40 sonuç

Reklam nedir?

Sütlü buz değil dondurma

#süt #dondurma #reklam #lerafresca
02:45 türk sineması 2013 yılında rekor kırdı - showtv

türk sineması 2013 yılında rekor kırdı - showtv

ShowTV 193 izlenme - 1 year ago

2013 yılında türk filmlerini 29 milyon kişi tercih etti. böylelikle tüm zamanların seyirci rekoru kırılmış oldu.

01:51 hükümet kadın 2 fragmanı

hükümet kadın 2 fragmanı

heat84ezra 247 izlenme - 1 year ago

hükümet kadın 2'de ilk filmde yaşananların 7 yıl öncesine gidiyor; xate ve kocası aziz veysel'in faruk ile olan azılı mücadelesine tanık oluyoruz. xate'in güneydoğu'nun ilk kadın belediye başkanı olmasına henüz yedi yıl vardır ve şimdilik belediye başkanı aziz veysel'in eşi olarak yaşamaktadır. faruk'un bitmek bilmeyen koltuk sevdasının kökeni de bu günlere dayanmaktadır. xate, sıradan sabahlardan birinde aziz veysel'i evden uğurlarken beklenmedik bir sürprizle karşılaşır. bu kötü sürpriz de xate ve faruk'u bir kez daha karşı karşıya getirir. daha da beklenmedik olanı ise tüm kasabalıyı şaşkına çeviren 'erken seçim' kararıdır.

11:14 beyaz perdede altın çağ - heycanlı

beyaz perdede altın çağ - heycanlı

ShowTV 90 izlenme - 1 year ago

sunuculuğunu özge ulusoy'un yaptığı ekranların sevilen kültür,sanat,eğlence ve magazin programı hey canlı'da;son yıllarda altın çağını yaşayan beyazperde özellikle bu yıl altın çağını yaşıyor.film turu heycanlı farkıyla karşınızda.

08:15 demet akalın göbeğini gösterdi magazin turu - cumartesi sürprizi

demet akalın göbeğini gösterdi magazin turu - cumartesi sürprizi

cumartesi_surprizi 174 izlenme - 2 years ago

petek dinçöz ile sevgilisi yakalandı, komik çocukların kafa karıştıran gecesi, demet akalın göbeğini gösterdi , merve boluğur hakkındaki iddialara ne dedi, hükümet adam gecelerde yanında da metin şentürk var, istanbul gecelerinden son haberler cumartesi sürprizinde.

01:48 arda turan hükümet kadın 2 filminin setinde

arda turan hükümet kadın 2 filminin setinde

tayfunege 4089 izlenme - 2 years ago

son 2 sezondur atletico madrid'de top koşturan milli futbolcumuz arda turan, yakın dostu zafer çika'nın eşi demet akbağ'ın mardin'de film çekimlerinde olduğunda ünlü oyuncuyu ziyaret etmek istedi. mardin'e giden ve ‘hükümet kadın 2' filminin setinde demet akbağ'ı ziyaret eden ünlü futbolcu, tesadüfen filme de girdi. demet akbağ'ın kendisine 'o zaman sen de filmde rol alırsın', demesi üzerine o bölgede yaşayan bir futbolcuyu canlandırarak filme giren arda turan, yönetmen sermiyan midyat'ın gözüne girdi. tesadüfen filmde oynama kararı alan ünü oyuncunun rol yapma yeteneğine hayran kalan sermiyan midyat, arda turan'dan övgü dolu sözlerle bahsettiği gibi, 'bölge şivesini de başarıyla konuştu', dedi. bugüne kadar birçok reklam filminde rol alan ünlü futbolcu arda turan, artık filmler için de teklif almaya başlayabilir.

02:06 arda turan mardinli çocuklarla maç yaptı - showhaber

arda turan mardinli çocuklarla maç yaptı - showhaber

showhaber 1133 izlenme - 2 years ago

milli futbolcu arda turan, sermiyan midyat'ın yazıp yönettiği, demet akbağ ile ercan kesal'ında rol aldığı 'hükümet kadın'filminin devamında oynamak için mardin'in midyat ilçesine bağlı doğançay köyüne geldi.midyat ve köylerinde çekimi devam eden filmin doğançay köyündeki çekimlerine katılan arda turan, köydeki gençlerle maç yaptı. milli futbolcu, köydeki hayranlarına imza dağıtarak, hatıra fotoğrafları çektirdi.

08:22 renkli istanbul geceleri - heycanlı

renkli istanbul geceleri - heycanlı

ShowTV 176 izlenme - 2 years ago

sunuculuğunu özge ulusoy'un yaptığı ekranların sevilen kültür,sanat,eğlence ve magazin programı hey canlı'da;istanbul gecelerinde ünlülerin kameralara yansıyan halleri.

15:38 makina kafa - sermiyan midyat ve hükümet kadın - showtv izle

makina kafa - sermiyan midyat ve hükümet kadın - showtv izle

ShowTV 1536 izlenme - 2 years ago

sunuculuğunu okan bayülgen'in yaptığı makine kafa programının 2. kısmı. makina kafada bu akşam sermiyan midyat yeni filmi hükümet kadın 2 'yi anlatıyor. okna bayülgen hakan hepcan'a bulaşmayı ihmal etmeyip ona bilek güreşi yaptırıyor. (16 kasım 2013)

28:52 hükümet kadın 2 filminin oyuncuları - gülben - showtv izle

hükümet kadın 2 filminin oyuncuları - gülben - showtv izle

ShowTV 1 izlenme - 2 years ago

gülben ergen'in show tv'de yayınlanan 'gülben' isimli programına sevilen türk filmi 'hükümet kadın 2'nin oyuncularından sermiyan midyat, bahadır efe ve ipek elban konuk oldu. 'hükümet kadın 2' filmin oyuncuları film ile ilgili deneyimlerini anlatıyorlar (15 kasım 2013)

01:42 hükümet kadın 2 filminin kamera arkası - gülben - showtv izle

hükümet kadın 2 filminin kamera arkası - gülben - showtv izle

ShowTV 1 izlenme - 2 years ago

gülben ergen'in show tv'de yayınlanan 'gülben' isimli programına sevilen türk filmi 'hükümet kadın 2'nin oyuncularından sermiyan midyat, bahadır efe ve ipek elban konuk oldu. 'hükümet kadın 2' filminin kamera arkası görüntülerini izliyoruz (15 kasım 2013)