1657 sonuç

Reklam nedir?

Sütlü buz değil dondurma

#süt #dondurma #reklam #lerafresca
03:33 burcu esmersoy - şimdi kafasını duvarlara vuruyordur

burcu esmersoy - şimdi kafasını duvarlara vuruyordur

mondomedia 1234 izlenme - 1 month ago

burcu esmersoy kendisi hakkında merak edilen soruları yanıtladı. bir dizi projesinde yer almak isteyip istememesi sorulan burcu esmersoy 'yapımcıya sesleniyorum kösem sultan’da oynarım duysunlar sesimi dedi. beğendiğiniz oyuncular kim ve kiminle sinema filminde rol almak istersiniz’ sorusuna esmersoy murat boz’la yan yanayken çok iyi bir enerjimiz var. murat boz’la bir sinema filminde yer alabilirim. ayrıca oyuncu olarak kerem bursin’i beğeniyorum. allah sahibine bağışlasın. topuklu ayakkabılara olan düşkünlüğüyle bilinen ünlü sunucu 'ayakkabıları çok seviyorum. kaç çift olduğu sorusuna cevap veremem ama ileride satmak istesem sülaleme yeter' diye konuştu.

02:23 mehmet ali erbil esmer bir güzelle görüntülendi

mehmet ali erbil esmer bir güzelle görüntülendi

mondomedia 19 izlenme - 1 month ago

mehmet ali erbil nişantaşı'nda esmer bir güzelle kameralara yakalandı. gazetecileri gören ünlü şovmen eline telefonunu aldı.

12:29 komedi türkiye 12. bölüm - sünnet cenaze skeci

komedi türkiye 12. bölüm - sünnet cenaze skeci

komediturkiye 33 izlenme - 3 months ago

sunuculuğunu burcu esmersoy'un yaptığı ve jüri üyeliğini gürsel birsel, gani müjde ve haluk bilginer'in yaptığı, amatör komedyenlerin ünlü oyuncularla birlikte oynadıkları komedi skeç programı komedi türkiye 12. bölüm'de komedi türkiye oyuncularından sünnet cenaze skecini izliyoruz.

15:19 komedi türkiye 12. bölüm - sefa hebipoğlu evli çift skeci

komedi türkiye 12. bölüm - sefa hebipoğlu evli çift skeci

komediturkiye 25 izlenme - 3 months ago

sunuculuğunu burcu esmersoy'un yaptığı ve jüri üyeliğini gürsel birsel, gani müjde ve haluk bilginer'in yaptığı, amatör komedyenlerin ünlü oyuncularla birlikte oynadıkları komedi skeç programı komedi türkiye 12. bölüm'de sefa hebipoğlu çocuğu olmayan çift skecini izliyoruz

21:33 komedi türkiye 12. bölüm - survivor resort skeci

komedi türkiye 12. bölüm - survivor resort skeci

komediturkiye 36 izlenme - 3 months ago

sunuculuğunu burcu esmersoy'un yaptığı ve jüri üyeliğini gürsel birsel, gani müjde ve haluk bilginer'in yaptığı, amatör komedyenlerin ünlü oyuncularla birlikte oynadıkları komedi skeç programı komedi türkiye 12. bölüm'de komedi türkiye oyuncularından survivor resort skecini izliyoruz

15:11 komedi türkiye 12. bölüm - tuğçe karabayır dede skeci

komedi türkiye 12. bölüm - tuğçe karabayır dede skeci

komediturkiye 63 izlenme - 3 months ago

sunuculuğunu burcu esmersoy'un yaptığı ve jüri üyeliğini gürsel birsel, gani müjde ve haluk bilginer'in yaptığı, amatör komedyenlerin ünlü oyuncularla birlikte oynadıkları komedi skeç programı komedi türkiye 12. bölüm'de tuğçe karabayır bunadığı söylenen dede skecini izliyoruz

14:46 komedi türkiye 12. bölüm - nezaket erden ayrılık skeci

komedi türkiye 12. bölüm - nezaket erden ayrılık skeci

komediturkiye 10 izlenme - 3 months ago

sunuculuğunu burcu esmersoy'un yaptığı ve jüri üyeliğini gürsel birsel, gani müjde ve haluk bilginer'in yaptığı, amatör komedyenlerin ünlü oyuncularla birlikte oynadıkları komedi skeç programı komedi türkiye 12. bölüm'de nezaket erden bir ayrılık skecini izliyoruz

06:03 komedi türkiye 12. bölüm - yarışmaya veda eden isim belli oldu

komedi türkiye 12. bölüm - yarışmaya veda eden isim belli oldu

komediturkiye 37 izlenme - 3 months ago

sunuculuğunu burcu esmersoy'un yaptığı ve jüri üyeliğini gürsel birsel, gani müjde ve haluk bilginer'in yaptığı, amatör komedyenlerin ünlü oyuncularla birlikte oynadıkları komedi skeç programı komedi türkiye 12. bölüm'de yarışmaya veda eden isim belli oldu, izliyoruz.

15:11 komedi türkiye 12. bölüm - beren akyüz diyetisyen skeci

komedi türkiye 12. bölüm - beren akyüz diyetisyen skeci

komediturkiye 605 izlenme - 3 months ago

sunuculuğunu burcu esmersoy'un yaptığı ve jüri üyeliğini gürsel birsel, gani müjde ve haluk bilginer'in yaptığı, amatör komedyenlerin ünlü oyuncularla birlikte oynadıkları komedi skeç programı komedi türkiye 12. bölüm'de beren akyüz diyetisyen skecini izliyoruz.

01:23 soyunup hakemin üstüne yürüyen kadın futbolcu

soyunup hakemin üstüne yürüyen kadın futbolcu

tayfunege 150 izlenme - 3 months ago

ekvador'da esmeraldas ile cotopaxi takımları arasında oynanan kadınlar maçında ortalık bir anda karıştı. aralarından bir kadın futbolcu hızını alamayıp sinirden formasını çıkararak hakemin üzerine yürüdü.

Çalma Listeleri

Esmeramin

Esmeramin

Vidivodo 10 Video
Esmer

Esmer

Vidivodo 10 Video
Esmer Sevdalım

Esmer Sevdalım

Vidivodo 10 Video
Niye Esmerim - Diyemedin Mi

Niye Esmerim - Diyemedin Mi

Vidivodo 12 Video
Esmer Bomba

Esmer Bomba

Vidivodo 8 Video