6 sonuç

Reklam nedir?

Sütlü buz değil dondurma

#süt #dondurma #reklam #lerafresca
03:39 perran kutman ah neriman dizisi hakkında konuştu - tv8

perran kutman ah neriman dizisi hakkında konuştu - tv8

tv8 58 izlenme - 11 months ago

son olarak rol aldığı ‘ah neriman’ dizisi kanal değişikliğine gitmeden yayından kaldırılan perran kutman önceki gün istinye park günaydın steakhouse’daydı. eşi koral sarıtaş ile yemek yedikten sonra magazin muhabirlerine poz veren usta oyuncu, rol aldığı son dizisinin yayından kalkmasıyla hayal kırıklığı yaşadığını söyledi. ' hata bende böyle bir zamanda işe başlamamalıydım” diyerek, itirafta bulunan kutman “dizimizin çok güzel bir hikayesi vardı. kanal değişikliğine gidemeden yayından kaldırdılar. böyle çok dizinin olduğu dönemde bu işe girmesem iyi olurdu ama sağlık olsun ' şeklinde konuştu. - 12.12.2014

01:36 ah neriman bu akşam başlıyor

ah neriman bu akşam başlıyor

showhaber 157 izlenme - 1 year ago

yoksul bir hayattan gelmiş ancak geldiği yeri hiç inkar etmemiş bir kadının bolluk içindeki yaşamından sonra tekrar eski hayatına dönüş öyküsünü anlatan ah neriman'ın senaryosunu rüya işçileri kaleme alırken, yönetmenliğini ise hatice memiş üstleniyor.

00:56 ah neriman yeni dizi 4. fragmanı

ah neriman yeni dizi 4. fragmanı

ShowTV 101 izlenme - 1 year ago

show tv'nin yeni sezondaki iddialı dizisi ah neriman'ın üçüncü tanıtımı yayınlandı!

00:51 ah neriman dizisi 3. fragmanı

ah neriman dizisi 3. fragmanı

ShowTV 120 izlenme - 1 year ago

senaryosunu rüya işçileri’nin kaleme aldığı, hatice memiş'in yönetmenliğini üstlendiği, yeni sezonda merakla beklenen dizinin üçüncü tanıtımı ise bugün show tv’de yayınlandı.

01:03 ah neriman dizisi 2. fragmanı

ah neriman dizisi 2. fragmanı

ShowTV 55 izlenme - 1 year ago

süreç filmcilik’in yapımcılığını üstlendiği, yoksul bir hayattan gelmiş ancak geldiği yeri hiç inkar etmemiş bir kadının bolluk içindeki yaşamından sonra tekrar eski hayatına dönüş öyküsünü konu alan ah neriman dizisinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor.

01:01 ah neriman yeni dizi fragmanı

ah neriman yeni dizi fragmanı

ShowTV 84 izlenme - 1 year ago

yapımcılığını süreç film'in üstlendiği, show tv'nin yeni dönemdeki en iddialı projelerinden olan ah nerıman dizisinin ilk teaserı bugün yayınlandı.