ah neriman Videoları

6 sonuç

01:36 Ah Neriman Bu Akşam Başlıyor
Ah Neriman Bu Akşam Başlıyor
showhaber 207 izlenme - 1 year ago

yoksul bir hayattan gelmiş ancak geldiği yeri hiç inkar etmemiş bir kadının bolluk içindeki yaşamından sonra tekrar eski hayatına dönüş öyküsünü anlatan ah neriman'ın senaryosunu rüya işçileri kaleme alırken, yönetmenliğini ise hatice memiş üstleniyor.

00:51 Ah Neriman Dizisi 3. Fragmanı
Ah Neriman Dizisi 3. Fragmanı
ShowTV 196 izlenme - 1 year ago

senaryosunu rüya işçileri’nin kaleme aldığı, hatice memiş'in yönetmenliğini üstlendiği, yeni sezonda merakla beklenen dizinin üçüncü tanıtımı ise bugün show tv’de yayınlandı.

01:01 Ah Neriman Yeni Dizi Fragmanı
Ah Neriman Yeni Dizi Fragmanı
ShowTV 142 izlenme - 1 year ago

yapımcılığını süreç film'in üstlendiği, show tv'nin yeni dönemdeki en iddialı projelerinden olan ah nerıman dizisinin ilk teaserı bugün yayınlandı.

00:56 Ah Neriman Yeni Dizi 4. Fragmanı
Ah Neriman Yeni Dizi 4. Fragmanı
ShowTV 131 izlenme - 1 year ago

show tv'nin yeni sezondaki iddialı dizisi ah neriman'ın üçüncü tanıtımı yayınlandı!

03:39 Perran Kutman Ah Neriman Dizisi Hakkında Konuştu - Tv8
Perran Kutman Ah Neriman Dizisi Hakkında Konuştu - Tv8
tv8 117 izlenme - 1 year ago

son olarak rol aldığı ‘ah neriman’ dizisi kanal değişikliğine gitmeden yayından kaldırılan perran kutman önceki gün istinye park günaydın steakhouse’daydı. eşi koral sarıtaş ile yemek yedikten sonra magazin muhabirlerine poz veren usta oyuncu, rol aldığı son dizisinin yayından kalkmasıyla hayal kırıklığı yaşadığını söyledi. ' hata bende böyle bir zamanda işe başlamamalıydım” diyerek, itirafta bulunan kutman “dizimizin çok güzel bir hikayesi vardı. kanal değişikliğine gidemeden yayından kaldırdılar. böyle çok dizinin olduğu dönemde bu işe girmesem iyi olurdu ama sağlık olsun ' şeklinde konuştu. - 12.12.2014

01:03 Ah Neriman Dizisi 2. Fragmanı
Ah Neriman Dizisi 2. Fragmanı
ShowTV 107 izlenme - 1 year ago

süreç filmcilik’in yapımcılığını üstlendiği, yoksul bir hayattan gelmiş ancak geldiği yeri hiç inkar etmemiş bir kadının bolluk içindeki yaşamından sonra tekrar eski hayatına dönüş öyküsünü konu alan ah neriman dizisinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor.