654 sonuç

Reklam nedir?

Sütlü buz değil dondurma

#süt #dondurma #reklam #lerafresca
05:18 can yayınları'ndan hırsız çocuk özürü

can yayınları'ndan hırsız çocuk özürü

tv8 92 izlenme - 1 week ago

istanbul tüyap kitap fuarı'nda can yayınları'nın standında 13 yaşındaki çocuk ağabeyi ile gezerken çocuk standından kitap çalmakla suçlandı. kıyafetleri herkesin içinde sıyrılarak zorla aranan çocuğun üzerinden herhangi bir kitap çıkmazken, can yayınları'nın stand görevlileri tepki gösteren ağabeyin üstüne yürüdü ve güvenlik aracılığıyla fuardan atmakla tehdit etti. çocuğun durumu sosyal medyaya yansıyınca vatandaşlar duruma tepki gösterdi. can yayınları'na karşı atılan birçok mesajın ardından yayınevi olayı doğrulayarak özür diledi. sosyal medyada yaşananları kendileri adına utanç verici olarak değerlendiren yayınevinin sahibi can öz'ün de aileyi arayarak özür diledi. can öz kendi imzasıyla yaptığı açıklamada ' hatalıyım, sorumluyum, hesap vermeliyim ' ifadelerini kullandı.

00:40 istanbul kitap fuarı girişinde izdiham

istanbul kitap fuarı girişinde izdiham

AnadoluAjansi 51 izlenme - 1 week ago

istanbul kitap fuarı girişinde izdihamanadolu ajansının global iletişim ortaklığıyla düzenlenen 34. uluslararası kitap fuarı'na, haftasonunun da etkisiyle kitapseverler çok yoğun ilgi gösterdi.

03:57 beren saat sanat fuarının ilgi odağı oldu

beren saat sanat fuarının ilgi odağı oldu

tv8 587 izlenme - 1 week ago

beren saat her yıl sanat eseri satın almak üzere geldiği contemporary istanbul’da bu kez kendisi sanat oldu. saat’in oynadığı aykut cömert’in ‘bebek’ videosu büyük ilgi gördü. i̇stanbul’u çağdaş sanatla buluşturan contemporary i̇stanbul 10. yılında 24 ülke ve 28 şehirden toplam 102 sanat galerisine ev sahipliği yapıyor. önceki akşam i̇stanbul lütfi kırdar kongre merkezi’nde gerçekleştirilen açılış davetine iş, sanat ve cemiyet hayatının tanınmış isimleri geldi.modern sanata ilgileriyle bilinen beren saat-kenan doğulu çifti de açılıştaydı. her yıl olduğu gibi eserleri inceleyip satın alacaklarının listesini yapan çiftin bu yıl başka bir heyecanı da vardı. saat’in rol aldığı yönetmen ve video sanatçısı aykut cömert’in ‘bebek’ adlı eseri de fuarda sergilendi.

05:17 34. istanbul kitap fuarında yazarlar okurlarıyla buluştu

34. istanbul kitap fuarında yazarlar okurlarıyla buluştu

cnnturk 90 izlenme - 2 weeks ago

tüyap kitap fuarı 34. kez kapılarını açtı. kitap severlerin heyecanla beklediği 34. uluslararası ıstanbul kitap fuarı tüyap, beylikdüzü fuar merkezinde dün saat 12.00’de kapılarını açtı, avrupa’da ziyaretçi sayısıyla ilk sırada yer alan fuar 15 kasım’a kadar açık olacak. katılan yazarlar ve karikatüristler arasında tan oral , ahmet ümit , ayşe kulin , erdil yaşaroğlu , jose mujica var.

00:50 istanbul kitap fuarı 7 kasım'da başlıyor

istanbul kitap fuarı 7 kasım'da başlıyor

cnnturk 38 izlenme - 2 weeks ago

kitapseverlerin her yıl merakla beklediği 34. uluslararası istanbul kitap fuarı bu yıl 7-15 kasım tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak. binlerce kişiyi buluşturan fuar, 'mizah; hayata gülümseyerek bakmak' temasıyla takipçilerinin karşısına çıkacak. tanıtım toplantısında konuşan türkiye yazarlar birliği başkanı metin celal, i̇stanbul kitap fuarı'nın 500 bin izleyiciye ulaşmasının artık normal karşılanması gerektiğini belirterek fuarın avrupa'da ziyaretçi sayısı bakımından birinci sırada yer aldığını belirtti.

01:43 fas'ta at ve binicilik fuarı

fas'ta at ve binicilik fuarı

AnadoluAjansi 65 izlenme - 1 month ago

el fas'ta sekizincisi düzenlenen el cedide at ve binicilik fuarı kapılarını ziyaretçilere açtı. 'binicilik, meslek ve sanattır' sloganıyla düzenlenen fuar, 11 ülkeden 92 firmanın katılımıyla başladı. açılışta fas kralı 6'ncı muhammed de yer aldı. fas'ın kuzeyinde yer alan el-cedide kentindeki 6'ncı muhammed fuar kompleksi'nde başlayan fuarda, yaklaşık 100 atın katılacağı 'uluslararası at güzellik yarışması'nın yanı sıra birçok yerel ve uluslararası gösteri ve müsabaka düzenlenecek. fas'ın yanı sıra çeşitli ülkelerden ziyaretçileri olan fuar, 18 ekim'e kadar açık kalacak. fas kralı muhammed'in sponsorluğunda her sene düzenlenen el-cedide at fuarı'nın ilki 2008'de gerçekleştirilmişti.

03:03 televizyon fuarı mipcom'a türk dizileri damga vurdu

televizyon fuarı mipcom'a türk dizileri damga vurdu

cnnturk 42 izlenme - 1 month ago

dünyanın en prestijli, en büyük televizyon fuarlarından biri olan mipcom 2015 fransa'nın cannes şehrinde başladı. bu yılın onur konuğu, pembe dizilerin anavatanı brezilya'nın da arasında bulunduğu 130 ülkeye 300 milyon dolarlık dizi satan türkiye oldu. fuarın yıldızlarından biri de kanal d'ydi.

04:56 bugatti vision gt fuar alanına gidişi

bugatti vision gt fuar alanına gidişi

CARSONLINE 57 izlenme - 1 month ago

dünyanın en iyi araba markaları arasında gösterilen bugatti'nin en son modellerinden biri olan vision gt adlı arabasının fuar alanına gidişi ve çalışma performansı sizlerle.

00:47 frankfurt otomobil fuarı başladı

frankfurt otomobil fuarı başladı

AnadoluAjansi 53 izlenme - 2 months ago

frankfurt otomobil fuarına katılan şirketlerin ürünlerini en iyi şekilde tanıtabilmek için masraftan kaçmadıkları hemen belli oluyor. en büyük fuar pavyonlarını da alman devleri kapatmış. başta mercedes'in imalatçısı daimler, bir volkswagen kuruluşu olan audi ve tabii bmw… koskoca fuar hangarları otomobil tapınaklarını andırıyor. gösterişli şovlar, modern ışıklandırma ve futbol sahası büyüklüğünde şovrumlar…. bütün görkeme rağmen dünya otomobilciliğinin kritik bir dönemden geçtiği de fuarda en çok konuşulan konular arasında. rus otomobil piyasası yüzde 35 oranında küçüldü. brezilya'daki satışlar beşte bir oranında azaldı. temmuz ayında dünyanın en büyük otomobil pazarı olan çin'de yüzde altı oranında daha az otomobil satıldı.

07:34 66. uluslararası frankfurt otomobil fuarı kapılarını açtı

66. uluslararası frankfurt otomobil fuarı kapılarını açtı

cnnturk 45 izlenme - 2 months ago

otomobil tutkunlarının merakla beklediği frankfurt otomobil fuarı kapılarını açıyor. dünya devleri birer birer modellerini 10 gün boyunca sürecek fuarda sergileyecek. fuarda basın tanıtımları başladı, otomobil severler ise 17 eylül'den itibaren yeni modelleri görecek. fuarda en çok ilgi gören modellerin başında lüks spor otomobil üreticisi lamborghini'nin yeni modeli huracan geldi.