676 sonuç

Reklam nedir?

Sütlü buz değil dondurma

#süt #dondurma #reklam #lerafresca
02:30 kung fu panda'nın üçüncü filminden yeni fragman geldi

kung fu panda'nın üçüncü filminden yeni fragman geldi

fragman 1 izlenme - 3 weeks ago

seslendirme kadrosunda angelina jolie, jackie chan gibi isimlerin yer aldığı kung fu panda serisinin üçüncü filminden yeni fragman yayınlandı. film 29 ocak’ta gösterime girecek.

02:30 kung fu panda 3 movie trailer 2

kung fu panda 3 movie trailer 2

fragman 1 izlenme - 3 weeks ago

kung fu panda 3 official trailer 2 (2016) - jack black, angelina jolie animated movie hd. continuing his legendary adventures of awesomeness, po must face two hugely epic, but different threats: one supernatural and the other a little closer to his home.

01:35 hayatın kıyısında film fragman

hayatın kıyısında film fragman

fragman 350 izlenme - 3 weeks ago

oscar ödüllü angelina jolie tarafından yazılan ve yönetilen by the sea / hayatın kıyısında filmi, angelina jolie'nin boyun eğmez filminden sonraki ikinci yönetmenlik denemesi. fırtınalı bir aşkı anlatan bu dram filminde jolie’ye kocası brad pitt, mélanie laurent, melvil poupaud, niels arestrup ve richard bohringer gibi uluslararası yıldızlardan oluşan bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor. by the sea, 1970’lerin fransa’sında sakin bir sahil yerine gelen ve evlilikleri krizde olan roland - vanessa çiftini konu alıyor. yeni insanlarla tanışan çift kendi hayatlarındaki çözülmeyen sorunlarda anlaşmaya varmaya başlayacaklardır.

02:52 angelina jolie'in 2000 yılındaki aktörlük görüntüleri

angelina jolie'in 2000 yılındaki aktörlük görüntüleri

mondomedia 34 izlenme - 2 months ago

oscar'lı oyuncu angelina jolie'nin 2000 yılına ait bir provadaki görüntüleri ortaya çıktı. 2000 yılında angelina jolie ' girl interrupted ' filmiyle yardımcı kadın oyuncu oscar'ını kazanmıştı. işte angelina jolie'in 2000 yılındaki aktörlük görüntüleri

02:52 angelina jolie in an acting class in 2000

angelina jolie in an acting class in 2000

chicpose 33 izlenme - 2 months ago

watch the unearthed video of angelina jolie show off her acting chops in acting class from 2000. angelina at the time was just 25 about to receive an oscar for her role in 1999's girl, interrupted.

00:16 kumpirci abimizin angelina jolie hayali ve patlayan sigara

kumpirci abimizin angelina jolie hayali ve patlayan sigara

filadem 283 izlenme - 3 months ago

kumpir ustası abiye tam muhabbetin göbeğinde patlayan sigara vermişler. abimiz angelina jolie ile ilgili hayallerini anlatmaya başlarken sigaranın patlamasıyla neye uğradığını şaşırıyor.

01:53 angelina jolie'nin üvey kızı zahara gerçek annesini istiyor

angelina jolie'nin üvey kızı zahara gerçek annesini istiyor

tv8 81 izlenme - 3 months ago

angelina jolie ile brad pitt'in mutlu yuvası üzerinde kara bulutlar dolanıyor. bunun nedeni de angelina jolie- brad pitt çiftinin henüz küçük bir bebekken evlat edindiği zahara'nın biyolojik annesini bulmak için doğduğu yer olan etiyopya'ya gitmek istemesi.

01:15 by the sea trailer - angelina jolie brad pitt movie hd

by the sea trailer - angelina jolie brad pitt movie hd

fragman 388 izlenme - 3 months ago

by the sea official trailer 1 (2015) - angelina jolie, brad pitt romantic drama hd. set in france during the mid-1970s, vanessa, a former dancer, and her husband roland, an american writer, travel the country together. they seem to be growing apart, but when they linger in one quiet, seaside town they begin to draw close to some of its more vibrant inhabitants, such as a local bar/café-keeper and a hotel owner

01:15 angelina jolie ve brad pitt'in filmi by the sea fragmanı

angelina jolie ve brad pitt'in filmi by the sea fragmanı

fragman 81 izlenme - 3 months ago

senaryosunu angelina jolie'nin kaleme aldığı bilinen yapımda, brad pitt ve jolie beraber kamera karşısına geçecek. filmin aksiyondan uzak bir aşk hikayesini anlatması bekleniyor. filmin çekim mekanları arasında malta yer alıyor.

06:08 angelina jolie - draw my life

angelina jolie - draw my life

chicpose 23 izlenme - 3 months ago

hey guys, it's me, angelina jolie. today, i've adopted the role of 'artist' to give you my draw my life!