52 sonuç

02:44 aydemir akbaş zeki alasya'nın cenazesinde isyan etti - tv8

aydemir akbaş zeki alasya'nın cenazesinde isyan etti - tv8

tv8 32 izlenme - 6 months ago

zeki alasya’nın cenazesine katılmak için levent camii’ ne gelen aydemir akbaş fotoğraf çektirmeye gelenlere isyan etti. bir daha sanatçı arkadaşlarının cenazesine gelmeyeceğini söyleyen aydemir akbaş, 'hiç konuşacak halim yok. ben bir şey söyleyeceğim. ben bir daha bir sanatçı arkadaşımın cenazesine gelmeyeceğim. yemin ettim bir daha gelmeyeceğim. gitmek üzereydim, arkadaşlarım çevirdi, kaldım. hakikaten gelmek istemiyorum. çünkü acısını yaşayamıyorum. fotoğraf çektirmeye gelen insanlardan bıktık. resmen bıktım. ya tamam seviyorsun sanatçı adam ama bırak bende onunla baş başa kalayım. zeki her şeyden evvel adam gibi adamdı.' ifadelerini kullandı.

00:58 altındağlı 2. bölüm - annesine üzülen ekrem - show tv izle

altındağlı 2. bölüm - annesine üzülen ekrem - show tv izle

ShowTV 1 izlenme - 1 year ago

baş rollerini: şafak sezer, hande ataizi, aydemir akbaş, berk atan, serhat özcan, başak sayan, ebubekir öztürk, lale belkıs ve alpay şayhan'ın paylaştığı show tv ekrarlarının yeni dizisi altındağlı 2. bölümünde; ekrem,annesini huzur evine yatırdığı için tedirginlik ve suçluluk duyuyor.

02:00 altındağlı 2. bölüm - annesini huzur evine götüren ekrem - show tv izle

altındağlı 2. bölüm - annesini huzur evine götüren ekrem - show tv izle

ShowTV 1 izlenme - 1 year ago

baş rollerini: şafak sezer, hande ataizi, aydemir akbaş, berk atan, serhat özcan, başak sayan, ebubekir öztürk, lale belkıs ve alpay şayhan'ın paylaştığı show tv ekrarlarının yeni dizisi altındağlı 2. bölümünde; ekrem,annesini huzur evine getirerek kaydını yapıyor.

02:11 altındağlı 2. bölüm - huzur evine gitmeyen nermin - show tv izle

altındağlı 2. bölüm - huzur evine gitmeyen nermin - show tv izle

ShowTV 1 izlenme - 1 year ago

baş rollerini: şafak sezer, hande ataizi, aydemir akbaş, berk atan, serhat özcan, başak sayan, ebubekir öztürk, lale belkıs ve alpay şayhan'ın paylaştığı show tv ekrarlarının yeni dizisi altındağlı 2. bölümünde; ekrem,huzur evine gitmeyen annesine gitmesinin sebebini anlatarak kızıyor.

01:18 altındağlı 2. bölüm - çocukluk anılarını anlatan ekrem - show tv izle

altındağlı 2. bölüm - çocukluk anılarını anlatan ekrem - show tv izle

ShowTV 1 izlenme - 1 year ago

baş rollerini: şafak sezer, hande ataizi, aydemir akbaş, berk atan, serhat özcan, başak sayan, ebubekir öztürk, lale belkıs ve alpay şayhan'ın paylaştığı show tv ekrarlarının yeni dizisi altındağlı 2. bölümünde; ekrem,kızına çocukluk anlarını anlatıyor.

01:36 altındağlı 2. bölüm - evde yangın çıkaran nermin  - show tv izle

altındağlı 2. bölüm - evde yangın çıkaran nermin - show tv izle

ShowTV 1 izlenme - 1 year ago

baş rollerini: şafak sezer, hande ataizi, aydemir akbaş, berk atan, serhat özcan, başak sayan, ebubekir öztürk, lale belkıs ve alpay şayhan'ın paylaştığı show tv ekrarlarının yeni dizisi altındağlı 2. bölümünde; nermin,telefonda konuşmaya dalıyor o sırada evde yangın çıkıyor.

02:42 altındağlı 2. bölüm - pamir ile arkadaşlarının görevi - show tv izle

altındağlı 2. bölüm - pamir ile arkadaşlarının görevi - show tv izle

ShowTV 83 izlenme - 1 year ago

baş rollerini: şafak sezer, hande ataizi, aydemir akbaş, berk atan, serhat özcan, başak sayan, ebubekir öztürk, lale belkıs ve alpay şayhan'ın paylaştığı show tv ekrarlarının yeni dizisi altındağlı 2. bölümünde; pamir,arkadaşları ile birlikte almış oldukları görevi başarı ile tamamlayarak tırı durduruyor.

01:38 altındağlı 2. bölüm - telefonu bağlayamayan eleman - show tv izle

altındağlı 2. bölüm - telefonu bağlayamayan eleman - show tv izle

ShowTV 1 izlenme - 1 year ago

baş rollerini: şafak sezer, hande ataizi, aydemir akbaş, berk atan, serhat özcan, başak sayan, ebubekir öztürk, lale belkıs ve alpay şayhan'ın paylaştığı show tv ekrarlarının yeni dizisi altındağlı 2. bölümünde; ekrem,kendisine gelen telefonu bağlayamadığı için elemana kızıyor.

02:03 altındağlı 2. bölüm - canan'ın ekrem'den isteği - show tv izle

altındağlı 2. bölüm - canan'ın ekrem'den isteği - show tv izle

ShowTV 1 izlenme - 1 year ago

baş rollerini: şafak sezer, hande ataizi, aydemir akbaş, berk atan, serhat özcan, başak sayan, ebubekir öztürk, lale belkıs ve alpay şayhan'ın paylaştığı show tv ekrarlarının yeni dizisi altındağlı 2. bölümünde; canan,ekrem'den matematik öğretmeninin çalınan arabasının bulunmasını istiyor.

02:40 altındağlı 2. bölüm - başkan'ın gevşek ağız konuşması  - show tv izle

altındağlı 2. bölüm - başkan'ın gevşek ağız konuşması - show tv izle

ShowTV 1 izlenme - 1 year ago

atan, serhat özcan, başak sayan, ebubekir öztürk, lale belkıs ve alpay şayhan'ın paylaştığı show tv ekrarlarının yeni dizisi altındağlı 2. bölümünde; başkan,işlerinin sırlarını dışa verilmemesi konusunda arkadaşlarını özlü sözlerle uyarıyor.