emre aydin Videoları

321 sonuç

02:05 fikret orman'dan emre ve fırat aydınus'a sert sözler
fikret orman'dan emre ve fırat aydınus'a sert sözler
kontrahbr 5.619 izlenme - 1 year ago

beşiktaş başkanı fikret orman, fenerbahçe derbisi ile ilgili bomba açıklamalar yaptı. beşiktaş kulübü başkanı fikret orman, hakemle fırat aydınus ve emre belözoğlu ile alakalı mhk'nin, pfdk'nın gereğini yerine getirmesini beklediklerini belirtti.

01:53 star ışığı x factor  - melike sena kıroğlu - buz
star ışığı x factor - melike sena kıroğlu - buz
mert deniz 19.478 izlenme - 2 years ago

sunuculuğunu kadir doğulu'nun, jüri üyeliğini ise; emre aydın, ziynet sali, armağan çağlayan ve ömer karacan'ın üstlendiği ve her hafta farklı bir ünlünün konuk juri üyesi olarak katıldığı türkiye'nin müzik ve ses yarışması olan kanal d programı star ışığı x factor'de ; melike sena kıroğlu , seslendirmiş olduğu buz şarkı performansı ile juriden tam not alıyor.

03:08 star ışığı x factor - yarışmacın kazanma heyecanı ağlattı
star ışığı x factor - yarışmacın kazanma heyecanı ağlattı
mert deniz 17.111 izlenme - 2 years ago

sunuculuğunu kadir doğulu'nun, jüri üyeliğini ise; emre aydın, ziynet sali, armağan çağlayan ve ömer karacan'ın üstlendiği ve her hafta farklı bir ünlünün konuk juri üyesi olarak katıldığı türkiye'nin müzik ve ses yarışması olan kanal d programı star ışığı x factor'de ; ahmet aslan, performans sonunda kazandığını öğrenince göz yaşlarını tutamadı ve haykırarak ağladı.

01:11 star ışığı x factor  - grup enka mutfağı - seni yerler
star ışığı x factor - grup enka mutfağı - seni yerler
mert deniz 13.451 izlenme - 2 years ago

sunuculuğunu kadir doğulu'nun, jüri üyeliğini ise; emre aydın, ziynet sali, armağan çağlayan ve ömer karacan'ın üstlendiği ve her hafta farklı bir ünlünün konuk juri üyesi olarak katıldığı türkiye'nin müzik ve ses yarışması olan kanal d programı star ışığı x factor'de ; grup enka mutfağı , seslendirmiş olduğu seni yerler şarkı performansı.

01:27 star ışığı x factor - ümit ortaç - dom dom kurşunu
star ışığı x factor - ümit ortaç - dom dom kurşunu
mert deniz 2.604 izlenme - 2 years ago

sunuculuğunu kadir doğulu'nun, jüri üyeliğini ise; emre aydın, ziynet sali, armağan çağlayan ve ömer karacan'ın üstlendiği ve her hafta farklı bir ünlünün konuk juri üyesi olarak katıldığı türkiye'nin müzik ve ses yarışması olan kanal d programı star ışığı x factor'de ; ümit ortaç, seslendirmiş olduğu dom dom kurşunu şarkı performansı ile jüriden tam not alarak yarışmaya devam ediyor.

02:10 star ışığı x factor - şebnem keskin - yalnızlık senfonisi
star ışığı x factor - şebnem keskin - yalnızlık senfonisi
mert deniz 10.822 izlenme - 2 years ago

sunuculuğunu kadir doğulu'nun, jüri üyeliğini ise; emre aydın, ziynet sali, armağan çağlayan ve ömer karacan'ın üstlendiği ve her hafta farklı bir ünlünün konuk juri üyesi olarak katıldığı türkiye'nin müzik ve ses yarışması olan kanal d programı star ışığı x factor'de ; şebnem keskin , seslendirmiş yalnızlık senfonisi şarkı performansı ile jüriden tam not alıyor.

02:56 star ışığı x factor - canan ay - kıyamam
star ışığı x factor - canan ay - kıyamam
mert deniz 1.552 izlenme - 2 years ago

sunuculuğunu kadir doğulu'nun, jüri üyeliğini ise; emre aydın, ziynet sali, armağan çağlayan ve ömer karacan'ın üstlendiği ve her hafta farklı bir ünlünün konuk juri üyesi olarak katıldığı türkiye'nin müzik ve ses yarışması olan kanal d programı star ışığı x factor'de ; canan ay, seslendirmiş olduğu kıyamam şarkı performansı ile juriden tam not alıyor.

02:08 star ışığı x factor - serkan can - tanrım dert vermesin
star ışığı x factor - serkan can - tanrım dert vermesin
mert deniz 1.463 izlenme - 2 years ago

sunuculuğunu kadir doğulu'nun, jüri üyeliğini ise; emre aydın, ziynet sali, armağan çağlayan ve ömer karacan'ın üstlendiği ve her hafta farklı bir ünlünün konuk juri üyesi olarak katıldığı türkiye'nin müzik ve ses yarışması olan kanal d programı star ışığı x factor'de ; serkan can, seslendirmiş olduğu tanrım dert vermesin şarkı performansı juriden tam not alıyor ve canlı yayın performansı için umutla bekliyor.

02:13 star ışığı x factor - ferah zeydan - sana değer
star ışığı x factor - ferah zeydan - sana değer
mert deniz 18.308 izlenme - 2 years ago

sunuculuğunu kadir doğulu'nun, jüri üyeliğini ise; emre aydın, ziynet sali, armağan çağlayan ve ömer karacan'ın üstlendiği ve her hafta farklı bir ünlünün konuk juri üyesi olarak katıldığı türkiye'nin müzik ve ses yarışması olan kanal d programı star ışığı x factor'de ; ferah zeydan, seslendirmiş olduğu sana değer şarkı performansı ile jüriden tam not alıyor.

02:19 star ışığı x factor - emrah bayam - tek başına
star ışığı x factor - emrah bayam - tek başına
mert deniz 11.988 izlenme - 2 years ago

sunuculuğunu kadir doğulu'nun, jüri üyeliğini ise; emre aydın, ziynet sali, armağan çağlayan ve ömer karacan'ın üstlendiği ve her hafta farklı bir ünlünün konuk juri üyesi olarak katıldığı türkiye'nin müzik ve ses yarışması olan kanal d programı star ışığı x factor'de ; emrah bayam, seslendirmiş olduğu tek başına şarkı performansı ile jüriden tam not alıyor.

01:11 star ışığı x factor - ayşegül evrim yılmaz - koparılan çiçekler
star ışığı x factor - ayşegül evrim yılmaz - koparılan çiçekler
mert deniz 9.035 izlenme - 2 years ago

sunuculuğunu kadir doğulu'nun, jüri üyeliğini ise; emre aydın, ziynet sali, armağan çağlayan ve ömer karacan'ın üstlendiği ve her hafta farklı bir ünlünün konuk juri üyesi olarak katıldığı türkiye'nin müzik ve ses yarışması olan kanal d programı star ışığı x factor'de ; ayşegül evrim yılmaz, seslendirmiş koparılan çiçekler şarkı performansı ile jüriden tam not alıyor.

01:56 star ışığı x factor - nursena öktem - helal ettim
star ışığı x factor - nursena öktem - helal ettim
mert deniz 7.629 izlenme - 2 years ago

sunuculuğunu kadir doğulu'nun, jüri üyeliğini ise; emre aydın, ziynet sali, armağan çağlayan ve ömer karacan'ın üstlendiği ve her hafta farklı bir ünlünün konuk juri üyesi olarak katıldığı türkiye'nin müzik ve ses yarışması olan kanal d programı star ışığı x factor'de ;nursena öktem, seslendirmiş helal ettim şarkı performansı ile jüriden tam not alıyor.

01:53 star ışığı x factor - halil polat - es
star ışığı x factor - halil polat - es
mert deniz 5.853 izlenme - 2 years ago

sunuculuğunu kadir doğulu'nun, jüri üyeliğini ise; emre aydın, ziynet sali, armağan çağlayan ve ömer karacan'ın üstlendiği ve her hafta farklı bir ünlünün konuk juri üyesi olarak katıldığı türkiye'nin müzik ve ses yarışması olan kanal d programı star ışığı x factor'de ; halil polat, es şarkı performansı ile juriden tam not alıyor.

01:31 star ışığı x factor - melis hızır - bleeding love
star ışığı x factor - melis hızır - bleeding love
mert deniz 4.423 izlenme - 2 years ago

sunuculuğunu kadir doğulu'nun, jüri üyeliğini ise; emre aydın, ziynet sali, armağan çağlayan ve ömer karacan'ın üstlendiği ve her hafta farklı bir ünlünün konuk juri üyesi olarak katıldığı türkiye'nin müzik ve ses yarışması olan kanal d programı star ışığı x factor'de ; melis hızır, seslendirmiş olduğu bleeding love şarkı performansı ile jüriden tam not alıyor.

01:59 star ışığı x factor - laçin şeyda akkuş - nazar değmesin
star ışığı x factor - laçin şeyda akkuş - nazar değmesin
mert deniz 1.357 izlenme - 2 years ago

sunuculuğunu kadir doğulu'nun, jüri üyeliğini ise; emre aydın, ziynet sali, armağan çağlayan ve ömer karacan'ın üstlendiği ve her hafta farklı bir ünlünün konuk juri üyesi olarak katıldığı türkiye'nin müzik ve ses yarışması olan kanal d programı star ışığı x factor'de ; laçin şeyda akkuş , seslendirmiş olduğu nazar değmesin şarkı performansı ile jüriden tam not alıyor.

02:28 star ışığı x factor - grup kosinus - oyna dik oyna
star ışığı x factor - grup kosinus - oyna dik oyna
mert deniz 10.969 izlenme - 2 years ago

sunuculuğunu kadir doğulu'nun, jüri üyeliğini ise; emre aydın, ziynet sali, armağan çağlayan ve ömer karacan'ın üstlendiği ve her hafta farklı bir ünlünün konuk juri üyesi olarak katıldığı türkiye'nin müzik ve ses yarışması olan kanal d programı star ışığı x factor'de ; grup kosinus, seslendirmiş olduğu oyna dik oyna şarkı performansı ile jüriden tam not alıyor.

02:17 star ışığı x factor - atakan yıldırım - ağlama naçar babam
star ışığı x factor - atakan yıldırım - ağlama naçar babam
mert deniz 9.034 izlenme - 2 years ago

sunuculuğunu kadir doğulu'nun, jüri üyeliğini ise; emre aydın, ziynet sali, armağan çağlayan ve ömer karacan'ın üstlendiği ve her hafta farklı bir ünlünün konuk juri üyesi olarak katıldığı türkiye'nin müzik ve ses yarışması olan kanal d programı star ışığı x factor'de ; elif çeşşmeli, seslendirmiş olduğu ağlama naçar babam şarkı performansı ile juriden tam not alıyor.

02:29 star ışığı x factor - muhammet gökbayrak - kafama sıkar giderim
star ışığı x factor - muhammet gökbayrak - kafama sıkar giderim
mert deniz 7.810 izlenme - 2 years ago

sunuculuğunu kadir doğulu'nun, jüri üyeliğini ise; emre aydın, ziynet sali, armağan çağlayan ve ömer karacan'ın üstlendiği ve her hafta farklı bir ünlünün konuk juri üyesi olarak katıldığı türkiye'nin müzik ve ses yarışması olan kanal d programı star ışığı x factor'de ; muhammet gökbayrak, seslendirmiş olduğu kafama sıkar giderim şarkı performansı juriden tam not alıyor ve canlı yayın performansı için umutla bekliyor.

02:17 star ışığı x factor - salih & polat - ruh ikiziydik
star ışığı x factor - salih & polat - ruh ikiziydik
mert deniz 203 izlenme - 2 years ago

sunuculuğunu kadir doğulu'nun, jüri üyeliğini ise; emre aydın, ziynet sali, armağan çağlayan ve ömer karacan'ın üstlendiği ve her hafta farklı bir ünlünün konuk juri üyesi olarak katıldığı türkiye'nin müzik ve ses yarışması olan kanal d programı star ışığı x factor'de ; salih & polat , seslendirmiş ruh ikiziydik şarkı performansı ile jüriden tam not alıyor.

01:30 star ışığı x factor - grup 4 gen - öp öp
star ışığı x factor - grup 4 gen - öp öp
mert deniz 9.141 izlenme - 2 years ago

sunuculuğunu kadir doğulu'nun, jüri üyeliğini ise; emre aydın, ziynet sali, armağan çağlayan ve ömer karacan'ın üstlendiği ve her hafta farklı bir ünlünün konuk juri üyesi olarak katıldığı türkiye'nin müzik ve ses yarışması olan kanal d programı star ışığı x factor'de ; grup 4 gen, seslendirmiş olduğu öp öp şarkı performansı ile jüriden tam not alıyor.

02:31 star ışığı x factor  - ilyas yalçıntaş - bile bile
star ışığı x factor - ilyas yalçıntaş - bile bile
mert deniz 4.668 izlenme - 2 years ago

sunuculuğunu kadir doğulu'nun, jüri üyeliğini ise; emre aydın, ziynet sali, armağan çağlayan ve ömer karacan'ın üstlendiği ve her hafta farklı bir ünlünün konuk juri üyesi olarak katıldığı türkiye'nin müzik ve ses yarışması olan kanal d programı star ışığı x factor'de ; ilyas yalçıntaş , seslendirmiş olduğu bile bile şarkı performansı ile juriden tam not alıyor.

03:53 star ışığı x factor - ahmet aslan - na nay
star ışığı x factor - ahmet aslan - na nay
mert deniz 14.615 izlenme - 2 years ago

sunuculuğunu kadir doğulu'nun, jüri üyeliğini ise; emre aydın, ziynet sali, armağan çağlayan ve ömer karacan'ın üstlendiği ve her hafta farklı bir ünlünün konuk juri üyesi olarak katıldığı türkiye'nin müzik ve ses yarışması olan kanal d programı star ışığı x factor'de ; ahmet aslan, seslendirmiş olduğu na nay şarkı performansı ile jüriden tam not alarak yarışmaya devam ediyor.

01:31 star ışığı x factor - grup ahenk - don't stop
star ışığı x factor - grup ahenk - don't stop
mert deniz 6.601 izlenme - 2 years ago

sunuculuğunu kadir doğulu'nun, jüri üyeliğini ise; emre aydın, ziynet sali, armağan çağlayan ve ömer karacan'ın üstlendiği ve her hafta farklı bir ünlünün konuk juri üyesi olarak katıldığı türkiye'nin müzik ve ses yarışması olan kanal d programı star ışığı x factor'de ; grup ahenk, seslendirmiş don't stop şarkı performansı ile jüriden tam not alıyor.

03:19 star ışığı x factor - mehtap & şahin - değişmem
star ışığı x factor - mehtap & şahin - değişmem
mert deniz 3.442 izlenme - 2 years ago

sunuculuğunu kadir doğulu'nun, jüri üyeliğini ise; emre aydın, ziynet sali, armağan çağlayan ve ömer karacan'ın üstlendiği ve her hafta farklı bir ünlünün konuk juri üyesi olarak katıldığı türkiye'nin müzik ve ses yarışması olan kanal d programı star ışığı x factor'de ; mehtap & şahin, seslendirmiş değişmem şarkı performansı ile jüriden tam not alıyor.

02:58 star ışığı x factor - cumali özkaya - ahirim sensin
star ışığı x factor - cumali özkaya - ahirim sensin
mert deniz 18.678 izlenme - 2 years ago

sunuculuğunu kadir doğulu'nun, jüri üyeliğini ise; emre aydın, ziynet sali, armağan çağlayan ve ömer karacan'ın üstlendiği ve her hafta farklı bir ünlünün konuk juri üyesi olarak katıldığı türkiye'nin müzik ve ses yarışması olan kanal d programı star ışığı x factor'de ;cumali özkaya , seslendirmiş olduğu ahirim sensin şarkı performansı ile jüri tarafından büyük beğeni alıyor.

00:53 x factor star ışığı 7. bölüm fragmanı
x factor star ışığı 7. bölüm fragmanı
mert deniz 4.899 izlenme - 2 years ago

x factor star ışığı, her pazartesi kanal d ekranlarında sizlerle.

07:14 emrah bayam - emi - x factor star ışığı
emrah bayam - emi - x factor star ışığı
mert deniz 1.051 izlenme - 2 years ago

x factor star ışığı her pazartesi kanal d ekranlarında...

02:15 grup kosinüs - kapıya sandaliye
grup kosinüs - kapıya sandaliye
mert deniz 6.490 izlenme - 2 years ago

x factor star ışığı, her pazartesi kanal d ekranlarında sizlerle.

03:25 star ışığı x factor  - çetin karataş - aldanırım gülüşüne
star ışığı x factor - çetin karataş - aldanırım gülüşüne
mert deniz 3.658 izlenme - 2 years ago

sunuculuğunu kadir doğulu'nun, jüri üyeliğini ise; emre aydın, ziynet sali, armağan çağlayan ve ömer karacan'ın üstlendiği ve her hafta farklı bir ünlünün konuk juri üyesi olarak katıldığı türkiye'nin müzik ve ses yarışması olan kanal d programı star ışığı x factor'de ;çetin karataş , seslendirmiş olduğu aldanırım gülüşüne şarkı performansı ile jüri tarafından yeterli görülmeyerek yarışmaya veda ediyor.

04:05 star ışığı x factor  - semiramis talita çalışan - kardan adam
star ışığı x factor - semiramis talita çalışan - kardan adam
mert deniz 569 izlenme - 2 years ago

sunuculuğunu kadir doğulu'nun, jüri üyeliğini ise; emre aydın, ziynet sali, armağan çağlayan ve ömer karacan'ın üstlendiği ve her hafta farklı bir ünlünün konuk juri üyesi olarak katıldığı türkiye'nin müzik ve ses yarışması olan kanal d programı star ışığı x factor'de ;semiramis talita çalışan, seslendirmiş olduğu kardan adam şarkı performansı ile juriden tam not alarak yoluna devam ediyor.

03:20 star ışığı x factor - ümit ortaç - yas
star ışığı x factor - ümit ortaç - yas
mert deniz 11.357 izlenme - 2 years ago

sunuculuğunu kadir doğulu'nun, jüri üyeliğini ise; emre aydın, ziynet sali, armağan çağlayan ve ömer karacan'ın üstlendiği ve her hafta farklı bir ünlünün konuk juri üyesi olarak katıldığı türkiye'nin müzik ve ses yarışması olan kanal d programı star ışığı x factor'de ;ümit ortaç, seslendirmiş olduğu yas şarkı performansı ile jüriden tam not alarak yoluna devam ediyor.

05:50 star ışığı x factor - melike sena kıroğlu - yaz yaz yaz
star ışığı x factor - melike sena kıroğlu - yaz yaz yaz
mert deniz 8.179 izlenme - 2 years ago

sunuculuğunu kadir doğulu'nun, jüri üyeliğini ise; emre aydın, ziynet sali, armağan çağlayan ve ömer karacan'ın üstlendiği ve her hafta farklı bir ünlünün konuk juri üyesi olarak katıldığı türkiye'nin müzik ve ses yarışması olan kanal d programı star ışığı x factor'de ; melike sena kıroğlu , seslendirmiş olduğu yaz yaz yaz şarkı performansı ile juriden tam not alıyor.

03:13 star ışığı x factor - grup 4 gen - bir güzellik yap bana
star ışığı x factor - grup 4 gen - bir güzellik yap bana
mert deniz 5.071 izlenme - 2 years ago

sunuculuğunu kadir doğulu'nun, jüri üyeliğini ise; emre aydın, ziynet sali, armağan çağlayan ve ömer karacan'ın üstlendiği ve her hafta farklı bir ünlünün konuk juri üyesi olarak katıldığı türkiye'nin müzik ve ses yarışması olan kanal d programı star ışığı x factor'de ;grup 4 gen , seslendirmiş olduğu bir güzellik yap bana şarkı performansı ile jüriden tam not alarak yoluna devam ediyor.

03:01 star ışığı x factor  - halil polat - adı aşk olsun
star ışığı x factor - halil polat - adı aşk olsun
mert deniz 3.237 izlenme - 2 years ago

sunuculuğunu kadir doğulu'nun, jüri üyeliğini ise; emre aydın, ziynet sali, armağan çağlayan ve ömer karacan'ın üstlendiği ve her hafta farklı bir ünlünün konuk juri üyesi olarak katıldığı türkiye'nin müzik ve ses yarışması olan kanal d programı star ışığı x factor'de ;halil polat, seslendirmiş olduğu adı aşk olsun şarkı performansı ile huriden tam not alarak yoluna devam ediyor.

03:22 canan ay - gidemem - star ışığı x factor
canan ay - gidemem - star ışığı x factor
mert deniz 2.757 izlenme - 2 years ago

sunuculuğunu kadir doğulu'nun, jüri üyeliğini ise; emre aydın, ziynet sali, armağan çağlayan ve ömer karacan'ın üstlendiği ve her hafta farklı bir ünlünün konuk juri üyesi olarak katıldığı türkiye'nin müzik ve ses yarışması olan kanal d programı star ışığı x factor'de ; canan ay , seslendirmiş olduğu gidemem şarkı performansı ile jüriden tam not alarak yarışmaya devam ediyor.

04:58 star ışığı x factor  - serkan can - kırılma
star ışığı x factor - serkan can - kırılma
mert deniz 727 izlenme - 2 years ago

sunuculuğunu kadir doğulu'nun, jüri üyeliğini ise; emre aydın, ziynet sali, armağan çağlayan ve ömer karacan'ın üstlendiği ve her hafta farklı bir ünlünün konuk juri üyesi olarak katıldığı türkiye'nin müzik ve ses yarışması olan kanal d programı star ışığı x factor'de ; serkan can , seslendirmiş olduğu kırılma şarkı performansı ile juriden tam not alıyor.

04:39 star ışığı x factor  - derya atalan - istanbul istanbul olalı
star ışığı x factor - derya atalan - istanbul istanbul olalı
mert deniz 18.813 izlenme - 2 years ago

sunuculuğunu kadir doğulu'nun, jüri üyeliğini ise; emre aydın, ziynet sali, armağan çağlayan ve ömer karacan'ın üstlendiği ve her hafta farklı bir ünlünün konuk juri üyesi olarak katıldığı türkiye'nin müzik ve ses yarışması olan kanal d programı star ışığı x factor'de ;derya atalan , seslendirmiş olduğu istanbul istanbul olalı şarkı performansı ile huriden tam not alarak yoluna devam ediyor.

01:58 star ışığı x factor  - ferhat şimşek - tutamıyorum zamanı
star ışığı x factor - ferhat şimşek - tutamıyorum zamanı
mert deniz 10.724 izlenme - 2 years ago

sunuculuğunu kadir doğulu'nun, jüri üyeliğini ise; emre aydın, ziynet sali, armağan çağlayan ve ömer karacan'ın üstlendiği ve her hafta farklı bir ünlünün konuk juri üyesi olarak katıldığı türkiye'nin müzik ve ses yarışması olan kanal d programı star ışığı x factor'de ; ferhat şimşek , seslendirmiş olduğu tutamıyorum zamanı şarkı performansı ile juriden tam not alıyor.

05:48 star ışığı x factor - grup kosinus - gönlüm kimi severse
star ışığı x factor - grup kosinus - gönlüm kimi severse
mert deniz 18.263 izlenme - 2 years ago

sunuculuğunu kadir doğulu'nun, jüri üyeliğini ise; emre aydın, ziynet sali, armağan çağlayan ve ömer karacan'ın üstlendiği ve her hafta farklı bir ünlünün konuk juri üyesi olarak katıldığı türkiye'nin müzik ve ses yarışması olan kanal d programı star ışığı x factor'de ; grup kosinus, seslendirmiş olduğu gönlüm kimi severse şarkı performansı juriden tam not alıyor ve yola devam ediyorlar.

05:23 star ışığı x factor  - emrah bayar - sende sev ama sevilme
star ışığı x factor - emrah bayar - sende sev ama sevilme
mert deniz 15.495 izlenme - 2 years ago

sunuculuğunu kadir doğulu'nun, jüri üyeliğini ise; emre aydın, ziynet sali, armağan çağlayan ve ömer karacan'ın üstlendiği ve her hafta farklı bir ünlünün konuk juri üyesi olarak katıldığı türkiye'nin müzik ve ses yarışması olan kanal d programı star ışığı x factor'de ; emrah bayar , seslendirmiş olduğu sende sev ama sevilme şarkı performansı ile huriden tam not alarak yoluna devam ediyor.

-->