hulya darcan Videoları

257 sonuç

00:46  Dilahanım 53. Bölüm - Arzu'ya Kızan Rıza - Show Tv Izle
Dilahanım 53. Bölüm - Arzu'ya Kızan Rıza - Show Tv Izle
ShowTV 3535 izlenme - 2 years ago

baş rollerini: erkan petekkaya, hatice şendil, engin şenkan, hülya darcan, can nergis ve onur tan'ın paylaştığı show tv ekranlarının aşk konulu vazgeçilmez sevilen dizisi dila hanım 53. bölümde; rıza, melis'i dolduruşa getiren arzu'ya kızıyor.

16:06 Diriliş Ertuğrul 3. Bölüm 1. Kısım
Diriliş Ertuğrul 3. Bölüm 1. Kısım
dirilis dirilis 1567 izlenme - 1 year ago

diriliş ertuğrul 3. bölümde; ertuğrul, halep’ten yeni yurdun muştulu haberiyle gelmiştir. gelişi, tüm umutlarını ona bağlayan kayıları büyük bir sevince boğar. ertuğrul’u gördüğüne en çok sevinen kişi ise halime’dir. fakat bu mutluluk anı hiç de uzun sürmeyecektir. ertuğrul, kendisi yokken obada yaşananları öğrenecek ve sarsılacaktır. her şeyin tükendiğini düşündükleri anda, kayılara yeniden inanç aşılayan ertuğrul; hem bir aşkın kederini, hem de bir obanın kaderini sırtlanmak zorundadır artık. göçecekleri yeni topraklar için, neşe ve heyecanla hazırlanan oba halkı; evlatlarının başarısıyla gururlanan süleyman şah ve hayme ana; beylerinin arkasında sıradağlar gibi durmayı şeref bilen alpler

02:01 Diriliş 16. Bölüm - Haymene Ananın Halime'ye Öğütleri
Diriliş 16. Bölüm - Haymene Ananın Halime'ye Öğütleri
trt 833 izlenme - 9 months ago

senaryosunu mehmet bozdağ ve atilla engin'in yazdığı, yönetmenliğini metin günay'ın yaptığı, oyunculuklarını; engin altan düzyatan, esra bilgiç, kaan taşaner, didem balçın, hülya darcan, hakan vanlı'nın yaptığı, diriliş ertuğrul 16. bölümde; ertuğrul ile obaya gelen halime'yi karşısına alan haymene hatun, halime'ye öğütler vererek ertuğrul'un iyiliği için fedakarlıklarda bulunması gerektiğini söylüyor.

01:41 Diriliş Ertuğrul - Hamam Sahnesi
Diriliş Ertuğrul - Hamam Sahnesi
trt 520 izlenme - 1 year ago

senaryosunu mehmet bozdağ ve atilla engin'in yazdığı, yönetmenliğini metin günay'ın yaptığı, oyunculuklarını; engin altan düzyatan, esra bilgiç, kaan taşaner, didem balçın, hülya darcan, hakan vanlı'nın yaptığı, diriliş ertuğrul 2. bölümde; akşam yemeğinde selçuklu sultan'ın huzuruna çıkmak için hamamda bir güzel yıkanıyorlar.

00:31 Diriliş Ertuğrul 3. Bölüm Fragmanı
Diriliş Ertuğrul 3. Bölüm Fragmanı
trt 503 izlenme - 1 year ago

osmanlı devleti'nin kuruluş hikayesini anlatan diriliş ertuğrul dizisinin 3. bölüm fragmanı yayınlandı, sevilen dizi 24 aralık çarşamba trt 1 ekranlarında.

18:34 Diriliş Ertuğrul 15. Bölüm Hd
Diriliş Ertuğrul 15. Bölüm Hd
dirilis dirilis 471 izlenme - 10 months ago

diriliş 15. bölüm'de: halime, kardeşi yiğit’in esir olduğu tapınakçı kalesinden kurtulması karışılığında el aziz ile evlenmeyi kabul etmiştir. ancak, babasının tapınakçıların oyununa geldiğini ve bu evliliğin islam dünyasında bir savaşa neden olacağını öğrenince, nikahı bozar. el aziz çılgına dönmüştür. onurunun ayaklar altına alındığını düşünür. bir türlü tapınakçılara alet olduğu gerçeğini görmek istememektedir. el aziz, komutanı günhan’a kayı obasına saldırması için emir göndererek nikahın bozulmasının intikamını almak niyetindedir. günhan, kayıların toy toplantısına düstursuzca konuşup savaşı başlatmaya kalkar. ama gündoğdu, günhan’ın karşısına halep komutanı nasır’ı esir almış vaziyette çıkararak savaşı başlamadan bitirir.

00:28 Diriliş Ertuğrul 23. Bölüm Fragmanı
Diriliş Ertuğrul 23. Bölüm Fragmanı
trt 466 izlenme - 8 months ago

trt 1'in sevilen dizisi diriliş ertuğrul'un 23. bölüm fragmanı yayınlandı. diriliş ertuğrul 23. bölümüyle 27 mayıs çarşamba 2015'te izleyicileriyle buluşacak.

03:25 Diriliş Ertuğrul - Ertuğrul'un Atı
Diriliş Ertuğrul - Ertuğrul'un Atı
trt 460 izlenme - 1 year ago

senaryosunu mehmet bozdağ ve atilla engin'in yazdığı, yönetmenliğini metin günay'ın yaptığı, oyunculuklarını; engin altan düzyatan, esra bilgiç, kaan taşaner, didem balçın, hülya darcan, hakan vanlı'nın yaptığı, diriliş ertuğrul 4. bölümde; ertuğrul, kır atını eğitmeye çalışıyor.

01:50 Diriliş Ertuğrul - Acımasız Haçlılar
Diriliş Ertuğrul - Acımasız Haçlılar
trt 434 izlenme - 1 year ago

senaryosunu mehmet bozdağ ve atilla engin'in yazdığı, yönetmenliğini metin günay'ın yaptığı, oyunculuklarını; engin altan düzyatan, esra bilgiç, kaan taşaner, didem balçın, hülya darcan, hakan vanlı'nın yaptığı, diriliş ertuğrul 5. bölümde; yolda gördükleri kayı boyuna mensup alplerin yanına gelen titus onları infaz ediyor.

19:54 Diriliş Ertuğrul 13. Bölüm  Hd
Diriliş Ertuğrul 13. Bölüm Hd
dirilis dirilis 409 izlenme - 10 months ago

diriliş 13. bölüm'de:eyyubi emiri ile selçuklu sultanı’nın düğünü için hazırlıklar başlar. ertuğrul hem sevdiği kadını hem obasını kurtarmak hem de tapınakçıların islam dünyası’nda çıkarmak istedikleri savaşı engelemek için halime’yi kurtarmalıdır.düğün hazırlıkları devam ederken, tapınakçıların yeni bir kumpası daha ortaya çıkar. tapınakçılara hizmet eden halep komutanı nasır, halime’nin babası numan’ın selçuklu sultanı olması için girişimlerde bulunur.bunun için, sultan alaeddin’e karşı türkmenleri isyana teşvik edeceklerdir. büyük ve gizli bir buluşma gerçekleşecektir. ne var ki ertuğrul, bu buluşmayı haber alır ve oğuz boylarının isyan etmesini engellemek için yola çıkar. bu sırada, halime el aziz ile nikahlanmak için hazırlanmaktadır.

19:37 Diriliş Ertuğrul 14. Bölüm 5. Kısım Hd
Diriliş Ertuğrul 14. Bölüm 5. Kısım Hd
dirilis dirilis 356 izlenme - 10 months ago

diriliş 14. bölüm'de:halime, kardeşi yiğit'in esir olduğu tapınakçı kalesinden kurtulması karışılığında zoraki olarak el aziz ile evlenmeyi kabul etmiştir. bu evliği istemeyen halime bu zoraki nikaha engel olabilmek için çare aramaktadır. hem sevdiği kadını, hem obasını, hem de tapınakçıların islam dünyasında çıkarmak istedikleri savaşı engelemek için mücadele eden ertuğrul'un, tapınakçıların adamı olan komutan nasır'ın maskesini düşürmesi gerekmektedir.şehzade numan'ı kullanarak türkmenleri seçuklu'ya karşı kışkırtmak için oğuz beyleriyle bir araya gelen nasır'ın düzenlediği toplantıyı basan ertuğrul, nasır'ı esir alır. ertuğrul, el aziz'e nasır'ın gerçek yüzünü göstermesi halinde halime sultan'ı mecbur kaldığı evlilikten kurtarırken, el- aziz tarafından kuşatılan obası ve tapınakçıların i̇slam dünyası'na karşı kurduğu kumpası

18:16 Diriliş Ertuğrul 5. Bölüm 6. Kısım
Diriliş Ertuğrul 5. Bölüm 6. Kısım
dirilis dirilis 345 izlenme - 1 year ago

süleyman şah, esir düşen oğlu gündoğdu’yu kurtarmak için kara toygar’ın karşısına çıkar. kara toygar gündoğdu’yla takas etmek istediği esirleri süleyman şah’ın yanında görmeyince sinirlenmiştir. süleyman şah’ı alır ve takas mekanına doğru yola çıkarlar. ertuğrul, numan ve yiğit alp’le onları takas mekanında beklemektedir. ertuğrul’un planı işe yarayacak, ağabeyi gündoğdu ve obanın misafirleri numan ve yiğit alp’in sağ salim obaya dönmelerini sağlayabilecek midir?

04:57 Diriliş Ertuğrul - Sofra Duası ve Toy Meclisi
Diriliş Ertuğrul - Sofra Duası ve Toy Meclisi
trt 341 izlenme - 1 year ago

senaryosunu mehmet bozdağ ve atilla engin'in yazdığı, yönetmenliğini metin günay'ın yaptığı, oyunculuklarını; engin altan düzyatan, esra bilgiç, kaan taşaner, didem balçın, hülya darcan, hakan vanlı'nın yaptığı, diriliş ertuğrul 1. bölümde; süleyman şah'ın sofrasında yani toy'unda dua ediliyor ve yemek faslı başlıyor.

25:52 Diriliş Ertuğrul 1. Bölüm 6. Kısım
Diriliş Ertuğrul 1. Bölüm 6. Kısım
dirilis dirilis 318 izlenme - 1 year ago

diriliş ertuğrul'da; moğolların baskılarıyla bunalan kayılar, yurt bulamadıkları için selçuklulara ait yayladan göç edememişlerdir. kış ve kıtlık obayı esir almıştır. süleyman şah’ın büyük oğlu gündoğdu, toyda halep’e gitmeyi önerir. bu teklif kabul görür. herkes süleyman şah’ın kararını beklemektedir: halep’e gidecek elçi kim olacaktır?alpleri ile ava giden ertuğrul, müslüman bir aileyi haçlıların elinden kurtarıp obaya getirir. kurtardığı ailenin kızı halime, ertuğrul’un kalbine bambaşka bir ateş düşürürken obanın bu yeni misafirleri ateşten bir çember içinde hayat mücadelesi veren kayıları daha büyük bir tehdidin kucağına atacaktır. bölgenin, haçlı entrikasının kuklası olan selçuklu komutanı kara toygar, kayılardan ertuğrul’un kurtardığı aileyi ister. aksi halde, kayı boyunu, ordusuyla ezmekle tehdit eder.

19:57 Diriliş Ertuğrul 20. Bölüm 2. Kısım Hd
Diriliş Ertuğrul 20. Bölüm 2. Kısım Hd
dirilis dirilis 301 izlenme - 8 months ago

diriliş 20. bölüm'de:kurdoğlu, hain planını hayata geçirmek için gündoğdu'yu babasının yerine beyliğe aday gösterir. ne var ki, babasına bunu yapmak istemeyen gündoğdu aday olmaz. kurdoğlu'nun, tapınakçıların lideri olan üstadı ı azam petruccio manzini ile kurguladıkları bu plan çökmüştür.kurdoğlu öfkelidir. kendisine yapılanın bedelini ilk önce gündoğdu'ya ödetir. onu zehirlemiştir. artık gündoğdu için ölümle cebelleşme vaktidir. kurdoğlu riskli olan planını da hayata geçirmeye karar verir. obada darbe yapacak ve otağı ele geçirecektir. parayla ve vaatlerle kandırdığı beyleri örgütlemeye başlar. olanları sezen ancak bir türlü ispatlayamayan süleyman şah ve ertuğrul, harekete geçerler. ancak, öldürülen babası şehzade numan'ın intikamını almak için obadan gizlice kaçan yiğit, tapınakçıların tuzağına düşer. halime'nin erkek kardeşini bu hain tuz

18:35 Diriliş Ertuğrul 14. Bölüm 6. Kısım Hd
Diriliş Ertuğrul 14. Bölüm 6. Kısım Hd
dirilis dirilis 300 izlenme - 10 months ago

diriliş 14. bölüm'de:halime, kardeşi yiğit'in esir olduğu tapınakçı kalesinden kurtulması karışılığında zoraki olarak el aziz ile evlenmeyi kabul etmiştir. bu evliği istemeyen halime bu zoraki nikaha engel olabilmek için çare aramaktadır. hem sevdiği kadını, hem obasını, hem de tapınakçıların islam dünyasında çıkarmak istedikleri savaşı engelemek için mücadele eden ertuğrul'un, tapınakçıların adamı olan komutan nasır'ın maskesini düşürmesi gerekmektedir.şehzade numan'ı kullanarak türkmenleri seçuklu'ya karşı kışkırtmak için oğuz beyleriyle bir araya gelen nasır'ın düzenlediği toplantıyı basan ertuğrul, nasır'ı esir alır. ertuğrul, el aziz'e nasır'ın gerçek yüzünü göstermesi halinde halime sultan'ı mecbur kaldığı evlilikten kurtarırken, el- aziz tarafından kuşatılan obası ve tapınakçıların i̇slam dünyası'na karşı kurduğu kumpası

02:25 Diriliş Ertuğrul - Kervana Saldıran Karatoygar
Diriliş Ertuğrul - Kervana Saldıran Karatoygar
trt 298 izlenme - 1 year ago

senaryosunu mehmet bozdağ ve atilla engin'in yazdığı, yönetmenliğini metin günay'ın yaptığı, oyunculuklarını; engin altan düzyatan, esra bilgiç, kaan taşaner, didem balçın, hülya darcan, hakan vanlı'nın yaptığı, diriliş ertuğrul 2. bölümde; karatoygar, intikam için, gündoğdu'nun liderliğindeki ticaret kervanına saldırıyor.

19:51 Diriliş Ertuğrul 10. Bölüm 3. Kısım Hd
Diriliş Ertuğrul 10. Bölüm 3. Kısım Hd
dirilis dirilis 298 izlenme - 11 months ago

diriliş ertuğrul 10. bölümde; tapınakçılar kumpas kuruyor. küresel güçlerin cirit attığı, büyük ve tehlikeli bir oyun alanı haline gelen halep, tam anlamıyla tapınakçıların kontrolü altındadır. tapınakçılar’ın yeni hedefi ertuğrul’un aşık olduğu şehzade kızı halime ile halep emir’i el-aziz’i evlendirmektir. böylelikle selçuklu devleti ile eyyubiler arasında bir savaş çıkarıp, müslümanlar arasına nifak sokmayı planlamaktadırlar. bu nifakın neticesinde, haçlı ordusuna da yol açılacaktır. kudüs’ü de müslümanların elinden almayı başarabileceklerdir. ertuğrul obasına ve islam dünyasına, aşık olduğu kadın üzerinden kurulan bu kumpası çözmek için ele geçirdikleri bir casusu kullanmaya karar verir.

20:16 Diriliş Ertuğrul 20. Bölüm 5. Kısım Hd
Diriliş Ertuğrul 20. Bölüm 5. Kısım Hd
dirilis dirilis 296 izlenme - 8 months ago

diriliş 20. bölüm'de:kurdoğlu, hain planını hayata geçirmek için gündoğdu'yu babasının yerine beyliğe aday gösterir. ne var ki, babasına bunu yapmak istemeyen gündoğdu aday olmaz. kurdoğlu'nun, tapınakçıların lideri olan üstadı ı azam petruccio manzini ile kurguladıkları bu plan çökmüştür.kurdoğlu öfkelidir. kendisine yapılanın bedelini ilk önce gündoğdu'ya ödetir. onu zehirlemiştir. artık gündoğdu için ölümle cebelleşme vaktidir. kurdoğlu riskli olan planını da hayata geçirmeye karar verir. obada darbe yapacak ve otağı ele geçirecektir. parayla ve vaatlerle kandırdığı beyleri örgütlemeye başlar. olanları sezen ancak bir türlü ispatlayamayan süleyman şah ve ertuğrul, harekete geçerler. ancak, öldürülen babası şehzade numan'ın intikamını almak için obadan gizlice kaçan yiğit, tapınakçıların tuzağına düşer. halime'nin erkek kardeşini bu hain tuz

00:28 Diriliş Ertuğrul 16. Bölüm 2. Fragman
Diriliş Ertuğrul 16. Bölüm 2. Fragman
trt 281 izlenme - 9 months ago

diriliş ertuğrul 16.bölüm 2. fragmanı yayınlandı. diriliş ertuğrul 8 nisan 2015 çarşamba günü trt ekranlarında.

18:51 Diriliş Ertuğrul 15. Bölüm 5. Kısım Hd
Diriliş Ertuğrul 15. Bölüm 5. Kısım Hd
dirilis dirilis 277 izlenme - 10 months ago

diriliş 15. bölüm'de: halime, kardeşi yiğit’in esir olduğu tapınakçı kalesinden kurtulması karışılığında el aziz ile evlenmeyi kabul etmiştir. ancak, babasının tapınakçıların oyununa geldiğini ve bu evliliğin islam dünyasında bir savaşa neden olacağını öğrenince, nikahı bozar. el aziz çılgına dönmüştür. onurunun ayaklar altına alındığını düşünür. bir türlü tapınakçılara alet olduğu gerçeğini görmek istememektedir. el aziz, komutanı günhan’a kayı obasına saldırması için emir göndererek nikahın bozulmasının intikamını almak niyetindedir. günhan, kayıların toy toplantısına düstursuzca konuşup savaşı başlatmaya kalkar. ama gündoğdu, günhan’ın karşısına halep komutanı nasır’ı esir almış vaziyette çıkararak savaşı başlamadan bitirir.

02:29 Diriliş Ertuğrul 17. Bölüm - Ertuğrul'a Suikast
Diriliş Ertuğrul 17. Bölüm - Ertuğrul'a Suikast
trt 276 izlenme - 9 months ago

senaryosunu mehmet bozdağ ve atilla engin'in yazdığı, yönetmenliğini metin günay'ın yaptığı, oyunculuklarını; engin altan düzyatan, esra bilgiç, kaan taşaner, didem balçın, hülya darcan, hakan vanlı'nın yaptığı, diriliş ertuğrul 17. bölümde; ertuğrul'a yapılmaya çalışılan suikast'ı izliyoruz.

03:12 Diriliş Ertuğrul - Süleyman Şah'ı Tehdit Eden Karatoygar
Diriliş Ertuğrul - Süleyman Şah'ı Tehdit Eden Karatoygar
trt 272 izlenme - 1 year ago

senaryosunu mehmet bozdağ ve atilla engin'in yazdığı, yönetmenliğini metin günay'ın yaptığı, oyunculuklarını; engin altan düzyatan, esra bilgiç, kaan taşaner, didem balçın, hülya darcan, hakan vanlı'nın yaptığı, diriliş ertuğrul 1. bölümde; karatoygar, süleyman şah'tan ormanda buldukları rehineleri teslim etmesini ister fakat süleyman şah obalarına gelen misafiri kati bir şekilde vermeyi reddeder.

20:22 Diriliş Ertuğrul 20. Bölüm  Hd
Diriliş Ertuğrul 20. Bölüm Hd
dirilis dirilis 268 izlenme - 8 months ago

diriliş 20. bölüm'de:kurdoğlu, hain planını hayata geçirmek için gündoğdu'yu babasının yerine beyliğe aday gösterir. ne var ki, babasına bunu yapmak istemeyen gündoğdu aday olmaz. kurdoğlu'nun, tapınakçıların lideri olan üstadı ı azam petruccio manzini ile kurguladıkları bu plan çökmüştür.kurdoğlu öfkelidir. kendisine yapılanın bedelini ilk önce gündoğdu'ya ödetir. onu zehirlemiştir. artık gündoğdu için ölümle cebelleşme vaktidir. kurdoğlu riskli olan planını da hayata geçirmeye karar verir. obada darbe yapacak ve otağı ele geçirecektir. parayla ve vaatlerle kandırdığı beyleri örgütlemeye başlar. olanları sezen ancak bir türlü ispatlayamayan süleyman şah ve ertuğrul, harekete geçerler. ancak, öldürülen babası şehzade numan'ın intikamını almak için obadan gizlice kaçan yiğit, tapınakçıların tuzağına düşer. halime'nin erkek kardeşini bu hain tuz

20:21 Diriliş Ertuğrul 4. Bölüm 3. Kısım
Diriliş Ertuğrul 4. Bölüm 3. Kısım
dirilis dirilis 262 izlenme - 1 year ago

diriliş ertuğrul 4. bölümde; süleyman şah, esir düşen oğlu gündoğdu’yu kurtarmak için kara toygar’ın karşısına çıkar. kara toygar gündoğdu’yla takas etmek istediği esirleri süleyman şah’ın yanında görmeyince sinirlenmiştir. süleyman şah’ı alır ve takas mekanına doğru yola çıkarlar.

19:51 Diriliş Ertuğrul 7. Bölüm 2. Kısım
Diriliş Ertuğrul 7. Bölüm 2. Kısım
dirilis dirilis 260 izlenme - 1 year ago

diriliş 7. bölüm'de:ertuğrul; yıkık vaziyette arşınladığı halep sokaklarını başına yıkacak bir haber almıştır. turgut ve yiğit, tapınakçıların elinde esirdir. yüreklerini bulandırmamak için düşünmemeye çalıştıkları ihtimâl gelip çatmıştır alpler için. cenk yoldaşları turgut, onlardan uzakta ve düşmanın insafına terk edilmiş durumdadır.fakat içlerine düştükleri tek açmaz bu da değildir. turgut ve yiğit’in hürriyeti gibi, kayıların akıbeti de tehlikededir. göç edecekleri bir yurt yoktur artık. üstelik tüm bu düğümleri çözebilecek olan elin sahibi, atabey şahabeddin tuğrul da, nasır’ın ayak oyunlarına mağlup olmuştur. ertuğrul; bir yandan atabey’i, düştüğü zindan karanlığından kurtarmaya çalışacak, diğer yandan ise yaralı halime’nin acısını yüreğinin tam ortasında hissetmeye devam etti.

00:28 Diriliş Ertuğrul 14. Bölüm 2. Fragmanı
Diriliş Ertuğrul 14. Bölüm 2. Fragmanı
trt 251 izlenme - 10 months ago

diriliş ertuğrul dizisinin 14. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. sevilen dizi yeni bölümüyle 25 mart çarşamba ekranlarda.

19:20 Diriliş Ertuğrul 14. Bölüm 3. Kısım Hd
Diriliş Ertuğrul 14. Bölüm 3. Kısım Hd
dirilis dirilis 244 izlenme - 10 months ago

diriliş 14. bölüm'de:halime, kardeşi yiğit'in esir olduğu tapınakçı kalesinden kurtulması karışılığında zoraki olarak el aziz ile evlenmeyi kabul etmiştir. bu evliği istemeyen halime bu zoraki nikaha engel olabilmek için çare aramaktadır. hem sevdiği kadını, hem obasını, hem de tapınakçıların islam dünyasında çıkarmak istedikleri savaşı engelemek için mücadele eden ertuğrul'un, tapınakçıların adamı olan komutan nasır'ın maskesini düşürmesi gerekmektedir.şehzade numan'ı kullanarak türkmenleri seçuklu'ya karşı kışkırtmak için oğuz beyleriyle bir araya gelen nasır'ın düzenlediği toplantıyı basan ertuğrul, nasır'ı esir alır. ertuğrul, el aziz'e nasır'ın gerçek yüzünü göstermesi halinde halime sultan'ı mecbur kaldığı evlilikten kurtarırken, el- aziz tarafından kuşatılan obası ve tapınakçıların i̇slam dünyası'na karşı kurduğu kumpası

01:40 Diriliş Ertuğrul - Ertuğrul'un Kılıcı
Diriliş Ertuğrul - Ertuğrul'un Kılıcı
trt 244 izlenme - 1 year ago

senaryosunu mehmet bozdağ ve atilla engin'in yazdığı, yönetmenliğini metin günay'ın yaptığı, oyunculuklarını; engin altan düzyatan, esra bilgiç, kaan taşaner, didem balçın, hülya darcan, hakan vanlı'nın yaptığı, diriliş ertuğrul 1. bölümde; ertuğrul ile kılıç döven demirci ustası, ertuğrul'a kılıç armağan ediyor.

03:59 Diriliş Ertuğrul - Kılıç Kalkan Oyunu
Diriliş Ertuğrul - Kılıç Kalkan Oyunu
trt 241 izlenme - 1 year ago

senaryosunu mehmet bozdağ ve atilla engin'in yazdığı, yönetmenliğini metin günay'ın yaptığı, oyunculuklarını; engin altan düzyatan, esra bilgiç, kaan taşaner, didem balçın, hülya darcan, hakan vanlı'nın yaptığı, diriliş ertuğrul 3. bölümde; yeni yurt şerefine alplerin kılıç kalkan oyunu sahnesi sizlerle.

00:29 Diriliş Ertuğrul 22. Bölüm 2. Fragmanı
Diriliş Ertuğrul 22. Bölüm 2. Fragmanı
trt 228 izlenme - 8 months ago

diriliş ertuğrul 22. bölüm de neler olacak obada yer yerinden oynadı. ertuğrul'un yiğit'i kurtarmak için obadan gitmesiyle darbe yapan kurdoğlu'nun planları işliyor.hain olduğunu bütün oba halkına gösteren kurdoğlu'nun ertuğrul için planı ne geçtiğimiz bölüm ertuğrul tapınakçıların arasında kalarak sonlandı. ertuğrul tapınakçıların elinden kurtulup kurdoğlu'nun cezasını kesebilecek mi? heyecanla beklenen 22. bölüm de neler olacak... işte merakla beklenen 22. bölüm fragmanı.

01:55 Diriliş 20. Bölüm - Selcan Hatun'un Büyük Üzüntüsü
Diriliş 20. Bölüm - Selcan Hatun'un Büyük Üzüntüsü
trt 228 izlenme - 8 months ago

senaryosunu mehmet bozdağ ve atilla engin'in yazdığı, yönetmenliğini metin günay'ın yaptığı, oyunculuklarını; engin altan düzyatan, esra bilgiç, kaan taşaner, didem balçın, hülya darcan, hakan vanlı'nın yaptığı, diriliş ertuğrul 20. bölümde; selcan hatun, ölüm yatağında olan gündoğdu için büyük üzüntü içine giriyor.

22:01 Diriliş Ertuğrul 19. Bölüm 6. Kısım Hd
Diriliş Ertuğrul 19. Bölüm 6. Kısım Hd
dirilis dirilis 227 izlenme - 9 months ago

diriliş 19. bölüm'de:kış ve kıtlık obayı esir almıştır. süleyman şah'ın büyük oğlu gündoğdu, toyda halep'e gitmeyi önerir. bu teklif kabul görür. herkes süleyman şah'ın kararını beklemektedir: halep'e gidecek elçi kim olacaktır? başrollerinde engin altan düzyatan,kaan taşaner,hülya darcan,serdar gökhan,esra bilgiç'in rol aldığı dizide alpleri ile ava giden ertuğrul, müslüman bir aileyi haçlıların elinden kurtarıp obaya getirir. kurtardığı ailenin kızı halime, ertuğrul'un kalbine bambaşka bir ateş düşürürken obanın bu yeni misafirleri ateşten bir çember içinde hayat mücadelesi veren kayıları daha büyük bir tehdidin kucağına atacaktır. ölümden dönen ertuğrul ise kurdoğlu'nun oyunu ile birbirine düşen obada ne yapacağını şaşırıyor. kurdoğlu'nun serptiği nifak tohumları baş göstermeye ve isyan alevlenmeye başlıyor.

01:22 Diriliş Ertuğrul - Deli Demir'in Türküsü
Diriliş Ertuğrul - Deli Demir'in Türküsü
trt 221 izlenme - 1 year ago

senaryosunu mehmet bozdağ ve atilla engin'in yazdığı, yönetmenliğini metin günay'ın yaptığı, oyunculuklarını; engin altan düzyatan, esra bilgiç, kaan taşaner, didem balçın, hülya darcan, hakan vanlı'nın yaptığı, diriliş ertuğrul 6. bölümde; deli demir, saçların aya benzer türküsü ile aykız'ı uyutuyor.

02:33  Diriliş - Süleyman Şah'ın Sayıklaması
Diriliş - Süleyman Şah'ın Sayıklaması
trt 220 izlenme - 1 year ago

senaryosunu mehmet bozdağ ve atilla engin'in yazdığı, yönetmenliğini metin günay'ın yaptığı, oyunculuklarını; engin altan düzyatan, esra bilgiç, kaan taşaner, didem balçın, hülya darcan, hakan vanlı'nın yaptığı, diriliş ertuğrul 6. bölümde; hasta olan süleyman şah, haymena ana'nın ismini sayıklıyor.

00:30 Diriliş Ertuğrul 24. Bölüm 2. Fragmanı
Diriliş Ertuğrul 24. Bölüm 2. Fragmanı
trt 217 izlenme - 8 months ago

trt 1'in sevilen dizisi diriliş ertuğrul'un 24. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. diriliş ertuğrul 24. bölümüyle 3 haziran çarşamba 2015'te izleyicileriyle buluşacak.

23:06 Diriliş Ertuğrul 9. Bölüm 6. Kısım Hd
Diriliş Ertuğrul 9. Bölüm 6. Kısım Hd
dirilis dirilis 217 izlenme - 11 months ago

diriliş 9. bölüm'de:ertuğrul;kayılar tapınakçılar tarafından ihanete uğrayarak, el aziz'in verdiği yurdu kaybetmişlerdir. kış kapıdadır. binlerce oğuz, çocukları, aileleriyle ve sürüleriyle çaresizliğe mahkum olmuştur. ertuğrul, obasının içine düştüğü bu derin komployu çözmek ve halep sarayındaki kumpası ortaya çıkarmak için harekete geçer. ne var ki, halep emiri'nin komutanı tarafından yakalanarak işkenceye alınır. öte yandan, selçuklularla, eyyubileri savaştırmak ve haçlı savaşlarına uygun bir zemin hazırlamak isteyen tapınak şövalyelerinin lideri olan üstad petruccio, ertuğrul'un aşık olduğu halime sultan'ın erkek kardeşi şehzade yiğit'i, selçuklu devletinin başına bela etmek için yetiştirmeye karar verir. zindanlarında esir tuttuğu ertuğrul'un alp'i olan turgut için ise çok daha hain planları vardır. kayılar üzerlerine çöken bu felaket bulutlarıyla mücadele etmenin yolunu ararken, kayıların beyi süleyman şah, tehlikeli bir karar alarak, obanın gerekirse savaşmasını göze alır.

02:38 Diriliş 21. Bölüm - Haçlıları Ber Taraf Eden Ertuğrul
Diriliş 21. Bölüm - Haçlıları Ber Taraf Eden Ertuğrul
trt 216 izlenme - 8 months ago

senaryosunu mehmet bozdağ ve atilla engin'in yazdığı, yönetmenliğini metin günay'ın yaptığı, oyunculuklarını; engin altan düzyatan, esra bilgiç, kaan taşaner, didem balçın, hülya darcan, hakan vanlı'nın yaptığı, diriliş ertuğrul 21. bölümde; haçlıların saldırısına uğrayan ertuğrul ve ekibi, haçlıları savurarak kaçmayı başarıyor.

06:43 Diriliş Ertuğrul - Ertuğrul'a Suikast Girişimi
Diriliş Ertuğrul - Ertuğrul'a Suikast Girişimi
trt 214 izlenme - 1 year ago

senaryosunu mehmet bozdağ ve atilla engin'in yazdığı, yönetmenliğini metin günay'ın yaptığı, oyunculuklarını; engin altan düzyatan, esra bilgiç, kaan taşaner, didem balçın, hülya darcan, hakan vanlı'nın yaptığı, diriliş ertuğrul 2. bölümde; komutan titus'un gönderdiği, iki kişilik suikast timi, ertuğrul'a suikast girişiminde bulunuyor.

21:36 Diriliş Ertuğrul 12. Bölüm 6. Kısım Hd
Diriliş Ertuğrul 12. Bölüm 6. Kısım Hd
dirilis dirilis 208 izlenme - 10 months ago

diriliş 12. bölüm'de:tobaya, ebu hişam adıyla gelen şövalye titus, kurdoğlu ile birlikte süleyman şah ve hayme ana'yı öldürmek için kurdoğlu ile korkunç bir plan hazırlamıştır.ne var ki süleyman şah ile hayme ana'nın küçük oğlu dündar, titus'un ölümcül kılıç darbesi almasına rağmen, inanılmaz bir kahramanlık yapar.öte yandan halep emiri el aziz, ordusunu kayıların üzerine göndermek için emir vermiştir bile. ertuğrul ise obasına ve islam dünyasına, aşık olduğu kadın üzerinden kurulan bu kumpası çözmek ve eftelya'nın maskesini düşürmek için alpleri ve ağabeyi gündoğdu ile halep'e gelirler.