atiye Videoları

268 sonuç

08:57 Yeditepe Üniversitesi Dilek Ödülleri gecesinden görüntüler
Yeditepe Üniversitesi Dilek Ödülleri gecesinden görüntüler
tv8 5.874 izlenme - 1 month ago

Yeditepe Üniversitesi'nde düzenlenen törenle ödüllerini aldı. Ödül gecesinden elde edilen yaklaşık 20 bin TL gelir ile 8 çocuğun daha dileği gerçekleşecek. Bir Dilek Tut Türkiye Derneği'nin üniversite temsilcileri olan Yeditepe Üniversitesi Hayalimi Paylaş Topluluğu, yıl boyunca hayatlarını tehlikeye atan hastalıklarla mücadele eden, 3-18 yaş arası çocukların "dileklerini" gerçekleştiren projeler üretiyor. 2009 yılından bu yana çocuklara umut dağıtan, onlarca çocuğun olmaz dediğini olduran ve daha fazlası için mücadele eden Hayalimi Paylaş Topluluğu, her yıl geleneksel olarak düzenlediği anketlerle Yılın En İyilerini seçiyor. Yılın En İyilerinin seçildiği "Dilek Ödülleri" gecesinden elde edilen gelirle de, Dernek projelerine maddi gelir sağlanıyor. Gecede açılış konuşmasını yapan Yeditepe Üniversitesi Kurucu Başkanı Bedrettin Dalan, "Ben 15 yaşında bir hayal kurdum. Hayalim bir eğitim kurumuna sahip olmaktı. Bu hayalim gerçekleşti. Benim en büyük hayalim sizlerdiniz. Sizlerle birlikte olmaktan çok mutluyum. Hayaller olmadan gerçekler olmaz. Sizlerde hayalleriniz peşinden koşun" şeklinde konuştu. Öğrencilerimiz tarafından gerçekleştirilen anket sonuçlarına göre bu yıl da sanat-spor-basın ve internet kategorilerinde pek çok değerli isim ödüle layık görüldü.

03:51 Atiye yeni albümünün detaylarını anlattı
Atiye yeni albümünün detaylarını anlattı
tv8 6.550 izlenme - 4 months ago

Atiye yeni albümünün tüm detaylarını ' Aramızda Kalmasın ' programına anlattı. İşte Atiye'nin röportajı sizlerle.

02:43 atiye'nin 200 bin liralık ayakkabı koleksiyonu var - tv8
atiye'nin 200 bin liralık ayakkabı koleksiyonu var - tv8
tv8 989 izlenme - 1 year ago

hande yener, demet akalın ve ajda pekkan’dan sonra atiye de ayakkabı tutkunu olduğunu itiraf etti. evin­de­ki gi­yin­me oda­sın­da bü­yük bir do­la­bı ayak­ka­bı­la­rı­na ayır­dı­ğı­nı söy­le­yen ati­ye, ' i­yi bir ko­lek­si­yo­num var di­ye­bi­li­rim. 100 çift­ten bi­raz faz­la. da­ha çok ra­hat ayak­ka­bı­la­rı ter­cih edi­yo­rum. tek ta­kın­tım bu ' de­di. - 17.12.2014

02:13 yeşil deniz 7. bölüm - cemil'in baş belası atiye
yeşil deniz 7. bölüm - cemil'in baş belası atiye
trt 4.585 izlenme - 1 year ago

başrolerini; burak serdar şanal, öykü çelik ve melis babadağ, mert turak, burak alkaş, ali barkın, emin gürsoy'un yer aldığı sımsıcak bir ege komedisi olan yeşil deniz 7. bölüm'de; cemil, baş belası atiye'nin sevgi seli saldırısına uğruyor ve kaçmak için bahaneler uyduruyor.

02:00 atiye aldatıldığını öğrenince ilişkisini bitirdi
atiye aldatıldığını öğrenince ilişkisini bitirdi
tv8 15.621 izlenme - 1 year ago

genç ve güzel şarkıcı atiye, bir radyo programına konuk oldu. kendiyle ilgili bilinmeyenleri anlatan atiye, samimi açıklamalarda bulundu. atiye, daha önce aldatılıp aldatılmadığı sorusuna yanıt verdi. daha önce bir kez aldatıldığını söyleyen atiye, bunu öğrenir öğrenmezde ilişkisini bitirdiğini belirtti. atiye, bu kişinin kendisine geri dönmek istediğini fakat asla affetmediğini belirtti. kadınlara mesajda veren atiye, ' kimsenin bizi üzmesine izin vermemeliyiz, sevgi ve saygı birliktelikte en önemli şey ' şeklinde konuştu. - 26 ağustos 2014

04:34 x factor star ışığı - iskender doğan - kan ve gül
x factor star ışığı - iskender doğan - kan ve gül
mert deniz 1.090 izlenme - 1 year ago

juri üyeliğini; sinan akçıl, atiye, nigar cemal ve klip yönetmeni nihat odabaşı'nın yaptığı, yetenekli seslerin yarıştığı x factor star ışığı'nda; seksenli yılların unutulmaz seslerinden biri olan iskender doğan, kan ve gül adlı şarkıyı seslendiriyor.

01:17 x factor star ışığı - nigar cemal canan yorumu
x factor star ışığı - nigar cemal canan yorumu
mert deniz 1.001 izlenme - 1 year ago

juri üyeliğini; sinan akçıl, atiye, nigar cemal ve klip yönetmeni nihat odabaşı'nın yaptığı, yetenekli seslerin yarıştığı x factor star ışığı'nda; nigar cemal'in canan hakkındaki görüşleri.

01:57 x factor star ışığı - canan vtrleri
x factor star ışığı - canan vtrleri
mert deniz 8.242 izlenme - 1 year ago

juri üyeliğini; sinan akçıl, atiye, nigar cemal ve klip yönetmeni nihat odabaşı'nın yaptığı, yetenekli seslerin yarıştığı x factor star ışığı'nda; yarışmada canan'ın daha önce yorumları ve performans görüntüleri ekrana geliyor.

02:11 x factor star ışığı - nihat odabaşı'ndan canan yorumu
x factor star ışığı - nihat odabaşı'ndan canan yorumu
mert deniz 5.073 izlenme - 1 year ago

juri üyeliğini; sinan akçıl, atiye, nigar cemal ve klip yönetmeni nihat odabaşı'nın yaptığı, yetenekli seslerin yarıştığı x factor star ışığı'nda; nihat odabaşı, elenen isim canan hakkında çarpıcı yorumlarda bulunuyor

00:22 x factor star ışığı - elenen isim canan oluyor
x factor star ışığı - elenen isim canan oluyor
mert deniz 2.021 izlenme - 1 year ago

juri üyeliğini; sinan akçıl, atiye, nigar cemal ve klip yönetmeni nihat odabaşı'nın yaptığı, yetenekli seslerin yarıştığı x factor star ışığı'nda; düello için, canan ve mehtap şarkılarını söyledikten sonra, atiye de canan'ın gitmesini istedikten sonra, 3 oy alan canan elenen isim oluyor.

00:52 x factor - nigar cemal canan'ın gitmesini tercih etti
x factor - nigar cemal canan'ın gitmesini tercih etti
mert deniz 18.805 izlenme - 1 year ago

juri üyeliğini; sinan akçıl, atiye, nigar cemal ve klip yönetmeni nihat odabaşı'nın yaptığı, yetenekli seslerin yarıştığı x factor star ışığı'nda; düello için, canan ve mehtap şarkılarını söyledikten sonra, nigar cemal canan'ın gitmesini tercih ediyor.

00:49 x factor star ışığı - canan ve mehtap görüşleri
x factor star ışığı - canan ve mehtap görüşleri
mert deniz 6.352 izlenme - 1 year ago

juri üyeliğini; sinan akçıl, atiye, nigar cemal ve klip yönetmeni nihat odabaşı'nın yaptığı, yetenekli seslerin yarıştığı x factor star ışığı'nda; canan ve mehtap şarkılarını söyledikten sonra, iki yarışmacı da değerlendirmelerde bulunuyor.

01:38 x factor - sinan akçıl canan'ın gitmesini tercih etti
x factor - sinan akçıl canan'ın gitmesini tercih etti
mert deniz 12.697 izlenme - 1 year ago

juri üyeliğini; sinan akçıl, atiye, nigar cemal ve klip yönetmeni nihat odabaşı'nın yaptığı, yetenekli seslerin yarıştığı x factor star ışığı'nda; düello için, canan ve mehtap şarkılarını söyledikten sonra, sinan akçıl canan'ın gitmesini tercih ediyor.

01:35 x factor - yarışmacılardan canan ve mehtap yorumu
x factor - yarışmacılardan canan ve mehtap yorumu
mert deniz 9.497 izlenme - 1 year ago

juri üyeliğini; sinan akçıl, atiye, nigar cemal ve klip yönetmeni nihat odabaşı'nın yaptığı, yetenekli seslerin yarıştığı x factor star ışığı'nda; canan ve mehtap şarkılarını söyledikten sonra, diğer yarışmacılar görüşlerini dile getiriyor.

02:43 x factor star ışığı - mehtap - sen yarimdin - düello
x factor star ışığı - mehtap - sen yarimdin - düello
mert deniz 3.374 izlenme - 1 year ago

juri üyeliğini; sinan akçıl, atiye, nigar cemal ve klip yönetmeni nihat odabaşı'nın yaptığı, yetenekli seslerin yarıştığı x factor star ışığı'nda; düelloya kalan mehtap, sen yarimdin adlı şarkıyı söylüyor.

02:38 x factor star ışığı - canan - senden vazgeçmem - düello
x factor star ışığı - canan - senden vazgeçmem - düello
mert deniz 17.994 izlenme - 1 year ago

juri üyeliğini; sinan akçıl, atiye, nigar cemal ve klip yönetmeni nihat odabaşı'nın yaptığı, yetenekli seslerin yarıştığı x factor star ışığı'nda; düelloya kalan canan, senden vazgeçmem adlı şarkıyı söylüyor.

01:37 x factor star ışığı - son iki canan ve mehtap
x factor star ışığı - son iki canan ve mehtap
mert deniz 17.893 izlenme - 1 year ago

juri üyeliğini; sinan akçıl, atiye, nigar cemal ve klip yönetmeni nihat odabaşı'nın yaptığı, yetenekli seslerin yarıştığı x factor star ışığı'nda; oylama sonucu canan ve mehtap son ikiye kalıyor.

08:03 x factor - oylama sonucu devam eden yarışmacılar
x factor - oylama sonucu devam eden yarışmacılar
mert deniz 20.080 izlenme - 1 year ago

juri üyeliğini; sinan akçıl, atiye, nigar cemal ve klip yönetmeni nihat odabaşı'nın yaptığı, yetenekli seslerin yarıştığı x factor star ışığı'nda; yola devam edicek yarışmacılar açıklanıyor.

01:35 x factor star ışığı - final bölümü - sahne
x factor star ışığı - final bölümü - sahne
mert deniz 19.300 izlenme - 1 year ago

juri üyeliğini; sinan akçıl, atiye, nigar cemal ve klip yönetmeni nihat odabaşı'nın yaptığı, yetenekli seslerin yarıştığı x factor star ışığı'nda; jüri üyeleri ve star adayı yarışmacılar sahneye geliyor.

03:20 x factor star ışığı - atiye - the way we were
x factor star ışığı - atiye - the way we were
mert deniz 11.737 izlenme - 1 year ago

juri üyeliğini; sinan akçıl, atiye, nigar cemal ve klip yönetmeni nihat odabaşı'nın yaptığı, yetenekli seslerin yarıştığı x factor star ışığı'nda; atiye, the way we were adlı şarkıyı söylüyor.

02:30 x factor star ışığı - jüri üyeleri düello tahmin
x factor star ışığı - jüri üyeleri düello tahmin
mert deniz 7.069 izlenme - 1 year ago

juri üyeliğini; sinan akçıl, atiye, nigar cemal ve klip yönetmeni nihat odabaşı'nın yaptığı, yetenekli seslerin yarıştığı x factor star ışığı'nda; jüri üyeleri kimlerin düelloya kalabileceğini tahmin etmeye çalışıyor.

02:02 x factor star ışığı - canan - kosinüs - mehtap
x factor star ışığı - canan - kosinüs - mehtap
mert deniz 11.673 izlenme - 1 year ago

juri üyeliğini; sinan akçıl, atiye, nigar cemal ve klip yönetmeni nihat odabaşı'nın yaptığı, yetenekli seslerin yarıştığı x factor star ışığı'nda; canan, kosinüs grubu ve mehtap değerlendirmelerde bulunuyor.

05:17 x factor star ışığı - nazan şoray
x factor star ışığı - nazan şoray
mert deniz 4.016 izlenme - 1 year ago

juri üyeliğini; sinan akçıl, atiye, nigar cemal ve klip yönetmeni nihat odabaşı'nın yaptığı, yetenekli seslerin yarıştığı x factor star ışığı'nda; bu hafta yarışmanın konuğu seksenlerin unutulmaz yıldızlarından nazan şoray.

03:21 x factor star ışığı - nazan şoray - hal hal
x factor star ışığı - nazan şoray - hal hal
mert deniz 855 izlenme - 1 year ago

juri üyeliğini; sinan akçıl, atiye, nigar cemal ve klip yönetmeni nihat odabaşı'nın yaptığı, yetenekli seslerin yarıştığı x factor star ışığı'nda; bu hafta yarışmanın konuğu seksenlerin unutulmaz yıldızlarından nazan şoray, hal hal adlı şarkıyı söylüyor.

00:15 atiye canlı yayında küfür etti
atiye canlı yayında küfür etti
tomboy 4.479 izlenme - 1 year ago

x factor türkiye star ışığı, dün akşam yeni bölümünde atiye’nin küfürü konuşuldu. yarışmaya katılan grup kosinüs’ün performansını beğenen jüri üyesi şarkıcı atiye, sesçilerimiz biraz s.çtı. ama ona rağmen siz hiç bozuntuya vermediniz. çok iyiydiniz diyerek destek verdi. atiye‘nin konuşmasına izleyiciler de alkışla destek verdi.

05:25 x factor star ışığı - canan ay - jüri değerlendirme
x factor star ışığı - canan ay - jüri değerlendirme
mert deniz 19.305 izlenme - 1 year ago

juri üyeliğini; sinan akçıl, atiye, nigar cemal ve klip yönetmeni nihat odabaşı'nın yaptığı, yetenekli seslerin yarıştığı x factor star ışığı'nda; canan ay, tükeneceğiz adlı şarkıyı söyledikten sonra, jüri üyeleri değerlendirmelerde bulunuyor.

02:50 x factor star ışığı - canan ay - tükeneceğiz
x factor star ışığı - canan ay - tükeneceğiz
mert deniz 16.174 izlenme - 1 year ago

juri üyeliğini; sinan akçıl, atiye, nigar cemal ve klip yönetmeni nihat odabaşı'nın yaptığı, yetenekli seslerin yarıştığı x factor star ışığı'nda; canan ay, tükeneceğiz adlı şarkıyı söylüyor.

01:22 x factor star ışığı - canan ay - prova
x factor star ışığı - canan ay - prova
mert deniz 3.604 izlenme - 1 year ago

juri üyeliğini; sinan akçıl, atiye, nigar cemal ve klip yönetmeni nihat odabaşı'nın yaptığı, yetenekli seslerin yarıştığı x factor star ışığı'nda; canan ay'ın yarışmaya hazırlanışı ve provaları yer alıyor.

04:57 x factor star ışığı - ahmet aslan - jüri değerlendirme
x factor star ışığı - ahmet aslan - jüri değerlendirme
mert deniz 3.689 izlenme - 1 year ago

juri üyeliğini; sinan akçıl, atiye, nigar cemal ve klip yönetmeni nihat odabaşı'nın yaptığı, yetenekli seslerin yarıştığı x factor star ışığı'nda; ahmet aslan, dil yarası adlı şarkıyı söyledikten sonra, jüri üyeleri değerlendirmelerde bulunuyor.

02:45 x factor star ışığı - ahmet aslan - dil yarası
x factor star ışığı - ahmet aslan - dil yarası
mert deniz 1.232 izlenme - 1 year ago

juri üyeliğini; sinan akçıl, atiye, nigar cemal ve klip yönetmeni nihat odabaşı'nın yaptığı, yetenekli seslerin yarıştığı x factor star ışığı'nda; ahmet aslan, dil yarası adlı şarkıyı söylüyor.

01:49 x factor star ışığı - ahmet aslan - prova
x factor star ışığı - ahmet aslan - prova
mert deniz 18.114 izlenme - 1 year ago

juri üyeliğini; sinan akçıl, atiye, nigar cemal ve klip yönetmeni nihat odabaşı'nın yaptığı, yetenekli seslerin yarıştığı x factor star ışığı'nda; ahmet aslan'ın yarışmaya hazırlanışı ve provaları yer alıyor.

05:50 x factor star ışığı - kosinüs - ah bu hayat çekilmez
x factor star ışığı - kosinüs - ah bu hayat çekilmez
mert deniz 14.829 izlenme - 1 year ago

juri üyeliğini; sinan akçıl, atiye, nigar cemal ve klip yönetmeni nihat odabaşı'nın yaptığı, yetenekli seslerin yarıştığı x factor star ışığı'nda; kosinüs, ah bu hayat çekilmez adlı şarkıyı söyledikten sonra, jüri üyeleri değerlendirmelerde bulunuyor.

02:30 x factor star ışığı - kosinüs - ah bu hayat çekilmez
x factor star ışığı - kosinüs - ah bu hayat çekilmez
mert deniz 8.530 izlenme - 1 year ago

juri üyeliğini; sinan akçıl, atiye, nigar cemal ve klip yönetmeni nihat odabaşı'nın yaptığı, yetenekli seslerin yarıştığı x factor star ışığı'nda; kosinüs, ah bu hayat çekilmez adlı şarkıyı söylüyor.

01:51 x factor star ışığı - kosinüs - prova
x factor star ışığı - kosinüs - prova
mert deniz 5.500 izlenme - 1 year ago

juri üyeliğini; sinan akçıl, atiye, nigar cemal ve klip yönetmeni nihat odabaşı'nın yaptığı, yetenekli seslerin yarıştığı x factor star ışığı'nda; kosinüs'ün yarışmaya hazırlanışı ve provaları yer alıyor.

02:28 x factor star ışığı - ali vatandaş - jüri değerlendirme
x factor star ışığı - ali vatandaş - jüri değerlendirme
mert deniz 2.348 izlenme - 1 year ago

juri üyeliğini; sinan akçıl, atiye, nigar cemal ve klip yönetmeni nihat odabaşı'nın yaptığı, yetenekli seslerin yarıştığı x factor star ışığı'nda; ali vatandaş, gidiyorum adlı şarkıyı söyledikten sonra, jüri üyeleri değerlendirmelerde bulunuyor.

02:40 x factor star ışığı - ali vatandaş - gidiyorum
x factor star ışığı - ali vatandaş - gidiyorum
mert deniz 19.241 izlenme - 1 year ago

juri üyeliğini; sinan akçıl, atiye, nigar cemal ve klip yönetmeni nihat odabaşı'nın yaptığı, yetenekli seslerin yarıştığı x factor star ışığı'nda; ali vatandaş, gidiyorum adlı şarkıyı söylüyor.

01:05 x factor star ışığı - ali vatandaş - prova
x factor star ışığı - ali vatandaş - prova
mert deniz 1.045 izlenme - 1 year ago

juri üyeliğini; sinan akçıl, atiye, nigar cemal ve klip yönetmeni nihat odabaşı'nın yaptığı, yetenekli seslerin yarıştığı x factor star ışığı'nda; ali vatandaş'ın yarışmaya hazırlanışı ve provaları yer alıyor.

05:05 x factor star ışığı - melis hızır - jüri değerlendirme
x factor star ışığı - melis hızır - jüri değerlendirme
mert deniz 1.247 izlenme - 1 year ago

juri üyeliğini; sinan akçıl, atiye, nigar cemal ve klip yönetmeni nihat odabaşı'nın yaptığı, yetenekli seslerin yarıştığı x factor star ışığı'nda; melis hızır, eye of the tiger şarkısını söyledikten sonra, jüri üyeleri değerlendirmelerde bulunuyor.

02:38 x factor star ışığı - melis hızır - eye of the tiger
x factor star ışığı - melis hızır - eye of the tiger
mert deniz 18.131 izlenme - 1 year ago

juri üyeliğini; sinan akçıl, atiye, nigar cemal ve klip yönetmeni nihat odabaşı'nın yaptığı, yetenekli seslerin yarıştığı x factor star ışığı'nda; melis hızır, eye of the tiger şarkısını söylüyor.

01:10 x factor star ışığı - melis hızır - prova
x factor star ışığı - melis hızır - prova
mert deniz 15.093 izlenme - 1 year ago

juri üyeliğini; sinan akçıl, atiye, nigar cemal ve klip yönetmeni nihat odabaşı'nın yaptığı, yetenekli seslerin yarıştığı x factor star ışığı'nda; melis hızır'ın yarışmaya hazırlanışı ve provaları yer alıyor.