93 sonuç

Reklam nedir?

Sütlü buz değil dondurma

#süt #dondurma #reklam #lerafresca
01:19 balıkçılar bu gece vira bismillah diyecek - anadolu ajansı

balıkçılar bu gece vira bismillah diyecek - anadolu ajansı

AnadoluAjansi 241 izlenme - 2 months ago

balıkçılar, 15 nisan'da başlayan av yasağının bu gece sona ermesiyle gırgır tekneleri ve küçük teknelerle denize açılarak vira bismillah diyecek. gece 00.00'da vira bismillah diyecek balıkçılar, sezona bol miktarda palamut avlayarak başlamayı ümit ediyor. tüm hazırlıklarını tamamlayan balıkçılar, yasağın biteceği saati heyecanla bekliyor. av yasağının sona ermesiyle vatandaşların da sofrası şenlenecek. bol balık tüketmeye hasret kalan vatandaşların palamutu tezgahlardan ilk günlerde 5-10 lira arasında satın alabileceği belirtiliyor.

02:08 peşmerge geçişi bu gece gerçekleşecek

peşmerge geçişi bu gece gerçekleşecek

showhaber 134 izlenme - 1 year ago

ıkby parlamentosu'ndan tezkere alan peşmergeler, türkiye'nin açtığı koridordan kobani'ye geçmek üzere yola çıktı.türkiye'nin kontrolünde güvenli bir noktada toplanan peşmergeler, bu gece kobani'ye geçirilmeye başlanacak. geçiş yapacak peşmergeler, savaş için özel yetiştirilen 'zerevani' grubundan.

02:08 türksat 4a frekansına geçişler bu gece

türksat 4a frekansına geçişler bu gece

kontrahbr 37 izlenme - 1 year ago

türksat, 4a haberleşme uydusuna geçiş yaptı ve televizyon ve radyo frekansları bu gece değişiyor. uydu alıcılarında otomatik güncellemesi olanların frekansları otomatik güncellenecek ancak, türksat güncelleme sistemi ile uyumlu olmayan alıcıların ise yeniden ayarlanması gerekiyor türksat 4a frekansına geçişler bu gece

03:39 şener şen'in türkan şoray ile röportajı

şener şen'in türkan şoray ile röportajı

tayfunege 130 izlenme - 1 year ago

şener şen'in türkan şoray ile yaptığı röportaj sizlerle. bu gece, bu gece bir başka gece. 1990'lı yılların cuma gecesinin vazgeçilmezi, futboldan sanata, parodiye bol içerikli eğlence programı.

02:23 x factor star ışığı - grup 4 gen  - bu gece son

x factor star ışığı - grup 4 gen - bu gece son

mert deniz 102 izlenme - 1 year ago

juri üyeliğini; sinan akçıl, atiye, nigar cemal ve klip yönetmeni nihat odabaşı'nın yaptığı, yetenekli seslerin yarıştığı x factor star ışığı'nda; grup 4 gen , bu gece son şarkısını canlı olarak sergiliyor.

04:03 açıldı bu gece sarıyer üftade ilahi grubu

açıldı bu gece sarıyer üftade ilahi grubu

kemal bölükbaşı 33 izlenme - 1 year ago

açıldı bu gece sarıyer üftade ilahi grubu

03:23 muhammed - muhabbet bağı - o ses çocuklar - acunmedya

muhammed - muhabbet bağı - o ses çocuklar - acunmedya

acunmedya 16 izlenme - 1 year ago

jüri üyeliğini: hadise, murat boz ve mustafa ceceli'nin yaptığı ekranların sevilen ve beğeni ile izlenen yarışma programı o ses türkiye'de; muhammed, muhabbet bağına girdim bu gece şarkı performansı ile yeterli görülmeyerek yarışmaya veda ediyor.

03:23 o ses çocuklar - muhammed - muhabbet bağı

o ses çocuklar - muhammed - muhabbet bağı

osesturkiye 35 izlenme - 1 year ago

jüri üyeliğini: hadise, murat boz ve mustafa ceceli'nin yaptığı ekranların sevilen ve beğeni ile izlenen yarışma programı o ses türkiye'de; muhammed, muhabbet bağına girdim bu gece şarkı performansı ile yeterli görülmeyerek yarışmaya veda ediyor.

01:58 bu gece berat kandili - showhaber

bu gece berat kandili - showhaber

showhaber 73 izlenme - 1 year ago

diyanet işleri başkanı mehmet görmez, ramazan'a 15 gün kala idrak edilen berat kandili'nin öğrettiği en önemli hususlardan birinin affetmek olduğunu belirterek, zira allah'tan af bekleyenin affedici, bağışlanma dileyenin de bağışlayıcı olacağını belirtti.görmez, berat kandili dolayısıyla yayımladığı mesajda, 12 haziran perşembeyi cumaya bağlayan gece bir berat kandili'nin daha idrak edileceğini ifade etti."hızla akıp giden ömür içerisinde böylesine bir geceye bir kez daha eriştirip bizlere güzel bir fırsat bahşettiği için cenab-ı hakk'a ne kadar hamd-ü sena etsek ve ne kadar şükretsek azdır" değerlendirmesinde bulunan görmez, berat kandili'nin pek çok güzelliğin yaşandığı, rahmet, mağfiret ve arınma mevsimi ramazana yaklaşıldığının habercisi olduğunu bildirdi.

01:31 eurovision'da birinci bu gece belli oluyor

eurovision'da birinci bu gece belli oluyor

euronews 84 izlenme - 1 year ago

eurovision şarkı yarışması final gecesi bu akşam danimarka'nın başkenti kopenhag'da yapılacak. 37 ülkenin katıldığı eurovision şarkı yarışması'nda sadece 26 ...

Çalma Listeleri

Bu Gece

Bu Gece

Vidivodo 10 Video
Bu Gece

Bu Gece

Vidivodo 14 Video