guney Videoları

2109 sonuç

01:00 Mariah Carey Konserinde Kucak Dansı Yaptı
Mariah Carey Konserinde Kucak Dansı Yaptı
mondomedia 13.253 izlenme - 12 hours ago

Ünlü pop yıldızı Mariah Carey, Güney Afrika'daki konserinde seksi danslarıyla fırtına gibi esti. Mariah Carey erkek dansçısı Bryan sahnede ile yaptığı kucak dansıyla çok konuşulacak.

01:01 Bomba Gibi Pizza: Daha Önce Böyle Bir Pizza Yapımı Görmediniz
Bomba Gibi Pizza: Daha Önce Böyle Bir Pizza Yapımı Görmediniz
jayjay 18.663 izlenme - 4 days ago

Güney Kore'deki bir restoran kendilerine has bir pizza yapımı ile karşımıza çıktı. "Bomb Pizza" isimli pizza görünüşüyle bir bombaya benzese de pek patlayacak gibi durmuyor.

00:45 Hiç Krep Makinesi Olur Mu Demeyin Oluyormuş
Hiç Krep Makinesi Olur Mu Demeyin Oluyormuş
jayjay 4.313 izlenme - 1 month ago

Güney Afrika'nın Rustenburg şehrinde bir kadın krep yapmak için enteresan bir makine kullanıyor. Krep, iki metal silindir üzerine tepedeki hazneden sürekli dökülen ham maddenin, brülör tarafından ısıtılarak uzun bir şerit halinde çıkmasıyla oluşuyor. Geriye krepi kesip yemek kalıyor, afiyet olsun!

01:00 ABD’den Türkiye’nin güneydoğusuna seyahat uyarısı
ABD’den Türkiye’nin güneydoğusuna seyahat uyarısı
cnnturk 19.578 izlenme - 3 months ago

ABD Dışişleri Bakanlığı, vatandaşlarını, artan terör saldırısı tehditlerinden dolayı Türkiye’nin güneydoğu bölgesine seyahat etmemeleri konusunda uyardı. Bakanlıktan yapılan açıklamada, “ABD Dışişleri Bakanlığı, uluslararası ve yerel terör gruplarının artan terör saldırısı tehditlerinden dolayı ABD vatandaşlarının Türkiye’nin güneydoğusuna seyahat etmemeleri konusunda uyarıda bulunuyor” ifadesi kullanıldı. Ülke içinde seyahat eden ABD vatandaşlarından dikkatli olmaları da istenen açıklamada, teröristlerin popüler turist mekanlarını, ABD’ye ait binaları, polisi ve diğer yerel yetkilileri hedef aldığı bildirildi. Açıklamada, adam kaçırma ve özellikle güneydoğuda sınırın Suriye tarafından belirsizce gerçekleştirilen atışların kaygı yarattığı belirtildi. Türkiye’deki ABD vatandaşlarından, Suriye sınırından uzak durmaları, kalabalık alanlardan kaçınmaları, turist mekanlarında uyanık bulunmaları istendi.(05-02-2016)

02:22 Başbakan Davutoğlu Doğu ve Güneydoğu vekilleriyle buluştu
Başbakan Davutoğlu Doğu ve Güneydoğu vekilleriyle buluştu
cnnturk 16.061 izlenme - 3 months ago

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Doğu ve Güneydoğu illerinin milletvekilleri ile bir araya geldi. Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti Genel Merkezi’nde milletvekilleri ile kahvaltıda bir araya geldi. Davutoğlu, bölge milletvekilleri ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ndeki son durumu ele alacak. Terörle mücadelede sivil önlemleri içeren Master Plan da toplantıda ele alınacak konu başlıkları arasında yer alıyor. Başbakan Davutoğlu, Cuma günü bu planı Mardin’e yapacağı ziyarette açıklayacak. Planın açıklanması öncesi Başbakan Davutoğlu, Doğu ve Güneydoğu illeri milletvekilleri ile kapsamlı bir değerlendirme yapacak. Toplantıya, Başbakan Davutoğlu’nun yanı sıra, Başbakan Yardımcıları Lütfi Elvan, Mehmet Şimşek ve Numan Kurtulmuş, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, İçişleri Bakanı Efkan Ala olmak üzere yaklaşık 80 milletvekili katıldı. (03-02-2016)

02:03 Cizre şehitlerine veda
Cizre şehitlerine veda
cnnturk 947 izlenme - 3 months ago

Şırnak'ın Cizre İlçesi'ndeki terör operasyonlarında çıkan çatışmada şehit olan 1 asker ve 2 polis bugün son yolculuklarına uğurlandı. PKK'lı teröristlerle güvenlik güçleri arasındaki çatışma sokağa çıkma yasağının sürdüğü Cudi Mahallesi'nde çıktı. Yaralanan Jandarma Astusubay Kıdemli Çavuş Ahmet Semerci ve özel harekat polisleri Ömer Güney ile Taner Cinpolat şehit düştü. 3 güvenlik görevlisi için ilk tören Şırnak'taki 23'üncü Jandarma Sınır Tümen Komutanlığı'nda düzenlendi. Astsubay Kıdemli Çavuş Ahmet Semerci, 29 yaşındaydı. Balıkesirli asker bir süre önce nişanlanmış, evlilik hazırlığı yapıyordu. Özel harekat polisi Taner Cinpolat'ın asıl görev yeri Bingöl'dü. 2 ay önce geçici görevle gittiği Cizre'den Gaziantep'te yaşayan ailesine şehit haberi geldi. Şehit özel harekat polisi Ömer Güney ise Sivaslıydı, 24 yaşındaydı. Uğurlama töreninin ardından şehit cenazeleri, toprağa verilmek üzere memleketlerine gönderildi.(02-02-2016)

00:57 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Şili'de
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Şili'de
cnnturk 2.245 izlenme - 3 months ago

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Latin Amerika ülkelerini kapsayan ziyaretlerinin ilk durağı Şili'ye geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Güney Amerika ülkelerinden Şili, Peru ve Ekvador'a, 31 Ocak-4 Şubat 2016 tarihleri arasında resmi bir ziyaret gerçekleştiriyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı taşıyan özel "TUR" uçağı, TSİ 14.30'da Şili'nin başkenti Santiago'ya indi. TUR uçağının Senegal'in başkenti Dakar'da ise yakıt ikmali yaptığı öğrenildi.Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı havalimanında, Şili Dışişleri Bakanı Heraldo Munoz, Törenler ve Protokol Genel Müdürü Büyükelçi Gloria Navarrete, Santiago Hava Garnizon Komutanı Hugo Rodriguez, Şili'nin Ankara Büyükelçisi Fernando Valera, Türkiye'nin Santiago Büyükelçisi Naciye Gökçen Kaya ile bazı büyükelçilik personeli karşıladı.(01-02-2016)

01:30 ABD ve Güney Asya kar işgali altında
ABD ve Güney Asya kar işgali altında
cnnturk 11.277 izlenme - 3 months ago

ABD'de beklenen kar fırtınası ülkenin doğusunu etkisi altına aldı. Çeşitli eyaletlerde çoğu trafik kazası kaynaklı 19 kişi hayatını kaybetti. Çin ve Güney Kore de kar ve soğuk havanın etkisinde. (25-01-2016)

02:21 Cumhurbaşkanı Erdoğan akademisyenlere muhtarlar buluşmasında da tepki gösterdi
Cumhurbaşkanı Erdoğan akademisyenlere muhtarlar buluşmasında da tepki gösterdi
cnnturk 190 izlenme - 3 months ago

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, bir bildiri yayımlayan akademisyenler için, "Kendince akademik veya siyasi fetva veren bu zihniyetten tiksiniyorum. Herkes meşrebine, karakterine uyan işi yapacak. Bunlar ihanet çukurunda çırpınacak. Biz de ülkemizin geleceği için çalışacağız" dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendisini eleştiren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na çok sert sözlerle yüklendi. Erdoğan, "Aslında bu zatın karın ağrısını da ortaya döküyorum ama hicap duyarım. Bunca sıkıntı varken, bu namus ve şeref fukaraları için zaman harcamak bana zul geliyor" ifadelerini kullandı. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, 19. Muhtarlar Toplantısı'nda konuştu. Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları şöyle: Şöyle bir görüş var: "Terör örgütü sivilleri hedef almamalı ama askere, polise istediği gibi saldırabilir." Bunları söyleyenler de insanlıktan nasibini almamış, beterin de beteridir. Asker, polis, korucu insan değil mi? Bunlar sizin hedef tahtanız mı? Bunlar kime hizmet veriyorlar, kimin can ve mal güvenliği, eğitimi, sağlığı için görev yapıyorlar? Kendince akademik veya siyasi fetva veren bu zihniyetten tiksiniyorum. Herkes meşrebine, karakterine uyan işi yapacak. Bunlar ihanet çukurunda çırpınacak. Biz de ülkemizin geleceği için çalışacağız. Silahlı veya silahsız teröristleri etkisiz hale getirene kadar mücadelemiz sürecektir. 4 yaşındaki bir sabinin, öyle İstanbul'daki gibi propaganda amaçlı değil, ekmek almaya giderken öldürülen çocuklar gibi bunların vebaline ortaktır. Her şeyimizi, ailelerimiz tehdit ediyorlar. Biz kefenimizi giydik yola öyle çıktık. Terör örgütünün tüm amacının efendilerinin kendilerine verdiği vazifeyi yerine getirmek olduğunu biliyoruz. Bu terör örgütü ve onu kaynak alan partiler muhatap alınmayacaktır, bu iş bitmiştir. Yaptıklarının hesabını adalete verecekler, biz de bölgeyi yeniden ayağa kaldıracağız. Kamu düzeni tesis edildikten sonra, bu meselenin kökten çözümü için gerekeni yapacağız. (21-01-2016)

03:35 Kardeşim Benim Film Müziği - Güneye Giderken
Kardeşim Benim Film Müziği - Güneye Giderken
ejdera 2.290 izlenme - 3 months ago

Murat Boz & Burak Özçivit & Aslı Enver - Güneye Giderken Yıllardır küs olan iki ünlü kardeşin, babalarının vasiyeti sonrası değişen hayatlarını anlatan ‘Kardeşim Benim’de Boz ve Özçivit’e, başarılı oyuncu Aslı Enver eşlik ediyor. Senaryosu Zafer Külünk’e ait olan, yönetmen koltuğunda ise Mert Baykal’ın oturduğu, TAFF ve BRK’S Productions yapımı ‘Kardeşim Benim’ sinemalarda!

01:54 Cizre'de 30 TIR alev alev yandı
Cizre'de 30 TIR alev alev yandı
cnnturk 4.826 izlenme - 3 months ago

Sokağa çıkma yasağının devam ettiği Cizre'de TIR parkında bulunan 30 TIR, araç parkına düşen top, roket ve diğer ateşli silah mermilerinin çıkardığı yangınla kullanılamaz hale geldi. Şırnak’ın Cizre ilçesinde sokağa çıkma yasaklarıyla birlikte başlayan operasyonlar devam ederken, akşam saatlerinde ilçe merkezindeki TIR parkında bulunan yaklaşık 30 TIR, araç parkına düşen top, roket ve diğer ateşli silah mermilerinin çıkardığı yangında, kül oldu. Silopi ile birlikte 14 Aralık günü uygulanan sokağa çıkma yasağının devam ettiği Cizre ilçesinde, hakim tepelerde konuşlanan tankların belirlenen hedeflere top atışı sürüyor. Zaman zaman top atışlarıyla birlikte şiddetli silah seslerinin duyulduğu ilçe merkezinde bulunan TIR parkında, roket, top mermileri ve patlayan bombalar nedeniyle yangın çıktı. Sokağa çıkma yasağı devam ettiği için herhangi bir müdahalenin yapılamadığı yangında, park halindeki yaklaşık 30 TIR yanarak kül oldu. Yangınla birlikte yaşanan patlamalarda havaya yükselen alevler ilçenin tamamını aydınlattığı görüldü. Öte yandan barikat ve hendeklerin bulunduğu Yafes Mahallesi’nin giren güvenlik güçleri, mahallede hakimiyeti ele geçirdi. Yafes Mahallesi’ndeki evlerin tamamı tahrip olurken, Alibey Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlar, patlama ve silah sesleri nedeniyle korku ve endişeli olduklarını söyledi. Cizre ilçesinde patlama ve silah sesleriyle birlikte TIR parkında çıkan yangın da hâlâ devam ediyor.

01:52 Haluk Koç: Yaşanan çatışma ortamının sorumlusu hükümet
Haluk Koç: Yaşanan çatışma ortamının sorumlusu hükümet
cnnturk 6.963 izlenme - 4 months ago

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Prof. Dr. Haluk Koç Genel Merkezi'nde basın toplantısı yaparak gazetecilerin sorularını yanıtladı. Koç, "Vatan hainliği bugün Türkiye'yi yapayalnız bırakmaktır. Türkiye'yi rotasız bir şekilde ateş çemberine atmak vatan hainliğidir. Temsil ettiğin makamdan utan. O makama saygımız olmasa çok daha ağırlarını söyleyebiliriz. Dün ve bugün acı haberler almaya devam ediyoruz. Her gün şehit cenazeleri kalkıyor. Hergün içimiz yanıyor. Bugün yaşananların en büyük sorumlusu sizsiniz. İstediğin kadar bağır istediğin kadar çağır. İstediğini yap. Bunun hesabını vereceksin. Bugün güçlü olabilirsin ama unutma, tarih unutmaz, yargı da unutmaz, bunun hesabını günü gelince vereceksin" dedi.

00:40 CHP Güneydoğu'ya heyet gönderiyor
CHP Güneydoğu'ya heyet gönderiyor
cnnturk 3.883 izlenme - 4 months ago

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplanan MYK'da, kurultay süreci, dış politika başlıklarıyla, Doğu ve Güneydoğu'da süren operasyonlar değerlendirildi. Geçtiğimiz Cuma günü Doğu- Güneydoğu İl ve İlçe başkanları ile buluşan CHP lideri, kendisine sunulan raporu A takımı ile paylaştı. MYK toplantısında, bir heyet oluşturularak, en kısa sürede bölgeye gitmesi kararlaştırıldı. Heyet ilk etapta yalnızca kadın milletvekillerinden oluşacak. 6 kişi olması beklenen heyete Genel Başkan Yardımcısı Selin Sayek Böke'nin başkanlık edeceği öğrenildi. Heyet bölgedeki temaslarının ardından bir rapor hazırlayarak Genel Başkan Kılıçdaroğlu'na sunacak

05:25 Sanat Nedir - İcheon El Ustaları
Sanat Nedir - İcheon El Ustaları
jayjay 1.333 izlenme - 4 months ago

Icheon, Güney Kore'nin seramik üretim merkezi olarak bilinmektedir. Çömlekler, yüksek sıcaklıktaki fırınlarda pişirilen kilin şekil olması ile yapılır.800 ve 900 derecelik sıcaklıkta ısıtıldıktan sonra emaye ile sırlanır ve tekrar 1300-1500 derecelik ısıda tekrar pişirilir.Kil'in, Kore yarımadasında belgelenen ilk kullanımı Neolitik çağa rastlar. Üç Krallık Dönemi'yle birlikte (İ.Ö. 57-Î.S. 676), yanmadada günlük yaşamda çanak çömlek kullanımı yaygındı. Birleşik Silla Krallığı (676-935) zamanında, çanak ve çömleklerin şekli çeşitlendi ve süslü işlemeli şablonlara sahip olmaya başladı. Goryeo Çağı (918-1392) ile birlikte, çanak çömlek kültürü seramik kültürüne dönüştü. Sırlama ve fırınlanan çanak çömleklerin yeniden pişirilmesi ile yapılan seramikler, çömleklere göre daha uzun ömürlü, kullanışlı ve su geçirmezdi.

02:11 Güneydoğu'da terör operasyonları sürüyor
Güneydoğu'da terör operasyonları sürüyor
cnnturk 5.226 izlenme - 4 months ago

Genelkurmay Başkanlığı, Cizre, Silopi, Sur ve Dargeçit ilçelerinde düzenlenen terör operasyonlarında bugüne kadar toplam 115 teröristin etkisiz hale getirildiğini 1 teröristin ise sağ ele geçirildiğini açıkladı. Genelkurmay Başkanlığı, Şırnak'ın Cizre ve Silopi, Diyarbakır'ın Sur ile Mardin'in Dargeçit ilçelerinde düzenlenen terör operasyonlarında bugüne kadar etkisiz hale getirilen teröristlerin sayısını paylaştı. Terör örgütünü Doğu ve Güneydoğu bölgelerinden "süpürme" operasyonları kapsamında Cizre'de toplamda 89 terörist etkisiz hale getirilirken 1 terörist ise sağ ele geçirildi. Silopi'de öldürülen terörist sayısının 9'a ulaştığı bildirildi. Diyarbakır'ın Sur ilçesindeki operasyonlarda öldürülen toplam terörist sayısı 7'ye ulaşırken, Mardin Dargeçit'teki operasyonlarda 10 teröristin etkisiz hale getirildiği kaydedildi.

09:33 Kore Makyajı
Kore Makyajı
Makyaj 8.301 izlenme - 4 months ago

Güney Kore'yi kasıp kavuran en popüler makyaj trendlerini bu videoda bir araya getirdim. Kore makyajıyla ilgilenmeseniz bile bu videoda eğleneceğinizi düşünüyorum ^__^ Boys Over Flovers* olacaktı o :D Dalmışım gitmişim Before olmuş birden XD Kullandığım Ürünler: Pure Beauty - CC Krem Ivory Dirty Works Kapatıcı The Balm - How 'Bout Them Apples? L'oreral - Lumi Magique Makyaj Bazı Catrice - Far Bazı The Balm - Nude Dude Far Paleti The Balm - Nude Tude Far Paleti The Balm - Meet Matte Far Paleti Rimmel London - Scandeleyes Jel Eyeliner Flormar Takma Kirpik Gosh - Show Me Volume Maskara Rimmel London - Brow This Way 001 Blonde Rimmel London - Wake Me Up Kapatıcı Flormar - Twist Up Lipstick 53 Cranberry Fırçalar: Dirty Works Far Fırçası Revlon Karıştırma Fırçası Ecotools Küçük Yassı Fırça Real Techniques Accent Brush Beauty Blender Sosyal Medya Hesaplarım; * Web Sitem: http://www.guzellikvebirece.com/ * Instagram Hesabım: Guzellikvebirece * Facebook Sayfam: https://www.facebook.com/guzellikvebirece * Twitter hesabım: https://twitter.com/guzellikve1ece * Pinterest: https://tr.pinterest.com/guzellikve1ece/ * Snapchat: Guzellikve1ece Diğer günlük makyaj videolarım için şu oynatma listesine göz atabilirsiniz; https://goo.gl/ulTa4j Yeni videolarımdan haberdar olmak için beni takip edin; http://goo.gl/0jn4p5 Sıkça Sorulan Sorular: - Hangi düzenleme programını kullanıyorsun? Adobe Premiere Pro CC - Hangi kamerayı kullanıyorsun? Canon EOS 600D IS II - Snapchat adın ne? Guzellikve1ece - Seni Snapchat'den ekledim, neden göremiyorum? Önceden kapalıymış snaplerim, artık açık :) Şu an görebilirsiniz ^__^ - Saçın ne renk? Saçımın kendi rengi ama açık küllü kumral olduğunu düşünüyorum ^__^ - Kendi kirpiğin mi? Evet kendi kirpiklerim :) Badem yağı kullandığım dönemde çok faydasını gördüğümü düşünüyorum. - Yeni başlayanlar için doğal tonlarda bir makyaj paleti önerir misin? Uygun fiyatlı olarak Wet'n Wild'ın 3'lü paletlerini ya da Comfort Zone'unu öneririm. Ancak biraz daha cafcaflı bir şey isterseniz The Balm Nude Dude favorimdir :) - Hangi rimeli kullanıyorsun? Çeşitli aralıklarla aşağıdaki rimelleri kullanıyorum: Maybelline One by One The Balm Body Builder Gosh Show Me Volume - Yeni başlayanlar için hangi fondöteni önerirsin? Ne yazık ki buna cevap vermek zor, çünkü cilt tipinize ve kişisel zevkinize göre bu sorunun cevabı çeşitlilik gösterebilir :)

02:21 Eski milletvekilleri Güneydoğu'daki operasyonları protesto ediyor
Eski milletvekilleri Güneydoğu'daki operasyonları protesto ediyor
cnnturk 9.670 izlenme - 4 months ago

Güneydoğu'da yaşananlar Meclis'te protesto eylemine neden oldu. Eski CHP'li ve HDP'li bazı milletvekilleri, önce ortak basın toplantısı düzenlediler, ardından Meclis'te oturma eylemine başladılar. Aralarında Akın Birdal, Melda Onur, Ufuk Uras, Binnaz Toprak, Hasip Kaplan, Aysel Tuğluk, Sebahat Tuncel gibi eski CHP ve HDP milletvekillerinin de olduğu bir grup vekil saat 17.00'ye kadar Meclis'te oturma eylemine başladı.

01:42 Kemal Kılıçdaroğlu Güneydoğu'yu Beyrut'a benzetti
Kemal Kılıçdaroğlu Güneydoğu'yu Beyrut'a benzetti
cnnturk 9.047 izlenme - 4 months ago

Güneydoğu'daki gerginlik ve 5 ilçede ilan edilen sokağa çıkma yasağını CHP lideri de Grup Toplantısı'nda değerlendirdi. ''Hendekleri kazanlar Türkiye'ye en büyük kötülüğü siz yapıyorsunuz'' dedi. Hükümeti de hedef aldı.

01:08 Figen Yüksekdağ: Barış ve demokrasi iradesini kıramayacaklar
Figen Yüksekdağ: Barış ve demokrasi iradesini kıramayacaklar
cnnturk 7.206 izlenme - 4 months ago

HDP, Güneydoğu'daki sokağa çıkma yasaklarına dikkat çekmek için Meclis Grup Toplantısı'nı Diyarbakır'da yaptı. "Kürt halkına karşı özel bir savaş ilan edildiğini" savunan Eş Genel Başkan Figen Yüksekdağ "Barış ve demokrasi iradesini kıramayacaklar" dedi.

02:39 22 Temmuz'dan bu yana Güneydoğu
22 Temmuz'dan bu yana Güneydoğu
cnnturk 8.338 izlenme - 4 months ago

Güneydoğu'da günlerdir çatışmalar var. İlçe merkezlerindeki terör olayları tırmandı, yaşananlar ağır. Birkaç ay içinde neredeyse her gün can kayıpları oldu. Binlerce kişi göç etmek zorunda kaldı. İşte bölgede 22 Temmuz'dan bu yana terörün ortaya çıkardığı acı tablo. Can kayıpları, Hasar gören yapılar, günlerce süren sokağa çıkma yasakları... Terör örgütü PKK, saldırılarını ilçe ve şehir merkezlerine taşıdı, bölgedeki endişe giderek arttı. Oysa halk çözüm süreciyle birlikte Güneydoğu Anadolu'da sukünet ortamına alışmıştı. Olaylar 22 Temmuz'dan sonra başladı. Şanlıurfa'da 2 polis memurunun evlerinde başlarından vurularak şehit edilmesinin ardından art arda saldırı ve çatışma haberleri geldi. Kırsal alanlarda askerle çatışan PKK, sivillerin yaşadığı mahallelere girdi. Örgütün gençlik yapılanması üyeleri sokak aralarına hendekler kazdı, barikatlar kurudu ve o dört bir yana patlayıcılar yerleştirdi. Çatışmaların merkezi Diyarbakır, Hakkari, Mardin ve Şırnak oldu. Silvan, Sur, Lice, Dicle, Cizre,Silopi, Nusaybin, Dargeçit, Derik ilçelerinde yol kapatan mahallelere giriş çıkışı engelleyen teröristlere karşı operasyon başlatıldı. Can güvenliği riski sebebiyle günlerce sokağa çıkmak yasaklandı, Halk evlerinden çıkamadı. Öğrenciler okullarına gidemedi, hastalar mağdur oldu. Mahalle aralarında güvenlik güçleriyle teröristler arasında çatışmalar şiddetlendi. Can kayıpları oldu. Emniyetin verilerine göre o operasyonlarda 9 güvenlik görevlisi şehit düştü, 48'i ise yaralandı. Çatışmalar ve terör örgütünün tuzakladığı bombaların patlamasıyla 28 sivil hayatını kaybetti, 73 sivil yaralandı. 158 terörist öldürüldü. 80 terörist de yaralı olarak yakalandı. Mahalle aralarına kurulan 567 hendek ve barikat kaldırıldı. 41 patlayıcı düzeneği de imha edildi. Gözaltına alınan 90 zanlıdan 41'i tutuklandı Hayatın durma noktasına geldiği ilçelerde ortaya savaş alanlarını andıran görüntüler çıktı. Yüzlerce ev ve işyeri hasar gördü, araçlar yakıldı alt yapı tahrip oldu. Saldırı ve çatışmalardan tarihi yapılar, kamu binaları ve okullar da büyük zarar gördü. Son olarak Diyarbakır'da 4 ilk ve ortaokul da PKK'lılar tarafından yakıldı. Alevlere müdahale etmek isteyen itfaiye ekipleri tuzaklanan patlayıcılar yüzünden bölgeye gidemedi. Okullar kullanılamaz hale geldi.

00:13 fenerbahçeli kim yeon koung'un hakeme samimi itirazı
fenerbahçeli kim yeon koung'un hakeme samimi itirazı
gemini99 12.578 izlenme - 5 months ago

güney koreli voleybolcu kim yeon koung'un hakeme itirazı sırasında kaydedilen görüntüler insanın içini ısıtan türden. türkçe'yi söken profesyonel sporcunun o anlarını izliyoruz...

04:21 yetenek yarışmasında şampiyon 3 yaşındaki dj oldu
yetenek yarışmasında şampiyon 3 yaşındaki dj oldu
jayjay 2.965 izlenme - 5 months ago

dj arch jnr isimli sevimli minik, hem güney afrika'nın yetenek yarışmasını hem de bütün izleyenlerin kalplerini kazandı. yarışmanın en genç kazananı olarak da tarihe geçti.

04:15 güney kore - myanmar 4-0 maç özeti
güney kore - myanmar 4-0 maç özeti
4-4-2 4.956 izlenme - 5 months ago

2018 dünya kupası asya elemeleri 2.tur g grubunda güney kore evinde konuk ettiği myanmar 4-0 mağlup etti.

01:28 vahşi yaşam fotoğrafçılarının aracına saldıran kızgın fil
vahşi yaşam fotoğrafçılarının aracına saldıran kızgın fil
soapbox 10.572 izlenme - 6 months ago

güney afrika'da fotoğraf çeken vahşi yaşam fotoğrafçılarının aracına saldıran fil ve ekibin korku dolu kaçışı.

01:26 çukurova ve güneydoğu yakınlaşıyor
çukurova ve güneydoğu yakınlaşıyor
AnadoluAjansi 9.387 izlenme - 6 months ago

türkiye cumhuriyeti devlet demiryolları (tcdd) tarafından "akçagöze-başpınar varyantı projesi" kapsamında kurulacak hızlı tren ağıyla çukurova yöresiyle güneydoğu anadolu bölgesi arasındaki ulaşım mesafesi kısalacak. aa muhabirinin tcdd yetkililerinden aldığı bilgiye göre, 6 eylül 2013'te yer teslimi yapılan proje kapsamındaki çalışmalar aralıksız sürdürülüyor. 180 milyon liralık yatırımla 2017 yılında tamamlanması öngörülen proje sayesinde özellikle sanayi ve ticaret ağları güçlü olan iki bölgenin birbiriyle ilişkileri daha da güçlendirilecek. eski demiryollarıyla yolcu taşımacılığında neredeyse tercih edilmeyen ve yük taşımacılığında ise nadiren kullanılan bu 27 kilometrelik hattın 120 kilometre hıza ulaşabilen hızlı trenle yenilenmesi planlanıyor.

05:49 güney asya'da bir konyalının pazarlığı
güney asya'da bir konyalının pazarlığı
filadem 6.809 izlenme - 6 months ago

bir organizasyon kapsamında güney asya'nın çatısı nepal'de bulunan konyalı vatandaşın alışveriş yaparken yapmış olduğu pazarlık, izleyenleri tebessüm ettirdi.

02:05 güneydoğuda hendek ve barikatlar arasında sakin seçim
güneydoğuda hendek ve barikatlar arasında sakin seçim
kontrahbr 14.436 izlenme - 6 months ago

vatandaşlar sokaklarda ve okul önlerindeki hendek ve barikatlara rağmen, sandık başına giderek oylarını kullandı. daha önce sokağa çıkma yasaklarının uygulandığı diyarbakır merkez sur, mardin'in nusaybin, şırnak merkez ile idil, cizre ve silopi ilçelerinde, vatandaşlar sokaklarda ve okul önlerindeki hendek ve barikatlara rağmen, sandık başına giderek oylarını kullandı.

01:13 abd'deki lisede polis şiddeti
abd'deki lisede polis şiddeti
1.432 izlenme - 6 months ago

abd'nin güney carolina eyaletinde yaşanan bir olay ülkede siyahlara yönelik polis şiddetini bir kez daha gündeme getirdi. bir lisede polis sınıftan çıkmayı reddeden siyah kızı boynundan tutarak oturduğu sandalyeden kaldırıp sonrasında yerde sürükleyerek savurdu.

04:57 güney kore'de sıradan reality show programı
güney kore'de sıradan reality show programı
tayfunege 9.243 izlenme - 6 months ago

kore'de yayınlanan nms fuck show frikikte sınır tanımam demiş izliyoruz. acun'dan böyle yarışmalar bekliyoruz.

00:38 güney afrika'da harç protestosu
güney afrika'da harç protestosu
AnadoluAjansi 17.682 izlenme - 6 months ago

johannesburg üniversitesi yerleşkesinde toplanan öğrenciler, dans eşliğinde slogan atarak yönetimi görüşmeye davet etti. akşam saatlerinde üniversiteden çıkan öğrenciler dört yolu ulaşıma kapattı. el ele halkalar oluşturup 'alın, her şeyimizi alın', 'harçlar düşmeli' şeklinde slogan atarak seslerini üniversite yönetimine duyurmaya çalışan öğrencileri polis, ses bombası kullanarak dağıtmaya çalıştı.

01:18 güney afrikalı sporcu oscar pistorius ev hapsinde
güney afrikalı sporcu oscar pistorius ev hapsinde
AnadoluAjansi 503 izlenme - 6 months ago

kız arkadaşını dikkatsizlik sonucu öldürmekten 5 yıl hapse mahkum edilen güney afrikalı sporcu oscar pistorius, dün gece şartlı tahliyesinin ardından kalan 4 yıllık cezasını amcasının evinde gözetim altında geçirecek

05:36 güney kıbrıs - bosna hersek 2-3 maç özeti
güney kıbrıs - bosna hersek 2-3 maç özeti
4.775 izlenme - 6 months ago

israil ile 3'üncülük mücadelesi veren bosna hersek, kıbrıs rum kesimi'ne konuk oldu. bosna hersek, 13. dakikada haris medunjanin'in ceza sahası dışından kaydettiği golle 1-0 öne geçti. 25. dakikadan itibaren oyunun kontrolünü ele alan kıbrıs rum kesimi, 32. dakikada constantinos charalambides'ın kaydettiği golle skoru 1-1 yaptı. 41. dakikada constantinos makridis'in pasında ön direkte topla buluşan nestor mytidis, kıbrıs rum kesimi'ni 2-1 öne geçirdi. 44. dakikada ise senad lulic'in ceza sahasına yaptığı ortada, arka direkte topla buluşan medunjanin, skora yeniden eşitliği getirdi: 2-2. 60. dakikada ervin zukanovic'in yerine oyuna giren milan djuric, 67. dakikada lulic'in ceza sahasına yaptığı ortada topa iyi yükselerek bosna hersek'in sahadan 3-2 galip ayrılmasını sağladı. puanını 17'ye yükselten bosna hersek, play-off turuna kalmayı başardı.

05:09 israil - güney kıbrıs 1-2 maç özeti
israil - güney kıbrıs 1-2 maç özeti
598 izlenme - 6 months ago

israil, evinde güney kıbrıs'a 2-1 yenilerek son maçlar öncesinde büyük bir avantajı yitirdi ve bosna hersek'in ardından 4. sırada yer aldı.

01:32 3 yaşındaki yetenek dj performansıyla herkesi büyüledi
3 yaşındaki yetenek dj performansıyla herkesi büyüledi
15.985 izlenme - 6 months ago

güney afrika'da yapılan yetenek yarışmasında dj performansı sergileyen 3 yaşındaki arch jr. izleyenler tarafından büyük beğeni topladı. işte 3 yaşındaki yeteneğin dj performansı sizlerle

03:58 yetenek yarışmasında izleyenleri büyüleyen minik dj
yetenek yarışmasında izleyenleri büyüleyen minik dj
20.644 izlenme - 6 months ago

dj arch jr henüz 3 yaşında ama yetenek yarışmasına katılacak kadar da yetenekli.

01:37 güney afrika'da osmanlı kriket kulübü
güney afrika'da osmanlı kriket kulübü
AnadoluAjansi 11.670 izlenme - 6 months ago

Güney Afrika Cumhuriyeti'nde adını Osmanlı alimi Ebubekir Efendi'nin kurduğu okuldan alan Osmanlı Kriket Kulübü, 133 yıldır faaliyet gösteriyor. 1882 yılında Osmanlı İlahiyat Okulu öğrencilerinden Abdullah Agmat tarafından kurulan kulübün geçmişi, Güney Afrika'daki 'Apartheid' (ayrımcılık) politikasının yüzyılı aşkın tarihini de gözler önüne seriyor.

06:33 en doğal haliyle güneydoğu asya
en doğal haliyle güneydoğu asya
jayjay 11.550 izlenme - 7 months ago

güney doğu asya'daki birçok bölge hala teknolojiden ve insanın yıpratıcı etkisinden uzak bir şekilde varlığını sürdürmeye devam ediyor. hal böyle olunca da devasa gökdelenler veya kalabalık şehirler yerine imrenerek baktığımız doğal güzellikler yer alıyor.

06:33 güney doğu asya'nın eşsiz doğasında gezinti
güney doğu asya'nın eşsiz doğasında gezinti
gemini99 15.249 izlenme - 7 months ago

güney doğu asya'daki birçok bölge hala teknolojiden ve insanın yıpratıcı etkisinden uzak bir şekilde varlığını sürdürmeye devam ediyor. hal böyle olunca da devasa gökdelenler veya kalabalık şehirler yerine imrenerek baktığımız doğal güzellikler yer alıyor.

02:09 adnan oktar - güneydoğu da kürt çocukları
adnan oktar - güneydoğu da kürt çocukları
Video Kesitleri 14.238 izlenme - 7 months ago

güneydoğu da kürt çocukları yırtık lastik ayakkabıdan kurtaralım.

04:23 engin akyürek'e güney kore'den ödül
engin akyürek'e güney kore'den ödül
tv8 14.553 izlenme - 7 months ago

ödül töreni için geçtiğimiz gün seul'e giden engin akyürek, uluslararası dizi sektörünün yoğun ilgi gösterdiği organizasyonda dünya çapında iddialı rakiplerini geride bıraktı. engin akyürek, kara para aşk dizisindeki performansıyla 'seul drama ödülleri'nde ' en iyi aktör ' seçildi. dünyaca ünlü finalistler arasından ödülü kucaklayan engin akyürek, güney kore'nin başkentinde düzenlenen törende ilgi odağı oldu.