62 sonuç

Reklam nedir?

Sütlü buz değil dondurma

#süt #dondurma #reklam #lerafresca
00:53 hakan hasan bu gemiden düşecek - acunmedya - survivor all star 70. bölüm

hakan hasan bu gemiden düşecek - acunmedya - survivor all star 70. bölüm

acunmedya 121 izlenme - 5 months ago

sunuculuğunu acun ılıcalı'nın yaptığı ekranların en sevilen yarışma programı survivor, bu dönem daha önceki yarışmacıları bir araya getirerek büyük bir kadro ile survivor all star ismi ile sevenlerini ekrana kilitleyecek. işte survivor all star 70. bölüm ünlülerden hakan hasan kıbrıs'a giden bu gemiden aşağı bakarken düşecek.

00:53 survivor all star 70. bölüm - hakan hasan bu gemiden düşecek

survivor all star 70. bölüm - hakan hasan bu gemiden düşecek

survivor 117 izlenme - 5 months ago

sunuculuğunu acun ılıcalı'nın yaptığı ekranların en sevilen yarışma programı survivor, bu dönem daha önceki yarışmacıları bir araya getirerek büyük bir kadro ile survivor all star ismi ile sevenlerini ekrana kilitleyecek. işte survivor all star 70. bölüm ünlülerden hakan hasan kıbrıs'a giden bu gemiden aşağı bakarken düşecek.

01:32 italya'da türk gemisine uyuşturucu baskını - showhaber

italya'da türk gemisine uyuşturucu baskını - showhaber

showhaber 35 izlenme - 5 months ago

italyan polisinin sicilya kanalı'nda düzenlediği operasyonda meryem adlı bir türk yük gemisinde 12 ton haşhaş ele geçirildi. operasyonda 10 türk denizci tutuklandı.geminin fas’tan yola çıktığı açıklandı. ele geçirilen haşhaşın piyasa değerinin 40 milyon euro olduğu belirtildi.

01:24 vurulan gemide kriminal inceleme - showhaber

vurulan gemide kriminal inceleme - showhaber

showhaber 76 izlenme - 6 months ago

daha önce mavi marmara gemisinde inceleme ve araştırma yapan kriminal inceleme ekibi, ankara’dan fethiye’ye gelerek libya’da vurulan tuna-1 isimli gemide araştırma yapmaya başladı. libya açıklarında vurulan gemide yaklaşık 15 kişilik kriminal ekibin yaptığı inceleme ve araştırma ilk kez görüntüledi.bir ekip sahil güvenlik botunda geminin arka tarafına saldırıda isabet eden kurşunların izini ve yerini tespit etmeye çalışırken, diğer ekipler de geminin yine arka kısmında inceleme ve araştırmalarını sürdürdü.saatlerce süren bu inceleme ve araştırmayı yakından görüntüleyen iha muhabiri, gemi içinden verilen talimatla uzaklaştırıldı. sahil güvenlik ekipleri, i̇ha muhabirinin bulunduğu bota yaklaşıp fotoğraf ve görüntü almasını engelledi.

01:35 son anda batan gemiden çıkarılan insanlar

son anda batan gemiden çıkarılan insanlar

gemini99 25 izlenme - 10 months ago

gemi batmak üzereyken sahil güvenliğin muhteşem zamanlamasıyla batan geminin içindeki insanlar hiç zarar görmeden kurtarılıyorlar

01:06 batan gemide can pazar - showhaber

batan gemide can pazar - showhaber

showhaber 30 izlenme - 10 months ago

iskoçya'da batan yük gemisi, yakınından geçen bir feribot tarafından fark edildi. olayın ardından sahil güvenlik ekipleri alarma geçti. havanın kararması nedeniyle ara verilen 8 kişiyi arama kurtarma çalışmalarına sabah saatlerinden itibaren yeniden başlandı. yetkililer olumsuz hava koşulları nedeniyle geminin batmış olabileceğini belirtiyor.

01:57 adriyatik'te yanan gemiden görüntüler - cnntürk

adriyatik'te yanan gemiden görüntüler - cnntürk

cnnturk 6 izlenme - 10 months ago

yangının başlamasından sonra helikopterle yapılan ilk kurtarma çalışmasını cep telefonunun kamerası ile kaydeden uslupat, "bir ara tamam her şey bitti diye düşündüm" dedi. yardımın çok geç ve yetersiz olmasından yakınan uslupat, "böyle kurtarma yardımı olmaz. çok yetersizdi. özellikle deniz kuvvetlerinin yardıma gelmesini beklerdim. helikopter geliyor 1-2 kişi alıp gidiyor. bazıları fırtınadan dolayı feribota fazla yaklaşamadı ve yolcu almadan geri döndü. 3-5 kişi taşımakla kurtarma çalışması olmaz diyerek tepkisini dile getirdi.- 2 ocak 2015

02:08 yanan gemide türk yolcu hayatını kaybetti - showhaber

yanan gemide türk yolcu hayatını kaybetti - showhaber

showhaber 206 izlenme - 10 months ago

yunanistan'dan italya'ya giderken yanan feribottaki onlarca kişinin akıbeti, yolcu listesindeki hatalardan dolayı belirsizliğini korurken, türkiye dışişleri bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, bir türk yolcunun hayatını kaybettiği açıklandı.

00:46 korfu adası açıklarındaki gemiden imdat çağrısı

korfu adası açıklarındaki gemiden imdat çağrısı

kontrahbr 84 izlenme - 10 months ago

yunanistan denizcilik bakanlığı, korfu adası'nın batısında bir geminin alarm verdiğini açıkladı. gemide çok sayıda kaçak göçmen olduğu tahmin ediliyor. yunanistan açıklarında acil yardım çağrısı verildi. yunanistan denizcilik bakanlığı, korfu adası'nın batısında bir geminin alarm verdiğini açıkladı. gemide çok sayıda kaçak göçmen olduğu tahmin ediliyor. moldova bandıralı blue sky m kargo gemisi korfo adası açıklarında imdat sinyali gönderdi. yunan denizcilik bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, imdat sinyali gönderen geminin, kargo gemisi olduğunu ve içinde kaçak göçmen olduğunu belirtti.

02:00 ege denizinde yolcu gemisi yanıyor 54 türk’de gemide

ege denizinde yolcu gemisi yanıyor 54 türk’de gemide

showhaber 64 izlenme - 10 months ago

yunanistan’ın batısındaki patras limanı’ndan hareket ederek italya’nın ancona kentine gitmeye çalışan norman atlantic feribotunda yangın çıktı. othonoi adası’nın 33 deniz mili açıklarında mahsur kalan feribot ve içindeki 478 kişi dalgaların ve rüzgarın yarattığı güçlüğe rağmen kurtarılmaya çalışılıyor. i̇talya, yunanistan ve arnavutluk’tan bölgeye helikopterler ve gemiler gönderildi.