174 sonuç

Reklam nedir?

Sütlü buz değil dondurma

#süt #dondurma #reklam #lerafresca
01:05 ava giderken avlanmak - league of legends

ava giderken avlanmak - league of legends

leagueoflegends 672 izlenme - 2 weeks ago

dünyanın en çok oynanan ve takip edilen oyunu olan league of legends'da; ava giderken avlanmak sizlerle.

00:32 çalıların arasında hayvan ararken alkol şişesi bulan adam

çalıların arasında hayvan ararken alkol şişesi bulan adam

gemini99 61 izlenme - 2 months ago

hayvan avına çıkan bir grup arkadaşın çalılıklarda bir şey fark etmesi ile başlayan olayda çalılıklardan çıkan alkol şişesi avcıları hiç şaşırtmışa benzemiyor.

02:20 av yasağı bitti balık sezonu açıldı

av yasağı bitti balık sezonu açıldı

cnnturk 33 izlenme - 2 months ago

4.5 aydır süren avlanma yasağı bugün bitti. balıkçılar bu sezon başta hamsi olmak üzere istavrit, lüfer ve çinekopun bol olacağını düşünüyor. balığın bol olmasıyla vatandaş daha ucuza balık alabilecek. 15 nisan'dan beri balıkların üreme dönemlerinden dolayı bekleyen balıkçılar, 1 eylül ile birlikte 'vira bismillah' diyecek. türkiye ziraat odaları birliği (tzob) genel başkanı şemsi bayraktar, ' balıkçılarımız, başta hamsi ve istavritin yanı sıra çinakop ve lüferin de bu av sezonunda bol olmasını beklemektedir. 1 eylül itibariyle serbest olacak avcılık 7 buçuk ay sürecek. balıkçılarımızın av sezonu boyunca arz-talep dengesini koruyacak şekilde avcılık yapmaları çok önemlidir. av döneminin başlamasıyla yaşanacak talebin üstünde gerçekleşecek yoğun avcılık, balıkçılarımızın gelirini düşürecektir ' dedi. - 01.09.2015

01:19 balıkçılar bu gece vira bismillah diyecek - anadolu ajansı

balıkçılar bu gece vira bismillah diyecek - anadolu ajansı

AnadoluAjansi 241 izlenme - 2 months ago

balıkçılar, 15 nisan'da başlayan av yasağının bu gece sona ermesiyle gırgır tekneleri ve küçük teknelerle denize açılarak vira bismillah diyecek. gece 00.00'da vira bismillah diyecek balıkçılar, sezona bol miktarda palamut avlayarak başlamayı ümit ediyor. tüm hazırlıklarını tamamlayan balıkçılar, yasağın biteceği saati heyecanla bekliyor. av yasağının sona ermesiyle vatandaşların da sofrası şenlenecek. bol balık tüketmeye hasret kalan vatandaşların palamutu tezgahlardan ilk günlerde 5-10 lira arasında satın alabileceği belirtiliyor.

00:25 kuş avlamak için yem kullanan yunus

kuş avlamak için yem kullanan yunus

Arif Yarar 1353 izlenme - 2 months ago

kuş avlamak için yem kullanan yunusun akıl dolu avlanma tekniği sizlerle.

01:38 soğuk havada kızını geyik avına götüren cani adam

soğuk havada kızını geyik avına götüren cani adam

gemini99 177 izlenme - 3 months ago

kızını aşırı derecede soğuk bir havada geyik avına götürerek ve yanında geyik avlayarak her şekilde kötü örnek olan adamın görüntüleri

01:24 amasya'da avlanmaya giden liseli genç vuruldu - showhaber

amasya'da avlanmaya giden liseli genç vuruldu - showhaber

showhaber 66 izlenme - 5 months ago

gümüşhacıköy anadolu imamhatip lisesi'nde okuyan bir grup 4. sınıf öğrencisi, gezmek ve avlanmak için kağnıcı köyü yakınlarındaki gürcü yaylası'na gitti.avlandıkları arazinin sahibi olduğunu söyleyen orhan ç. (38) ile öğrenciler, kısa süreli tartışmanın ardından uyarı üzerine alandan ayrıldı. başka bir alanda avlanmaya devam eden öğrenciler, orhan ç. olduğunu iddia ettikleri kişinin ateş açması üzerine kaçmaya başladı.boynuna kurşun isabet eden öğrencilerden mücahit kepiç (18) ağır yaralandı. kepiç, yoldan geçen bir minibüsle hastaneye götürülürken hayatını kaybetti.i̇hbar üzerine olay yerine gelen jandarma ekipleri, şüpheli orhan ç'yi gözaltına aldı.

00:36 serçeyi balık zanneden martı

serçeyi balık zanneden martı

gemini99 53 izlenme - 6 months ago

martıları genelde balık avlarken görürdük de serçe avlarken pek rastlamadık fakat bu videoda bir martının nasıl serçe avladığını göreceğiz. iyi seyirler.

01:53 okla balık avlamak

okla balık avlamak

gemini99 52 izlenme - 6 months ago

kullanarak, yöredeki göl ve nehirlerde okla balık avlıyor.sivas - ulaş gölü ve 4 eylül barajı başta olmak üzere yöredeki göl ve nehirlerde boş zamanlarında okla balık avlayan sivas göktürk okçuluk derneği başkanı murat beysun, görenlerin dikkatini çekiyor.

01:37 jaguar timsaha saldırırsa ne olur

jaguar timsaha saldırırsa ne olur

seawolf 11 izlenme - 7 months ago

jaguar timsahı gözüne kestirmiş tadına bakmak istiyor ama yemek sanki biraz pahalıya mal olucak gibi izleyelim bakalım