1203 sonuç

Reklam nedir?

Sütlü buz değil dondurma

#süt #dondurma #reklam #lerafresca
02:14 Dünyanın En Seksi Robotu Geminoid F Filmi Çıktı.MP4

Dünyanın En Seksi Robotu Geminoid F Filmi Çıktı.MP4

gemini99 izlenme - 1 day ago

Osaka Üniversitesi’nden robot tasarımcısı Hiroshi Ishiguro tarafından geliştirilen estetik ve teknoloji harikası robot Geminoid F, sinema oyunculuğunun ardından şimdi de "En Seksi Robot" olarak nam salmaya devam ediyor.

01:25 asyaport limanı dev gemileri ağırlıyor

asyaport limanı dev gemileri ağırlıyor

AnadoluAjansi 53 izlenme - 2 weeks ago

tekirdağ'da 8 temmuz'da faaliyete geçirilen türkiye'nin en büyük, avrupa'nın ilk 10 limanından biri olan asyaport, dev gemileri ağırlıyor. asyaport limanı işletme müdürü kadir uzun, tam kapasiteyle çalıştığında yılda 2,5 milyon konteyner hareketine ulaşması beklenen limanın planlandığı gibi faaliyetlerini sürdürdüğünü söyledi.

03:04 model uçak model uçak gemisine böyle indi

model uçak model uçak gemisine böyle indi

vmonster 1 izlenme - 2 weeks ago

model uçakları özel model uçak gemisine birer birer indirildi. model uçakların inişi biraz sert oldu ancak amaca ulaşıldı.

01:04 kapı çarpmasıyla 21 milyon dolar kazanmak

kapı çarpmasıyla 21 milyon dolar kazanmak

gemini99 1 izlenme - 2 weeks ago

gemide kapı çarptı 21 milyon dolar tazminat kazandı gemide kapı çarpan adam 21 milyon dolar tazminat kazandı 61 yaşındaki james hausman, 280 günlük seyahate çıktığı gemide yaşadığı kapı kazasının ardından servet değerinde tazminat kazandı.

04:22 şevval sam - ben denizde bir gemi klip çekimi

şevval sam - ben denizde bir gemi klip çekimi

tv8 1134 izlenme - 2 weeks ago

şevval sam bir karadeniz türküsü olan ' ben denizde bir gemi' türküsüne klip çekti. şevval sam röportajı sizlerle

01:37 füze avcısı gemiye önemli görev

füze avcısı gemiye önemli görev

AnadoluAjansi 1 izlenme - 3 weeks ago

türkiye ve abd tarafından orta ve doğu akdeniz'de gerçekleştirilen doğu akdeniz-2015 davet tatbikatı ayrı bir önem taşıyor. akdeniz'in doğusundan gelebilecek olası tehditlere karşı türkiye'de dahil, nato ülkelerinin savunmasına katkı sağlamakla görevlendirilen ve tatbikatın en önemli unsurlarından olan uss donald cook destroyeri, balistik füze kalkanı ve taşıdığı tomahawk füzeleriyle abd'nin en önemli gemilerinden biri olarak dikkati çekiyor. anadolu ajansı ekibi, doğu akdeniz - 2015 davet tatbikatı kapsamında türkiye'ye gelerek antalya'ya demirleyen uss donald cook destroyerini görüntüledi.

00:41 çanakkale boğazı'nda yük gemisi karaya oturdu

çanakkale boğazı'nda yük gemisi karaya oturdu

AnadoluAjansi 116 izlenme - 3 weeks ago

gibraltar bandıralı "schillig" adlı gemi, çanakkale boğazı'nda karaya oturdu. romanya'nın constanta limanı'ndan fas'ın casablanca limanı'na giden 86 metre uzunluğunda ve 3 bin 194 groston ağırlığındaki kuru yük gemisi henüz belirlenemeyen bir nedenle rotasından çıktı. gemi, çanakkale boğazı'nın kepez dalyan burnu mevkisindeki balıkçı barınağı yakınlarında karaya oturdu. kaptanın durumu, çanakkale boğazı gemi trafik hizmetleri müdürlüğü'ne (vts) bildirmesi üzerine bölgeye güvenlik amacıyla kıyı emniyeti genel müdürlüğü'ne ait (kegm) "kurtarma-4" isimli römorkör gönderildi.

02:39 sinema tarihinde bir ilk - başrolde bir robot

sinema tarihinde bir ilk - başrolde bir robot

tv8 1 izlenme - 3 weeks ago

insan gibi görünüp rol yapabilmesi için özel olarak tasarlanan ‘geminoid f’ isimli bir robot, ‘sayonora’ filminde ‘leona’ karakteri canlandırarak tarihe geçti. ‘geminoid f’ başrolü abd'li oyuncu bryerly long ile paylaşıyor. osaka üniversitesi’nden robot tasarımcısı hiroshi ıshiguro tarafından ‘yapay zeka’lı olarak dizayn edilen leona, filmin yönetmeni koji fukada tarafından ‘aktris’ olarak nitelendirildi, hatta filmin sonunda jenerikte ismi de yer aldı. çekimler sırasında bir bilgisayar yardımıyla kumanda edilen robot gülümseyebiliyor, kaşlarını oynatabiliyor, konuşuyor ve şarkı söyleyebiliyor.

04:59 lego star wars oyuncak uzay gemisi microfighters 75073 vulture droid

lego star wars oyuncak uzay gemisi microfighters 75073 vulture droid

OyuncakAbi 69 izlenme - 1 month ago

eğlenceli videolarla en güzel oyuncak, oyuncak araba, sürpriz yumurta, sürpriz oyuncak paketleri, oyuncak tren, oyuncak uçak, oyuncak silah, oyuncak bebekler, miniş videoları, minecraft oyuncakları, my little pony, polly pocket, barbie, çöps çetesi serileri, shopkins cicibiciler serileri, hot wheels oyuncak araba setleri, oyuncak hediyeli çocuk dergileri, oyun setleri, lego setleri ve çok daha fazlası... oyuncakların abisi oyuncak abi kanalında sizlerle. oyuncak abi en güzel lego oyuncak setleri açmaya devam ediyor.

22:14 marsupilami gemi gezisinde - marsupilami uzun kuyruk

marsupilami gemi gezisinde - marsupilami uzun kuyruk

cizgifilm 28 izlenme - 1 month ago

çocukların severek izlediği çizgi film dünyasının en renkli karakterlerinden biri olan uzun kuyruk marsupilami; marsupilami gemi gezisinde bölümü ile sizlerle.

Çalma Listeleri

Mumdan Gemiler

Mumdan Gemiler

Vidivodo 12 Video
Yaralı Gemi

Yaralı Gemi

Vidivodo 9 Video

Kanallar

Channel Name gemini99