26843 sonuç

Reklam nedir?

Sütlü buz değil dondurma

#süt #dondurma #reklam #lerafresca
05:18 can yayınları'ndan hırsız çocuk özürü

can yayınları'ndan hırsız çocuk özürü

tv8 92 izlenme - 1 week ago

istanbul tüyap kitap fuarı'nda can yayınları'nın standında 13 yaşındaki çocuk ağabeyi ile gezerken çocuk standından kitap çalmakla suçlandı. kıyafetleri herkesin içinde sıyrılarak zorla aranan çocuğun üzerinden herhangi bir kitap çıkmazken, can yayınları'nın stand görevlileri tepki gösteren ağabeyin üstüne yürüdü ve güvenlik aracılığıyla fuardan atmakla tehdit etti. çocuğun durumu sosyal medyaya yansıyınca vatandaşlar duruma tepki gösterdi. can yayınları'na karşı atılan birçok mesajın ardından yayınevi olayı doğrulayarak özür diledi. sosyal medyada yaşananları kendileri adına utanç verici olarak değerlendiren yayınevinin sahibi can öz'ün de aileyi arayarak özür diledi. can öz kendi imzasıyla yaptığı açıklamada ' hatalıyım, sorumluyum, hesap vermeliyim ' ifadelerini kullandı.

05:29 candan erçetin gazetecilere çok sinirlendi

candan erçetin gazetecilere çok sinirlendi

tv8 807 izlenme - 1 week ago

şarkıcı candan erçetin, önceki gün taksim istiklal caddesi’nde görüntülendi. objektifleri fark edince sinirlenen erçetin, ' siz deli misiniz? sokakta yürüyen insanı neden çekiyorsunuz? ' deyip hızla uzaklaştı.

11:45 vine fenomeni nasıl olunur

vine fenomeni nasıl olunur

ShiftDeleteNet 0 izlenme - 1 week ago

geçtiğimiz günlerde yeni albümü ile müzik piyasasını sallayan vine fenomeni can tosun ile samimi bir röportaj gerçekleştirdik. işte vine’da fenomen olmanın anahtarı. her ay ücretsiz olarak yayınlanan sdn teknosa magazin’in kasım sayısındaki sosyal medya konuğu vine fenomeni ünlü sanatçı can tosun’du. gerçekleştirdiğimiz samimi röportajda, can tosun’un geleceğe ilişkin planlarını ve sosyal medya ile ilgili düşüncelerini de bulabilirsiniz. ayrıca vine fenomeni nasıl olunur sorusunu da can tosun takipçilerimiz için yanıtlıyor. lafı daha fazla uzatmadan sizleri can tosun ile gerçekleştirdiğimiz röportajla başbaşa bırakalım.

01:22 sibel can bostancı konseri hazırlıklarına başladı

sibel can bostancı konseri hazırlıklarına başladı

mondomedia 285 izlenme - 1 week ago

bir bayan arkadaşı ile çıktığı yemeğin ardından mekanın kapısında objektiflere takılan sibel can’ın acelesi var gibiydi. gazetecilerin sorularını geçiştirerek aracına yönelen sibel can’a kilo verdiği söylenince bir anda konuşmaya başladı. ' çok mutluyum. bu yüzden kilo verdim. her şey çok güzel gidiyor. her şey güzel olunca da sağlıklı yaşanıyor. bu sayede de kilo veriliyor ' dedi. aracına binerken ayağı sendeleyen şarkıcı, göze geldim diyerek espri yaptı. yıllardır yaşadığı semtte adres soran sibel can bir anda herkesi şaşırttı. ‘ben bu sokaktan nasıl çıkabilirim? köprüye bağlanmak istiyorum” diyen sibel can’ı hayret ederek karşılayan basın mensupları önce şaka yapıyor sandı.ardından köprüye nasıl çıkabileceğini tarif eden habercilere teşekkür eden şarkıcı bu sefer el frenini indiremedi. sibel can valelerden de bu konuda yardım alarak gözler

00:27 liselilerin cansız mankenle öğretmenlerini trollemesi

liselilerin cansız mankenle öğretmenlerini trollemesi

filadem 2044 izlenme - 1 week ago

liseliler tarafından kurnazca hazırlanan ve öğretmenleri gelmeden cam önüne yerleştirilmiş okul kıyafeti giydirilmiş cansız manken şakasının komik anları ve hocanın yaşadığı şaşkınlık ve kahkaha dolu anlar yurdum liselilerinin ne kadar yaramaz olduğunu göstermekte ve bu muhteşem lise kokan şaka sizlerle.

01:03 prostate cancer treatment options in kansas city

prostate cancer treatment options in kansas city

kcurologycom 635 izlenme - 2 weeks ago

kansas city urology care offers safe and effective prostate cancer treatment using modern technology. their professionals are supportive, accurate, friendly and courteous.

03:07 6 days dark

6 days dark

Daniel Vujic 379 izlenme - 2 weeks ago

the story of tanja, a young woman who has an affair with a rich man, only for his vengeful wife to put a gypsy curse on her. tanja is forced to suffer nightmarish encounters for six days and six nights, at the end of which she will confront an evil entity dating back to the nazi occupation of eastern europe.

01:02 sibel can'dan yeni albüm müjdesi

sibel can'dan yeni albüm müjdesi

mondomedia 136 izlenme - 2 weeks ago

şarkıcı sibel can evinden çıkarken gazetecilere yakalandı. sibel can ocak ayında albüm çıkaracağının müjdesini verdi.

00:58 ahmet hakan melih gökçek'in tweetlerini canlı yayında okudu

ahmet hakan melih gökçek'in tweetlerini canlı yayında okudu

cnnturk 113 izlenme - 2 weeks ago

cnntürk ekranlarında yayınlanan tarafsız bölge programına katılan chp genel başkan adayı muharrem ince'ye ' destek ' ankara büyükşehir belediye başkanı melih gökçek'ten geldi. programın moderatörü ahmet hakan, gökçek'in twitter üzerinden kendisine yazdığı mesajları canlı yayında okudu. i̇şte o anlar

01:28 insanların efsane snake oyununu canlandırması

insanların efsane snake oyununu canlandırması

jayjay 75 izlenme - 2 weeks ago

buzzfeed, hazırladığı bu videoda efsane snake oyununun insanları bir araya getirerek gerçek hayata uyarladı.

Çalma Listeleri

Canımsın Cananımsın

Canımsın Cananımsın

Vidivodo 9 Video
Canımın Canulisi

Canımın Canulisi

Vidivodo 7 Video
Cane Cana

Cane Cana

Vidivodo 9 Video
Urfa Geceleri 5 - Gitti Canımın Cananı

Urfa Geceleri 5 - Gitti Canımın Cananı

Vidivodo 16 Video
Canımdan Can İste

Canımdan Can İste

Vidivodo 20 Video