312 sonuç

Reklam nedir?

Sütlü buz değil dondurma

#süt #dondurma #reklam #lerafresca
01:15 cennete doğru akan dünyanın en güzel nehri cano cristales

cennete doğru akan dünyanın en güzel nehri cano cristales

gemini99 3 izlenme - 3 weeks ago

kolombiya'nın sierra de la macarena bölgesinde bulunan, '5 rengin nehri' olarak bilinen cano cristales nehri, içerisindeki algler sebebiyle gökkuşağını andırıyor ve 'cennete doğru ilerleyen nehir' ve 'dünyanın en güzel nehri' olarak da tanımlanıyor.

02:39 dünya kupasını 3d yazıcılar ile evinizde üretebilirsiniz

dünya kupasını 3d yazıcılar ile evinizde üretebilirsiniz

ShiftDeleteNet 121 izlenme - 3 weeks ago

görüntüleme teknolojileri konusunda dünyanın önde gelen isimlerinden biri olan canon, 3d yazıcı sektörüne adım atmaya hazırlanıyor. canon expo’da tanıtılan ve fuara katılanların büyük ilgisini çeken canon 3d yazıcılar ile hayal ettiğiniz bir şehrin maketini ya da ülkemizin senelerdir gitmeye bile hasret kaldığı dünya kupası’nı sadece dakikalar içerisinde, kendi evinizde üretebilirsiniz. dilerseniz canon imzalı 3d yazıcılarla üretilen şehir maketinin ve dünya kupası kopyasının yer aldığı ufak turumuzu bu videodan izleyebilirsiniz.

02:29 sınır tanımayan her şeyi gösteren güvenlik kamerası

sınır tanımayan her şeyi gösteren güvenlik kamerası

ShiftDeleteNet 0 izlenme - 1 month ago

canon'un sergilediği güvenlik kamerası, gözlüğün, çantanın ve elbiselerin arkasını görerek olası tehlikelerin önceden fark edilmesini sağlıyor. canon tarafından geliştirilen görüntüleme teknolojileri, riskin yüksek olduğu ve önceden alınan tedbirlerin büyük fayda sağladığı alanlar için müthiş sonuçlar elde edebiliyor. paris’te düzenlenen canon expo etkinliğinde ziyaretçilerin büyük ilgisini çeken güvenlik kamerası, sıradan kameraların önüne geçerek inanılmaz sonuçlar ortaya koyuyor. videoyu izleyin.

02:28 4k'yı bitirecek sistem geliyor

4k'yı bitirecek sistem geliyor

ShiftDeleteNet 1646 izlenme - 1 month ago

paris'te düzenlenen canon expo etkinliğinde 4k'ya daha yeni alışan teknoloji tutkunlarını heyecanlandıran canon eos system 8k ürünleri anlatıldı. ilk izlenimlerimizi bu videoda paylaştık. canon’un paris’te düzenlenen ve 5 yılda bir yapılan canon expo fuarında, canon eos system 8k ürün grubuna ait yeni nesil teknolojiler sergilendi. canlı ortamda 8k kayıt yapabilen kameralarla çekilen sahnede elde edilen detaylar, yine yüksek çözünürlüğe sahip ekranlara canlı olarak yansıtıldı.

01:55 120 megapiksel çeken canon eos

120 megapiksel çeken canon eos

ShiftDeleteNet 1109 izlenme - 1 month ago

canon’un daha önceden duyurduğu 120 megapiksel çözünürlüğe sahip dijital fotoğraf makinesini gördük ve bu videoda neler yaptığını inceleme imkanı bulduk. canon tarafından 5 yılda bir düzenlenen canon expo etkinliği, 13-15 eylül’de paris’te gerçekleştirildi. görüntüleme ve baskı teknolojilerinde canon’un elde ettiği en son teknolojilerin sergilendiği organizasyonda 120 megapiksel çözünürlüğe sahip olan yeni eos modeli, büyük ilgi gördü. bu kadar yüksek çözünürlüğün ne anlama geldiğini merak edenler için kısa bir video çektik ve deneyimlerimizi paylaştık.

01:37 yılın televizyon ödülleri sahiplerini buldu

yılın televizyon ödülleri sahiplerini buldu

mondomedia 21 izlenme - 6 months ago

aydın üniversitesi’nden öğrencilerin oylamasıyla yılın enleri ödülünü alan kenan imirzalıoğlu, ayşe hatun önal, erol evgin, cihan canova, melike i̇pek yalova, sezai aydın ve nevra serezli ödüllerini almak için sahneye davet edildi. ‘ yılın en başarılı oyuncusu ’ ödülüne layık görülen kenan i̇mirzalıoğlu, bir daha dizilerde rol almayacak haberine açıklık getirdi: dizilerde rol almayacağım demedim, şu anki saatlerde dizi olursa onlarda rol almayacağım eğer dizi saatleri 60 dakikaya inerse ve öyle bir proje gelirse rol alırım. oyuncu özel hayatıyla ilgili sorularda ise kadir i̇nanır kanunlarını bozmadı, demek ki sorulacak sorular bitmiş diyerek röportajını noktaladı.

00:57 armenia - 1.5 million victims of 1915 massacre canonised

armenia - 1.5 million victims of 1915 massacre canonised

euronews 157 izlenme - 7 months ago

the armenian church has canonised 1.5 million people in what is believed to be the biggest ceremony of its kind in history. thursday's (april 23) event took place in echmiadzin, armenia's main church. constructed in 4 ad, it is believed to be the christian community's oldest cathedral.

05:16 you'll never guess what a fan sent me

you'll never guess what a fan sent me

iwantmylauren 23 izlenme - 10 months ago

a fan sends me a really expensive gift that was on my amazon wish list! appreciate the support of my funny youtube videos and sketches. thanks so much for being my subscriber!

00:20 six new saints canonised by pope francis

six new saints canonised by pope francis

euronews 113 izlenme - 1 year ago

pope francis has canonised six new saints, including a priest and a nun from the ındian state of kerala in a ceremony at st peter's square in the vatican. the two indians and four italians who were said to have dedicated their lives to help the poor, the sick and the elderly and urged italians to follow their example.

01:57 canon 300mm f2.8 lens - nasıl kullanılır

canon 300mm f2.8 lens - nasıl kullanılır

tutorials 27 izlenme - 1 year ago

profesyonel fotoğrafçı canon 300mm f2.8 lens nasıl kullanılır anlatıyor.

Çalma Listeleri

Sana Değmez Be Cano

Sana Değmez Be Cano

Vidivodo 11 Video
Cano Kime Gideyim

Cano Kime Gideyim

Vidivodo 9 Video