82 sonuç

Reklam nedir?

Sütlü buz değil dondurma

#süt #dondurma #reklam #lerafresca
02:38 bulaşık deterjanı ve kuru buzlu suyun oluşturduğu balonlar

bulaşık deterjanı ve kuru buzlu suyun oluşturduğu balonlar

jayjay 103 izlenme - 3 months ago

yapılan bir deney sonucu bulaşık deterjanı ve kuru buzlu suyun oluşturduğu balon topları sizlerle.

00:50 ütopya - bulaşık deterjanını saklayan kurretulayn

ütopya - bulaşık deterjanını saklayan kurretulayn

utopya 78 izlenme - 10 months ago

tv8 ekranlarının yeni yarışma programı ütopya ile hayallerinize kavuşabilirirsiniz. 15 yarışmacını katıldığı yarışmada, yarışmacılara yaşamlarını sürdürmek ve üretimlerde bulunmaları için bir çok araç gereç , 2 inek ve bir kısım kümes hayvanı verildi. yarışmacılar bu yarışmada yapmak istediklerini gerçekleştirecek. ütopya 66. bölümde; inci, kurretulayn'ın bulaşık deterjanını sakladığını söyleyerek ona nankör diyor.

03:01 evde deterjan nasıl yapılır - showhaber

evde deterjan nasıl yapılır - showhaber

showhaber 98 izlenme - 10 months ago

doğal yollarla hem sağlıklı hem de ucuz temizlik için kendi deterjanınızı evde kendinizi yapın. işte kadın ve kadın internet sitesinde yer alan doğal deterjan tarifleri... çamaşır deterjanı yerine bir kalıp doğal sabunu rendeleyip 2 litre suya koyun. sabun eriyene kadar kaynatın. i̇çine 1 çay bardağı boraks, 1 su bardağı da çamaşır suyu ekleyin. karıştırırak 5 dakika kadar kaynatın. soğudukça katılaşan malzemeden kullanılacağı zaman bir kupa alınıp cezvede eritilerek makinenin deterjan haznesine konur (biraz sulandırabilirsiniz de doğal yollarla hem sağlıklı hem de ucuz temizlik için kendi deterjanınızı evde kendinizi yapın. i̇şte kadın ve kadın internet sitesinde yer alan doğal deterjan tarifleri... çamaşır deterjanı yerine bir kalıp doğal sabunu rendeleyip 2 litre suya koyun. sabun eriyene kadar kaynatın. i̇çine 1 çay bardağı boraks, 1 su bardağı da çamaşır su

00:34 ütopya - deterjan kuyuya kasıtlı mı döküldü

ütopya - deterjan kuyuya kasıtlı mı döküldü

utopya 33 izlenme - 1 year ago

acun ılıcalı'nın yeni yarışması ütopya tv8 ekranlarında başladı. 15 yarışmacının 100'ü aşkın kameranın bulunduğu ıssız bir arazide 10 ay boyunca yaşamlarını sürdüreceği ütopya’da her yarışmacı kendisine verilen imkanlarla kendi yaşam alanlarını oluşturacak. ütopya’da yarışmacılara 2 inek 25 koyun ve kişisel araç gereçler veriliyor. bu bölümde; kuyuya dökülen deterjanın münakaşası yaşanıyor.

00:57 ütopya - kuyuya deterjanı kim döktü

ütopya - kuyuya deterjanı kim döktü

utopya 55 izlenme - 1 year ago

acun ılıcalı'nın yeni yarışması ütopya tv8 ekranlarında başladı. 15 yarışmacının 100'ü aşkın kameranın bulunduğu ıssız bir arazide 10 ay boyunca yaşamlarını sürdüreceği ütopya’da her yarışmacı kendisine verilen imkanlarla kendi yaşam alanlarını oluşturacak. ütopya’da yarışmacılara 2 inek 25 koyun ve kişisel araç gereçler veriliyor. kuyuya deterjanı kim döktü? bu soru bir sorun oluyor.

02:17 2 dakikada bilim - kestanelerin temizlik gücü

2 dakikada bilim - kestanelerin temizlik gücü

jayjay 58 izlenme - 1 year ago

ntv'de yayınlanan küçük ve kısa bilgi alışverişi yapan 2 dakikada bilim adlı programda deterjanlar konusu işleniyor.. almanyada ard kanalında 2008 yılında gösterime girmiştir. iyi seyirler

06:30 deterjan üretimleri nasıl yapılır

deterjan üretimleri nasıl yapılır

jayjay 19 izlenme - 1 year ago

discovery channel'da yayınlanan 'how do they do it' adlı programda bugün öğreneceğimiz şey, deterjan üretimleri nasıl yapılır.

04:12 elde deterjan köpüğü yakmak - deney

elde deterjan köpüğü yakmak - deney

gemini99 129 izlenme - 1 year ago

efendim öncelikle evde denemeyiniz. zaten bu arkadaşın bu deneyi yapma amacı nedir anlamış değilim. elde köpük yakma deneyini gerçekleştirerek bilim tarihinde gizli kalmış bir sorunun daha yanıtını bulan bu arkadaşa teşekkür ediyoruz.

00:48 zorlukları aşmanın sırrı gülümsemekte!

zorlukları aşmanın sırrı gülümsemekte!

ece25 270 izlenme - 1 year ago

zorlukları aşmanın sırrı gülümsemekte!

14:31 evde çamaşır deterjanı yapımı - hayata dokunmak lazım - showtv izle

evde çamaşır deterjanı yapımı - hayata dokunmak lazım - showtv izle

ShowTV 5164 izlenme - 2 years ago

sunuculuğunu ebru akel'in yaptığı, prof. dr. osman müftüoğlu'nun değerli bilgilerini paylaştığı show tv'de yayınlanan hayata dokunmak lazım programında ev yapımı çamaşır deterjanı, yüzey temizliyiciler, kozmetik ürünlerin tarifi veriliyor. (07 kasım 2013).