dizi Videoları

43696 sonuç

07:55 Game of Thrones 6. Sezon 2. Fragmanında Neler Gördük?
Game of Thrones 6. Sezon 2. Fragmanında Neler Gördük?
gemini99 513.405 izlenme - 17 hours ago

Game of Thrones'un 6. sezon 2. fragmanını ve yeni videoları Tekrar Stüdyosu'nda mercek altına alıyoruz. Bakalım fragmandan yola çıkarak Game of Thrones'un yeni sezonu hakkında bilgilere ulaşabilecek miyiz? KafeinSiz.Com, sinema ve dizi haberlerini, en son fragmanları ve dedikoduları önce siz duymak istiyorsanız takip etmeniz internet sitesidir! Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın! İnternet Sitemiz: http://www.kafeinsiz.com Facebook Sayfamız: https://www.facebook.com/kafeinsizcom Twitter Sayfamız: https://twitter.com/kafeinsizcom

02:53 Hayat Şarkısı 11. Bölüm - Aşkla yoğruldular
Hayat Şarkısı 11. Bölüm - Aşkla yoğruldular
dizimax 513.379 izlenme - 1 day ago

Hiç bilmediği halde Kerim'in isteği üzerine çiğ börek yapmaya kalkan Hülya, eline yüzüne bulaştırıyor.

00:40 Game of Thrones Dizisinin Açılışını Kağıttan Yapan Harika İnsanlar
Game of Thrones Dizisinin Açılışını Kağıttan Yapan Harika İnsanlar
jayjay 513.299 izlenme - 4 days ago

Game of Thrones dizisinin 6. sezonunun başlamasına saatler kala Moleskine, dizinin açılış videosunu yayınladı. Stop motion tekniğiyle hazırlanan animasyonda 750 fotoğraf, 7600 kağıt kullanıldı.

10:22 Iron Man'in 1966'dan Günümüze Dizi ve Filmlerdeki Evrimi
Iron Man'in 1966'dan Günümüze Dizi ve Filmlerdeki Evrimi
fragman 57.032 izlenme - 5 days ago

Burger Fiction, Batman ve Superman'den sonra Captain America: Civil War öncesi Iron Man'in ilk günden bugüne geçirdiği evrimi işledi. 6 Mayıs'ta gösterime girecek Civil War'da Captain America'nın karşısında izleyeceğimiz Iron Man bakalım zaman içinde nasıl bir değişim göstermiş.

00:29 THE HIMALAYAS - FİLBOX
THE HIMALAYAS - FİLBOX
Filbox 513.293 izlenme - 1 week ago

Kanchenjunga Dağı’na tırmanan Hong-gil ve Mu-taek, iki yakın arkadaş olmuşlardır. Himalayalar’ın zirvesine tırmanabilen 14. ekip haline gelen ikilinin dostlukları daha da pekişmiştir. Ancak bu tırmanışın ardından aldıkları yaralar sonucunda Hong-gil, emekli olmak zorunda kalır. Yıllar sonra Hong-gii, tırmanış dersleri verirken Mu-taek, Everest’e tırmanma planları yapmaktadır. Mu-taek yola çıkar ancak geri dönmez. Dostunun cenazesini dağda bırakmamaya kararlı olan Hong-gii, bir ekip kurarak Himalayalar’a doğru yola çıkar. Kore’de, Joseon Hanedanı döneminde prenses, stratejik bir evlilik yapmak üzere Çin’de bulunan Qing bölgesine doğru yola çıkar. Ancak yolculuk sırasında tanıştığı bir büyücüye aşık olur ve tüm hayatı birden değişir.

00:37 Taxi - Filbox
Taxi - Filbox
Filbox 513.292 izlenme - 1 week ago

1980’ler... Alex, herkesin içtiği, tartıştığı ve karmaşa yarattığı sokaklarda taksi şoförü olarak çalışmaktadır. Hayatının aşkını arayan genç kadın, Dietrich ile yüzeysel bir ilişki yaşamaktadır. Diğer yandan Marc ile çok daha duygusal bir ilişkisi vardır. Her iki adama da aşık değildir. Bir yandan aşk hayatının verdiği bezginlik, diğer yandan belalı müşteriler ile başa çıkmaya çalışan Alex, özlemini çektiği özgürlüğü bulabilecek midir?

00:32 FILBOX'la Dünyanı Büyüt
FILBOX'la Dünyanı Büyüt
Filbox 513.291 izlenme - 1 week ago

Yılda En Az 1000 Film, 25 Dizi ile Sinema, Müzik, Spor ve HD Belgesel Kanalları, Yıllık 169 TL ‘ye Hepsi Türkiye' nin Yeni Dijital Hd Uydu Platformu Filbox ‘ta.

00:29 Symphony Of The Wild- Kaçırılmaması Gereken Bir Belgesel
Symphony Of The Wild- Kaçırılmaması Gereken Bir Belgesel
Filbox 513.290 izlenme - 1 week ago

İzleyiciyi vahşi yaşamın derinliklerine doğru götüren bir belgesel. Okyanustaki devasa balinalardan, ormandaki fillere, büyük kedilerden, vahşi yaşamda rol alan bin bir çeşit hayvana kadar birçok canlının oluşturduğu uyum dolu orkestra izleyenleri büyüleyecek.

00:39 BUS 657-SOYGUN
BUS 657-SOYGUN
Filbox 513.289 izlenme - 1 week ago

Gina Carano, Jeffrey Dean Morgan ve Robert De Niro eşliğinde, soluk kesen bir aksiyon filmi... Çok güçlü bir gangster olan Pope’nin sahip olduğu bir kumarhaneyi soymaya karar veren Cox ve Vaughn, işler sarpa sarınca kaçmak zorunda kalırlar. Kaçarken bir belediye otobüsünü de çalan ikili, içindeki yolcuları rehin alarak, başlarını iki kat belaya sokarlar.

01:00 Mr. Robot'un 2. Sezonundan Fragman Yayınlandı
Mr. Robot'un 2. Sezonundan Fragman Yayınlandı
dizimax 56.995 izlenme - 1 week ago

İlk sezonu ile dizi sevenlerin büyük bir beğenisini kazanan ve Altın Küre'de de hak ettiği ödüle layık görülen Mr. Robot'un ikinci sezonuna ait görüntüler yayınlandı. İkinci sezon tarihi netleşmeyen dizi için sadece şu an yayınlanan görüntülerini izlemekle yetineceğiz.

05:00 Game Of Thrones Dizisinin 6. Serisinin Görsel Efektleri Nasıl Yapıldı
Game Of Thrones Dizisinin 6. Serisinin Görsel Efektleri Nasıl Yapıldı
dizimax 56.955 izlenme - 2 weeks ago

Başlamasına sayılı günler kalan Game Of Thrones serisinin gün geçmiyor ki yeni görüntüleri gelmesin. Ekip, çekimleri aylarca süren dizinin görsel efektlerinin nasıl oluşturulduğuna dair bir video yayınladı.

00:14 The Unfair - Adaletsizlik
The Unfair - Adaletsizlik
Filbox 57.017 izlenme - 2 weeks ago

Seong-Je Kim/ Gwang Jang, Ok-Bin Kim, Kyeong-Yeong Lee Güney Kore yapımı, 2009 yılında evlerinden tahlike edilen insanların, protesto yaptığı sırada katledilişini konu alan bir makeme filmi... Evlerinden zorla tahliye edilen insanlar, oturma protestosu yapmaktadır. Polis geldiğinde ortalık karışır ve 16 yaşında bir protestocu ile 20 yaşında bir polis hayatını kaybeder. Polisin ölümünden suçlanan, ölen protestocunun babası Park Jae-ho tutuklanır. Suçlamaları kabul etmeyen adam, sadece oğlunu polis şiddetinden korumaya çalıştığını öne sürer. Deneyimsiz avukat Yoon Jin-won, olayda şüpheli bir durum olduğunu görerek araştırma yapmaya başlar.

00:15 Gandi Fragman - Filbox
Gandi Fragman - Filbox
Filbox 57.015 izlenme - 2 weeks ago

Ben Kingsley’in Gandhi’yi canlandırdığı film tam 8 Oscar’ın sahibi olmuştur. Güney Afrika’da Hintliler’e yapılan ayrımcılığı fark eden Gandhi, şiddet içermeyen bir protesto hareketi başlatır ve sonunda hükümet geri adım atar. Başarısının ardından Hindistan’a dönerek, ülkesini İngiliz işgalinden kurtarmak için yine şiddetten uzak bir mücadele başlatır.

00:14 Little Prince - Küçük Prens
Little Prince - Küçük Prens
Filbox 57.023 izlenme - 2 weeks ago

Antoine de Saint-Exupéry’e ait başyapıttan esinlenilerek hayat bulan muhteşem bir Fransız animasyon. Annesi, küçük kızını yetişkinlerin dünyasını tanıması için hazırlamaktadır. Komşuları Aviator, küçük kızı yepyeni bir diyara götürür. Aviator da kısa bir süre önce Küçük Prens sayesinde bu dünya ile tanışmıştır. Bu deneyim, küçük kızın hayal gücüne ve Küçük Prens’in dünyasına doğru sihirli ve duygusal bir yolculuk olacaktır.

00:58 SinemaTv Aile Nisan Genel Tanıtım
SinemaTv Aile Nisan Genel Tanıtım
Filbox 513.080 izlenme - 3 weeks ago

Yılda En Az 1000 Film, 25 Dizi ile Sinema, Müzik, Spor ve HD Belgesel Kanalları, Yıllık 169 TL ‘ye Hepsi Türkiye' nin Yeni Dijital Hd Uydu Platformu Filbox ‘ta.

00:16 Sarmaşık - Filbox
Sarmaşık - Filbox
Filbox 513.079 izlenme - 3 weeks ago

Gişe Memuru ile başarılı bir çıkış yapan Tolga Karaçelik’in ikinci bağımsız projesi… Sarmaşık adlı gemi, yük aldıktan sonra tahliye limanı olan Angola’ya gidecektir. Sefer devam ederken geminin armatörü iflas eder ve ortadan kaybolur. Gemi Mısır’a geldiğinde armatörün liman parasını ödemediği anlaşılır. Sarmaşık, gemide mahsur kalan altı adamın yiyecek ve içecek kıtlığıyla geçirdiği 120 günün hikayesidir.

00:09 Frequencies - Aşkın Frekansları
Frequencies - Aşkın Frekansları
Filbox 513.092 izlenme - 4 weeks ago

Frequencies / Aşkın Frekansları Darren Paul Fisher/ Owen Pugh, Eleanor Wyld, Daniel Fraser Dünyanın ilk bilimsel-felsefi, romantik filmi olarak görülen, Avustralya – İngiliz ortak yapımı bir film. Alternatif bir gerçeklikte çocuklar, gelecekte ne kadar şanslı olacaklarını bilmekte ve bu onların kaderini yönlendirmektedir. Dünyanın en şanssız çocuğu, dünyanın en şanslı kızına olan yasak aşkının izinden giderek, hür iradenin gizemlerini ortaya çıkaracaktır.

00:15 Gangnam Blues - Gangnam Çeteleri
Gangnam Blues - Gangnam Çeteleri
Filbox 513.068 izlenme - 4 weeks ago

Gangnam Blues -Gangnam Çeteleri Ha Yoo/ Rae-Won Kim, Jin-Young Jung, Min-Ho Lee 1970’lerde, siyasetin kirli bir hal aldığı dönemlerde, Seul’un Güney kesimindeki Gangnam gelişmektedir. Çocukluk arkadaşı olan Jong-dae ve Yong-ki’nin evleri de bu dönemde yıkılır. Parasız kalan gençler, kirli işlere bulaşır ve zamanla yolları ayrılır. Üç yıl sonra Jong-dae, artık dürüst bir adam olarak yaşamaya başlamıştır. Yong-ki ise Seul’un en kirli çetesinin acımasız tetikçisi haline gelmiştir. http://www.filbox.com.tr/

00:15 The Wawe-Dalga
The Wawe-Dalga
Filbox 513.052 izlenme - 1 month ago

The Wave - Dalga Roar Uthaug/ Thomas Bo Larsen, Kristoffer Joner, Fridtjov Såheim Gerçekçi görsel efektleri ile izleyiciyi etkileyen, Norveç yapımı bir doğal felaket filmi… Norveç’te bulunan Geiranger Foyordu’nun üzerindeki dağ geçidi, küresel ısınmanın da etkisi ile çöker. Denize düşen dev buzullar, 85 metre yüksekliğinde dalgalar yaratarak bir tsunami felaketini tetikler. Ünlü bir jeoloji uzmanı da, bu korkunç felaketin ortasında kalanlardan biridir. http://www.filbox.com.tr/

00:15 Wyrmwood - Ölüm Yolu
Wyrmwood - Ölüm Yolu
Filbox 57.047 izlenme - 1 month ago

Wyrmwood-Ölüm Yolu Kiah Roache-Turner/ Bianca Bradey, Leon Burchill, Jay Gallagher Barry, başarılı bir tamirci ve iyi bir aile babasıdır. Ancak bir sabah, korkunç bir zombi istilası ile tüm hayatı altüst olur. Kız kardeşi Brooke, insanlar üzerinde deneyler yapan bir bilim adamı tarafından incelenmek üzere, gaz maskesi takan askerler tarafından kaçırılmıştır. Kardeşini arayan Barry, istiladan sağ kurtulmayı başararak Benny ile karşılaşır ve birlikte ekip olurlar. Şimdi ikili, tamamen silahlanarak bu insan eti yiyen canilerin arasından sağ olarak çıkmak zorundadırlar. http://www.filbox.com.tr/

00:36 Alacakaranlık Kuşağı Filbox'ta
Alacakaranlık Kuşağı Filbox'ta
Filbox 57.068 izlenme - 1 month ago

Yılda En Az 1000 Film, 25 Dizi İle Sinema, Müzik, Spor Ve HD Belgesel Kanalları, Yıllık 119 TL ‘ye Hepsi Türkiye' nin Yeni Dijital Hd Uydu Platformu Filbox ‘ta. http://www.filbox.com.tr/Filbox/MainPage

00:40 Gerçek Adrenalin Filbox'ta
Gerçek Adrenalin Filbox'ta
Filbox 513.060 izlenme - 1 month ago

Yılda En Az 1000 Film, 25 Dizi İle Sinema, Müzik, Spor Ve HD Belgesel Kanalları, Yıllık 119 TL ‘ye Hepsi Türkiye' nin Yeni Dijital Hd Uydu Platformu Filbox ‘ta. http://www.filbox.com.tr/Filbox/MainPage

09:52 1943'ten Günümüze Dizi ve Filmlerde İzlediğimiz Batman'in Evrimi
1943'ten Günümüze Dizi ve Filmlerde İzlediğimiz Batman'in Evrimi
fragman 513.114 izlenme - 1 month ago

Batman v Superman'in sinemaya girmesini sabırsızlıkla beklediğimiz şu günlerde Burger Fiction kanalından Batman'in evrimini gösteren bir video geldi. İlk olarak 1939 yılında DC'nin 27. sayısında çizilen bir karakter olan Batman, televizyon ve sinemaya uyarlanmaya başlandığı 1943 yılından sonra bu şekillerde karşımıza çıkmış.

00:16 Subarra - Filbox
Subarra - Filbox
Filbox 513.055 izlenme - 1 month ago

Stefano Sollima/ Greta Scarano, Jean-Hugues Anglade, Jakob Pierfrancesco Favino İtalyan, Fransız ortak yapımı, sıradışı bir mafya hikayesi… İtalya’da saygı duyulduğu kadar korkulan bir gangster olan Samurai, Roma’nın Ostia kıyısını, Las Vegas gibi bir merkez haline getirmeyi planlamaktadır.Samurai, bu uğurda Vatikan’ı, siyasetçileri ve diğer mafya gruplarını kullanmak ister. Bu proje, ona milyonlar kazandıracaktır. Dünyalar bu uğurda bir araya gelir ancak bu işten kimse karlı çıkmayacaktır. http://www.filbox.com.tr/Filbox/MainPage

00:35 The Walking Dead 6. Sezon 14. Bölüm Fragmanı
The Walking Dead 6. Sezon 14. Bölüm Fragmanı
dizimax 513.253 izlenme - 1 month ago

The Walking Dead 6. Sezon 14. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "Twice as Far" The Walking Dead Yeni Bölüm Tarihi 20 Mart 2016 Pazar

00:53 Muhteşem Yüzyıl Kösem 17. Bölüm fragmanı
Muhteşem Yüzyıl Kösem 17. Bölüm fragmanı
dizimax 513.009 izlenme - 1 month ago

Star TV ekranlarında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin 17. Bölümünün 1. Fragmanı sizlerle.

00:31 46 Yok Olan dizi fragman
46 Yok Olan dizi fragman
dizimax 512.795 izlenme - 1 month ago

Adını ilk olarak Breaking Bad uyarlaması olarak duyuran, ancak daha sonra konusunun farklı olduğu iddia edilen 46 Yok Olan'dan ilk teaser geldi. Serdar Akar’ın yönetmenliğinde, başrollerinde Erdal Beşikçioğlu,Yasemin Allen, Melis Birkan, Saygın Soysal, Berkan Şal’ın yer aldığı, senaryosu Ercan Mehmet Erdem’e ait olan 46 Yok Olan, 60 dakikalık formatıyla dizi dünyasına da izleyiciye de rahat bir nefes aldıracak. Kız kardeşini hayata döndürmek için bir bilim insanının kendini kobay olarak feda etmesi, büyük çabalar harcaması ve sonunu kimsenin tahmin edemeyeceği bir yolculuğa çıkışının hikayesini işleyen 46 Yok Olan, ilk tanıtımın videosunun ardından merakla beklenmeye başlandı.

01:24 Tom Hardy'li Taboo'nun Fragmanı Yayınlandı
Tom Hardy'li Taboo'nun Fragmanı Yayınlandı
dizimax 512.579 izlenme - 2 months ago

Yapımcılığını Tom Hardy ile birlikte Ridley Scott’un üstlenip başrolünde Tom Hardy’nin yer aldığı mini dizi Taboo’dan oldukça etkileyici bir fragman yayınlandı. 2016 Oscarlar’ı için geri sayım süregelirken birçoğumuzun aklında Leonardo Di Caprio bu kez ödüle kavuşacak mı ya da The Revenant kaç ödül kazanacak gibi sorular var. Ancak bu hengamenin içinde unuttuğumuz bir isim var ki bu isim Tom Hardy . The Revenant’taki rolüyle favori olmasa da En İyi Yardımcı Erkek Oscarı’na aday olan Hardy’nin yılın en iddialı yapımlarından The Revenant ve Mad Max: Fury Road’ta yer alması elbette ki tesadüf değil. Beyazpededeki yükselişini sürdüren Tom Hardy, diğer yandan televizyon için de yeni projeler üretmeye devam ediyor.

00:16 Filbox Ile Eğlence
Filbox Ile Eğlence
Filbox 512.532 izlenme - 2 months ago

Birbirinden eğlenceli filmlerle sınırsız eğlence vadediyor Filbox https://www.filbox.com.tr

01:57 FİLBOX'la Dünyanı Büyüt
FİLBOX'la Dünyanı Büyüt
Filbox 512.563 izlenme - 2 months ago

Yılda En Az 1000 Film, 25 Dizi İle Sinema, Müzik, Spor Ve HD Belgesel Kanalları, Yıllık 119 TL ‘ye Hepsi Türkiye' nin Yeni Dijital Hd Uydu Platformu Filbox ‘ta.

00:28 FİLBOX  HD Geçiş Kampanyası
FİLBOX HD Geçiş Kampanyası
Filbox 512.508 izlenme - 2 months ago

Eski uydu alıcınızı getirin. 50 TL indirimle Türkiye'nin Yeni HD Uydu Platformu Filbox'a geçiş yapın.

00:42 Muhteşem Yüzyıl Kösem 15. Bölüm Fragmanı
Muhteşem Yüzyıl Kösem 15. Bölüm Fragmanı
dizimax 57.065 izlenme - 2 months ago

Star TV ekranlarında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin 15. Bölümünün 1. Fragmanı sizlerle.

02:00 Aaron Paul'un Yeni Dizisi The Path'ten Yeni Fragman
Aaron Paul'un Yeni Dizisi The Path'ten Yeni Fragman
tayfunege 512.340 izlenme - 2 months ago

Hulu'nun yeni dizisi Jesse Pinkman'lı The Path'ten yeni fragman geldi. İnsan ilişkilerini, gücü ve inancı konu alan The Path 30 Mart'ta yayınlanacak.

01:24 Sevan Nişanyan - Türk Dizileri Berbat
Sevan Nişanyan - Türk Dizileri Berbat
tayfunege 512.257 izlenme - 2 months ago

Turizmci, gezgin, yazar Sevan Nişanyan bir süredir hapishanede malum. Açık ceza evinde olduğundan dolayı izinli olarak dışarı çıktığı zaman televizyona bir röportaj vermiş ve türk dizilerinden bahsetmiş.

03:02 Sema Denker dizi sektörünün bilinmeyenlerini anlattı
Sema Denker dizi sektörünün bilinmeyenlerini anlattı
mondomedia 512.153 izlenme - 2 months ago

Gazeteci Sema Denker, dizi sektöründe TV yöneticisi, yapımcı, yönetmen, kast direktörü ve oyuncuların bulunduğu 3 çete olduğunu söyledi. Denker, “Ayrı gruplar olmasına rağmen bu üç çete, kendi aralarında çok iyidirler. Biri işe başlarsa diğer gruptaki arkadaşının işe alınmasını ister. Kastçılar kendi gruplarının dışındaki oyuncuları, senaristleri, yönetmenleri asla yapımcıya sunmazlar. Yapımcı-TV yöneticisi ve menajerler-kast direktörleri arasında inanılmaz grift bir ilişki vardır.” dedi. Meydan gazetesi magazin yazarı Sema Denker bugünkü yazısında Türk dizi sektörünü ele aldı. Sektörde binlerce çalışan olmasına rağmen sürekli ön planda olan kişi sayısının 100’ü geçmediğini vurgulayan Denker şu görüşleri dile getirdi. “Sayıları yüz binler ile telaffuz edilen sektörde neden bir avuç kişi hiç durmadan çalışıyor, neden ekranda sürekli aynı isimleri görüyoruz? Vazgeçilmez oldukları için mi, çok iyi senarist-yönetmen-yapımcı oldukları için mi, iyi oyuncu oldukları için mi, reytingleri iyi olduğu için mi? Tabii ki hayır...” Sema Denker’in dizi sektöründeki grift ilişkileri ele aldığı ‘Dizi sektöründe çete var’ başlıklı yazısı şöyle: On binlerce set işçisinin çalıştığı, binlerce oyuncunun olduğu ve milyon dolarların döndüğü dizi sektöründe, işsiz kalmayanların sayısı, inanın 100-200 kişiyi geçmiyordur... Bunu yapımcı, oyuncu, yönetmen ve senarist anlamında söylüyorum... Ha bir de 2 ya da 3 tane menajer ve kastçı var, o kadar. Peki, sayıları yüz binler ile telaffuz edilen sektörde neden bir avuç kişi hiç durmadan çalışıyor, neden ekranda sürekli aynı isimleri görüyoruz? Vazgeçilmez oldukları için mi, çok iyi senarist-yönetmen-yapımcı oldukları için mi, iyi oyuncu oldukları için mi, reytingleri iyi olduğu için mi? Tabii ki hayır... Reytingi iyi olduğu düşünülen kaç oyuncunun işi kalktı, sizler daha iyi biliyorsunuz... Sürekli ekranda olanlardan çok çok daha iyi oyuncular, yönetmenler, senaristler, yapımcılar ve set çalışanları var... Ama onlara asla ne bir şans veriliyor ne de fırsat... AÇIKLARSAM AYIP OLUR Çünkü çetelere ait değiller. Bakın sektörde TV yöneticisi, yapımcı, yönetmen, kast direktörü ve oyuncuların bulunduğu 3 tane çete var!.. Hadi çete demeyelim de, gruplar var. Bunların kim olduğunun hiç önemi yok. Herkes neyin ne olduğunu çok iyi biliyor zaten. İstedim ki siz de kıyısından köşesinden bilin... Ayrı gruplar olmasına rağmen bu üç çete, kendi aralarında çok iyidirler. Biri işe başlarsa diğer gruptaki arkadaşının işe alınmasını ister. Kastçılar kendi gruplarının dışındaki oyuncuları, senaristleri, yönetmenleri asla yapımcıya sunmazlar. Yapımcı-TV yöneticisi ve menajerler-kast direktörleri arasında inanılmaz grift bir ilişki vardır. Bunun nedenini burada açıklarsam, ayıp olur... Bunların iyi geçinmelerinin nedeni de, birbirlerinin açığını bilmesidir. Zorunlu olarak (korkudan), sevmeseler de seviyormuş gibi yapıp, o ahlaksız, adaletsiz dünyalarında yaşayıp giderler. Hatta öyle yaşarlar ki, sanırsınız dünyanın en temiz, en iyi, en ahlaklı, en hümanist insanları onlardır. Kendinizden utanırsınız yani, o derece rol yaparlar... İNSANLARIN EKMEĞİYLE OYNUYORLAR İşte bu 200 kişilik grup, birbirinin ciğerini bildiği için dışarıdan kimseyi içlerine sokmazlar... Sokmadıkları gibi, insanların ekmeğiyle de oynarlar. Evet ne yazık ki sektör, bunların elindedir. Güçlü onlardır... Ya bu gruplar içinde neler neler olmuyor ki... Senarist, oyuncu sevgilisi için özel sahne yazar, yönetmen diğer gruptaki sevgilisini çekeceği diziye ister. Kastçılar kendi oyuncusuna iş ayarlamak için, sistemin dışındaki oyuncuya iftira atar, menajer yapımcıya türlü güzellik yapar, yapımcı TV yöneticisine teklif sunar vs... İnanın yazdıklarım yaşananların yüzde 1’i... Çok daha vahim şeyler oluyor... Kimin eli kimin cebinde belli değil... Bütün bu kötülükleri, çirkin yaşamları nasıl kaldırabiliyorlar, nasıl başlarını yastığa koyup da rahat uyuyabiliyorlar? Mesleklerinde o kadar acı çeken insan varken... İşlerinde çok iyi olmasına rağmen, sadece bu gruplara dahil olamadıkları ve olmak istemedikleri için çalışamayanlar varken... Sistemi tabii ki ben düzeltemem. Sadece şunu söyleyebilirim: Biraz vicdan!

01:24 Kış Güneşi 1. Bölüm Fragmanı
Kış Güneşi 1. Bölüm Fragmanı
dizimax 512.197 izlenme - 2 months ago

Endemol Shine Türkiye'nin merakla beklenen yeni dizisi başrollerini Şükrü Özyıldız ile Aslı Enver’in paylaştığı, yönetmenliğini Murat Onbul’un üstlendiği ‘Kış Güneşi’ ‘Kaybolan bir benlik, imkansız bir aşk ve sırlarla dolu bir geçmişi’ anlatıyor. 23.Şubat.SALI SHOW TV'de.

00:45 Kırgın Çiçekler 34. Bölüm Fragmanı
Kırgın Çiçekler 34. Bölüm Fragmanı
dizimax 512.239 izlenme - 2 months ago

Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.

01:00 Tatlı İntikam yeni dizi fragman
Tatlı İntikam yeni dizi fragman
dizimax 512.142 izlenme - 2 months ago

Kanal D’nin, yapımını D Productions’ın üstlendiği, başrollerinde Leyla Lydia Tuğutlu, Furkan Andıç, Can Nergis, Hazal Türesan, Zeyno Günenç ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi isimlerin yer aldığı yeni dizisi "Tatlı İntikam"ın 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel olarak hazırlanan tanıtım filmi yayınlandı...

02:36 Poyraz Karayel'den Sevgililer Gününe Özel Klip
Poyraz Karayel'den Sevgililer Gününe Özel Klip
mert deniz 511.996 izlenme - 2 months ago

Poyraz Karayel dizisinin aşıklarından Sevgililer Günü'ne özel klip yayınlandı.

03:21 Paramparça dizisinden ayrılan Nurgül Yeşilçay ilk kez röportaj verdi
Paramparça dizisinden ayrılan Nurgül Yeşilçay ilk kez röportaj verdi
mondomedia 512.546 izlenme - 2 months ago

Nurgül Yeşilçay, senaryo gereği vurulup öldüğü “Paramparça”yla ilgili şöyle dedi: “Takipçiler son sahneyi izlerken ağlamış ama beni ağlatmadı.”

Kanallar