2212 sonuç

Reklam nedir?

Sütlü buz değil dondurma

#süt #dondurma #reklam #lerafresca
00:24 Kara Cuma İndirimlerinde Küçük Kızla Kavga Eden Kadın

Kara Cuma İndirimlerinde Küçük Kızla Kavga Eden Kadın

boompow izlenme - 46 minutes ago

indirimlerin ABD'de bir kavga kültürü haline geldiğini hepimiz biliyoruz. O denli bir kültür ki illa kavga edip üzerinden geçmek isteyeceğiniz birisini bulmazsanız aldığınız indirimli ürünün hakkını vermiş olmuyorsunuz. ve bakalım cuma günü yapılan bu indirimde kimler insanlığını kaybedip başkalarına kötü davranıyor iyi seyirler.

00:22 Black Friday ile alışveriş çılgınlığı başlıyor

Black Friday ile alışveriş çılgınlığı başlıyor

Seher Karahan izlenme - 19 hours ago

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı başlıyor. Bugüne özel büyük indirimler sayesinde ülkede adeta bir alışveriş çılgınlığı yaşanıyor

03:45 izleyince korkudan uyutmayacak 13 acımasız korku filmi

izleyince korkudan uyutmayacak 13 acımasız korku filmi

gemini99 1 izlenme - 2 weeks ago

bu zamana kadar yapılmış birbirinden korkunç ve yürek hoplatan heyecan dolu filmleri 13. cuma'ya özel içinizi titretecek şekilde 13 paranormal film derledik.

01:28 13. cuma oyun fragmanı

13. cuma oyun fragmanı

roltrader 154 izlenme - 2 weeks ago

çizgi roman dünyasının ve beyaz perdenin ünlü korku yapımlarından 13. cuma ( friday the 13th) bu sefer video oyun serisi olarak karşımıza çıkıyor. oyunun içeriğine bakacak olursak, tahmin edileceği üzere ana karakterlerden jason voorhees'i kontrol edip tam bir katliam yaratacağız. bir diğer seçenek ise kamptaki insanlardan biri olup hayatta kalma mücadelesi de verebileceğiz. multiplayer ögeleriyle ön plana çıkartılan oyunun detayları geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

01:28 13. cuma oyununun fragmanı yayınlandı

13. cuma oyununun fragmanı yayınlandı

roltrader 0 izlenme - 1 month ago

1980 yılında vizyona giren filmin senaryosunu victor miller ve yönetmenliğini sean s. cunningham yapmıştı. jason bu sefer bir film ile değil, video oyunu ile karşımıza çıkıyor. unreal engine 4 ile yeni bir projeye başlayan ekip, bağış toplamak için kickstarter ile projeyi resmileştirdi. hikaye modunun bulunduğu ve açık dünya korku türünde olacak olan oyun, film senaryosuna da sağdık kalıyor.hikaye modunun yanında da, çevrim içi oyun modunun da olacağı belirtildi.

01:10 ingiltere'nin göbeğinde cuma namazı

ingiltere'nin göbeğinde cuma namazı

kontrahbr 0 izlenme - 1 month ago

çevreci müslümanlar, ingiliz hükümetinin yenilenebilir enerji kaynaklarına uygulanan desteklerde kesintiye gitmesini protesto amacıyla cuma namazını parlamento meydanı'nda kıldı.

26:43 the forest part 5 - kara çocuk cuma ve garipten sesler - zeonnn

the forest part 5 - kara çocuk cuma ve garipten sesler - zeonnn

zeoNNN 261 izlenme - 1 month ago

kara çocuk cuma ve garipten sesler :) the forest w/ pintipanda 5. uçak kazasının ardından tek başınıza kaldığınız adada gizemli bir ormanda hayatta kalmak zorundasınız ve bir süre sonra adada tek yaşayanın siz olmadığınızı, ete aç mutantların olduğunu öğrenirsiniz. açık dünyaya sahip the forest’da yaşayan bir orman, açık dünya, yeşerip büyüyen ve sonra da ölen bir bitki örtüsü bulunuyor. ağaçları kesip kendinize yiyecek yetiştirmeli ve kendinize sığınacağınız bir alan yaratmalısınız.

01:26 ajda pekkan ve sinan akçıl'dan şov programı

ajda pekkan ve sinan akçıl'dan şov programı

mondomedia 118 izlenme - 2 months ago

sinan akçıl ve ajda pekkan'dan yeni program 'süper cumartesi. pop müziğinin başarılı isimleri sinan akçıl ve ajda pekkan yepyeni bir projede buluşuyor. cumartesi akşamları bambaşka bir format ile ekrana çıkacak ünlü şarkıcılar şarkılarını bambaşka bir versiyonda söyleyecek. her hafta ünlü konuklarla keyifli sohbet yapacaklar.

01:07 geniş aile yapıştır - fragman

geniş aile yapıştır - fragman

buketolga 70 izlenme - 2 months ago

geniş aile yapıştır - fragman

02:08 robinson crusoe ve cuma filminin galası yapıldı

robinson crusoe ve cuma filminin galası yapıldı

tv8 135 izlenme - 2 months ago

4 eylül cuma günü vizyona girecek robinson crusoe ve cuma filminin renkli galası dün akşam yüksek katılımla gerçekleştirildi. gürcan yurt'un çizgileriyle 17 yıl önce hayat bulan robinson crusoe & cuma çizgi roman karakterleri canlanıp beyazperdede seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. eğlenceli filmin renkli galası da dün akşam etiler hillside'da oldukça renkli bir gece ile düzenlendi. galaya basın mensupları yoğun olarak katılırken, eğlence camiasının murat serezli, müfit can saçıntı, birol güven, didem erol, erdil yaşaroğlu, selçuk erdem, gizem denizci, ayşe tolga, hasibe eren gibi tanınmış simaları göze çarptı.

Çalma Listeleri

Pozantılı Cumali Tüm Şarkıları

Pozantılı Cumali Tüm Şarkıları

Vidivodo 18 Video
Cumali Atilla Tüm Şarkıları

Cumali Atilla Tüm Şarkıları

Vidivodo 91 Video
Cumali Alp Tüm Şarkıları

Cumali Alp Tüm Şarkıları

Vidivodo 0 Video
Cuma Yolaçan Tüm Şarkıları

Cuma Yolaçan Tüm Şarkıları

Vidivodo 11 Video
Cumali Sarı Tüm Şarkıları

Cumali Sarı Tüm Şarkıları

Vidivodo 9 Video

Kanallar

Channel Name cumartesi_surprizi