haberi Videoları

766 sonuç

02:18 Prof. Dr. Tosun Terzioğlu vefat etti
Prof. Dr. Tosun Terzioğlu vefat etti
cnnturk 9.359 izlenme - 2 months ago

Sabancı Üniversitesi Kurucu Rektörü ve eski TÜBİTAK başkanlarından Prof. Dr. Tosun Terzioğlu (74) dün İstanbul’da vefat etti. Prof. Dr. Terzioğlu, geçirdiği rahatsızlık nedeniyle bir süredir tedavi görmekteydi. Kayseri’de dünyaya gelen Terzioğlu, Robert Kolej’in ardından İngiltere’de Newcastle Üniversitesi’nde lisans, Almanya’da Frankfurt Üniversitesi’nde matematik dalında doktora yaptı. Wuppertal Üniversitesi, Michigan Üniversitesi, ODTÜ ve Sabancı Üniversitesi’nde çalışan Prof. Dr. Tosun Terzioğlu, 1992-1997 yılları arasında TÜBİTAK Başkanlığı, 1993-1997 yıllarında NATO Bilim Komitesi Türkiye temsilciliği, 1996-1997 yıllarında Bilimsel ve Teknik Araştırma Vakfı Yönetim Kurulu Başkanlığı yaptı. TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi ve Türk Matematik Derneği başkanlıklarını da yürüten Terzioğlu TÜBİTAK Bilim Ödülü sahibi. 1997 yılında Sabancı Üniversitesi’nin Kurucu Rektörü olan Prof. Dr. Terzioğlu 12 yıl bu görevi sürdürdü. (24-02-2016)

02:01 İnternette En İyi Performansların Sergilendiği Akademi Ödülleri
İnternette En İyi Performansların Sergilendiği Akademi Ödülleri
gedlak 6.268 izlenme - 2 months ago

88. Akademi Ödüllerine kısa bir süre kala AFV internetin en iyi performanslarından bir video derledi. Size göre internetin Oscarlık performansı hangisi?

04:43 Hande Yener Cengiz Semercioğlu'nu nasıl tufaya düşürdü
Hande Yener Cengiz Semercioğlu'nu nasıl tufaya düşürdü
mondomedia 187 izlenme - 2 months ago

Hande Yener, “ocak ayında en çok haberi yapılan ünlüler” listesinin 1 numarasında olduğunu iddia edip, liste paylaşmıştı. . Cengiz Semercioğlu da bunu köşesinde yazmıştı. Sonradan anlaşıldı ki Hande Yener'in paylaştığı listede Hande Yener değil Hande Hener yazıyordu. Dalga geçmek için böyle bir liste paylaştığını açıklayan Hande Yener, Cengiz Semercioğlu'nu tufaya düşürmüş oldu.

03:39 Ahaber'de yayınlanan 18+ içerikli canlı yayın
Ahaber'de yayınlanan 18+ içerikli canlı yayın
tomboy 8.550 izlenme - 3 months ago

Bugün denk geldiğim kan donduran canlı yayın görüntüleridir.işten dönünce videonun tamamını mevcut imkanlarla kayda aldım.çiftlik çiftlik değil, lut kavmi mübarek! ineklerde libido patlaması olmuş.

01:30 Kurcala - Siyasi Haber
Kurcala - Siyasi Haber
boompow 2.830 izlenme - 3 months ago

Kendilerinin yeni bir videosu. Yazan & Çizen: Nevzat Can Ünsal Oynayanlar: Nevzat Can Ünsal İnan Berbatov

03:06 Fatih Çekirge: MİT TIR'ları haberine atlamazdım
Fatih Çekirge: MİT TIR'ları haberine atlamazdım
cnnturk 12.075 izlenme - 4 months ago

Hakan Çelik ile Hafta Sonu programının konuğu olan Hürriyet Gazetesi yazarı Fatih Çekirge, tutuklu gazeteciler Can Dündar ve Erdem Gül'e de değindi. Gazetecilerin tutuksuz yargılanması gerektiğini vurgulayan Çekirge, Dündar ve Gül'ün tutuklanmasına neden olan MİT TIR'ları haberi için, "Kullanmadan önce çok iyi araştırırdım. Çünkü o silahların nereye gittiği belli değil. Hatta sorumlulara bile sorardım. Gençliğimde bu tip hataları ben de yaptım. Bu yüzden habere hemen atlamazdım" dedi. Hakan Çelik ile Hafta Sonu programı, Türk basınının tecrübeli kalemlerinden Hürriyet gazetesi yazarı Fatih Çekirge'yi ağırladı. Gündeme dair önemli tespitlerde bulunan Fatih Çekirge, tutuklu gazeteciler Can Dündar ve Erdem Gül'e de değindi. Gazetecilerin tutuksuz yargılanması gerektiğini vurgulayan Çekirge, Dündar ve Gül'ün tutuklanmasına neden olan MİT TIR'ları haberi için, "Kullanmadan önce çok iyi araştırırdım. Çünkü o silahların nereye gittiği belli değil. Hatta sorumlulara bile sorardım. Gençliğimde bu tip hataları ben de yaptım. Bu yüzden habere hemen atlamazdım" dedi. Toplumun gazetecilik mesleğini yanlış yorumladığından dert yanan Çekirge, "Gazetecilik sadece iktidar ya da muhalefete dair haber yapıp yazı yazmakla alakalı değildir. Maalesef toplum bunu unuttu ve insan hikayeleri yazdığımızda bizleri yalakalıkla suçluyorlar" diye konuştu. Fatih Çekirge, son dönemde sosyal medyada ve basın kulislerinde sıkça konuşulan Hürriyet gazetesinin genel yayın yönetmeni olacağına dair söylentileri de yanıtladı.

03:08 Beyaz Tv 'nin Limon Haberi
Beyaz Tv 'nin Limon Haberi
tayfunege 8.188 izlenme - 4 months ago

Ana haber bülteninde kendine 2. sırada yer bulan bu güzide eseri sizinle paylaşmak istedim. Ardından gelen haber Meral Akşener mhp'nin başına geçip başbakan olabilir mi?

00:52 Fatih Portakal - Beykoz'daki Domuz Haberini Devlete Bağlamak
Fatih Portakal - Beykoz'daki Domuz Haberini Devlete Bağlamak
tayfunege 14.768 izlenme - 5 months ago

Her fırsatta hükümete yönelik eleştirilerde bulunmayı ihmal etmeyen Fatih Portakal, Beykoz'da kaçan domuzu da 3. köprü çalışmalarına, yani devlete bağlama anlarına şahit oluyoruz.

00:14 kuşadası haberleri
kuşadası haberleri
INTERNET HABERLERI 8.190 izlenme - 5 months ago

canlı yayın akışlarımıza haber sitelerimiz olan sondaki adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

00:58 beklediği böbrek haberi diyalize bağlıyken geldi
beklediği böbrek haberi diyalize bağlıyken geldi
10.742 izlenme - 6 months ago

çanakkale'nin lapseki ilçesinde yaşayan böbrek hastası neşe soğuksu, hemodiyaliz ünitesine bağlı olduğu sırada telefonla gelen 'uygun böbrek bulundu' haberiyle yaşama yeniden bağlandı. lapseki'ye bağlı ilyasköy'de yaşamını sürdüren ve 5 yıldır diyaliz makinesine bağlanan bir çocuk annesi soğuksu'ya balıkesir'in bandırma ilçesinde yaşamını kaybeden bir hastanın böbreği, çanakkale onsekiz mart üniversitesi (çomü) araştırma ve uygulama hastanesinde yaklaşık 4 saat süren başarılı operasyonla nakledildi.

01:23 pirlo haberini sunarken soyunan sunucu - yuvi pallares
pirlo haberini sunarken soyunan sunucu - yuvi pallares
tayfunege 11.533 izlenme - 7 months ago

venezuela kanalının ünlü sunucusu yuvi pallares andrea pirlo'nun haberini sunarken soyununca ortaya bu görüntüler çıktı.

00:14 scorp - fotoğraf çeker gibi video çek
scorp - fotoğraf çeker gibi video çek
Scorp 13.105 izlenme - 7 months ago

video paylaşım uygulaması olan ve birçok kişi tarafından sevilerek kullanılan scorp uygulamasında fotoğraf çeker gibi video çek sizlerle.

04:06 adnan oktar - cizrede polisimiz kendini halka siper ediyor
adnan oktar - cizrede polisimiz kendini halka siper ediyor
Video Kesitleri 11.194 izlenme - 7 months ago

cizre de polisimiz kendini halka siper ediyor, yalan haberlere kimse itibar etmesin.

01:47 adnan oktar - pkk'yı ihbar etmek
adnan oktar - pkk'yı ihbar etmek
Video Kesitleri 18.933 izlenme - 7 months ago

pkk yı ihbar etmek insanların şehit edilmesini engellemektir.

03:56 ahmet çakar - 17 tane evladım gitmiş ne programı
ahmet çakar - 17 tane evladım gitmiş ne programı
tayfunege 10.477 izlenme - 7 months ago

ünlü spor yorumcusu ahmet çakar, 'beyaz futbol' programında 'benim 17 tane evladım gitmiş. başlatmayın programınızdan' diyerek yayının sonlandırılmasını istedi.

04:03 diyarbakır'da özekli jandarma karakoluna saldırı
diyarbakır'da özekli jandarma karakoluna saldırı
AnadoluAjansi 18.217 izlenme - 8 months ago

özekli jandarma karakol komutanlığı'na bir grup pkk'lı terörist tarafından önce roketatar, ardından da uzun namlulu silahlarla saldırı düzenlendi. 1 uzman çavuş şehit oldu. diyarbakır'ın özekli köyü jandarma karakolu'na pkk'lıların roketatar ve uzun namlulu silahlarla düzenlediği saldırıda ağır yaralanan ve diyarbakır asker hastanesi'ne kaldırılan 1 uzman çavuş şehit oldu.

03:54 hamile olduğunu öğrenen kadından üzücü düşük haberi
hamile olduğunu öğrenen kadından üzücü düşük haberi
gemini99 15.826 izlenme - 8 months ago

eşinden gizlice gebelik testi yapan sam daha sonra bunu eşi ve iki çocuğu ile paylaşmıştı. çiftin mutlu dolu anlarına ise hep birlikte tanıklık etmiş onlar kadar mutlu olmuştuk. ancak sam ve nia daha sonra bir video daha paylaştılar ve burada da çocuklarını kaybettiklerini göz yaşları içerisinde sevenlerine duyurdular

02:18 son dakika - ağrı'da bir uzman çavuş şehit oldu
son dakika - ağrı'da bir uzman çavuş şehit oldu
AnadoluAjansi 14.522 izlenme - 8 months ago

ağrı'nın doğubayazıt ile van'ın çaldıran ilçelerini birbirine bağlayan karayolunda araçları yakan pkk'lı teröristler, çatışma sırasında 1 uzman çavuşu şehit etti, iranlı otobüs muavinini öldürdü, 3 i̇ranlıyı da yaraladı.

02:12 şırnak'tan son dakika haberleri - çatışma çıktı
şırnak'tan son dakika haberleri - çatışma çıktı
AnadoluAjansi 4.945 izlenme - 8 months ago

şırnak'tan bir son dakika haberi daha. silopi'de polis ve pkk'lılar arasında çatışma çıktı. çatışmada ölü ve yararlılar var. silah seslerinin yükseldiği ilçe merkezine jandarma birlikleri de zırhlı araçlarla indi. bölgeden gelen son dakika haberlerini sizlere anında aktaracağız.

01:19 ağrı şehitleri toprağa verildi
ağrı şehitleri toprağa verildi
cnnturk 19.856 izlenme - 9 months ago

ağrı'nın doğubayazıt ilçesinde patlayıcı yüklü traktörle jandarma karakoluna düzenlenen intihar saldırısında şehit düşen askerlerin kimlikleri belli oldu. saldırıda şehit düşen askerlerin adıyaman nüfusuna kayıtlı medet mart ile siirt nüfusuna kayıtlı mansur cengiz olduğu belirtildi.

01:57 trt spikeri şehit haberinde gözyaşlarına hakim olamadı
trt spikeri şehit haberinde gözyaşlarına hakim olamadı
tayfunege 11.392 izlenme - 9 months ago

trt haber 22:00 bültenini sunan zeynep bulut, terör saldırısı sonrası hayatını kaybeden, şehit jandarma binbaşı arslan kulaksız'ın haberini sunduğu sırada gözyaşlarına hakim olamadı.

00:17 haberim yokmuş gibi çektiremeyen kadın
haberim yokmuş gibi çektiremeyen kadın
boompow 17.723 izlenme - 9 months ago

çocuğuna fotoğraf çekmesini isteyen anne bir türlü kızına fotoğraf çektiremiyor.

03:20 türkiye mutlu haberi bekliyor - showhaber
türkiye mutlu haberi bekliyor - showhaber
showhaber 19.383 izlenme - 10 months ago

doktorlar, sürecin 24 saat ile 1 hafta arasında sürebileceğini açıkladı. diyarbakır gazi yaşargil eğitim ve araştırma hastanesi’nden yapılan açıklamada kaya’nın uyandırılması sürecine başlandığı belirtilerek genel durumunda değişiklik yok. solunum cihazına bağlı olarak takip ediliyor. sedatif ilaçları kesilerek uyandırma sürecine geçildi. bu süreç 24 saat ile 1 hafta arasında devam edebiliyor denildi.

01:11 anadolu ajansı’nın haberi afrikalı yetimlerin yüzünü güldürdü
anadolu ajansı’nın haberi afrikalı yetimlerin yüzünü güldürdü
AnadoluAjansi 4.209 izlenme - 10 months ago

anadolu ajansı'nın haberini yaptığı, 'dara' adı verilen kur'an kurslarında imkansızlıklar içinde kur'an-ı kerim eğitimi almaya çalışan afrikalı yetimlere, türkiye'deki hayırseverlerden yardım eli uzandı. 

03:03 adnan oktar - gazilerimizin asla mağdur edilmemeli
adnan oktar - gazilerimizin asla mağdur edilmemeli
Timur Guven 14.952 izlenme - 10 months ago

gazimizin evinin yıkıldığı haberi doğru ise çok vahim bir durumdur. gazilerimizin asla mağdur edilmemesi önemlidir.

00:38 gençlerbirliği dimitriadis ile anlaştı
gençlerbirliği dimitriadis ile anlaştı
trt3 9.046 izlenme - 11 months ago

kulüpten alınan bilgiye göre, 28 yaşındaki yunan asıllı dimitriadis ile 3 yıllık anlaşmaya varıldı. isveç'te doğup büyüyen dimitriadis, futbol hayatına aık takımının altyapısında başladı. futbola stocholm'un bir diğer takımı djurgarden'in altyapısında devam eden panajotis dimitriadis, 2014 yılında 18 yaşındayken i̇sveç'te gelecek vaat eden en iyi futbolcu seçildi. i̇sveç 1. lig takımlarından vasalund'da 5 yıl görev yapan oyuncu, 2009'da norveç süper ligi ekiplerinden sandefjord'a transfer oldu. 2013 yılında tekrar i̇sveç'e dönen yunan asıllı futbolcu, 2013'te aik ile sözleşme imzaladı.

01:43 cumhurbaşkanı haberim olsaydı makam aracını verme derdim
cumhurbaşkanı haberim olsaydı makam aracını verme derdim
showhaber 19.510 izlenme - 11 months ago

cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan, belçika’daki gençlik buluşması’nda diyanet işleri başkanı'nın arabasıyla ilgili tartışmalar hakkında konuştu. erdoğan şunlanı söyledi: kusura bakmasın diyanet i̇şleri başkanım, eğer benim haberim olsa 'sakın bu arabayı verme.' o makam, bu tür bir arabaya fazlasıyla layık' derdim.

03:10 milat 6. bölüm - gökçe'nin verdiği kaçakçılık haberi
milat 6. bölüm - gökçe'nin verdiği kaçakçılık haberi
trt 3.141 izlenme - 11 months ago

Göz alıcı aksiyon sahneleri, şaşırtıcı akıl oyunları, komplo ve entrikaları, dillere destan aşkları, sert gerçeklerle harmanlanmış hikayesiyle Milat 6. bölüm'de; teşkilat , gökçe'nin verdiği kaçak silah taşımacılığı haberini aldıktan sonra yeni görev için yola koyuluyor.

01:29 ahmet davutoğlu - gülen ile görüşmemden gül'ün haberi vardı
ahmet davutoğlu - gülen ile görüşmemden gül'ün haberi vardı
cnnturk 19.830 izlenme - 1 year ago

başbakan ahmet davutoğlu, fethullah gülen’i 2013 yılının eylül ayında, cumhurbaşkanı abdullah gül ve ile o tarihte başbakan olan recep tayyip erdoğan’ın bilgisi dahilinde ziyaret ettiğini açıklamıştı. 11. cumhurbaşkanı abdullah gül, ahmet davutoğlu’nun dışişleri bakanı olduğu dönemde, 2013 yılında fethullah gülen hocaefendi ile görüşmesini sonradan öğrendiğini açıkladı.- 04.05.2015

01:01 good news network sitesinin adnan oktar haberi
good news network sitesinin adnan oktar haberi
Harun Yahya 17.061 izlenme - 1 year ago

good news network internet sitesinin adnan oktar ile detaylı haberi adnan oktar'ın 9 şubat 2015 tarihli a9 tv röportajından

01:01 good news network'un adnan oktar ile detaylı haberi
good news network'un adnan oktar ile detaylı haberi
Timur Guven 8.541 izlenme - 1 year ago

good news network internet sitesinin adnan oktar ile detaylı haberi

02:28 öğretmen atama ve yer değiştirme yönetmelik değişti
öğretmen atama ve yer değiştirme yönetmelik değişti
cnnturk 10.983 izlenme - 1 year ago

öğretmen atamada 40 yaş sınırı kaldırıldı. aday öğretmenlik aday öğretmenlere performans değerlendirme getirildi. okul müdürü, müdürün belirleyeceği danışman öğretmen ve maarif müfettişinden oluşacak. yönetmelikteki ek3 forma göre değerlendirme yapılacak ve değerlendirmeden başarılı olanlar( en az 50 alanlar) sınava girmeye hak kazanacak. sınav sadece sözlü ya da yazılı ve sözlü şeklinde yapılabilecek. adaylığın kaldırılması bu sınav sonucuna göre belirlenecek.sonucu en az 60 olanlar başarılı sayılacak.

00:57 iflas eden böbrekleri 15 kilogram çıktı - anadolu ajansı
iflas eden böbrekleri 15 kilogram çıktı - anadolu ajansı
AnadoluAjansi 5.449 izlenme - 1 year ago

antalya'da 4 yıldır diyalize giren 52 yaşındaki kadının organ nakli sırasında alınan iki böbreğinin 15 kilogramlık ağırlığı, ameliyat ekibini bile şaşırttı. - 30.03.15

03:33 bülent ersoy'un iş makinası haberi yalan çıktı -tv8
bülent ersoy'un iş makinası haberi yalan çıktı -tv8
tv8 4.693 izlenme - 1 year ago

kanal istanbul inşaatının başlamasıyla iddiaya göre bu işten en çok karlı çıkacak isim bülent ersoy olacak. çünkü bülent ersoy’un yatırımlarını iş makinelerine yaptığı yolunda dolaşan şehir efsaneleri yalan çıktı

06:52 Adnan Oktar -Musevi vatandaşların göç etmeye karar vermesi
Adnan Oktar -Musevi vatandaşların göç etmeye karar vermesi
Video Kesitleri 15.752 izlenme - 1 year ago

5.000 Musevi vatandaşımızın göç etmeye karar vermesi milli bir felakettir.

01:31 boko haram nijeryada 2000 kişiyi öldürüyor dünyanın haberi bile yok
boko haram nijeryada 2000 kişiyi öldürüyor dünyanın haberi bile yok
Timur Guven 4.322 izlenme - 1 year ago

boko haram nijeryada 2000 kişiyi öldürüyor dünyanın haberi bile yok.

01:47 iş var işçi yok - star tv komik haberi
iş var işçi yok - star tv komik haberi
tayfunege 3.398 izlenme - 1 year ago

star tv'den komik haber. iş var işçi yok 1 milyon 375 bin boş kadro varmış ama işçi bulunamıyormuş.

00:49 adnan oktar - peygamberimiz yas tutmayı yasaklamıştır
adnan oktar - peygamberimiz yas tutmayı yasaklamıştır
Video Kesitleri 18.220 izlenme - 1 year ago

adnan oktar peygamberimi̇z s.a.v yas tutmayı yasaklamiştir diyor

02:18 adnan oktar - özgecan aslan'ın katili idamdan etkilenmez
adnan oktar - özgecan aslan'ın katili idamdan etkilenmez
Video Kesitleri 13.382 izlenme - 1 year ago

özgecan aslan ın katili idamdan etkilenmez, önemli olan böyle insanların yetişmesini önlemektir.

03:07 adnan oktar - özgecan aslan'ın maruz kaldığı vahşete çözüm
adnan oktar - özgecan aslan'ın maruz kaldığı vahşete çözüm
Video Kesitleri 16.180 izlenme - 1 year ago

özgecanaslan ın maruz kaldığı vahşetin çözümü insanlarda allah sevgisi ve korkusunun arttırılmasıdır.