazarı ülkemizde nasıl gidiyor? Nesnelerin interneti ve 4.5G ile modem pazarı nasıl bir hal alacak? İşte sorular ve cevapları.

05:47 Kumandalı Helikopter ile En Fazla Neler Yapılabilir
Kumandalı Helikopter ile En Fazla Neler Yapılabilir
jayjay 13.354 izlenme - 6 days ago

Kumandalı helikopter kullanmanın kitabını yazan Tareq Alsaadi'den izleme keyfi yüksek bir gösteri. Bir helikopter ile yapılabileceklerin sınırı olmadığını kanıtlayan adamdan kıskandıran o görüntüleri izliyoruz.

12:11 Aynasız Makyaj - makyajmidedin ile
Aynasız Makyaj - makyajmidedin ile
kadinca 8.882 izlenme - 1 week ago

Disclaimer: Bu video sponsorlu değildir. Markalar tarafından nazikçe, hediye olarak/denemem için gönderilen herhangi bir ürün ancak beğendiysem ve gerçekten kullanıyorsam videolarımda yer alabilir. Güvenmediğim bir ürünü veya markayı kullanmam, önermem. Kanalımda gördüğünüz her ürün için söylediğim herşey, tüm fikirlerim %100 dürüsttür. Videolarımın başlığında eğer "ad" kelimesini görüyorsanız, bu "advertorial" yani tanıtım anlamına gelmektedir. Bu videolardan hoşlanmıyorsanız hiç tereddüt etmeden bir sonraki veya önceki videoya gidebilirsiniz. Teşekkürler, D.

02:12 Japonya'dan Gelen Gençlerin Liseliler ile Karşılaşması
Japonya'dan Gelen Gençlerin Liseliler ile Karşılaşması
filadem 4.607 izlenme - 1 week ago

Japonya'da beden eğitimi okuyan 2 üniversite öğrencisinin Türkiye ziyareti sırasında parkta oturup çekirdek çitleyen liseli bir grup ile Karşılaşması sonucu olaylar gelişir.

01:28 Elektrikli Süpürge ile Kendine Bir Güzel Masaj Yaptıran Kedi
Elektrikli Süpürge ile Kendine Bir Güzel Masaj Yaptıran Kedi
soapbox 21.774 izlenme - 1 week ago

Ondan iyisi yok. Elektrikli süpürge ile bir güzel tüylerini temizletip masaj yaptıran kedi gibi kedi.

03:12 8 Halka ile Yapılan Hipnotize Edici Performans
8 Halka ile Yapılan Hipnotize Edici Performans
jayjay 6.424 izlenme - 2 weeks ago

Bunların nasıl olduğunun tek bir açıklaması var: Birilerinin yer çekimini kapaması! Kuma film daha önce de bizleri şaşırtan videoları ile karşımıza çıkmıştı.

03:15 Anne Sütü İle Bebeğin Korunması
Anne Sütü İle Bebeğin Korunması
gedlak 1.395 izlenme - 2 weeks ago

Sevgili anneler! Bebeğinizi kucağınıza aldınız. İlk defa emzireceksiniz. Anlatılmaz bir duygu. Biliyoruz. Nasıl emzirmeniz gerektiği ile ilgili aklınıza takılan bazı sorular var. Bebeğinizi nasıl tutmalısınız, günde kaç kere, ne kadar süre ile emzirmelisiniz, bebeğinizin karnının doyduğunu nasıl anlayacaksınız, bebeğin gazını nasıl çıkarmalısınız, bu ve bunun gibi merak ettiğiniz her şeyi konunun uzmanlarından dinlemek isterseniz, anne sütü ve emzirme ile ilgili uzman görüşlerini bu başlık altında bulabilirsiniz. Anne sütü neden önemlidir, bebeğimin gelişimi için gereken süt miktarı nedir, evre evre değişen anne sütünün içinde ne gibi mineral ve maddeler bulunmaktadır, kolostrum, geçiş sütü ve olgun süt evreleri ne anlama gelmektedir, bebeğiniz kaç yaşına kadar süt emmelidir sorularının cevaplarını videolarımızda bulabilirsiniz.

02:22 Face Swap Uygulaması ile Gördükleri Karşısında Kahkahaya Boğulan Nine
Face Swap Uygulaması ile Gördükleri Karşısında Kahkahaya Boğulan Nine
boompow 4.386 izlenme - 2 weeks ago

Bugüne kadar birçok Face Swap videosu izledik, komik capslerine baktık. Ancak bu akım bir türlü bitmek bilmiyor. Ülkemizde dünyaya göre çok daha geç popülerleşen uygulamanın ortaya çıkardığı mizahi görüntüleri her gün kahkaha atarak tüketebiliyoruz. Böyle de devam edecek gibi. Dünyada da halen çılgın atarak devam eden uygulamanın son kurbanı da bu teyze oldu.

00:49 Yaratıcı Baba Kızının Dişini Drone ile Çekti
Yaratıcı Baba Kızının Dişini Drone ile Çekti
jayjay 2.448 izlenme - 3 weeks ago

Dişi çıkmak üzere olan küçük kızına yardımcı olmak isteyen yaratıcı baba dişi drone ile çekti. Cesur kız ise o anlarda korkusuz bir şekilde babasının işini yapmasını bekledi.

02:43 Jet Ski ile Yer Çekimine Karşı Koyan Taklacı Adam
Jet Ski ile Yer Çekimine Karşı Koyan Taklacı Adam
GoPro 800 izlenme - 3 weeks ago

Yer çekimine karşı koymak dünya şampiyonu Eli Kemnitz için hiç de zor değil.

04:17 Türklerin Sanal Gerçeklik ile İmtihanı - WhyShy
Türklerin Sanal Gerçeklik ile İmtihanı - WhyShy
whyshy 17.744 izlenme - 3 weeks ago

Sokaktaki insanlara sanal gerçeklik gözlüğü ile muhteşem bir deneyim yaşatan WhyShy ekibi eğlenceli görüntüler kaydetti. Gözlüğü deneyen insanlar aşırı gerçekçi ortamdan kendilerini yeri geldi geri çekti yeri geldi kaçtılar.

00:56 Sörf Yaparken Köpek Balığı ile Çarpışan Adam
Sörf Yaparken Köpek Balığı ile Çarpışan Adam
seawolf 15.910 izlenme - 3 weeks ago

Florida'da sörf yapan Maximo Trinidad isimli adam hayatının hem en şanslı hemde en şanssız anını yaşadı. Sörf yaptığı sırada bir anda beliren köpek balığı ile çarpışan Maximo suya düştü ve tahta üzerindeki kamera o anları böyle kaydetti.

04:18 Ferrari F40 ile Kar Üzerinde Drift Yapmak
Ferrari F40 ile Kar Üzerinde Drift Yapmak
vmonster 12.113 izlenme - 4 weeks ago

Dünyanın en ünlü spor arabası olarak bilinen Ferrari F40'ın kar üzerindeki marifetlerine inanamayacaksınız. Enzo Ferrari'nin yaratım sürecinde %100 bulunduğu ve 40. yıla özel olarak üretilen F40'ın kendine has duruşu ile kar üzerindeki marifetleri nelermiş görelim...

03:11 Sünnet Kıyafeti ile Zengin Olmak - Hayrettin
Sünnet Kıyafeti ile Zengin Olmak - Hayrettin
hayrettin 6.997 izlenme - 1 month ago

Hayrettin, Amerika'da geleneksel sünnet kıyafeti ile para kazanmaya çalışıyor. İnsanların bakalım nasıl tepkiler verdi.

04:16 Jet Ski ile Harikalar Yaratan Muhteşem 5 İnsan
Jet Ski ile Harikalar Yaratan Muhteşem 5 İnsan
GoPro 10.534 izlenme - 1 month ago

İçlerinde ters salto ve 360 jet ski numaralarıyla ün salan dünya şampiyonları Ant Burgess ve Daniel Martin'in de olduğu dünyanın en iyilerini bu listede.

02:37 Koreli Kızın Lamborghini ile İmtihanı
Koreli Kızın Lamborghini ile İmtihanı
gemini99 9.354 izlenme - 1 month ago

Lamborghini'nin LP560-4 modeliyle yapılan test sürüşü. Açıklamam bu kadar.

01:02 Sülfürik Asit Sünger ile Temas Ederse Ne Olur
Sülfürik Asit Sünger ile Temas Ederse Ne Olur
mediaalem 2.593 izlenme - 1 month ago

Sülfürik asit ile süngerin etkileşiminde nasıl bir sonuç çıkar diye merak eden Let's Melt This kanalından izlemesi hoş bir video geldi.

07:09 Kolunu Yavru Timsaha Isırttıran Çılgın Adam Brave Wilderness ile Tanışın
Kolunu Yavru Timsaha Isırttıran Çılgın Adam Brave Wilderness ile Tanışın
GoPro 17.853 izlenme - 1 month ago

Tamamen doğa adamı olan Brave Wilderness yırtıcı hayvanlarla içli dışlı videoları ile tanınıyor. Sürekli olarak doğada hayvanlarla iç içe videolarıyla Youtube'da ün yapan Brave son videosunda ise yavru bir timsaha kolunu ısırtarak GoPro ile farklı açılardan görüntü almaya çalıştı.

06:27 Makyaj ile Kendini Taylor Swift'e Çeviren Koreli Blogger
Makyaj ile Kendini Taylor Swift'e Çeviren Koreli Blogger
kadinca 5.801 izlenme - 1 month ago

Güney Koreli blogger Park Hye Min, makyaj yapımındaki hünerlerini Taylor Swift'e dönüşerek bir kez daha göstermiş oldu.

00:55 Top Üstünde Sergilediği Performans ile Rekorlar Kitabına Giren Köpek
Top Üstünde Sergilediği Performans ile Rekorlar Kitabına Giren Köpek
soapbox 8.270 izlenme - 1 month ago

Purin isimli Beagle cinsi köpek zeka ve yetenek dolu videolarının yanı sıra bir de Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi. Top üzerinde 10 metreyi en hızlı giden köpek unvanını 11.9 saniyeyle aldı.

01:58 30 Saniye İçinde 40 Kez Ayak ile İnsan Çevirmek
30 Saniye İçinde 40 Kez Ayak ile İnsan Çevirmek
tayfunege 1.688 izlenme - 1 month ago

Türkiye'de yayınlanan Guinness Rekorlar Dünyası yarışmasında kırılan bir rekor. Etiyopyalı Amanuel Mikele ve Samial Afeka'dan gelen muhteşem performans sonucu daha önce 38 olan rekor bu ikili ile 40'a çıkarıldı.

02:25 Parkur Performansının Drone ile Birleşmesinden Ortaya Çıkan Enfes Görüntüler
Parkur Performansının Drone ile Birleşmesinden Ortaya Çıkan Enfes Görüntüler
gemini99 15.384 izlenme - 1 month ago

Parkur performansları her zaman başlı başına hayranlık uyandırıcı gösteriler oluşturmuştur. Profesyonellikle buluşunca da enfes anlara tanıklık ettiğimiz parkur performansları bu defa drone ile de buluşunca izleme zevki olarak çıta bayağı yukarı yükseldi.

02:38 Remi Gaillard Bu Defa Görme Engelli İnsan Şakası ile Düşündürdü
Remi Gaillard Bu Defa Görme Engelli İnsan Şakası ile Düşündürdü
sakagibi 9.171 izlenme - 1 month ago

Youtuber Rémi Gaillard görme engelli numarası yaparak düşündürmeye devam etti. Engelli insanların günlük hayattaki karşılaştığı zorluklara farklı bir bakış açısı ile yaklaşan Remi, her zaman olduğu gibi yine en gerçekçi şakalardan birisine imza attı.

03:48 Unutulan Çantayı Sahibine Vermeyip Karıştıranlar Kötü Bir Sürpriz ile Karşılaşıyor
Unutulan Çantayı Sahibine Vermeyip Karıştıranlar Kötü Bir Sürpriz ile Karşılaşıyor
sakagibi 14.864 izlenme - 1 month ago

Twinz kanalı tarafından sosyal deney olarak kaydedilen görüntülerde, unutulan çanta sahibine verilmek yerine alınıp karıştırıldığında kötü bir sürpriz onları bekliyor. Size ait olmayan şeyleri karıştırmamanız gerektiğini çok güzel anlayan deney mağdurları bunu çok güzel bir şekilde anlıyorlar.

02:27 Caner İle Stoiljkovic'in Kavgası
Caner İle Stoiljkovic'in Kavgası
4-4-2 14.691 izlenme - 1 month ago

Fenerbahçe Braga maçında Caner ile Stoiljkovic kavgası.

04:23 En Fazla Kaç Meyve ve Sebze ile iPhone 6'yı Şarj Edebilirsiniz
En Fazla Kaç Meyve ve Sebze ile iPhone 6'yı Şarj Edebilirsiniz
smarttech 14.552 izlenme - 1 month ago

Sonucunu söyleyip heyecanı kaçırmak istemeyiz. Değişik bir insan olan Adrian Isén isimli adam elma, armut, muz ve salatalık ile iPhone 6 şarj etmeye çalıştı.

00:42 Lama ile Kucaklaşan Çocuğun Mutluluğuna Kara Gölge
Lama ile Kucaklaşan Çocuğun Mutluluğuna Kara Gölge
soapbox 12.669 izlenme - 1 month ago

Küçük bir kız lama ile kucaklaşıp ailesine poz verirken kıskanç keçi olaya müdahale etti.

03:47 Sanal Gerçeklik Gözlüğü Roller Coaster ile Birleşirse
Sanal Gerçeklik Gözlüğü Roller Coaster ile Birleşirse
jayjay 7.863 izlenme - 1 month ago

Hali hazırda binmenin çok zor olduğu roller coaster adrenalini tavan yaptırarak bineni de pişman ederken bir de üzerine VR teknolojisi eklenince iş epeyce korkutucu bir hal alıyor. Bağımlıları için müthiş bir yenilik olarak gözükse de uzak durmayı düşünenler artık kesinlikle binmek istemeyeceklerdir.

00:25 Balıkların Korkulu Rüyası Haline Gelecek Fly Board ile Balık Tutmak
Balıkların Korkulu Rüyası Haline Gelecek Fly Board ile Balık Tutmak
gemini99 10.759 izlenme - 1 month ago

Bir pastil firması olan Fisherman’s Friend, geçtiğimiz hafta yaratıcı yeni reklam filmini yayınladı. Nefesinizin gücünü hissedin!

01:55 AB ile vize muafiyeti için 2 ayda 9 kanun çıkartılacak
AB ile vize muafiyeti için 2 ayda 9 kanun çıkartılacak
cnnturk 11.811 izlenme - 1 month ago

Başbakan Ahmet Davutoğlu ile Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras ortak basın toplantısında konuştu. Davutoğlu "Haziranda vize serbestliği için 9 madde geçirmemiz lazım." "Aldığımız bütün tedbirlere rağmen, 29 Kasım’dan bu yana Türkiye’yi transit olarak kullanmak isteyen insan kaçakçıları var, sahilimize vuran çocuk bedenleri var. Kayıtsız kalmamız mümkün değil. "Uzun müzakereler sonrası AB tarafından kabul gören, düzensiz göçü düzenli kılmak için mutabık kaldık. Yakalanan göçmenler, Türkiye tarafından alınacak. Bu göçmenlerin sayısı kadar göçmen de, böyle bir maceraya yürümememiş, aynı sayıda göçmen Avrupa’ya gönderilecek. Herhangi bir artış olmayacak, ne kadar alıyorsak, o kadar göçmeni düzenli olarak göndereceğiz. "Bunu yapmamamız durumunda düzensiz göçü teşvik ediyor. Düzenli göçün kuralları koyup, AB’nin kabul edeceği göçmenleri tespit edip normal yollardan göndereceğiz. Maliyetine bakıldığında, yeni kabul dolasıyıla bunu öne almış olduk. AB ile vize muafiyeti haziran ayında başlayacak. Vize muafiyetinin gerektiği yasaları gerçekleştireceğiz. İlgili 9 kanun çıkarılması lazım, muhalefet liderlerine çağrıda bulunuyorum. "Maliyete gelince yeni kabul dolasıyıla Ege’den aldığımız her mülteciyi Avrupa karşılayacak. (10.03.2016)

01:22 Hava Durumunu Tigres Forması ile Sunan Yanet Garcia
Hava Durumunu Tigres Forması ile Sunan Yanet Garcia
tayfunege 18.377 izlenme - 1 month ago

Meksikalı güzel sunucu Yanet Garcia, canlı yayına tuttuğu takım olan Tigres formasıyla çıktı. Hava durumu spikeri olan Garcia, düzgün fiziği ve güler yüzüyle reytingleri yükseltiyor.

02:13  Gordon Ramsay ile lezzetli pilav yapımı
Gordon Ramsay ile lezzetli pilav yapımı
Yemek Tarifleri 5.758 izlenme - 1 month ago

Dünyaca ünlü şef Gordon Ramsay lezzetli pilav nasıl yapılır pratik şekilde gösteriyor. İzliyoruz

01:08 Gordon Ramsay ile bıçak nasıl bilenir?
Gordon Ramsay ile bıçak nasıl bilenir?
Yemek Tarifleri 2.539 izlenme - 1 month ago

Dünyaca ünlü şef Gordon Ramsay doğru şekilde bıçak nasıl bilenir gösteriyor.