aydemir+akbaş+ Videoları

54 sonuç

01:46 Aydemir Akbaş'ın Dişlerinin Ağzından Fırlaması
Aydemir Akbaş'ın Dişlerinin Ağzından Fırlaması
mondomedia 8.119 izlenme - 1 month ago

Kolpaçino 3. Devre filminin galasınde ilginç saç stiliyle dikkatleri üzerine çeken Aydemir Akbaş'ın gazetecilere açıklamalarda bulunduğu esnada protez dişleri ağzından fırladı. O anları izliyoruz efendim.

02:44 aydemir akbaş zeki alasya'nın cenazesinde isyan etti - tv8
aydemir akbaş zeki alasya'nın cenazesinde isyan etti - tv8
tv8 14.800 izlenme - 11 months ago

zeki alasya’nın cenazesine katılmak için levent camii’ ne gelen aydemir akbaş fotoğraf çektirmeye gelenlere isyan etti. bir daha sanatçı arkadaşlarının cenazesine gelmeyeceğini söyleyen aydemir akbaş, 'hiç konuşacak halim yok. ben bir şey söyleyeceğim. ben bir daha bir sanatçı arkadaşımın cenazesine gelmeyeceğim. yemin ettim bir daha gelmeyeceğim. gitmek üzereydim, arkadaşlarım çevirdi, kaldım. hakikaten gelmek istemiyorum. çünkü acısını yaşayamıyorum. fotoğraf çektirmeye gelen insanlardan bıktık. resmen bıktım. ya tamam seviyorsun sanatçı adam ama bırak bende onunla baş başa kalayım. zeki her şeyden evvel adam gibi adamdı.' ifadelerini kullandı.

00:58 altındağlı 2. bölüm - annesine üzülen ekrem - show tv izle
altındağlı 2. bölüm - annesine üzülen ekrem - show tv izle
ShowTV 18.366 izlenme - 2 years ago

baş rollerini: şafak sezer, hande ataizi, aydemir akbaş, berk atan, serhat özcan, başak sayan, ebubekir öztürk, lale belkıs ve alpay şayhan'ın paylaştığı show tv ekrarlarının yeni dizisi altındağlı 2. bölümünde; ekrem,annesini huzur evine yatırdığı için tedirginlik ve suçluluk duyuyor.

02:00 altındağlı 2. bölüm - annesini huzur evine götüren ekrem - show tv izle
altındağlı 2. bölüm - annesini huzur evine götüren ekrem - show tv izle
ShowTV 15.379 izlenme - 2 years ago

baş rollerini: şafak sezer, hande ataizi, aydemir akbaş, berk atan, serhat özcan, başak sayan, ebubekir öztürk, lale belkıs ve alpay şayhan'ın paylaştığı show tv ekrarlarının yeni dizisi altındağlı 2. bölümünde; ekrem,annesini huzur evine getirerek kaydını yapıyor.

02:11 altındağlı 2. bölüm - huzur evine gitmeyen nermin - show tv izle
altındağlı 2. bölüm - huzur evine gitmeyen nermin - show tv izle
ShowTV 12.121 izlenme - 2 years ago

baş rollerini: şafak sezer, hande ataizi, aydemir akbaş, berk atan, serhat özcan, başak sayan, ebubekir öztürk, lale belkıs ve alpay şayhan'ın paylaştığı show tv ekrarlarının yeni dizisi altındağlı 2. bölümünde; ekrem,huzur evine gitmeyen annesine gitmesinin sebebini anlatarak kızıyor.

01:18 altındağlı 2. bölüm - çocukluk anılarını anlatan ekrem - show tv izle
altındağlı 2. bölüm - çocukluk anılarını anlatan ekrem - show tv izle
ShowTV 9.009 izlenme - 2 years ago

baş rollerini: şafak sezer, hande ataizi, aydemir akbaş, berk atan, serhat özcan, başak sayan, ebubekir öztürk, lale belkıs ve alpay şayhan'ın paylaştığı show tv ekrarlarının yeni dizisi altındağlı 2. bölümünde; ekrem,kızına çocukluk anlarını anlatıyor.

01:36 altındağlı 2. bölüm - evde yangın çıkaran nermin  - show tv izle
altındağlı 2. bölüm - evde yangın çıkaran nermin - show tv izle
ShowTV 5.858 izlenme - 2 years ago

baş rollerini: şafak sezer, hande ataizi, aydemir akbaş, berk atan, serhat özcan, başak sayan, ebubekir öztürk, lale belkıs ve alpay şayhan'ın paylaştığı show tv ekrarlarının yeni dizisi altındağlı 2. bölümünde; nermin,telefonda konuşmaya dalıyor o sırada evde yangın çıkıyor.

02:42 altındağlı 2. bölüm - pamir ile arkadaşlarının görevi - show tv izle
altındağlı 2. bölüm - pamir ile arkadaşlarının görevi - show tv izle
ShowTV 3.220 izlenme - 2 years ago

baş rollerini: şafak sezer, hande ataizi, aydemir akbaş, berk atan, serhat özcan, başak sayan, ebubekir öztürk, lale belkıs ve alpay şayhan'ın paylaştığı show tv ekrarlarının yeni dizisi altındağlı 2. bölümünde; pamir,arkadaşları ile birlikte almış oldukları görevi başarı ile tamamlayarak tırı durduruyor.

01:38 altındağlı 2. bölüm - telefonu bağlayamayan eleman - show tv izle
altındağlı 2. bölüm - telefonu bağlayamayan eleman - show tv izle
ShowTV 16.572 izlenme - 2 years ago

baş rollerini: şafak sezer, hande ataizi, aydemir akbaş, berk atan, serhat özcan, başak sayan, ebubekir öztürk, lale belkıs ve alpay şayhan'ın paylaştığı show tv ekrarlarının yeni dizisi altındağlı 2. bölümünde; ekrem,kendisine gelen telefonu bağlayamadığı için elemana kızıyor.

02:03 altındağlı 2. bölüm - canan'ın ekrem'den isteği - show tv izle
altındağlı 2. bölüm - canan'ın ekrem'den isteği - show tv izle
ShowTV 2.878 izlenme - 2 years ago

baş rollerini: şafak sezer, hande ataizi, aydemir akbaş, berk atan, serhat özcan, başak sayan, ebubekir öztürk, lale belkıs ve alpay şayhan'ın paylaştığı show tv ekrarlarının yeni dizisi altındağlı 2. bölümünde; canan,ekrem'den matematik öğretmeninin çalınan arabasının bulunmasını istiyor.

02:40 altındağlı 2. bölüm - başkan'ın gevşek ağız konuşması  - show tv izle
altındağlı 2. bölüm - başkan'ın gevşek ağız konuşması - show tv izle
ShowTV 2.918 izlenme - 2 years ago

atan, serhat özcan, başak sayan, ebubekir öztürk, lale belkıs ve alpay şayhan'ın paylaştığı show tv ekrarlarının yeni dizisi altındağlı 2. bölümünde; başkan,işlerinin sırlarını dışa verilmemesi konusunda arkadaşlarını özlü sözlerle uyarıyor.

01:11 altındağlı 2. bölüm - jale ile başkan'ın benzetmesi  - show tv izle
altındağlı 2. bölüm - jale ile başkan'ın benzetmesi - show tv izle
ShowTV 13.446 izlenme - 2 years ago

baş rollerini: şafak sezer, hande ataizi, aydemir akbaş, berk atan, serhat özcan, başak sayan, ebubekir öztürk, lale belkıs ve alpay şayhan'ın paylaştığı show tv ekrarlarının yeni dizisi altındağlı 2. bölümünde; başkan, jale'ye dert yanarak derin mafya üzerine film yapılmasına kı zıyor.

12:56 altındağlı 2. bölüm 1. kısım
altındağlı 2. bölüm 1. kısım
altindagli 10.579 izlenme - 2 years ago

huzurevine yerleşmemekte inat eden neriman ise ocaktaki yemeğin alev almasıyla büyük bir badire daha atlatır. başkan önce ankara'dayken annesinin arkadaşı olan bir kadını yardım etmesi için istanbul'a getirtir, ama neriman onu da iki günde kaçırmayı başarır. üstüne bir de arabayla ufak bir kaza yapınca, tepesi atan başkan zorla da olsa annesini huzurevine yatırmayı başarır. bir yandan cemre'nin uludağ gezisi meselesi sarpa sarmaya başlarken, diğer yandan yağız alp'in öğretmeninin arabası çalınınca, canan başkan'dan arabayı bulmasını ister. başkan ise bu iş için paşa ve cavcav'ı görevlendirir. bebe ve kankası devran ise tırın birini çevirip malları yağmalarlar. ancak tır payidar amca'nın koruması altındaki nakliye şirketlerinden birine aittir. başkan'la amcası papaz olur. mesele ilk anda tatlıya bağlansa da, payidar amca'nın korumasında olan başka bir tırın d

12:55 altındağlı 2. bölüm 4. kısım
altındağlı 2. bölüm 4. kısım
altindagli 10.882 izlenme - 2 years ago

altındağlı 2. bölümde; Huzurevine yerleşmemekte inat eden Neriman ise ocaktaki yemeğin alev almasıyla büyük bir badire daha atlatır. Başkan önce Ankara'dayken annesinin arkadaşı olan bir kadını yardım etmesi için İstanbul'a getirtir, ama Neriman onu da iki günde kaçırmayı başarır. Üstüne bir de arabayla ufak bir kaza yapınca, tepesi atan Başkan zorla da olsa annesini huzurevine yatırmayı başarır. Bir yandan Cemre'nin Uludağ gezisi meselesi sarpa sarmaya başlarken, diğer yandan Yağız Alp'in öğretmeninin arabası çalınınca, Canan Başkan'dan arabayı bulmasını ister. Başkan ise bu iş için Paşa ve Cavcav'ı görevlendirir. Bebe ve kankası Devran ise tırın birini çevirip malları yağmalarlar. Ancak tır Payidar Amca'nın koruması altındaki nakliye şirketlerinden birine aittir. Başkan'la amcası papaz olur. Mesele ilk anda tatlıya bağlansa da, Payidar Amca'nın korumas

12:54 altındağlı 2. bölüm 6. kısım
altındağlı 2. bölüm 6. kısım
altindagli 15.364 izlenme - 2 years ago

altındağlı 2. bölümde; huzurevine yerleşmemekte inat eden neriman ise ocaktaki yemeğin alev almasıyla büyük bir badire daha atlatır. başkan önce ankara'dayken annesinin arkadaşı olan bir kadını yardım etmesi için istanbul'a getirtir, ama neriman onu da iki günde kaçırmayı başarır. üstüne bir de arabayla ufak bir kaza yapınca, tepesi atan başkan zorla da olsa annesini huzurevine yatırmayı başarır. bir yandan cemre'nin uludağ gezisi meselesi sarpa sarmaya başlarken, diğer yandan yağız alp'in öğretmeninin arabası çalınınca, canan başkan'dan arabayı bulmasını ister. başkan ise bu iş için paşa ve cavcav'ı görevlendirir. bebe ve kankası devran ise tırın birini çevirip malları yağmalarlar. ancak tır payidar amca'nın koruması altındaki nakliye şirketlerinden birine aittir. başkan'la amcası papaz olur. mesele ilk anda tatlıya bağlansa da, payidar amca'nın korumasın

12:56 altındağlı 2. bölüm 5. kısım
altındağlı 2. bölüm 5. kısım
altindagli 11.721 izlenme - 2 years ago

altındağlı 2. bölümde; huzurevine yerleşmemekte inat eden neriman ise ocaktaki yemeğin alev almasıyla büyük bir badire daha atlatır. başkan önce ankara'dayken annesinin arkadaşı olan bir kadını yardım etmesi için istanbul'a getirtir, ama neriman onu da iki günde kaçırmayı başarır. üstüne bir de arabayla ufak bir kaza yapınca, tepesi atan başkan zorla da olsa annesini huzurevine yatırmayı başarır. bir yandan cemre'nin uludağ gezisi meselesi sarpa sarmaya başlarken, diğer yandan yağız alp'in öğretmeninin arabası çalınınca, canan başkan'dan arabayı bulmasını ister. başkan ise bu iş için paşa ve cavcav'ı görevlendirir. bebe ve kankası devran ise tırın birini çevirip malları yağmalarlar. ancak tır payidar amca'nın koruması altındaki nakliye şirketlerinden birine aittir. başkan'la amcası papaz olur. mesele ilk anda tatlıya bağlansa da, payidar amca'nın korumasın

12:56 altındağlı 2. bölüm 3. kısım
altındağlı 2. bölüm 3. kısım
altindagli 5.592 izlenme - 2 years ago

altındağlı 2. bölümde; huzurevine yerleşmemekte inat eden neriman ise ocaktaki yemeğin alev almasıyla büyük bir badire daha atlatır. başkan önce ankara'dayken annesinin arkadaşı olan bir kadını yardım etmesi için istanbul'a getirtir, ama neriman onu da iki günde kaçırmayı başarır. üstüne bir de arabayla ufak bir kaza yapınca, tepesi atan başkan zorla da olsa annesini huzurevine yatırmayı başarır. bir yandan cemre'nin uludağ gezisi meselesi sarpa sarmaya başlarken, diğer yandan yağız alp'in öğretmeninin arabası çalınınca, canan başkan'dan arabayı bulmasını ister. başkan ise bu iş için paşa ve cavcav'ı görevlendirir. bebe ve kankası devran ise tırın birini çevirip malları yağmalarlar. ancak tır payidar amca'nın koruması altındaki nakliye şirketlerinden birine aittir. başkan'la amcası papaz olur. mesele ilk anda tatlıya bağlansa da, payidar amca'nın korumasın

12:56 altındağlı 2. bölüm 2. kısım
altındağlı 2. bölüm 2. kısım
altindagli 10.605 izlenme - 2 years ago

altındağlı 2. bölümde; huzurevine yerleşmemekte inat eden neriman ise ocaktaki yemeğin alev almasıyla büyük bir badire daha atlatır. başkan önce ankara'dayken annesinin arkadaşı olan bir kadını yardım etmesi için istanbul'a getirtir, ama neriman onu da iki günde kaçırmayı başarır. üstüne bir de arabayla ufak bir kaza yapınca, tepesi atan başkan zorla da olsa annesini huzurevine yatırmayı başarır. bir yandan cemre'nin uludağ gezisi meselesi sarpa sarmaya başlarken, diğer yandan yağız alp'in öğretmeninin arabası çalınınca, canan başkan'dan arabayı bulmasını ister. başkan ise bu iş için paşa ve cavcav'ı görevlendirir. bebe ve kankası devran ise tırın birini çevirip malları yağmalarlar. ancak tır payidar amca'nın koruması altındaki nakliye şirketlerinden birine aittir. başkan'la amcası papaz olur. mesele ilk anda tatlıya bağlansa da, payidar amca'nın korumasın

01:48 altındağlı 1. bölüm - amcasından yardım isteyen başkan - show tv izle
altındağlı 1. bölüm - amcasından yardım isteyen başkan - show tv izle
ShowTV 4.355 izlenme - 2 years ago

baş rollerini: şafak sezer, hande ataizi, aydemir akbaş, berk atan, serhat özcan, başak sayan, ebubekir öztürk, lale belkıs ve alpay şayhan'ın paylaştığı show tv ekrarlarının yeni dizisi altındağlı 1. bölümünde; başkan, amcasından annesiyle konuşması için yardım istiyor.

01:11 altındağlı 1. bölüm - köpeğiyle konuşan ekrem - show tv izle
altındağlı 1. bölüm - köpeğiyle konuşan ekrem - show tv izle
ShowTV 7.425 izlenme - 2 years ago

baş rollerini: şafak sezer, hande ataizi, aydemir akbaş, berk atan, serhat özcan, başak sayan, ebubekir öztürk, lale belkıs ve alpay şayhan'ın paylaştığı show tv ekrarlarının yeni dizisi altındağlı 1. bölümünde; ekrem karısı ve annesiyle tartışan ekrem, çok yalnız olduğunu düşünüp köpeğiyle dertleşiyor. altındağlı 1. bölüm - paraları sayan başkan - show tv izle

02:23 altındağlı 1. bölüm - yusuf'u yakalayan ekrem
altındağlı 1. bölüm - yusuf'u yakalayan ekrem
ShowTV 1.012 izlenme - 2 years ago

baş rollerini: şafak sezer, hande ataizi, aydemir akbaş, berk atan, serhat özcan, başak sayan, ebubekir öztürk, lale belkıs ve alpay şayhan'ın paylaştığı show tv ekrarlarının yeni dizisi altındağlı 1. bölümünde; ekrem borcunu ödemeyen yusuf'u görünce arabayla peşinden gidip önce çarpıyor sonra da dövüyor.

01:36 altındağlı 1. bölüm - bayılan ekrem - show tv izle
altındağlı 1. bölüm - bayılan ekrem - show tv izle
ShowTV 1.041 izlenme - 2 years ago

baş rollerini: şafak sezer, hande ataizi, aydemir akbaş, berk atan, serhat özcan, başak sayan, ebubekir öztürk, lale belkıs ve alpay şayhan'ın paylaştığı show tv ekrarlarının yeni dizisi altındağlı 1. bölümünde; ekrem oğlunun doğum günü partisinde köpeği öldüğü haberini duyunca birden fenalaşıyor ve bayılıyor.

01:11 altındağlı 1. bölüm - silah çeken paşa - show tv izle
altındağlı 1. bölüm - silah çeken paşa - show tv izle
ShowTV 1.265 izlenme - 2 years ago

baş rollerini: şafak sezer, hande ataizi, aydemir akbaş, berk atan, serhat özcan, başak sayan, ebubekir öztürk, lale belkıs ve alpay şayhan'ın paylaştığı show tv ekrarlarının yeni dizisi altındağlı 1. bölümünde; başkan'ın talimatı üzerine başkan'ın parasını istemeye giden paşa, kulübün korumasına silah çekiyor.

02:06 altındağlı 1. bölüm - paraları sayan başkan - show tv izle
altındağlı 1. bölüm - paraları sayan başkan - show tv izle
ShowTV 18.224 izlenme - 2 years ago

baş rollerini: şafak sezer, hande ataizi, aydemir akbaş, berk atan, serhat özcan, başak sayan, ebubekir öztürk, lale belkıs ve alpay şayhan'ın paylaştığı show tv ekrarlarının yeni dizisi altındağlı 1. bölümünde; başkan ve adamları topladıkları paraları sayıyorlar kimde ne eksik var ona bakıyorlar.

01:41 altındağlı 1. bölüm - yemekte jale ile karşılaşan ekrem - show tv izle
altındağlı 1. bölüm - yemekte jale ile karşılaşan ekrem - show tv izle
ShowTV 15.025 izlenme - 2 years ago

baş rollerini: şafak sezer, hande ataizi, aydemir akbaş, berk atan, serhat özcan, başak sayan, ebubekir öztürk, lale belkıs ve alpay şayhan'ın paylaştığı show tv ekrarlarının yeni dizisi altındağlı 1. bölümünde; ekrem yemeğe gittiği restarontta jale ile karşılaşıyor.

15:51 altındağlı 1. bölüm 6. kısım
altındağlı 1. bölüm 6. kısım
altindagli 11.866 izlenme - 2 years ago

altındağlı 1. bölümde; işte de bazı sıkıntıları vardır. haraca bağladığı gece kulüplerinden biri, baş düşmanı olan timur yıldırım’ın gizlice desteklediği bir adamın ortaya çıkmasıyla haracını ödememeye başlar. kumar oynarken kredi açtığı yusuf terenci adında bir şahıs da borcunu ödemeden kayıplara karışmıştır.

16:00 altındağlı 1. bölüm 5. kısım
altındağlı 1. bölüm 5. kısım
altindagli 5.802 izlenme - 2 years ago

altındağlı 1. bölümde; neriman ve hiç durmadan sorun çıkartan ve yine bir mafya patronu olan amcası payidar arasında hayatı tam bir kabus gibidir.bir yandan kendisi ve ailesiyle kalmak istemeyen annesini huzurevine yerleşmeye ikna etmeye çalışırken, diğer yandan amcasının öldürmeyi planladığı bir adamı, yakın arkadaşı olan affan’ın lokantasında temizleyeceğini öğrenir.

16:00 altındağlı 1. bölüm 4. kısım
altındağlı 1. bölüm 4. kısım
altindagli 2.566 izlenme - 2 years ago

altındağlı 1. bölümde; işte de bazı sıkıntıları vardır. haraca bağladığı gece kulüplerinden biri, baş düşmanı olan timur yıldırım’ın gizlice desteklediği bir adamın ortaya çıkmasıyla haracını ödememeye başlar. kumar oynarken kredi açtığı yusuf terenci adında bir şahıs da borcunu ödemeden kayıplara karışmıştır.

16:00 altındağlı 1. bölüm 3. kısım
altındağlı 1. bölüm 3. kısım
altindagli 18.057 izlenme - 2 years ago

altındağlı 1. bölümde; bir yandan kendisi ve ailesiyle kalmak istemeyen annesini huzurevine yerleşmeye ikna etmeye çalışırken, diğer yandan amcasının öldürmeyi planladığı bir adamı, yakın arkadaşı olan affan’ın lokantasında temizleyeceğini öğrenir. bu cinayetin affan’ın işlerini bozacağını düşünen başkan, amcasını vazgeçirmeye çalışır.

16:00 altındağlı 1. bölüm 2. kısım
altındağlı 1. bölüm 2. kısım
altindagli 17.879 izlenme - 2 years ago

altındağlı 1. bölümde; karısı ve çocuklarıyla evde yaşadıkları sorunların yanı sıra, bir başına yaşayan huysuz ve yaşlı annesi neriman ve hiç durmadan sorun çıkartan ve yine bir mafya patronu olan amcası payidar arasında hayatı tam bir kabus gibidir.

16:00 altındağlı 1. bölüm 1. kısım
altındağlı 1. bölüm 1. kısım
altindagli 19.419 izlenme - 2 years ago

altındağlı 1. bölümde; ekrem altındağlı, nam-ı diğer “başkan”, istanbul’un önemli mafya patronlarından biridir. tıpkı sokaklarda olduğu gibi, özel hayatında da derdi tasası bir türlü bitmek bilmez. karısı ve çocuklarıyla evde yaşadıkları sorunların yanı sıra, bir başına yaşayan huysuz ve yaşlı annesi neriman ve hiç durmadan sorun çıkartan ve yine bir mafya patronu olan amcası payidar arasında hayatı tam bir kabus gibidir.

09:17 show tv'nin yeni bombaları altındağlı ve rüzgarlı sokak - cumartesi sürprizi
show tv'nin yeni bombaları altındağlı ve rüzgarlı sokak - cumartesi sürprizi
cumartesi_surprizi 9.294 izlenme - 2 years ago

yapımcılığını süreç film'in üstlendiği, başrollerini şafak sezer, hande ataizi ve aydemir akbaş'ın paylaştığı dizi, bir mafya ailesi patronu olan cemali altındağlı'nın meslek, suç, şiddet, aile, adalet ve dostluk kavramları arasındaki denge sağlama mücadelesi konu alıyor.altındağlı, yakında show tv ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

01:01 altındağlı yeni dizi fragman - showtv izle
altındağlı yeni dizi fragman - showtv izle
ShowTV 7.761 izlenme - 2 years ago

ünlü amerikan dizisi 'the sopranos'un yerli versiyonu olan ve kasımda başlayacak olan yeni dizi altındağlı'nın başrollerinde hande ataizi, şafak sezer ve aydemir akbaş var. son olarak bu ekibe ünlü oyuncu başak sayan da katıldı. altındağlı yakında show tv'de başlıyor

01:28 minibüste ata binen aydemir akbaş
minibüste ata binen aydemir akbaş
fatih akkurt 12.702 izlenme - 2 years ago

minibüste ata binmek - aydemir akbaş

04:17 aydemir akbaş'la keyifli sohbet - showkulüp
aydemir akbaş'la keyifli sohbet - showkulüp
show_kulup 11.396 izlenme - 3 years ago

aydemir akbaş'la keyifli sohbet

00:46 makyaj senin neyine - komik sahne
makyaj senin neyine - komik sahne
sushico 39.267 izlenme - 4 years ago

gelmişsin bin yaşına makyaj senin neyine?

01:57 ibrahim tatlıses evlendi - anadolu ajansı
ibrahim tatlıses evlendi - anadolu ajansı
AnadoluAjansi 22.083 izlenme - 4 years ago

tatlıses, tedavisinin sürdürüldüğü rehabilitasyon merkezinde hayatını ayşegül yıldız ile birleştirdi istanbul (a.a) - 28.09.2011 - ibrahim tatlıses, tedavisinin sürdürüldüğü rehabilitasyon merkezinde, ayşegül yıldız ile evlendi. darüşşafaka fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezindeki nikahı şişli <br />belediye başkanı mustafa sarıgül kıyarken, tatlıses'in şahitliğini galatasaray <br />teknik direktörü fatih terim, yıldız'ın şahitliğini ise iş adamı yüksel çağlar <br />yaptı.

02:06 kolpaçino - ruh çağırma - komik sahne
kolpaçino - ruh çağırma - komik sahne
mata2009 20.514 izlenme - 4 years ago

kolpaçino filminden komik ruh çağırma sahnesi.

03:13 beyaz show - beyaza doğum günü şakası
beyaz show - beyaza doğum günü şakası
kontramedya 21.747 izlenme - 5 years ago

beyaz'a programında aydemir akbaş'tan doğum günü şakası.

02:04 kolpaçino bomba - film fragmanı
kolpaçino bomba - film fragmanı
urdal 4.636 izlenme - 5 years ago

başrollerinde şafak sezer, aydemir akbaş, arzu yanardağ ve ali çatalbaş'ın yer aldığı 'kolpaçino bomba' sinema filminin fragmanı.