262 sonuç

Reklam nedir?

Sütlü buz değil dondurma

#süt #dondurma #reklam #lerafresca
01:50 brooklyn movie trailer - saoirse ronana

brooklyn movie trailer - saoirse ronana

fragman 76 izlenme - 1 month ago

brooklyn official international trailer 2 (2015) - saoirse ronan, domhnall gleeson drama hd. in 1950s ireland and new york, young ellis lacey has to choose between two men and two countries.

02:25 the revenant film fragmanı - leonardo dicaprio

the revenant film fragmanı - leonardo dicaprio

fragman 71 izlenme - 4 months ago

michael punke'ın kaleme aldığı the revenant: a novel of revenge kitabından beyazperdeye uyarlanacak olan öykü, kürkleri için hayvanlar avlayan bir kuruluş için çalışan hugh glass adındaki bir tuzakçının, bir boz ayı tarafından ölümcül bir biçimde yaralandıktan sonra, kendi ekibi tarafından ölüme terk edilmesini anlatıyor. nitekim glass'ın yaraları bir süre sonra iyileşecek ve hem kendisini ortada bırakan ekibinden hem de hayvan kürkü için katliam yapanlardan intikam alacaktır.

02:32 brooklyn trailer - saoirse ronan domhnall gleeson movie hd

brooklyn trailer - saoirse ronan domhnall gleeson movie hd

fragman 46 izlenme - 4 months ago

brooklyn tells the profoundly moving story of eilis lacey (saoirse ronan), a young irish immigrant navigating her way through 1950s brooklyn. lured by the promise of america, eilis departs ireland and the comfort of her mother’s home for the shores of new york city. the initial shackles of homesickness quickly diminish as a fresh romance sweeps eilis into the intoxicating charm of love. but soon, her new vivacity is disrupted by her past, and she must choose between two countries and the lives that exist within.

02:18 glee - problem - ariana grande cover

glee - problem - ariana grande cover

fourmusic 54 izlenme - 8 months ago

ıt's like old times as santana, quinn and brittany reunite with ariana grande's problem.

03:10 boyun eğmez film fragman - jack o'connell

boyun eğmez film fragman - jack o'connell

fragman 62 izlenme - 9 months ago

boyun eğmez (2014) / unbroken filminin fragmanı . oyuncular : garrett hedlund , jai courtney , domhnall gleeson , jack o'connell , alex russell . film özeti : angelina jolie'nin ikinci kez yönetmenlik koltuğuna oturduğu film, torrance kasırgası takma adıyla da tanınan louis zamperini'nin (1917-2014) hayatının önemli bölümlerini anlatıyor. 1936'da almanya'nın başkenti berlin'de yapılan olimpiyat oyunları'na katılan ve erkekler 5 bin metre yarışında 8. olmasına karşın son 56 saniye içinde yaptığı atılımla nazi almanyası'nın lideri adolf hitler'in dikkatini çeken ve daha sonra onunla buluşan, abd'nin 2. dünya savaşı'na girmesinin ardından 1941'de hava kuvvetlerine katılan, b-24 savaş uçağı bombacısı olarak pasifik'teki funafuti adası'na gönderilen, içinde bulunan uçağı, 1942'de kayıp bir uçağı aramak için düzenlenen arama kurtarma operasyonu sırasında okyanusa

03:51 2cellos - wake me up - avicii official video

2cellos - wake me up - avicii official video

fourmusic 81 izlenme - 10 months ago

2cellos luka sulic and stjepan hauser playing their arrangement of wake me up by avicii

02:29 unbroken trailer - angelina jolie directed movie

unbroken trailer - angelina jolie directed movie

fragman 13 izlenme - 1 year ago

unbroken official trailer 2 (2014) - angelina jolie directed movie . stars: jack oconnell, domhnall gleeson, jai courtney . a chronicle of the life of louis zamperini, an olympic runner who was taken prisoner by japanese forces during world war ii.

02:04 ex machina  official teaser trailer hd

ex machina official teaser trailer hd

fragman 66 izlenme - 1 year ago

a young programmer is selected to participate in a breakthrough experiment in artificial intelligence by evaluating the human qualities of a breathtaking female a.i. stars: domhnall gleeson, oscar isaac, alicia vikander.

02:04 ex machina tanıtım fragmanı

ex machina tanıtım fragmanı

fragman 1851 izlenme - 1 year ago

caleb (domhnall gleeson), dünyanın önde gelen internet şirketlerinden birinde çalışan bir yazılımcıdır. günün birinde şirket içi bir yarışmayı kazanır. ödül olarak ise şirketin herkesten uzak, dağlarda yalnız yaşayan ceo'su nathan'ın (oscar isaac) orman içindeki evine bir hafta misafir olacaktır. ancak caleb'in bilmediği bir şey daha vardır: bu misafirlik sırasında dünyanın ilk tamamlanmış yapay zekalı robotu olan ava ile (alicia vikander) ilişki kurma deneyine katılması gerekecektir.

01:05 glee dizisinin yıldızı matthew morrison evlendi

glee dizisinin yıldızı matthew morrison evlendi

mondomedia 479 izlenme - 1 year ago

glee dizisinin yıldızı matthew morrison sevgilisi renee puente ile sade bir törenle evlendi.