104 sonuç

Reklam nedir?

Sütlü buz değil dondurma

#süt #dondurma #reklam #lerafresca
04:17 f-16 otomobil ve golf arabasıyla muhteşem gösteri

f-16 otomobil ve golf arabasıyla muhteşem gösteri

gemini99 2521 izlenme - 1 week ago

suudi arabistan'da, uzaktan kumandalı jet uçak, otomobil ve golf arabasıyla şov yapan araplar.

23:21 f16 ile araba nasıl vurulur - gta 5 online oynuyoz - bölüm 9

f16 ile araba nasıl vurulur - gta 5 online oynuyoz - bölüm 9

GhostGamer 49 izlenme - 1 month ago

ghost gamer sayesinde birçok farklı oyunlara ve mod'larına bakarak hem eğlenebilir hem de farklı teknikler öğrenerek oyun keyfini üst sıralara taşıyabilirsin. f16 ile araba nasıl vurulur, izliyoruz.

23:21 f16 ile araba nasıl vurulur - gta 5 online oynuyoz - bölüm 9

f16 ile araba nasıl vurulur - gta 5 online oynuyoz - bölüm 9

GhostGamer 547 izlenme - 1 month ago

ghost gamer sayesinde birçok farklı oyunlara ve mod'larına bakarak hem eğlenebilir hem de farklı teknikler öğrenerek oyun keyfini üst sıralara taşıyabilirsin. minecraft a ghost's journey bölüm 3 seninle.

02:46 türk jetleri yine taciz edildi

türk jetleri yine taciz edildi

cnnturk 336 izlenme - 1 month ago

hava kuvvetleri komutanlığı, 5 ekim 2015'te 8 adet f-16 ile türkiye-suriye hudut hattı boyunca devriye uçuşu icra edildiği esnada uçaklara; milliyeti tespit edilemeyen mig-29 uçağı tarafından radar kilidini muhafaza ederek toplam 4 dakika 30 saniye süre ile tacizde bulunulduğunu açıkladı. yine aynı gün suriye’de konuşlu sa füze sistemleri tarafından toplam 4 dakika 15 saniye süre ile tacizde bulunulduğu aktarıldı.

00:55 ırak ordusu'ndan ilk f16'lı hava operasyonu

ırak ordusu'ndan ilk f16'lı hava operasyonu

euronews 94 izlenme - 2 months ago

ırak ve suriye'deki işid hedeflerine yönelik operasyonlar sürüyor. irak ordusu amerika birleşik devletleri'nden aldığı f-16 jetlerini, ilk defa bu operasyonlarda kullanmaya başladı. terörist hedeflere yönelik yapılan hava operasyonunun görüntülerini yayınlayan irak savunma bakanı haydar el-abadi, f-16'lar ile daha etkin bir mücadele vereceklerini açıkladı:

00:57 savaş uçağının pistten kalkma anı

savaş uçağının pistten kalkma anı

gemini99 263 izlenme - 4 months ago

yüksek derecede motor gücüne sahip olan savaş uçaklarının motor çalıştırma ve pistten kalkma anı sizlerle.

00:58 45 saniyede 5 bin metreye çıkan türk pilot

45 saniyede 5 bin metreye çıkan türk pilot

vmonster 136 izlenme - 4 months ago

sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan 'solotürk’ün kurucu pilotu olan murat keleş, kendi kumandasındaki uçakla 45 saniyede 15 bin feet yani 5 bin metreye çıktı. işte o muhteşem görüntüler sizlerle

01:51 almanya'da sürücüsüz araba testleri f16 test etmekten zor

almanya'da sürücüsüz araba testleri f16 test etmekten zor

cnnturk 8 izlenme - 5 months ago

almanyada sürücüsüz araba nisan ayında almanya ulaştırma bakanı bir test sürüşü gerçekleştirdi aslında bakan aracı sürmedi yalnızca içinde oturdu çünkü test edilen kedni kendini süre bilen bir araçtı alman otomotiv üreticileri sürücüsüz araclarını test etmekte zorlanıyor bu kadar karmaşık arabaları test etmek bir f16 test etmekten daha fazla bilgisayar gücü gerektiriyor.

05:13 cumhurbaşkanı erdoğan tusaş açılışında konuştu

cumhurbaşkanı erdoğan tusaş açılışında konuştu

AnadoluAjansi 89 izlenme - 6 months ago

cumhurbaşkanı erdoğan, artık biz bize yetmek zorundayız. biz bize yetemediğimiz durumda bağımsız bir türkiye'den bahsedemeyiz dedi. cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan, akıncılar'daki tusaş uzay sistemleri entegrasyon ve test merkezi merkezin açılış töreninde, savunma sanayisinin diğer kuruluşları gibi tusaş'ın da son 12 yılda çok büyük atılımlar gerçekleştirdiğini vurguladı.tusaş'ın 1984'te sadece f-16'ların fason üretimi için kurulduğunu hatırlatan erdoğan, 2005'te bu kuruluşun yapısının ve yönetiminin millileştirilerek yeni bir dönemin başlatıldığını belirtti. erdoğan, uzay sistemleri entegrasyon ve test merkezi'nin tusaş'ın gözlem ve haberleşme uydularının üretimine yönelik stratejik bir altyapı olduğunun altını çizdi. bu tür tesislerin uzay çalışmaları konusunda söz sahibi az sayıda ülkede bulunduğuna işaret eden erdoğan, türkiye'nin tusaş

02:45 f-16'lar hava aracını etkisiz hale getirdi - showhaber

f-16'lar hava aracını etkisiz hale getirdi - showhaber

showhaber 50 izlenme - 6 months ago

türkiye sınırını ihlal ettiği için düşürülen suriye’ye ait hava aracıyla ilgili türk silahlı kuvvetleri'nden (tsk) açıklama yapıldı.tsk'nın internet sitesinden saat 21.24'te yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi:16 mayıs 2015 tarihinde saat 14.04’te, suriye’ye ait bir hava aracının, (hatay altınözü güneyinde) kuyubaşı istikametinde türk hava sahasını ihlal ettiği tespit edilmiştir. olay üzerine hava muharebe devriye görevi icra etmekte olan iki adet f-16 uçağımız bölgeye yönlendirilmiş ve söz konusu hava aracına müdahale edilerek hava aracı etkisiz hale getirilmiştir. araç suriye topraklarına düşmüştür. kamuoyuna saygı ile duyurulur.