esnaf ve Videoları

12 sonuç

01:05 Esnaf ve Çiftçilerin Borçlarına 1 Yıl Erteleme - Anadolu Ajansı
Esnaf ve Çiftçilerin Borçlarına 1 Yıl Erteleme - Anadolu Ajansı
AnadoluAjansi 3472 izlenme - 4 years ago

ankara (a.a) - 24.10.2011 - başbakan yardımcısı ve hükümet sözcüsü bülent arınç, depremden etkilenen esnafın halk bankasına, çiftçilerin de ziraat bankasına mevcut borçlarının faizsiz olarak 1 yıl erteleneceğini, çalışanların ssk prim borçlarının da ertelenmesinin mümkün olacağını söyledi.

02:04 8 Stk'da Ortak Açıklama - Showhaber
8 Stk'da Ortak Açıklama - Showhaber
showhaber 622 izlenme - 2 years ago

türkiye'nin önde gelen 8 sivil toplum kuruluşu (stk), türkiye esnaf ve sanatkarlar konfederasyonu'nda bir araya gelerek, son günlerde yaşanan olayları değerlendirdi.stk'lar adına konuşan tesk başkanı bendevi palandöken, son günlerde yaşanan yolsuzluk olaylarının ve 'paralel devlet' iddialarının kararlılıkla üzerine gidilmesi gerektiğini söyledi. yasama, yürütme ve yargı kurumlarının çatışmaması için yeni bir anayasa'nın şart olduğunu belirten palandöken, herkesin türkiye'nin geleceği için ortak hareket etmesi gerektiğine değindi.

03:08 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Çözüm Süreci Açıklaması
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Çözüm Süreci Açıklaması
tv360 209 izlenme - 1 year ago

cumhurbaşkanı erdoğan esnaf ve sanatkar gerektiğinde askerdir, alperendir, gerektiğinde cephede vatanını savunan şehittir, gazidir, kahramandır dedi. cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan, gümrük ve ticaret bakanlığı esnaf ve sanatkarlar genel müdürlüğünce, esnaf ve sanatkarların 2023 vizyonu, güçlü esnaf, güçlü ekonomi” başlığı altında, ato congresium’da düzenlenen 4. esnaf ve sanatkarlar şurasında konuştu.

02:34 Cumhurbaşkanı Erdoğan Işid Ile Ilgili Sert Konuştu
Cumhurbaşkanı Erdoğan Işid Ile Ilgili Sert Konuştu
showhaber 130 izlenme - 1 year ago

tesk'in genel kurulu'nda konuşan cumhurbaşkanı erdoğan ışid'e destek iddialarıyla ilgili sert konuştu: bu bir alçaklıktır ve adiliktir. çözüm süreci noktasında esnaf ve sanatkarlardan sürece destek isteyen cumhurbaşkanı erdoğan, türkiye ile ilgili orataya atılan işid'e destek veriyor iddiları ile ilgili, çoluk, çocuk yaşlı demeden insanları katleden yaklaşımı asla kabul edemeyeceklerini belirterek amerikan medyasında dün servis edilen heberde kullanılan fotoğrafla ilgili ise 'bu en açık tarifiyle alçaklıktır' dedi.

01:59 Işçi, Esnaf ve Çiftçilere Müjde - Showhaber
Işçi, Esnaf ve Çiftçilere Müjde - Showhaber
showhaber 102 izlenme - 9 months ago

210 bin kamu işçisi için toplu sözleşme hazırlıkları hızlanırken, türkiş zam talebini yıllık yüzde 15 olarak belirledi. i̇şçiye işsizk aldığında maaş ödenmesini sağlayan fonun bir benzerinin esnaf için de kurulması gündeme geldi. afetlerden zarar gören üreticlierin kredi borçları da 1 yıl ertelendi

03:13 Yakın Dostları Süleyman Seba'yı Anlattı
Yakın Dostları Süleyman Seba'yı Anlattı
darkman 74 izlenme - 1 year ago

beşiktaş'ın efsane başkanı süleyman seba'nın tüm hayatını geçirdiği beşiktaş semti, onsuz ilk gününü geçirdi. çarşı esnafı ve yakın dostları süleyman seba'yı anlattı

09:17 Istanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odası - Başkan
Istanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odası - Başkan
CWToprak 68 izlenme - 5 years ago

istanbul esnaf ve sanatkarlar odası - başkanın kanuşması - haber video

00:47 Mandallarla Maket Ev Yaptı - Anadolu Ajansı
Mandallarla Maket Ev Yaptı - Anadolu Ajansı
AnadoluAjansi 67 izlenme - 3 years ago

antalya (aa) - 26.06.2012 - finike ilçesindeki esnaf ve sanatkarlar odası'nın genel sekreteri salih çobanoğlu, tahta mandallar ile çeşitli ahşap parçalar kullanarak, hayalindeki evin maketini yaptı.

40:47 Cumhurbaşkanı Erdoğan Esnaf ve Sanatkarlar Şurası Konuşması
Cumhurbaşkanı Erdoğan Esnaf ve Sanatkarlar Şurası Konuşması
tv360 65 izlenme - 1 year ago

cumhurbaşkanı erdoğan, 4. esnaf ve sanatkarlar şurası'nda yaptığı konuşmasında prim borcunu ödeyemediği için emekli olmayan bağ-kur'lulara erken emeklilik müjdesi verdi. erdoğan, prim borçlarını ödeyemediği için emeklilik hakkını kazanamayan bağkur'lulara, halk bankası'nın yüzde 0,97 faizle kredi vereceğini açıkladı.

01:57 Esnaf Memur ve Aşçıdan Atlı Cirit Takımı
Esnaf Memur ve Aşçıdan Atlı Cirit Takımı
AnadoluAjansi 57 izlenme - 2 months ago

balıkesir'in sındırgı ilçesinde iki yıl önce kurulan ve yurt genelinde müsabakalara katılan atlı cirit takımı, bu spora ilgi duyan esnaf, memur ve aşçıdan oluşuyor. sındırgı atlı cirit spor kulübü başkanı mehmet ali erbek, aa muhabirine yaptığı açıklamada, ilçede birçok ailenin at sahibi olduğunu ancak bunların sadece yük taşımada kullanıldığını söyledi. ilçe insanına at sevgisini aşılamak, at binmeyi özendirmek ve eski çağların savaş oyunları cirit ile değneği göstermek amacıyla birkaç arkadaşıyla bir araya gelip iki sene önce takım oluşturduklarını belirten erbek, "takımımız 15 kişiden oluşuyor. bunlardan 6'sı esnaf, 4'ü memur, ikisi öğretmen, ikisi öğrenci, biri de aşçı" dedi.

01:24 Esnaf ve Turistler Sultanahmet Saldırısı Hakkında Ne Düşünüyor
Esnaf ve Turistler Sultanahmet Saldırısı Hakkında Ne Düşünüyor
filadem 57 izlenme - 3 weeks ago

Sultanahmet esnafı ve İstanbul'da bulunan yabancı turistlerin, 10 kişinin öldüğü saldırının ardından düşünceleri...

01:21 Cumhurbaşkanı Erdoğan Esnaf Askerdir Dedi - Cnntürk
Cumhurbaşkanı Erdoğan Esnaf Askerdir Dedi - Cnntürk
cnnturk 44 izlenme - 1 year ago

cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan, ato congresium'daki 4. esnaf ve sanatkarlar şurası'nda konuştu. erdoğan, ' bizim medeniyetimizde, milli ve medeniyet ruhumuzda esnaf ve sanatkar gerektiğinde askerdir, alperendir, gerektiğinde vatanını savunan şehittir, gazidir, kahramandır. gerektiğinde asayişi tesis eden polistir, gerektiğinde adaleti sağlayan hakimdir hakemdir ' dedi. - 27.11.2014