28 sonuç

Reklam nedir?

Sütlü buz değil dondurma

#süt #dondurma #reklam #lerafresca
03:51 gülben ergen şıkır şıkır - showtv izle

gülben ergen şıkır şıkır - showtv izle

ShowTV 1 izlenme - 1 year ago

gülben ergen'in show tv'de yayınlanan ve beğeniyle izlenen 'gülben' isimli programında, gülben ergen 'şıkır şıkır' adlı şarkısını seslendirerek programına başladı (02 aralık 2013). nerdeyiz şimdi bak, ne kadar uzak, tahmin bile etme bırak, sadece çevirme gözlerini, bir tebessüm bile yetecek inan, kalplerimiz sürükleniyor farkında değilsen hiç olma

03:47 gülben ergen - mahsuscuktan  - showtv izle

gülben ergen - mahsuscuktan - showtv izle

ShowTV 346 izlenme - 1 year ago

gülben ergen, show tv'de yayınlanan ve beğeniyle izlenen 'gülben' isimli programında sevilen şarkılarından mahsuscuktan parçasını söylüyor. gülben ergen'in mahsuscuktan adlı parçasının söz ve müziği eflatun'a aittir.

03:38 gülben ergen - vıdı vıdı - showtv izle

gülben ergen - vıdı vıdı - showtv izle

ShowTV 408 izlenme - 1 year ago

gülben ergen, show tv'de yayınlanan ve beğeniyle izlenen 'gülben' isimli programına sevilen şarkılarından vıdı vıdı parçasıyla başlıyor. gülben ergen'in vıdı vıdı şarkısının söz ve müziği kaan özdemir'e aittir.

03:32 nadide sultan - bir garip yolcuyum - showtv izle

nadide sultan - bir garip yolcuyum - showtv izle

ShowTV 285 izlenme - 1 year ago

gülben ergen, show tv'de yayınlanan ve beğeniyle izlenen 'gülben' isimli programına nadide sultan konuk oluyor. nadide sultan herkesin bildiği ve severek dinlediği bir garip yolcuyum adlı parçayı canlı söylüyor.

03:23 nadide sultan - kim arar - showtv izle

nadide sultan - kim arar - showtv izle

ShowTV 1 izlenme - 1 year ago

gülben ergen, show tv'de yayınlanan ve beğeniyle izlenen 'gülben' isimli programına nadide sultan konuk oluyor. nadide sultan, nilüfer'in seslendirdiği kim arar şarkısını canlı söylüyor.

05:33 nadide sultan - ah istanbul - showtv izle

nadide sultan - ah istanbul - showtv izle

ShowTV 1 izlenme - 1 year ago

gülben ergen, show tv'de yayınlanan ve beğeniyle izlenen 'gülben' isimli programına nadide sultan konuk oluyor. nadide sultan sezen aksu'nun sevilen şarkılarından ah istanbul parçasını canlı seslendiriyor.

03:47 gülben ergen - şıkır şıkır - showtv izle

gülben ergen - şıkır şıkır - showtv izle

ShowTV 1 izlenme - 1 year ago

gülben ergen, show tv'de yayınlanan ve beğeniyle izlenen 'gülben' isimli programında 'şıkır şıkır' adlı parçasını seslendiriyor.

03:13 nadide sultan - ikinci bahar - showtv izle

nadide sultan - ikinci bahar - showtv izle

ShowTV 60 izlenme - 1 year ago

gülben ergen, show tv'de yayınlanan ve beğeniyle izlenen 'gülben' isimli programına nadide sultan konuk oluyor. nadide sultan sezen aksu'nun ikinci bahar adlı parçasını canlı söylüyor.

16:53 dr. gürkan kubilay'dan diyet listesi - showtv izle

dr. gürkan kubilay'dan diyet listesi - showtv izle

ShowTV 76 izlenme - 1 year ago

gülben ergen, show tv'de yayınlanan ve beğeniyle izlenen 'gülben' isimli programına dr. gürkan kubilay konuk oluyor. dr. gürkan kubilay, şehnaz baruta'a 50 kilo verdiren diyeti anlatıyor.

11:02 1 yılda tam 50 kilo veren şehnaz barut - showtv izle

1 yılda tam 50 kilo veren şehnaz barut - showtv izle

ShowTV 301 izlenme - 1 year ago

gülben ergen, show tv'de yayınlanan ve beğeniyle izlenen 'gülben' isimli programına 1 yılda tam 50 kg veren şehnaz barut konuk oluyor. dr. gürkan kubilay, yılda 50 kg veren şehnaz barut'un zayıflama yöntemlerini anlatıyor.