75 sonuç

Reklam nedir?

Sütlü buz değil dondurma

#süt #dondurma #reklam #lerafresca
01:12 karagül 86. bölüm fragmanı

karagül 86. bölüm fragmanı

dizimax 44 izlenme - 5 months ago

kendal, konakta kenan’ı alt etmek için hamlesini yapmayı beklerken, konak kadınları, özlem ve kasım’la ilgili gerçekleri kendal uyduğunda neler olacağının telaşındadır. özlem’in eve geri dönmesi ile birlikte gerilim iyice tırmanır.kurtulduğunu düşündüğü bir anda kendal’ın gerçekleri öğrenmesi özlem’i bir kez daha namlunun ucuna getirir. diğer yandan kafeyle ilgili meseleyi çözmek için baran’ın peşinde istanbul’a giden ebru’yu hayatının en büyük şoku beklemektedir. ebru ilk oğlunun ölmediğini öğrenir.

01:16 karagül 85. bölüm fragmanı

karagül 85. bölüm fragmanı

dizimax 14 izlenme - 6 months ago

karagül 85.yeni bölüm en yeni fragman. karagül dizisi 85.bölümde yaşanacakların özeti ve yeni tanıtım videosu. karagül'de bu hafta rüzgar tersten esmeye başlıyor. kendal'ı hastaneden kaçıran ve işkencelere maruz bırakan, ayrıca özlem'in akıl hocalığını yapan kenan için hesap verme vakti gelmiştir. karagül yeni bölümde kendal ayağa kalkıyor. kaybetmeye başladığı hakimiyetini gücünü tekrar toplayarak geri kazanan kendal kenan'ı ıssız bir tepeye götürerek kafasına silahı dayar. ebru'nun baran'ı evladı gibi sevmesinin nedeni anlaşılıyor. ebru öldü sandığı ilk çocuğunun aslında ölmediğini öğrenir.

01:18 karagül 70. bölüm fragmanı

karagül 70. bölüm fragmanı

dizimax 133 izlenme - 9 months ago

kendal oğlunu konağa getirmenin mutluluğu içindedir. ancak bu mutluluk, narin’in ebru’yu öldürdüğünü söyleyen telefonuyla bozulur. kendal ilk defa ne yapacağını şaşırır ve narin’i susturur.

00:39 karagül 68. bölüm fragmanı

karagül 68. bölüm fragmanı

dizimax 121 izlenme - 10 months ago

fırat’ın aracın içinde olmaması şamverdiler ve oğuz için yeni bir umut kapısı olmuştur. konak halkı, yaşama ihtimaline karşı bu umuda tutunurlar. ve herkes için zorlu bekleyiş başlar. bu bekleyiş, tek dostu ve dayanağı fırat olan ebru için çok daha zordur.

00:43 karagül 67. bölüm fragmanı

karagül 67. bölüm fragmanı

dizimax 104 izlenme - 10 months ago

geçmiş acıtıyorsa henüz geçmemiştir. kadriye, hayatında asla ihtimal vermediği bir gerçekle daha yüzleşmek zorunda kalır. bir kadın olarak en büyük hesaplaşmasını yaşarken, yıllar sonra kavuştuğu kız kardeşi ile yeniden yollarını ayırır.

01:00 karagül 60. bölüm fragmanı

karagül 60. bölüm fragmanı

dizimax 10 izlenme - 1 year ago

kendal, mehdi bebeğin gelişi için kutlamalar yaparken, asım, babası tarafından yok sayılmanın acısıyla konaktan kaçar. halfeti’nin altını üzerine getirseler de asım bulunamaz. zaman mehdi bebeğin aleyhine işlerken, kendal iki oğlunu birden kaybetmenin eşiğindedir. ebru ve baran’ın sır ortaklığı, onları birbirlerine daha yakınlaştırır.

00:50 karagül 58. bölüm fragmanı

karagül 58. bölüm fragmanı

dizimax 30 izlenme - 1 year ago

karagül dizisinin 58. bölüm fragmanı yayınlandı. sevilen dizi yeni bölümüyle 6 haziran 2014 cuma akşamı ekranlarda.

00:46 karagül 57. bölüm fragmanı

karagül 57. bölüm fragmanı

dizimax 21 izlenme - 1 year ago

kaderin değirmeni yavaş döner ama ince öğütür. un olur gidersin. asım, babasının kendisi affetmemesi ve yaşadığı pişmanlığı kaldıramaması üzerine hayatına son vermeye karar verir. sibel'in bebeği ile ilgili yaşadığı problem yavaş yavaş sancılarının sıklaşmasıyla birlikte ortaya çıkar. kendal konakta ve çevresinde, oğlum ve baran naralarıyla, herkese hayatı zehir ederken, kader ona hiç kimsenin veremeyeceği kadar büyük bir cevap ve cezayı hazırlamaktadır.

00:57 karagül 56. bölüm fragmanı

karagül 56. bölüm fragmanı

dizimax 41 izlenme - 1 year ago

sabri hesabını ne olursa olsun bitirmeye kararlıdır. kasım, özlem’i ve ebru’yu korumak pahasına canını ortaya koyar. kasım engelini aşan sabri, özlem ve ebru için artık ölümün diğer adıdır. murat’ın haklarını isteyen ebru, kendal’ın baran’ı veliaht ilan etmesiyle iyice çileden çıkar. kendal ebru’ya hakları olanı vermemek için elinden geleni yapmaktadır. kendal baran’ı fabrikaya sokar. artık baran amcasıyla birlikte olacak ve işleri öğrenecektir.

00:42 karagül 52. bölüm fragmanı

karagül 52. bölüm fragmanı

dizimax 72 izlenme - 1 year ago

karagül'de murat'ın bile tahmin edemediği bir durum konağın derinden sarsılmasına sebep olacak