ecem ozkan Videoları

1343 sonuç

02:11 Nefes Nefese Şükrü - Zengin Kız Fakir Oğlan 49. Bölüm
Nefes Nefese Şükrü - Zengin Kız Fakir Oğlan 49. Bölüm
zenginkizfakiroglan 769013 izlenme - 2 years ago

zengin kız fakir oğlan' ın 49. bölümünde; şükrü kemal beye yakalanıyor.

01:36 Gözü Dönen Şükrü - Zengin Kız Fakir Oğlan 49. Bölüm
Gözü Dönen Şükrü - Zengin Kız Fakir Oğlan 49. Bölüm
zenginkizfakiroglan 307463 izlenme - 2 years ago

zengin kız fakir oğlan' ın 49. bölümünde; şükrü beş yüz liraya sattı gözlüğün değerinin bin beş yüz lira olduğunu öğrenince gözü dönüyor.

15:23 Zengin Kız Fakir Oğlan 18. Bölüm 4. Kısım
Zengin Kız Fakir Oğlan 18. Bölüm 4. Kısım
zenginkizfakiroglan 98136 izlenme - 3 years ago

nurhan ve ailesinin, kemal beylerin evinde kalması gün geçtikçe daha büyük sıkıntılar doğurmaktadır. iki ailenin birlikte yaşamasının getirdiği zorluklar, zamanla alışkanlıkları da değiştirmekte, düzeni bozmaktadır. evde yaşanan en büyük sorunlardan bir tanesi, her sabah tuvalet sırası beklemektir. bu özellikle kemal bey için dayanılmaz bir hal alır. kemal bey'in talihsiz bir kaza geçirmesi üzerine, aile fertleri kan aramaya koyulur. nurhan'ın kanının kemal bey'le uyuşması üzerine, nurhan'dan hemen kan alınır. nurhan'la aynı kanı paylaşmanın tedirginliğini yaşayan kemal bey'in en büyük korkusu nurhan'a benzemektir. her fırsatta nişanlısı rüyam'ı aldatan sarp, bu sefer yakalanmaya yüz tutar. rüyam'ın sarp'ın gerçek yüzünü görüp görmeyeceği merak konusuyken, sarp'ın nurhan'a attığı bir laf kafaları karıştırır.

15:22 Zengin Kız Fakir Oğlan 7. Bölüm 1. Kısım
Zengin Kız Fakir Oğlan 7. Bölüm 1. Kısım
zenginkizfakiroglan 97521 izlenme - 3 years ago

banka soyguncusu tarafından rehin alınan nurhan, çaresiz kalıp soyguncuyla birlikte kemal beylerin evine gidince, evde büyük bir karışıklık yaşanır. nurhan’la birlikte gelen adamın gerçek kimliği anlaşılınca gerginlik hat safhaya ulaşırken, yaşananlar komik görüntülere sahne olur. bu yaşananların üzerine kendini affettirmek isteyen nurhan, kemal beyin gözüne girmek için türlü çabalar gösterir. kemal beyin gözünden sakındığı değerli arabasıyla ilgilenerek, onun gözüne girebileceğini düşünen, iyi niyetli ama bir o kadar da sakar nurhan, başına daha büyük dertler açacak, bir tuhaflık var bu oğlanda dedirtecektir.

02:55 Zengin Kız Fakir Oğlan  74. Bölüm - Soyguncu  Nurhan
Zengin Kız Fakir Oğlan 74. Bölüm - Soyguncu Nurhan
trt 96582 izlenme - 1 year ago

başrollerini: ufuk özcan, kemal kuruçay, mahir ipek, ecem özkaya ve ayda aksel'in paylaştığı trt1 ekranlarının sevilen komik dizisi zengin kız fakir oğlan'ın 74. bölümünde; karakolda teşhis için odaya giren nurhan, soyguncu olarak gösteriliyor.

16:39 Zengin Kız Fakir Oğlan 48. Bölüm 2. Kısım
Zengin Kız Fakir Oğlan 48. Bölüm 2. Kısım
zenginkizfakiroglan 67070 izlenme - 2 years ago

zengin kız fakir oğlan' ın 48. bölümünde; Düğün Telaşı! Nurhan ve Biricik'in düğünü yaklaşmakta ailelerin de heyecanı gün geçtikçe artmaktadır. Nurhan'ın ailesi, Biricik ve Nurhan'ın evlenince geçici bir süre kalacakları odayı hazırlarken, Rüyam ve Serpil'in elbise krizi komik görüntülere sahne olur. Öte yandan, duyunca üzüleceğini bildiği için, evlilikleri ile ilgili bir durumu Nurhan'dan saklayan Biricik, Sarp ve Şükrü'nün gazabına uğrar! Nurhan'dan sakladığı durumu Meryem'le paylaşan Biricik, bu şartlarda evliliklerinin gerçekleşemeyeceğini söyleyince ortalık karışır!

00:57 Donla Koşan Nurhan - Zengin Kız Fakir Oğlan 49. Bölüm
Donla Koşan Nurhan - Zengin Kız Fakir Oğlan 49. Bölüm
zenginkizfakiroglan 55496 izlenme - 2 years ago

zengin kız fakir oğlan' ın 49. bölümünde; nurhan damatlık değiştirken başına gelmeyen kalmıyor.

15:11 Evi Terkeden Badire - Zengin Kız Fakir Oğlan 44. Bölüm
Evi Terkeden Badire - Zengin Kız Fakir Oğlan 44. Bölüm
trt 47111 izlenme - 2 years ago

zengin kız fakir oğlan' ın 44. bölümünde; bad,re evi terkediyor.

16:44 Zengin Kız Fakir Oğlan 27. Bölüm - Rüyamı Mutlu Sanan Nurhan
Zengin Kız Fakir Oğlan 27. Bölüm - Rüyamı Mutlu Sanan Nurhan
trt 44532 izlenme - 2 years ago

zengin kız fakir oğlan 27. bölüm - rüyam' ı mutlu sanan nurhan botoks olduğunu anlıyor.

16:04 Zengin Kız Fakir Oğlan 26. Bölüm 4. Kısım
Zengin Kız Fakir Oğlan 26. Bölüm 4. Kısım
zenginkizfakiroglan 32808 izlenme - 2 years ago

zengin kız fakir oğlan 26. bölümde evlerini böcek basan zengin aile, evi ilaçlatmaya karar verir. ev ilaçlatılırken otele gitmeyi düşünen aile, son anda nurhan ve ailesinin teklifini geri çevirmeyerek fakir ailenin evine yatıya gelir. zengin ailenin fakir ailenin evinde neler yaşayacağı merak konusuyken, ilk defa yer yatağında yatacak olan rüyam için bu durum son derece can sıkıcıdır… öte yandan badire’nin arkadaşı fatma, nurhan’ın evlenmesi için bulduğu kızı zengin aile evdeyken tanıştırmaya getirince ortalık karışır. bütün bunlar yetmezmiş gibi kemal bey’i trabzonsporlular derneği yerine, yanlışlıkla rakip takımın derneğine maç izlemeye götüren nurhan, büyük bir felakete istemeden sebep olur.

12:16 Zengin Kız Fakir Oğlan 30. Bölüm 4. Kısım
Zengin Kız Fakir Oğlan 30. Bölüm 4. Kısım
zenginkizfakiroglan 29438 izlenme - 2 years ago

zengin kız fakir oğlan 30. bölümde; biricik ve nurhan’ın son zamanlardaki esrarengiz davranışları, başta kemal bey olmak üzere herkesin dikkatini çeker. biricik ve nurhan’ın gizlice evleneceği yönündeki haberler, çok geçmeden yayılır ve villada ortalık karışır… biricik ve nurhan’ın gizlice evlilik planları yaptığını öğrenen zengin ailenin tepkisi merak konusuyken, bu durum en çok da nurhan’ı her fırsatta alt etmeye çalışan sarp’ın işine gelecektir… bütün bunlar yetmezmiş gibi, biricik’in gelinlikli fotoğraflarını gören zengin aile için bu, bardağı taşıran son damla olacaktır…

02:03 Zengin Kız Fakir Oğlan 58. Bölüm - Sarp'ı Azarlayan Kemal
Zengin Kız Fakir Oğlan 58. Bölüm - Sarp'ı Azarlayan Kemal
trt 29331 izlenme - 2 years ago

baş rollerini: ufuk özcan, kemal kuruçay, mahir ipek, ecem özkaya ve ayda aksel'in paylaştığı trt1 ekranlarının sevilen komik dizisi zengin kız fakir oğlan' ın 58. bölümünde;kemal,vermiş olduğu görev için şirkete gitmeyen sarp'ı gitmemiş olmasından dolayı oluşabilecek zarardan dolayı azarlıyor.

14:13 Zengin Kız Fakir Oğlan 22. Bölüm - Nurhan ve Biricik Konuşması
Zengin Kız Fakir Oğlan 22. Bölüm - Nurhan ve Biricik Konuşması
trt 23004 izlenme - 2 years ago

nurhan ve biricik ek iş meselesini konuşuyorlar.

02:19 Zengin Kız Fakir Oğlan 58. Bölüm - Sarp'ın Hesabı Tutmayınca
Zengin Kız Fakir Oğlan 58. Bölüm - Sarp'ın Hesabı Tutmayınca
trt 22290 izlenme - 2 years ago

baş rollerini: ufuk özcan, kemal kuruçay, mahir ipek, ecem özkaya ve ayda aksel'in paylaştığı trt1 ekranlarının sevilen komik dizisi zengin kız fakir oğlan' ın 58. bölümünde; sarp,biriciğin aniden sancılanmasını ve nurhan'ın onu hastahaneye götürdüğünü duyunca tedirgin oluyor.

15:23 Zengin Kız Fakir Oğlan 51. Bölüm 1. Kısım
Zengin Kız Fakir Oğlan 51. Bölüm 1. Kısım
zenginkizfakiroglan 20676 izlenme - 2 years ago

zengin kız fakir oğlan ın 51. bölümünde; zengin kız fakir oğlan'a bebek geliyor! biricik'in son zamanlardaki duygu değişimi ve nurhan'la sürekli kavga etmesi, başta kemal bey olmak üzere herkesi telaşlandırır. biricik ve nurhan villada sürekli tartışıyor, biricik en ufacık meseleye bile ağlıyordur. biricik ve nurhan arasındaki şiddetli geçimsizlikten en çok hoşlanan ise şükrü ve sarp'tır. nurhan dahil herkes biricik'in hamile olduğundan habersizdir...

15:57 Zengin Kız Fakir Oğlan 34. Bölüm 2. Kısım
Zengin Kız Fakir Oğlan 34. Bölüm 2. Kısım
zenginkizfakiroglan 19640 izlenme - 2 years ago

zengin kız fakir oğlan 34. bölüm - sarp köşeye sıkışıyor! her fırsatta kemal beyin büyük kızı rüyam'ı aldatan çapkın damat sarp, bu sefer köşeye sıkışıyor! rüyam'ın takibine yakalanan sarp'ın nasıl kurtulacağı merak konusuyken, zengin aile bu durum karşısında ne yapacaktır? öte yandan banka reklamında oynayan nurhan'ın ünü günden güne artarken, biricik nurhan'ın değişmesinden korkuyordur. artık herkes tarafından tanınan fakir oğlanı, hareketli günler beklemektedir... bugüne kadar kemal beyin başına bela olan nurhan, ilk defa kemal beyin hayatını kurtarır! sakarlıklarıyla ünlü olan fakir oğlan, bu sefer göze girmeyi başarmıştır!

15:11 Zengin Kız Fakir Oğlan 44. Bölüm 2. Kısım
Zengin Kız Fakir Oğlan 44. Bölüm 2. Kısım
zenginkizfakiroglan 18640 izlenme - 2 years ago

zengin kız fakir oğlan' ın 44. bölümünde; aileler ikiye ayrılır bayanlar ve erkekler olmak üzere .Nurhan ın annesi Badire Hanım elinde valizi çıkıp gelir Biriciklerin evine ve evi terkettiğini söyler.Mahmut ile tartıştığını anlatır ve Kemal Bey ve erkekler Mahmutu haklı bulur Bayanlar ise Badire Hanımı haklı bulur bu da onları ikiye böler ortam gerilir Bu sefer Kemal Bey de tartışır ve oda evi terkeder ve Mahmut Bey in yanına gider.Bu durumda arada kalan Nurhan ve Biricik onların bu hallerine çok üzülürler onları barıştırmak için uğraşırlar çeşitli planlar yaparlar .Bu durum nasıl sonuç bulur tam bir merak konusu olur .

01:52 Zengin Kız Fakir Oğlan 52. Bölüm - Şeker Pişirilen Yemek
Zengin Kız Fakir Oğlan 52. Bölüm - Şeker Pişirilen Yemek
trt 17336 izlenme - 2 years ago

zengin kız fakir oğlan' ın 52. bölümünde; rüya, çocuğun erkek olması için meryem'e yemekleri şekerli pişirmesini söylüyor.

14:13 Zengin Kız Fakir Oğlan 22. Bölüm 4. Kısım
Zengin Kız Fakir Oğlan 22. Bölüm 4. Kısım
zenginkizfakiroglan 16465 izlenme - 2 years ago

fakir oğlan ek iş peşinde! kemal bey, biricik ve nurhan’ın evlenmesine, nurhan’ın ev alması koşuluyla izin vermiştir. ev alacak parası olmayan nurhan, ev parasını nasıl denkleştireceğini düşünürken, biricik ise evlenmeleri için bu koşulu öne süren kemal’e dargındır… ev satın almak için tasarruf yapıp para biriktirmeye başlayan nurhan, ev için gerekli parayı kısa sürede toparlayamayacağını böylece biricik’le evliliklerinin gecikeceğini düşünerek ek iş yapmaya karar verir! bankacılığın yanında garsonluk, taksi şoförlüğü gibi işler yapmaya başlayan nurhan için bu süreç çok zor geçecektir! kemal bey ve ailesi tarafından ek iş yaptığının bilinmesini istemeyen nurhan, köşe bucak saklanırken, kötü niyetli bacanağı sarp her seferinde nurhan’ı zengin aileyle karşılaştırmak için elinden geleni yapacaktır…

15:08 Zengin Kız Fakir Oğlan 29. Bölüm - Alıştırma Yapan Biricik
Zengin Kız Fakir Oğlan 29. Bölüm - Alıştırma Yapan Biricik
trt 13536 izlenme - 2 years ago

zengin kız fakir oğlan 29. bölüm - biricik, kaza sonrası kazazedelere erkek ağzı ile konuşuyor.

02:01 Zengin Kız Fakir Oğlan 55. Bölüm - Hırpalanan Şükrü
Zengin Kız Fakir Oğlan 55. Bölüm - Hırpalanan Şükrü
zenginkizfakiroglan 13403 izlenme - 2 years ago

zengin kız fakir oğlan' ın 55. bölümünde; şükrü, gökhan gönül'ün formasını almak için dayak yiyor.

01:39:29 Zengin Kız Fakir Oğlan 22. Bölüm Tek Parça Hd
Zengin Kız Fakir Oğlan 22. Bölüm Tek Parça Hd
zenginkizfakiroglan 13231 izlenme - 2 years ago

fakir oğlan ek iş peşinde! kemal bey, biricik ve nurhan’ın evlenmesine, nurhan’ın ev alması koşuluyla izin vermiştir. ev alacak parası olmayan nurhan, ev parasını nasıl denkleştireceğini düşünürken, biricik ise evlenmeleri için bu koşulu öne süren kemal’e dargındır… ev satın almak için tasarruf yapıp para biriktirmeye başlayan nurhan, ev için gerekli parayı kısa sürede toparlayamayacağını böylece biricik’le evliliklerinin gecikeceğini düşünerek ek iş yapmaya karar verir! bankacılığın yanında garsonluk, taksi şoförlüğü gibi işler yapmaya başlayan nurhan için bu süreç çok zor geçecektir! kemal bey ve ailesi tarafından ek iş yaptığının bilinmesini istemeyen nurhan, köşe bucak saklanırken, kötü niyetli bacanağı sarp her seferinde nurhan’ı zengin aileyle karşılaştırmak için elinden geleni yapacaktır…

16:56 Zengin Kız Fakir Oğlan 32. Bölüm 1. Kısım
Zengin Kız Fakir Oğlan 32. Bölüm 1. Kısım
zenginkizfakiroglan 12858 izlenme - 2 years ago

zengin kız fakir oğlan 32. bölümde; bugüne kadar kafasına taktığı küçük meseleler yüzünden başına binbirtürlü dert açan nurhan’ı, birbirinden hareketli günler beklemektedir. nurhan’ın bu huyundan habersiz olan biricik, nurhan’ın kilo aldığını söyleyince ortalık karışır… biricik’in bu dediğini kafasına takan ve oldukça büyüten nurhan, acilen kilo vermeye karar verir. kendini sokaklara atan gece gündüz spor yapan nurhan’ın başına neler gelecektir? meryem serpil hanım tarafından izinli olunca, zengin ailenin evinde akşam yemeği telaşı başlar. kemal bey, serpil hanım ve rüyam’ın yemek yapamayacağını söyleyince, ortaya komik görüntülere sebep olacak bir iddia konusu çıkar…

16:00 Zengin Kız Fakir Oğlan 24. Bölüm - Ispiyoncu Şükrü
Zengin Kız Fakir Oğlan 24. Bölüm - Ispiyoncu Şükrü
trt 12785 izlenme - 2 years ago

sükrü, nurhan' ın kızı oldugunu sarp' a söylüyor.

14:22 Zengin Kız Fakir Oğlan 7. Bölüm 4. Kısım
Zengin Kız Fakir Oğlan 7. Bölüm 4. Kısım
zenginkizfakiroglan 12416 izlenme - 3 years ago

banka soyguncusu tarafından rehin alınan nurhan, çaresiz kalıp soyguncuyla birlikte kemal beylerin evine gidince, evde büyük bir karışıklık yaşanır. nurhan’la birlikte gelen adamın gerçek kimliği anlaşılınca gerginlik hat safhaya ulaşırken, yaşananlar komik görüntülere sahne olur. bu yaşananların üzerine kendini affettirmek isteyen nurhan, kemal beyin gözüne girmek için türlü çabalar gösterir. kemal beyin gözünden sakındığı değerli arabasıyla ilgilenerek, onun gözüne girebileceğini düşünen, iyi niyetli ama bir o kadar da sakar nurhan, başına daha büyük dertler açacak, bir tuhaflık var bu oğlanda dedirtecektir.

14:13 Zengin Kız Fakir Oğlan 22. Bölüm - Kemal Bey'den Saklanan Nurhan
Zengin Kız Fakir Oğlan 22. Bölüm - Kemal Bey'den Saklanan Nurhan
trt 11857 izlenme - 2 years ago

kemal bey ve ailesi tarafından ek iş yaptığının bilinmesini istemeyen nurhan, köşe bucak saklanıyor

03:05 Zengin Kız Fakir Oğlan - Biricik ve Babasının Duygusal Konuşması
Zengin Kız Fakir Oğlan - Biricik ve Babasının Duygusal Konuşması
Serdar Polat BAS 11410 izlenme - 2 years ago

türkiye dün akşam bu sahneye ağladı

15:11 Zengin Kız Fakir Oğlan 44. Bölüm 3. Kısım
Zengin Kız Fakir Oğlan 44. Bölüm 3. Kısım
zenginkizfakiroglan 11150 izlenme - 2 years ago

zengin kız fakir oğlan' ın 44. bölümünde; aileler ikiye ayrılır bayanlar ve erkekler olmak üzere .Nurhan ın annesi Badire Hanım elinde valizi çıkıp gelir Biriciklerin evine ve evi terkettiğini söyler.Mahmut ile tartıştığını anlatır ve Kemal Bey ve erkekler Mahmutu haklı bulur Bayanlar ise Badire Hanımı haklı bulur bu da onları ikiye böler ortam gerilir Bu sefer Kemal Bey de tartışır ve oda evi terkeder ve Mahmut Bey in yanına gider.Bu durumda arada kalan Nurhan ve Biricik onların bu hallerine çok üzülürler onları barıştırmak için uğraşırlar çeşitli planlar yaparlar .Bu durum nasıl sonuç bulur tam bir merak konusu olur .

14:13 Zengin Kız Fakir Oğlan 22. Bölüm - Nurhan'la Buluşmaya Giden Biricik
Zengin Kız Fakir Oğlan 22. Bölüm - Nurhan'la Buluşmaya Giden Biricik
trt 10953 izlenme - 2 years ago

biricik, nurhan'la buluşmaya gidiyor

00:51 Zengin Kız Fakir Oğlan 16. Bölüm - Kemal - Mahmut Bey Uyumuyor
Zengin Kız Fakir Oğlan 16. Bölüm - Kemal - Mahmut Bey Uyumuyor
trt 10063 izlenme - 3 years ago

zengin kız fakir oğlan - kemal - mahmut bey uyumuyor , sekiz silindirli motor gibi çalışıyor. tor, tor, tor

01:04 Zengin Kız Fakir Oğlan 57. Bölüm - Lpg'li Kemal
Zengin Kız Fakir Oğlan 57. Bölüm - Lpg'li Kemal
trt 9647 izlenme - 2 years ago

zengin kız fakir oğlan' ın 57. bölümünde; kemal helyumlu sesiyle telefonda işi kaçırınca serpil'de onunla lpg'li kemal diye dalga geçiyor.

15:11 Zengin Kız Fakir Oğlan 44. Bölüm 4. Kısım
Zengin Kız Fakir Oğlan 44. Bölüm 4. Kısım
zenginkizfakiroglan 8831 izlenme - 2 years ago

zengin kız fakir oğlan' ın 44. bölümünde; aileler ikiye ayrılır bayanlar ve erkekler olmak üzere .Nurhan ın annesi Badire Hanım elinde valizi çıkıp gelir Biriciklerin evine ve evi terkettiğini söyler.Mahmut ile tartıştığını anlatır ve Kemal Bey ve erkekler Mahmutu haklı bulur Bayanlar ise Badire Hanımı haklı bulur bu da onları ikiye böler ortam gerilir Bu sefer Kemal Bey de tartışır ve oda evi terkeder ve Mahmut Bey in yanına gider.Bu durumda arada kalan Nurhan ve Biricik onların bu hallerine çok üzülürler onları barıştırmak için uğraşırlar çeşitli planlar yaparlar .Bu durum nasıl sonuç bulur tam bir merak konusu olur .

14:13 Zengin Kız Fakir Oğlan 22. Bölüm - Yorgun Nurhan
Zengin Kız Fakir Oğlan 22. Bölüm - Yorgun Nurhan
trt 8272 izlenme - 2 years ago

ek işte çalışan nurhan çok yoruluyor.

14:12 Zengin Kız Fakir Oğlan 22. Bölüm - Kemal Bey'e Yakalanan Sarp
Zengin Kız Fakir Oğlan 22. Bölüm - Kemal Bey'e Yakalanan Sarp
trt 7713 izlenme - 2 years ago

sarp mağazada kemal bey'e yakalanıyor.

02:08 Zengin Kız Fakir Oğlan 52. Bölüm - Telekulak Sarp
Zengin Kız Fakir Oğlan 52. Bölüm - Telekulak Sarp
trt 7256 izlenme - 2 years ago

zengin kız fakir oğlan' ın 52. bölümünde; sarp, çatıdan kemal ve nurhan'ı dinliyor.

16:03 Zengin Kız Fakir Oğlan 46. Bölüm 1. Kısım
Zengin Kız Fakir Oğlan 46. Bölüm 1. Kısım
zenginkizfakiroglan 7127 izlenme - 2 years ago

zengin kız fakir oğlan' ın 46. bölümünde; Biricik ile Nurhan evlilik için ilk adımları atıyorlar ama Nurhan'ın istemede takması gereken yüzüğü kaybetmesi işleri karıştırıyor.

03:33 Zengin Kız Fakir Oğlan 58. Bölüm - Kahraman Nurhan
Zengin Kız Fakir Oğlan 58. Bölüm - Kahraman Nurhan
trt 7050 izlenme - 2 years ago

baş rollerini: ufuk özcan, kemal kuruçay, mahir ipek, ecem özkaya ve ayda aksel'in paylaştığı trt1 ekranlarının sevilen komik dizisi zengin kız fakir oğlan' ın 58. bölümünde; nurhan,nazlı'ya yolda sarkıntılık yapan birisi ile kavga ederek onu beladan kurtarıyor ve ailesinin gözünde kahraman ilan ediliyor.

15:11 Zengin Kız Fakir Oğlan 44. Bölüm 5. Kısım
Zengin Kız Fakir Oğlan 44. Bölüm 5. Kısım
zenginkizfakiroglan 7007 izlenme - 2 years ago

zengin kız fakir oğlan' ın 44. bölümünde; aileler ikiye ayrılır bayanlar ve erkekler olmak üzere .Nurhan ın annesi Badire Hanım elinde valizi çıkıp gelir Biriciklerin evine ve evi terkettiğini söyler.Mahmut ile tartıştığını anlatır ve Kemal Bey ve erkekler Mahmutu haklı bulur Bayanlar ise Badire Hanımı haklı bulur bu da onları ikiye böler ortam gerilir Bu sefer Kemal Bey de tartışır ve oda evi terkeder ve Mahmut Bey in yanına gider.Bu durumda arada kalan Nurhan ve Biricik onların bu hallerine çok üzülürler onları barıştırmak için uğraşırlar çeşitli planlar yaparlar .Bu durum nasıl sonuç bulur tam bir merak konusu olur .

15:55 Zengin Kız Fakir Oğlan 31. Bölüm - Sarpın Hilesini Anlayan Kemal
Zengin Kız Fakir Oğlan 31. Bölüm - Sarpın Hilesini Anlayan Kemal
trt 7002 izlenme - 2 years ago

zengin kız fakir oğlan 31. bölüm - kemal, sarp' ın hilesini anlıyor ve nurhan' ı işe alıyor.

02:07 Zengin Kız Fakir Oğlan 68. Bölüm - Kemal'in Doğum Günü Isteği
Zengin Kız Fakir Oğlan 68. Bölüm - Kemal'in Doğum Günü Isteği
trt 6766 izlenme - 2 years ago

başrollerini: ufuk özcan, kemal kuruçay, mahir ipek, ecem özkaya ve ayda aksel'in paylaştığı trt1 ekranlarının sevilen komik dizisi zengin kız fakir oğlan'ın 68. bölümünde; kemal, ailesinden doğum günü hediyesi olarak hamster istiyor fakat bu fikir şükrü'nün kafasına pek yatmıyor.