gizli Videoları

1243 sonuç

02:17 Otobüste Kadınları Taciz Eden Adam Fena Dayak Yedi
Otobüste Kadınları Taciz Eden Adam Fena Dayak Yedi
filadem 2.842 izlenme - 7 hours ago

Kocaeli Başiskele'de bir halk otobüsünde kadınlara cinsel organını gösteren sapık, kadınlar tarafından linç edildi.

01:54 Gizli Kameraya Yakalanan Ayıların Banyo Keyfi
Gizli Kameraya Yakalanan Ayıların Banyo Keyfi
soapbox 10.789 izlenme - 6 days ago

Yellowstone Ulusal Parkında gizli kamera ile kaydedilen görüntülerde ayıların neşeli halleri ve banyo sefaları görülüyor.

20:16 Engelli Küçük Kıza Kötü Davranan Garsona İnsanların Haklı Tepkileri
Engelli Küçük Kıza Kötü Davranan Garsona İnsanların Haklı Tepkileri
tayfunege 19.576 izlenme - 1 month ago

Siz olsaydınız ne yapardınız? Yalnız başına duran engelli bir çocuk ve ona gereksiz yere kötü davranan bir garson. Sen Olsan Ne Yapardın programında kaydedilen görüntülerde insanlar davranışından dolayı garsonu eleştirdiler.

01:15 Ninja Köpek Kameranın Her Açısı Değiştiğinde Kemiğe Biraz Daha Yaklaşıyor
Ninja Köpek Kameranın Her Açısı Değiştiğinde Kemiğe Biraz Daha Yaklaşıyor
soapbox 10.104 izlenme - 2 months ago

Gohan isimli zeki köpek kameranın ona bakmadığı her anda çaktırmadan hareket ederek önceden kafasına koyduğu kemiğe biraz daha yaklaştı.

01:22 Putin'den Rus Gizli Servisi FSB'ye Batmobile Benzeri Araç
Putin'den Rus Gizli Servisi FSB'ye Batmobile Benzeri Araç
tv360 11.358 izlenme - 2 months ago

Vladimir Putin Rus gizli servisi FSB için Batman'in aracı Batmobile'a benzeyen araç aldı.

03:58 Osman Pazarlama Vizyonda - Sinemalarda Bu Hafta - 19 Şubat 2016
Osman Pazarlama Vizyonda - Sinemalarda Bu Hafta - 19 Şubat 2016
cnnturk 3.974 izlenme - 2 months ago

19 Şubat 2016 tarihinde vizyona giren filmler: Osman Pazarlama , Gizli Dünya, Saul'un Oğlu, Ayı Kardeşler Kurtarma Operasyonu

02:30 Gizli Dünya film fragman
Gizli Dünya film fragman
fragman 16.350 izlenme - 2 months ago

Jack ve annesi dört duvarla çevrili kutu gibi bir odada yaşamaktadırlar. Mutfak, banyo, uyku ve televizyonun aynı metrekarede hayat bulduğu bu karanlık ve kasvetli oda, Jack'in tanıdığı tek dünyadır. Televizyon ise onun en iyi arkadaşıdır. Peki ne zamana kadar? Emma Donghue'nun çok satan kitabından sinemaya uyarlanan Gizli Dünya'nın başrolünde Brie Larson yer alıyor. 5 yaşındaki oğlu ile küçük bir odaya hapsedilen annenin dramını anlatan Gizli Dünya, kaçış için riskli bir plan yapan anne oğlun gerilimini beyazperdeye taşıyor. Çocuk oyuncu Jack'e ise Jacob Tremblay hayat veriyor. Oyuncular: Brie Larson, Jacob Tremblay, Joan Allen

01:50 Sokak Röportajları - Cebinizde Ne Var ?
Sokak Röportajları - Cebinizde Ne Var ?
filadem 17.013 izlenme - 3 months ago

Yüzlerce lira mı, beş kuruş mu, kuru bir peçete mi var cebinizde yoksa cep telefonu mu?

02:18 CIA yıllardır gizlenen UFO belgelerini açıkladı
CIA yıllardır gizlenen UFO belgelerini açıkladı
cnnturk 10.991 izlenme - 3 months ago

ABD Merkezi İstihbarat Teşkilatı, UFO'lar ve uzaylılarla ilgili çoğu 1940'lı ve 1950'li yıllara ait yüzlerce belgeyi kamuoyuna açıkladı ABD Merkezi İstihbarat Teşkilatı (CIA), UFO'larla ilgili çoğu 1940'lı ve 1950'li yıllara ait yüzlerce belgeyi kamuoyunun erişimine açtı. CIA'in "Bizim 'X-Files' dosyalarımıza göz atın" başlığıyla kamuoyuna açtığı yüzlerce belgenin, kurumun 1978 yılında "tanımlanamayan uçan cisimler" (UFO) ve "uzaylılarla" ilgili yaptığı araştırmalara dayandığı bildirildi.Belgelerin çoğunun 1940'lı ve 1950'li yıllara ait olduğu ifade edilen açıklamada, UFO'ları ve uzaylıları konu alan bir zamanların ünlü televizyon dizisi "X-Files"a da gönderme yapıldı.Binlerce belge içinden toplam 10 belgeyi öne çıkaran CIA, dizinin iki ana karakteri olan FBI ajanları Fox Mulder ve Dana Scully'nin,"bu belgeleri UFO'ların ve uzaylıların varlığını kanıtlamada kullanabilecekleri" şeklindeki ifadelere yer vererek okurların dikkatini çekti. (29-01-2016)

00:45 Polisleri Şaşırtan HGS Plaka Sistemi
Polisleri Şaşırtan HGS Plaka Sistemi
jayjay 6.568 izlenme - 3 months ago

HGS'den ücret ödemeden geçip bir de yakalanmamak için plakasını gizlemenin yolunu bulan lüks araç sürücüsü adam başka ülkede yaşayamam dedirtti. Polisler tarafından durdurulunca anlaşılan sistem sayesinde kim bilir kaç cezadan yırttığı ise belli değil.

02:44 Seksi Kadın ve Emziren Kadına Sokaktakilerin Tepkileri
Seksi Kadın ve Emziren Kadına Sokaktakilerin Tepkileri
jayjay 20.162 izlenme - 3 months ago

Halka açık ortamda yapılan sosyal deneyde, seksi kadına verilen tepkiler ile emziren kadına verilen tepkiler karşılaştırılmış.

00:27 Hemşire Öğretmenin Gizli Kamera Görüntüleri
Hemşire Öğretmenin Gizli Kamera Görüntüleri
jayjay 14.775 izlenme - 3 months ago

Hemşire öğretmen 30 Paund kaşılığında fahişelik yaparken yakalandı.

03:51 WhyShy - Benimle Dövüşmek Mi İstiyorsun?
WhyShy - Benimle Dövüşmek Mi İstiyorsun?
whyshy 16.762 izlenme - 3 months ago

Benimle Dövüşmek Mi İstiyorsun ? İnsanların yanına gidip bu soruyu sorduk :) Kimisi korkup alttan alırken '' bazıları '' daha saldırgan oldu. İzlerken çok şey anlatan bir video oldu. İyi seyirler :)

03:30 Çamaşır Makinesinin İçine Kamera Koyan İşsiz Adamlar
Çamaşır Makinesinin İçine Kamera Koyan İşsiz Adamlar
gemini99 3.553 izlenme - 3 months ago

Çamaşır makinesinin içerisine aksiyon kamera koyarak, nasıl göründüğünü merak eden işsizler

01:50 Türk Kızlarından Periscope' a Özel Dans
Türk Kızlarından Periscope' a Özel Dans
sexygirls 2.383 izlenme - 3 months ago

Türk Kızlarından Periscope' a Özel Dans

07:17 Türk Kızların Periscope'da Çılgın Dans Partisi
Türk Kızların Periscope'da Çılgın Dans Partisi
splashin 12.680 izlenme - 3 months ago

Türk Kızların Periscope'da Çılgın Dans Partisi

04:32 Clubdaki Dansçıların Soyunma Odası
Clubdaki Dansçıların Soyunma Odası
sexygirls 6.477 izlenme - 3 months ago

Clubdaki Dansçıların Soyunma Odası

04:35 Evsiz Kadını Markette İstemeyen Müşteri ve Duyarlı Bir İnsan
Evsiz Kadını Markette İstemeyen Müşteri ve Duyarlı Bir İnsan
filadem 19.746 izlenme - 3 months ago

TRT1 ekranlarında gösterilen 'Sen Olsan Ne Yapardın' programında kaydedilen görüntülerde bir kadın gözyaşlarına hakim olamazken bir yandan da insanlık dersi verdi. Evsiz bir kadının marketten alışveriş yapmaya çalıştığı sırada onu markette istemeyen bir adama karşı çıkan duyarlı kadının o anlarını izliyoruz.

00:34 Amerika'daki Partiye Gizlice İbrahim Tatlıses Şarkısı Koyan Türk
Amerika'daki Partiye Gizlice İbrahim Tatlıses Şarkısı Koyan Türk
filadem 14.110 izlenme - 3 months ago

Videodan anlaşıldığı üzere davet edilmediği için komşusunun partisini trolleyen bir çılgın Türk.

04:47 WhyShy - İnsanlara Film Repliklerini Söyle
WhyShy - İnsanlara Film Repliklerini Söyle
whyshy 6.603 izlenme - 3 months ago

Hemen hemen herkesin izlediği efsane filmlerdeki replik-tiratları sokakta insanlara söyledik. Kimisi acımıza ortak oldu kimisi yorum kattı gerçekten çok eğlenceliydi. Videodaki Filmler Sırasıyla The Notebook Schindler'in Listesi Fight Club Selvi Boylum Al Yazmalım Batman Kara Şövalye Örümcek Adam ABONE OLMAYI UNUTMAYIN :) Kevin MacLeod sanatçısının Fun in a Bottle adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Kaynak: http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1300047 Sanatçı: http://incompetech.com/

05:38 Gitmek İstemeyeceğiniz Tüyler Ürpertici 10 Yer
Gitmek İstemeyeceğiniz Tüyler Ürpertici 10 Yer
jayjay 6.164 izlenme - 4 months ago

Çoğumuz ilginç yerlere gidip gezip tozmak ister ama bu listede bulunan yerleri gezmesekte olur diyebilirsiniz :) Açıklama: 10. Thelema Manastırı - Sicilya Thelema Manastırı dünyadaki en ürkütücü yerlerden birtanesidir.Bu manastırın duvaları çok tanrılı dinlere tapanların ve putperestlerin çizimleri ile doludur. Bİr zamanlar bu manastır satanistlere ev sahipliği etmiş satanistlerin çok ünlü partilerini verdiği biryer olarak bilinmiştir.Bu Manastır ile ilgili bir film çekilmiştir ancak film esrarengiz birşekilde ortadan kaybolmuştur hiç biryerde bulunamamıştır. 9. Cadı Pazarı - Meksika Sonara'da küçücük barakalarda yaşayan cadılar, inançsız ve yoksul insanları 20 dolara kurtarabileceklerini vaat ediyolar.Gelecekte kendilerine ne olacağını öğrenmek isteyen turistlerin akınına uğrayan cadı pazarında: yılan kanı ,gizemli iksirler ve şans getirdiğine inanılan kurutulmuş sinek kanı satılıyor. Şans için Kurutulmuş sinek kanına ihtiyacım var diyorsanız burayı ziyaret edip alabilirsiniz. 8. Mary Kings Kilisesi - Edinburgh Mery King's kilisesi 18. yüzyılda veba hastaları bu kilise içinde ölüme terk edilmişlerdir.Bu kiliseye gidip içinde gezenler ellerine bacaklarına ve vicutlarına görünmez birşeyin dokunduğunu idda etmişlerdir.Ordaki yörede oturan insanlar ise bunun: anne babası tarafından 1646 yılında orada terk edilen Annie isimli bir kızın hayaleti olduğunu söylemekte. 7. Çernobil - Ukrayna Çernobil felaketinden sonra onbinlerde insan oturduğu yerleri terk etmişti.Çernobil sakinleri sanki geri dönecekmiş gibi herşeylerini olduğu yerde bırakmışlardı. Parklarda oyuncaklar bırakılmış, masaların üzerinde günlük gazeteler bile olduğu gibi terk edilmişti. Radyasyon dolayısıyla yanlarına hiçbirşey almamışlardı. Radyasyon seviyesi düştükten sonra burası turist gezilerinin çok uğrak bir durağı oldu. 6. The Winchester House - California Sarah Winchester'a bir cephanelik fabrikası miras kalmıştır. Sarah mirastan hemen sonra bir falcıya gitmiştir falcı, saraha hayatı boyunca hayaletlerin peşinde olacağını ve bundan kurtulmanın tek yolunun batıya gidip ev inşa etmesi gerektiğini söylemiştir.Buda yetmiyormuş gibi inşaatın ölene kadar devam etmesi gerektiğini söylemiştir. Sarah hayaletlerden kurtulmak için sorgulamadan falcının söylediklerini yapar ve 1885'te başlayan inşaat Sarahın ölümüne kadar ,yani 39 sene devam etmiştir. Hayaletlere inanmayanlar bile günümüzde buraya gittiklerinde hayalet gördüklerini iddia ediyorlar. 5. Mutter Müzesi - ABD Mutter Müzesi büyük kafatası koleksiyolu ile ünlüdür.Doktorları anorman durumlar ve anotomi hakkında bilgisahibi etmek ve eğitmek için kurulmul bir müzedir.Burada: 2 Kafalı bir çocuk iskeleti, Gömüldüğü yerde sabuna dönüşmüş bir kadın ceseti gibi çok korkunç şeyler görebilirsiniz. Doktor olmak gerçekten çok zor olmalı şahsen ben bunları görmek istemezdim. 4. Manchac Bataklığı - Louisiana Hayalet Bataklık olarak bilinen Manchac bataklığı dünyada bulunan lanetli yerlerden birtanesidir.Efsaneye göre karabüyü ile uğraşan bir kadın tutsak edilmiştir ve kadına haksız yere eziyet etmişlerdir.Kadın bu yüzden ölmeden önce bölgeyi lanetlemiştir.1918 senesinde ansızın oluşan bir fırtına yüzünden buradaki köyler yerlibir olmuştur. 3. Easter Island - Şili Taşlardan oyularak yapılmış devasa büyüklükteki heykellerin Dua eder gibi gökyüzüne bakmasıyla ünlü bir adadır burası. Buraya kadar herşey çok normal. Bu adada ozamanlarda heykeltraş işinden anlayan kimse yokken, 110 tol ağırlığında ve 23 metre yüksekliğindeki olağanüstü heykelleri kimin yaptığının bilinmemesi işin ürpertici yanı. 2. Truk Lagoon - Mikronezya 1. Yeraltı Mezarlığı - Paris

21:36 The X Files’ın Yeni Sezonundan 21 Dakikalık Özel Video
The X Files’ın Yeni Sezonundan 21 Dakikalık Özel Video
dizimax 909 izlenme - 4 months ago

Ajan Mulder ve Ajan Scully’i yeniden buluşturarak, önemli bir televizyon olayına imza atan The X Files’ın dönüşüne günler kaldı. Büyük bir merakla beklenen dizinin yeni sezonundan kamera arkası görüntüler yayınlandı. 21 dakika süren özel video, bu büyük kavuşmanın nasıl gerçekleştiğini ve çekimlerde neler yaşandığını gösteriyor. David Duchovny ve Gillian Anderson’ı başrolünde izleyeceğimiz The X Files, 25 Ocak’ta ekranlarda olacak. Hemen not düşelim; Mulder ve Scully’nin dışında başka tanıdık yüzleri de yeni bölümlerde göreceğiz.

04:05 Ürpertici 10 Gizli Geçit ve Gizli Oda
Ürpertici 10 Gizli Geçit ve Gizli Oda
Meraklı 13.640 izlenme - 4 months ago

Tarih boyunca bulunan korkutucu ve dehşet verici bir çok farklı oda ve gizemli geçit insanlar tarafından bulunmuştur.İnsanın içini ürperten 10 gizli oda ve gizemli geçitler.

02:31 Kartal Eddie Türkçe Altyazılı Fragman
Kartal Eddie Türkçe Altyazılı Fragman
fragman 16.267 izlenme - 4 months ago

Orjinal ismi "Eddie The Eagle" olan filmin vizyon tarihi 1 Nisan 2016. Film, İngiltere tarihindeki en ünlü kayak atlamacı Michael Edwards nam-ı değer Eddie the Eagle’ ın ilham verici üstün başarısını konu ediniyor. Edwards’ın spora ‘asla ölüm deme’ yaklaşımı tasvir edilir. Film aynı zamanda Edwars’ın sıra dışı ihtimaller ve mücadeleler karşısındaki insani ruhunu ve direncini kutlar. Beyazperdeyle ilk buluşması Knigsman: Gizli Servis filmi ile olan Taron Egerton, Eddie the Eagle’ ı rolü ile karşımıza çıkarken Hugh Jackman ise Eddie’ nin Calgary Olimpiyatlarına hazırlanması için yardım eden Lake Plocidli bir kayak atlama uzmanı canlandırıyor.

06:02 Giremeyeceğiniz 10 Yasaklı ve Gizemli Yer
Giremeyeceğiniz 10 Yasaklı ve Gizemli Yer
jayjay 18.180 izlenme - 4 months ago

Dünya üzerine çeşitli nedenlerle halka kapatılan bu bölgeler çeşitli amaçlarla kullanılmaktadır. Mezhgorye Mezhgorye Rusya’da bulunan bir kasaba. Bu kasabadaki insanların Yamantaw dağında gizli işler yaptığına inanılıyor. Çünkü dışarıdan hiç kimse bu kasabaya giremiyor.: YASAK. Kasabanın çok eski bir geçmişi de yok , 1979 yılında kurulmuş. Yamantaw dağı 1,640 metre yüksekliği ile Uralların en yüksek dağı ve bu bölgede Amerika tarafından desteklenen bir nükleer tesisin bulunduğu tahmin ediliyor. Amerikalılara bu kasabanın ne amaçla kullanıldığı sorulduğunda, Amerikan yetkililer , bu bölgenin birçok farklı şey olarak kullanıldığını söylemiş: Rus hazinelerinin saklandığı bir depo, yemek deposu ve nükleer bir tehdit altında kalınırsa , liderlerin saklanabileceği bir sığınak. İlginç değil mi?? Moskova- Metro 2 Moskova’da bulunan Metro 2 istasyonunun Stalin zamanında inşaa edildiği söyleniyor. Gazetecilerin belirttiğine göre Metro 2 istasyonunun varlığı Gizli servis ve Metro yönetimi tarafından ne onaylanmış ne de reddedilmiş. Söylentilere göre Metro 2 istasyonu, halkın günlük kullandığı metro hattından çok daha uzunmuş. Metro 2 ‘nin varlığı bile kanıtlanamamış olması orayı ziyaret etmeyi daha da zorlaştırıyor. 51. Bölge 51. Bölge , Amerika’nın Nevada bölgesinde bulunan bir askeri üst. Bu üst, silah ve uçaklarda yapılan testler için kullanılıyor. Bu bölgeye giriş tamamen yasak. Söylenenlere göre 51. Bölgede ayrıca UFO larla ilgili araştırmalar da yapıldığı öne sürülüyor. Vatikan’ın Gizli Arşivleri Vatikan’da bulunan arşivlere ulaşmanız yasaktır. Ama Vatikan’da bulunan her belgeyi görme özgürlüğüne sahipsinizdir. Eğer herhangi bir belgeyi görmek istiyorsanız ,bu isteğinizi yazılı olarak onlara gönderirsiniz. Yanlızca tek ulaşamayacağınız belgeler 75 yaşından yaşlı belgelerdir. Çünkü onlar diplomatik olarak yasaktırlar. Ama arşiv kısmına ne olursa olsun girmeniz kesinlikle yasaktır. 39. Şube 39. Şube Kuzey Kore’nin en gizli kuruluşlarından biri. Kuzey Kore’nin kurucusu olan Kim Il-Sung’un ölümünden sonra başa geçen oğlu ve ailesinin paralarını kontrol etmek için kurulmuş bir kuruluş. Söylenenlere göre burda İsviçre’den para transerferleri ve sahtecilik yapılıyormuş. Diğer iddalara göre de burdan tüm dünyaya uyuşturucu kaçakçılığının da yapıldığı söyleniyor. Kuzey Kore bu iddiaların hepsini reddetmiş olsa da bu şubeye giriş tamamen yasak! Ise Grand Tapınakları Ise Grand tapınakları Japonya’nın en kutsal tapınağı. Bu tapınakta yaklaşık 100 tane mabet bulunuyor. Bu mabetler “Amaterasu ” yani güneş tanrısına adanmış. Burda bulunan mabet her 20 yılda bir yıkılıp tekrar inşaa ediliyor. Çünkü bu şekilde ölüm ve yeniden-doğuş döngüsü tamamlanmış oluyor. Bu mabetin bir sonraki yıkımı ve inşaası 2013 yılında yapılacak. Bu mabetlere sadece Japon imparatorluk ailesine mensup rahipler ve rahibeler girebiliyor. Yani eğer Japon prensi ya da prensesi değilseniz bu mabetlere girmeniz kesinlikle mümkün olmayacaktır. Weather Dağı- Olağanüstü Durumlar Operasyon Merkezi Burası bu listede halka açık olan tek yer ama kesinlikle kimsenin de girmek istemeyeceği bir yer. Burası dünya’da herhangi bir felaket olursa sığınabilinecek son yer . Yani “son umut noktası”. 1950’li yıllarda soğuk savaş sırasında inşaa edilen bu yer , halen geçerliliğini koruyor. RAF Menwith Tepesi Bu bölge İngiliz ordusuna ait. Dünya’nın en büyük elektronik izleme istasyonu. Bu istasyonda Amerika’ya ait de bir çok uydu bulunuyor. Bu yer , soğuk savaş sırasında Sovyetler Birliğini izlemek için kurulmuş. Şimdi de terorist saldırılarını izlemek için kullanılıyor ve buraya kesinlikle dışarıdan bir kişinin girmesi yasak.

04:00 Demir Demirkan gizlice evlendi
Demir Demirkan gizlice evlendi
tv8 17.287 izlenme - 4 months ago

Demir Demirkan'ın uğruna 20 yıldır flört ettiği Sertab Erener'i terk ettiği lise aşkı Seda İnce ile gizlice evlendiği ortaya çıktı. Ünlü rockçı Demir Demirkan, geçtiğimiz yıl hayat arkadaşı Sertab Erener’den sürpriz şekilde ayrılmış, lise aşkı Seda İnce’ye dönmüştü. Demirkan’ın ani ayrılık kararını basın bülteniyle duyurması çok tartışılmıştı. Demirkan, sevgilisi Seda İnce ile gizlice nikah masasına oturdu. Evlenmesinin sebebi olarak ise Seda İnce'nin hamile olduğu iddiası..

02:37 Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı - Türkçe Dublajlı Fragman
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı - Türkçe Dublajlı Fragman
fragman 19.483 izlenme - 4 months ago

Illumination Entertainment ve Universal Pictures Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filmini sunar. Film, evcil hayvanlarımızın bizler her gün okula ya da işe gittikten sonra sürdükleri hayatı konu alıyor. Illumination’ın kurucusu ve CEO’su Chris Meledandri ve uzun zamandır birlikte çalıştığı Janet Healy filmin yapımcıları…. Yönetmen Chris Renaud (Çılgın Hırsız, Çılgın Hırsız 2), ortak yönetmen Yarrow Cheney, yazarlar ise Brian Lynch ile Cinco Paul & Ken Daurio. Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı (The Secret Life of Pets), 05 Ağustos 2016 tarihinde sinemalarda!

00:45 Akasya AVM Gökdelenine Gizlice Tırmanan Gençler
Akasya AVM Gökdelenine Gizlice Tırmanan Gençler
filadem 16.404 izlenme - 4 months ago

Daha önce 3. boğaz köprüsünün tepesine gizlice tırmanan çılgın gençler şimdi de Akasya AVM'nin gökdelenine izinsiz şekilde tırmandı. Pavel Smirnov ve Haluk Yavuz isimli gençler bu anları görüntüye kaydetti. 156 metreden Kadıköy ve İstanbul'u seyrettiler.

00:44 Annenizin Gizli Silahı Nedir - scorp
Annenizin Gizli Silahı Nedir - scorp
Scorp 13.649 izlenme - 5 months ago

video paylaşım uygulaması olan ve birçok kişi tarafından sevilerek kullanılan scorp uygulamasında Annenizin Gizli Silahı Nedir sizlerle.

01:13 Erkeklerin Ağlamalarının Gizli Sebepleri
Erkeklerin Ağlamalarının Gizli Sebepleri
jayjay 6.844 izlenme - 5 months ago

duygusal açıdan bakıldığında kadınlar her zaman erkeklere göre bir adım öndedir. fakat bazı erkeklerde vardır ki kadınlarla yarışacak kadar duygusaldırlar. ve bakalım erkekleri duygulandıran hatta ağlatan sebeplerin başında neler varmış.

01:29 japon ordusunun yeni ve çok gizli aracı
japon ordusunun yeni ve çok gizli aracı
gemini99 14.020 izlenme - 5 months ago

walla ben bu aracın ne işe yaradığını pek anlamadım. anlayan varsa beri gelsin. tamam saklanmak için iyi de araç yolda iz bırakıyor?? onu naapcaz? e ses de çıkarıyor. japon icadı ya kim bilir ar-ge için ne kadar uğraşmışlardır. neyse belki de çok iyi süper birşeydir de ben anlamamışımdır. cahilliğime verirsiniz. izleyin bakalım neymiş bu?

35:30 league of legends troll ekip poppy - gizli op - zeonnn
league of legends troll ekip poppy - gizli op - zeonnn
zeoNNN 14.589 izlenme - 5 months ago

gizli̇ op troll eki̇p lol - poppy. league of legends, riot games tarafından geliştirilen ve yayımlanan video oyunu. 27 ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır. oyun warcraft 3 haritası olan defense of the ancients örnek alınarak yapılmıştır.

01:25 ümit önal gizli ajandası olanlarla çalışamayız
ümit önal gizli ajandası olanlarla çalışamayız
AnadoluAjansi 28.259 izlenme - 5 months ago

koza ipek medya bünyesinde faaliyet gösteren görsel şirketlere kayyum olarak atanan ümit önal, gizli ajandası olmayan, markalar için ter döken tüm personelle çalışmaya devam edeceklerini belirterek, "ancak meseleyi kriminal hale getiren, direniş çağrısı yapan, gizli ajandası olan ve personelin işini yapmasını engelleyenlerle çalışamayız" dedi. kanaltürk, bugün tv, i̇pek online, koza prodüksiyon ve rektur reklamcılık'a atanan kayyumlar, aa'ya açıklamalarda bulundu. 6 kayyum adına konuşan ümit önal, koza i̇pek medya grubundaki 500 kişinin yarısının görsel faaliyet gösteren şirketlerde çalıştığını söyledi.

02:19 13 saat bingazi'nin gizli askerleri türkçe altyazılı fragman
13 saat bingazi'nin gizli askerleri türkçe altyazılı fragman
fragman 13.770 izlenme - 5 months ago

merakla beklenen savaş-dram yapımı 13 saat: bingazi'nin gizli askerleri türkçe fragman yayınlandı. yönetmen koltuğunda arınma gecesi: anarşi'nin şiddet sahnelerine yabancı olmayan yönetmeni michael bay'in oturduğu savaş-dram yapımı 13 saat: bingazi'nin gizli askerleri'nden türkçe içerik geldi. film 4 mart 2016'da vizyona girecek. oyuncular: john krasinski, pablo schreiber, toby stephens

00:34 saksının altına gizlenmiş bira dolabı yapan mucit adam
saksının altına gizlenmiş bira dolabı yapan mucit adam
gemini99 11.593 izlenme - 6 months ago

yaratıcılık ve zekanın birleştiği nadir anlardan birisine tanıklık edeceğiz. alman adam bahçesinde saksının altına gizlenmiş şık bir bira dolabı yapmış ve bizleri de kıskandırmak adına böyle bir video kaydetmiş.

04:26 turist gözünden iran'ın gizli kalmış güzellikleri
turist gözünden iran'ın gizli kalmış güzellikleri
1.347 izlenme - 6 months ago

ortadoğu'ya üç haftalık ziyaret gerçekleştiren stanislas giroux'un gözünden iran'ın gizli kalmış güzellikleri.

09:02 huzura doğru - başkasının aybıyla uğraşmak
huzura doğru - başkasının aybıyla uğraşmak
osman.unlu 17.729 izlenme - 6 months ago

mustafa toköz'ün sunuculuğunu yaptığı huzura doğru programında osman ünlü başkasının aybıyla uğraşmayı anlatıyor

01:50 tarihi kalede 4 bin yıllık gizli geçit bulundu
tarihi kalede 4 bin yıllık gizli geçit bulundu
AnadoluAjansi 5.961 izlenme - 6 months ago

konya'nın merkez selçuklu ilçesi sınırlarında bulunan hititler, helenistik, roma, bizans, selçuklu, karamanoğulları ve osmanlı'ya kadar birçok medeniyetin izlerini taşıyan bin 720 rakımlı takkeli dağ'daki gevele kalesi'nde, gizli geçit ortaya çıkarıldı.

24:04 beril sergün -  revelations 2 - barry ve natalia - bölüm 3 - gizlilik en sevdiğim
beril sergün - revelations 2 - barry ve natalia - bölüm 3 - gizlilik en sevdiğim
17.232 izlenme - 6 months ago

bu bölümde barry'nin aslında gizliliği ne kadar sevdiğini fark ediyoruz. vay barry vay, onu geçtim natalia gereksiz sevimli değil mi yahu?!

00:30 hayat ile ölüm bazen saniyelerde gizlidir - league of legends
hayat ile ölüm bazen saniyelerde gizlidir - league of legends
20.055 izlenme - 6 months ago

dünyanın en çok oynanan ve takip edilen oyunu olan league of legends'da; hayat ile ölüm bazen saniyelerde gizlidir sizlerle.